|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
2.12.2008 12:46:59   
Jeca*
I ja sam rekla da čekam privatno porodilište i ja sam angažovala privatno patronažnu sestru. Ne znam za to u Bg-u, nisam čula

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
12.12.2008 2:39:25   
Milla
Ja sam se porodila na Zvezdari, porodila me je Vesna Stojanovic. Sto se tice doktora, sve je ok, ali sto ce tice babica i pedijatrijskih sestara... Blagi uzas!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
18.12.2008 20:40:30   
Flame
Milla, i ja idem na kontrole kod dr. Vesne! Reci mi nesto vise, kako si zadovoljna, kako si prosla, koliko si lezala, ma bas me sve interesuje?

_____________________________

Isidora - Lolica 21.12.2008.

(odgovor članu Milla)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
23.12.2008 16:47:05   
Milla
Flame, sto se tice nje, u njenu strucnost ni malo ne sumnjam, ali nerviralo me je to sto mi nista nije govorila u vezi bebe i sto je mnogo brza, sva je u nekom speedu, nema vremena da te saslusa, a i kod nje su velike guzve bile tad, cekam po 2-3 sata da dodjem na red, ne znam kako je sad... Lezala sam 4 dana i peti su me pustili. Kad treba da se porodis?

< Poruku je uredio Milla -- 23.12.2008 16:52:36 >

(odgovor članu Flame)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
23.12.2008 18:30:20   
Anoniman
Milla, Flame se ne javlja već danima... ispao joj je sluzni čep... pretpostavlja se da se porodila. Sada ću ti naći temu u kojoj je poslednji put pisala.

(odgovor članu Milla)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
23.12.2008 18:32:45   
Anoniman
Milla, vidi ovde, na 9oj stranici KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
1.2.2009 21:05:05   
AleksandraDj
Drage  moje evo vretih se iz porodiliste sa dve mackice i to vece kada smo stogle su me zvali iz centra.. (ne znam tacno kog) user posted image uglavnom da potvrde adresu i telefon i ostale pojedinosti koje su dobili iz porodilista i da mi kazu da ce patronazna doci ujutru da nas obidje.. Ujutru se pojavila patronazna sestra koju sam gore spomenula i mogu vam reci da sam sa zenom odusevljena. Okupala mi je bebe, sredila mi grudi,objasnila mi je gomilu stvari koju nisam znala i rekla mi da njoj ne pada rad vikendom jer je bio petak ali da ako nam treba pomoc da pozovemo(dala nam je br. telefona centra) i trazimo dezurnu sestru koja ce doci (naravno za DZ.)
Tako da nisu svi ljudi prevaranti kako mi odmah pomislimo, ovo je stvarno i ladno nam niko ne trazi pare..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
17.2.2009 14:35:37   
guppy RR
Mamica salamica je napisala:

Evo mog vrlo pozitivnog iskustva....Porodila sam se pre 2,5 meseca i ostala sam potpuno zatecena koliko je porodjaj lako isao...Znam da ce delovati potpuno cudno , ali meni je porodjaj ostao kao jedno DIVNO iskustvo. KAda sam bila otvorena 5 prsta dobila sam epidural i nakon toga vise nisam osecala bolove, vec samo kontrakcije...Inace vrlo sam se brzo otvarala (celi porodjaj je u totalu trajao 3 sata, sto je vrlo cudno obyirom da sam malo starija prvorotka od 34 leta user posted image ). Cak ni doktoka nije ocekivala da ce sve tako lako ici...Osoblje u bolnici je bilo fantasticno ljubazno, bolnica izuzetno cista i sve u svemu ...kao sto rekoh na pocetku....jedno prelepo iskustvo....By the way, porodila sam se u Gradskoj bolnici na Zvezdari

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
25.3.2009 17:36:39   
trudnica
   Moram da prokomentarisem........... Ja sam iz Nisa a u Gradskoj bolnici na Zvezdari mi radi tetka tako da tamo idem na preglede i posto mogu da uporedim o Gradskoj bolnici na Zvezdari mogu samo da kazem reci pohvale!!!!!! Prvo imaju toplu vodu tako da je moguce da se istusirate, nema miseva, bubasvaba i ostale gamadi dok ih je ginekologija u Nisu puna....o znanju da vam i ne pricam a tek ljubaznost.......... Dok sam u cekaonici primetim da su doktori ljubazni i prema ostalim trudnicama a ne samo prema meni posto kao idem preko veze a u Nisu su katastrofa i nista neznaju!!!!! Boze zdravlje, naravno porodicu se u Gradskoj bolnici na Zvezdari jer u Nisu ne zelim ni da udjem kakve su mi sve gluposti napricali i koliko sam se zgadila od zivotinja koje tamo gaje!!!!
Svima bih preporucila psihofizicku pripremu trudnica u Gradskoj bolnici na Zvezdari jer stvarno ima uticaja na porodjaj. Mnogo lakse, brze i bezbolnije se poradjaju trudnice koje su pohadjale psihofizicku pripremu trudnica. Stvarno je od srca preporucujem svima! Sestra koja je zaduzena za to je Slavica Milic!!!
Pozdrav svima
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
26.4.2009 12:16:12   
Berta
Jao ta sestra Slavica je fenomenalna. Ona je duša od žene.
Ja sam se sa sinom porodila u gradskoj, porodio me dr Ivan Bojović, Ljatifi me je primio u bolnicu (pošto sam došla dan ranije zbog nekih komplikacija).
Prezadovoljna sam svima. Sestre su sve bile fenomenalne, pedijatrijske još bolje a doktori svi do jednog sa kojim sam imala kontakt su bili super.
E da i jedna babica Nada ona mi je baš puno pomogla oko dojenja. Eto ja sam prezadovoljna.

(odgovor članu trudnica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
26.4.2009 13:20:15   
Jeca*
Jel to ona plava sa šiškama, krupnija? Ona je diiiivnaaaa user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Berta)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
28.4.2009 9:58:36   
Berta
Da, da, to je ta. Stvarno je predivna žena. Svaka joj čast ubola je profesiju svog života. Fenomenalna je.
Velika žena sa još većim srcem. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
4.5.2009 16:10:29   
nina83
Cao svima!

Prvorotka sam u 19 ned. trudnoce i na preglede idem na VMA, medjutim oni tamo nemaju porodiliste, vec daju uput pred porod a trudnice same biraju bolnicu..
Malo sam zbunjena, cula sam svakakve price o porodilistima i iskreno ne znam koje da izaberem..
Takodje me interesuje kada i kome treba da se obratim kada konacno izaberem bolnicu?user posted image
Unapred hvalauser posted image user posted image

(odgovor članu Berta)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
5.5.2009 8:30:22   
Anoniman
Dobrodošla Nina! user posted image

Nemam informacije koje tražiš, ali neko će se sigurno javiti.

Pogledaj temu Spisak RR trudnica.

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
5.5.2009 10:01:35   
Jeca*
Ja ti preporucujem ili Gradsku bolnicu Zvezdara ili renovirano porodiliste Dragisa Misovic. Raspitaj se jos o njima. A moras da dobijes uput od lekara iz doma zdravlja kad udjes u deveti mesec. Tada moras znati u koje ces porodiliste. Moja topla preporuka je da se raspitas, eventualno nadjes i nekog lekara tamo, da znas gde ides, kome da se javis...a onda uzmi uput iz DZ za to porodiliste. Konsultuj lekara koji ti vodi trudnocu.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
5.5.2009 11:45:57   
nina83
Hvala vamuser posted image ! Raspitacu se jos kod moje gineko. Citala sam razne grozne price na Majka Hrabrost i iskreno, uplasila sam se..user posted image


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
6.5.2009 9:01:28   
mihi
Privatno porodilište Bolnica Papić u Beograduje zatvoreno je, zbog nekih propusta koje im je navodno inspekcija našla, tu se porodila žena Zdraka Čolića i ćerke  i snaje estradnih zvezda. Porođaj normalni košta oko 2000 evra, CR 3000, i dan u bolnici oko 50 evra imaš sve ne nosiš bukvalno ništa....... Ali zatvoreno je ne znam iz kog tačno razloga, načula sam kao da su radili CR a nisu trebovali krv iz zavoda za transfuziju (što jeste propust ogroman) ali ne znam da li je to tačno...... U svakom slučaju sada na mestu očne klinike u Beograd se pravi privatna bolnica i porodilište to će da drže neki Izraelci pa ćemo videti kako će biti (pričaće neko)user posted image .

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
6.5.2009 9:04:49   
mihi
Izbegavaj taj sajt stvarno ima groznih iskustava ali svašta se događa u živou i što bi sebe time opterećivala.....

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
7.5.2009 15:38:44   
nina83

IZVORNA PORUKA: mihi

Izbegavaj taj sajt stvarno ima groznih iskustava ali svašta se događa u živou i što bi sebe time opterećivala.....


Ma i ja se kajem sto sam uopste citala sve to.. Sasvim sam slucajno, u novinama, naisla na clanak o tom sajtu, pa hajde da vidim..kad onooo.. blagi uzasuser posted image
Ne preporucujem ga neiskusnim prvorotkama!



(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
13.5.2009 17:54:37   
Branna
Meni je termin 25.maja, mada cu mozda i ranije da se porodim. Beba se prilicno spustila (vidi se na ultra zvuku).
Idem na psihofizicke pripreme trudnica u Gradskoj bolnici. Slavica je fenomenalna zena koja bas voli svoj posao! Sad vec uveliko idem 3 puta nedeljno i ici cu na vezbe sve dok se ne porodim. Naravno u Gradskoj! Bile smo u obilasku porodilista i videla sam sve. Cisto je i uredno.
Moja sestra se porodila tamo pre mesec dana i veoma je zadovoljna. Jedino joj se hrana nije dopala.
Spremila sam sve sta treba i beba moze slobodno da izadje!user posted image
Mnogo mi je znacilo sto sam citala forume u vezi svega u trudnoci, tako da obecavam da cu i ja napisati svoje iskustvo! user posted image

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
15.5.2009 12:43:12   
jeca 4
i ja sam se porodila u gradskoj bolnici. sve ali bas sve pohvale. bila sam na odelenju baby friendly i jako sam zadovoljna. trudnocu mi je vodila dr. vesna stojanovic koja je divna. kada mi je pukao vodenjak, ona nije bila u smeni, ali sam je pozvala i rekla je kada me pregleda dezurni lekar da joj se javim. madjutim, porodjaj je bio brz tako da nije imala potrebe da dolazi. porodila me dr. sonja. sada sam opet u drugom stanju i opet cu otici posle sedmog do dr. vesne. jako sam bila zadovoljna neonetologom dr, baranka jovanovic. svima preporucujem gradsku. sa vezom ili bez, oni su divni.

(odgovor članu Flame)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
20.5.2009 14:04:17   
trudnica
   Žena Zdravka Čolića se porodila u Gradskoj bolnici na Zvezdari!!! Jedinu pogodnost koju je imala je ta da je dobila svoj apartman dok je bila u bolnici. I ona, i njen muž su bili prezadovoljni,što pokazuje gomila cveća i bombonjera koje su tih dana stigle u bolnicu!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
27.5.2009 13:28:29   
trudnica
  Brano, prošao ti je termin!!!! Šta se dešava.......
user posted image
Pozdrav

(odgovor članu Branna)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
18.6.2009 12:15:20   
Skoki
Zdravo svima,

Ja sam se porodila pre 14 meseci u Gradskoj, kod doktorke Vesne Stojanovic. Za nju imam samo reci hvale, jer mi je vodila trudnocu od 6 meseca pa do porodjaja. Bila je tu sve vreme, ona me porodila i usila. Za porodiliste mogu da kazem samo lepe reci, prema meni su svi bili extra, mada sam ja od onih koje mrze da se razvlace po krevetu, tako da sam bila na baby friendly-u. Od prvog dana sam bebu imala kod sebe, i odusevljena sam programom. S`obzirom da mi je prvo dete, moram da kazem da sam mnogo toga naucila za ta 4 dana, a i imala sam prilike da upoznam moju cerku pre svih. Za patronaznu mogu da kazem da je bila extra. Dosla je prvo jutro, i dolazila je naredna 3 dana, kupala bebu, previjala je, meni je pomogla mnogo oko grudi i dojenja.
Sada sam ponovo u drugom stanju, desilo se user posted image , i ponovo cu u Gradsku. Nisam znala da Vesna Stojanovic radi privatno, ukoliko neko ima podatak gde radi, molila bih ga da mi posalje na pp.

(odgovor članu trudnica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
22.6.2009 11:06:24   
Flame
Dugo me nije bilo, a ostala sam duzna da napisem i svoje iskustvo!
Dakle, porodila sam se u Gradskoj bolnici na Zvezdari i prezadovoljna sam kako je sve teklo. Porodjaj je krenuo prirodno uz epidural, ali sam ipak zavrsila na carskom, jer se nisam otvarala, a i bebi je bio pupcanik oko vrata. Porodila me je Dr Vesna Stojanovic, ljubazna, nekad brza, pravi strucnjak. Posle intenzivne nege, bila sam u apartmanu na obicnom odeljenju. Baby friendly nije dolazio u obzir, zbog rane od carskog reza. Inace je to odeljenje uredjenije u odnosu na obicno! Jako sam zadovoljna svim osobljem, babice, sestre, lekari, spremacice... ( Sestra na intenzivnom mi je pomogla da se okupam, sta reci!) Inace, bolnica je jako stara, i tako, ipak su neki higijenski uslovi zadovoljavajuci. Apartman je manje od prosecnog, ali sam znala sta dobijam. Nisam ocekivala Hilton. Niko ni jednog trenutka nije bio neljubazan sa mnom, cak su bili jako predusretljivi. I to uopste nema veze sto sam bila u app. (I pre porodjaja sam par dana lezala na Patologiji, gde sam se super provela, kao da sam bila na ekskurziji u srednjoj skoli, samo sto smo sve bile trudne, hihi...) Ja bih rekla da ima veze sa time i kakva sam ja osoba, a pre svega sam uvek bila nasmejana i nikad mi nije tesko da kazem Hvala, Izvolite i slicne zaboravljene reci! Muz i moji su me svakodnevno posecivali, e a to je u stvari prednost app. Bebu su mi donosili na podoj i kad bih je trazila da bude sa tatom. I jos jedna vazna stvar, ja sam u DZ Zvezdara odlazila na vezbe za trudnice i tacno znala sta da ocekujem na porodjaju! Na zalost mnoge zene ne znaju sta ih ceka, kako da se kontrolisu, disu, pomognu svojoj bebi! Ma ja bih skolicu stavila kao obaveznu za svaku trudnicu!!! I bas zbog svoje neobavestenosti mnoge su ogorcene i pisu svasta na sajtu Majka Hrabrost! Poruka trudnicama, da price tamo napisane uzmete sa rezervom! Naravno, neke stvari bih promenila, ali, to nije do osoblja, strucnosti, vec do ulaganja u zdravstvene ustanove.


_____________________________

Isidora - Lolica 21.12.2008.

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Click Here