|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
22.6.2009 11:15:15   
Rivana
Ja sam bila jako obavestena pa sam prosla ko bos po trnju ti si imala sreca pa je sve bilo ok. Tri meseca zbog njihove ne strucnosti nisam mogla da piskim, samo na kateter a silne smo novce dali za moje lecenje posle bolnice, hvala dragom Bogu pa je sve ok. ASli ko ce meni sve to da nadoknadi. Tako da price na sajtu Majka hrabrost nisu napisane tek tako negu su realno stanje onoga sto moze da se desi.

(odgovor članu Flame)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
24.6.2009 15:04:05   
jeca 4
dr vesna stojanovic radi na bulevaru, nisam sigurna za broj, ali kada ides uz bulevar to je prvi ulaz do kafabe "l... l...". ordinacuja se nalazi u zfradi. na interfonu pise ordinacija dr.m... (mozda i nije to prezime), ali je to na interfonu jedina ordinacija. ne rade vikendom

< Poruku je uredio Tasha RR -- 25.6.2009 8:51:00 >

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
25.6.2009 8:48:10   
Skoki
Jeco, hvala ti puno, ali uspela sam da nabavi broj tel. U danasnje vreme se svi mlate sa nekoliko mobilnih, sluzbeni, privatni, i tako zagubimo brojeve koji nam trebaju. Nego ordinacija se zove dr. I..., i nalaze se u Bul. kralja Aleksandra 250. user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 25.6.2009 8:51:46 >

(odgovor članu jeca 4)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
25.6.2009 8:53:13   
Anoniman
Drage žene, malo sam vam uredila postove. Pravila foruma nalažu da se na forumu ne iznose imena privatnih ordinacija (to možete preko privatnih poruka), kako ne bismo reklamirale privatnike. user posted image

(odgovor članu Skoki)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
30.6.2009 22:07:57   
Zlatna ribica
Poradjala sam se u Gradskoj bolnici, jer mi je najbliza, i jer sam tamo isla na vezbe za trudnice. Moram i ja da pohvalim babicu Slavicu Milic sa vezbi, to je retko divna zena, koja zaista voli svoj posao. Svaki dan me je obilazila posle porodjaja, kao i sve svoje trudnice. I ovaj put cu, Boze zdravlja, ici kod nje na pripremu za porodjaj.
Sto se tice ostalog osoblja, veoma sam nezadovoljna. Sestre nisam mogla da dozovem, jer su protrcavale pored vrata, pregledale su me na 4 sata. Da nisam slucajno dozvala jednu da proveri koliko sam otvorena, verovatno bih se porodila u sobi za odmor.
Doktorku sam videla tek posle porodjaja, dosla je da me usije (na zivo, bez anestezije).
Na baby-frinedly odeljenju su sestre jos gore, apsolutno nikakvu pomoc nisam imala od njih, vrlo su neljubazne i samo otaljavaju posao.

Ipak, opet cu ici tamo da se poradjam, ovaj put cu im svima dobro pokazati zube, ako bude trebalo.

_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
24.10.2009 17:19:15   
nina83
Porodila sam se u Gradskoj, i stvarno sam jako zadovoljna!
Imala sam srece da mi taj dan zapadne super smena, babica je bila divna (nazalost ne znam ime) a Dr Kostic koja me je poradjala je bila jako ljubazna, svaki postupak mi je unapred objasnjen, obilazili su me redovno, u toku samog porodjaja hrabrili.. Za vreme sivenja sam sve vreme bila opustena, caskala sam sa Dr i mm, nisam osetila ama bas nista!
Na odelenju je bilo ok, WC i tusevi su im losiji, treba im renoviranje, sestre su prilicno ljubazne, sem onih sa laktacije koje nemaju strpljenja da objasne sta i kako, samo cusnu bebu i odu, pa sam skoro zaradila mastitis po povratku iz bolniceuser posted image

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
16.11.2009 13:00:00   
Zlatna ribica
Evo, posle 9 dana od II porodjaja, da se update-ujem :
- zbog gripa, ovaj put bez prisustva muza, bez baby-friendly odeljenja.
- Dosla 4 prsta otvorena. Od pucanja vodenjaka i prvih kontrakcija, do rodjenja sina ukupno 5 sati. Dobila indukciju, doktor masirao grlic da ubrza otvaranje.
- Dr. Pedja Mitrovic i mlada babica Ivana - tim snova, odlicno odradjen porodjaj, divni, topli, brizni.
- NA klasicnom odeljenju - mnogo novih sestara, svi mnogo ljubazniji, hrana solidna. Jedina zamerka - higijena wc-a.
- sestra iz laktarijuma - po njenim savetima, svaka zena bi brzo zavrsila sa dojenjem .

_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
24.1.2010 18:02:05   
JULIE
Devojke ako je neka vodila privatno trudnocu kod dr Milice Kostic iz gradske nek mi posalje pp imam neka pitanjca za privatnu ordinaciju

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
24.1.2010 18:16:58   
Zvoončica
Drage,
ja bi trebalo da se porodim u gradskoj boln. Da li neko poznaje doktora Kušljevića?


(odgovor članu Flame)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
24.1.2010 18:21:33   
JULIE
Zvooncice,ja ga ne poznajem licno,znam ga iz vizita.Moja cimerka je vodila trudnocu kod njega i prezadovoljna je

(odgovor članu Zvoončica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Porodilište: gradska bolnica Zvezdara
24.1.2010 18:30:46   
Zvoončica
Hvala Julie  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
26.1.2010 23:03:06   
tiranius
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.1.2010 17:36:58   
Unica
ja planiram tamo da se porodim... i nemam nikog za vezu, idem tamo pa kako bude... mm hoce da prisustvuje porodjaju a tamo je najpovoljnije, tako sam se odlucila za kbc zvezvdaru...
citam i vidim svi su kao zadovoljni zvevzdarom... da  i razmatram porodjaj u kadi ali jos cu videti...


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu tiranius)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
29.1.2010 7:41:06   
LillyT
Mislim da ta kada tamo skuplja prasinu. To mi je rekla sestra u DZ koja se tamo porodila. I meni se svidja ta ideja za kadu, ali znacu vise kada krenem na vezbe user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
29.1.2010 9:44:05   
Unica
videcu i ja kad krenem sta i kako ide  pa cu odluciti... e, jos da krenem u skolicu... ;)

_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
29.1.2010 10:29:53   
mamica salamica
ja sam se pre malo jace od godinu dana porodila u Gradskoj i stvarno sam bila prezadovoljna! Svi su bili izuzetno ljubazni, higijena je bila na visokom nivou mada bi kupatila trebala da budu renovirana. Bila sam u beby friendly i tako da sam tih 4 dana provela sa mojoj srecicom uzivajuci u paznji doktora i osoblja! Porodiliste za svaku pohvalu po mom misljenju

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
29.1.2010 10:33:00   
viking
Moja snaja je prvo dete rodila u Narodnog fronta ili Višegradskoj (ne sećam se, ali nije ni bitno za temu) ali nije bila zadovoljna. Druga dva deteta je rodila u Gradskoj bolnici i bila je veoma zadovoljna, imala je baš dobar tretman.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mamica salamica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
29.1.2010 10:38:00   
LillyT
Samo vi hvalite Zvezdaru, to mi je bas potrebno. Ja kada sam otisla, sve mi je bilo tako tuzno i jadno (moram prestati da gledam bolnicke serije). Doduse, ja sam bila samo dole, tako je mracno, i nekako jadno, mada su svi bili jako fini i ljubazni. Isto tako je i zgrada sva smusena i zabacena, jedva smo stigli do tamo. Prilaz je ocajan. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
29.1.2010 10:50:32   
viking
LillyT, koliko sam shvatila, svim porodiljama (ili barem većini) u tim danima provedenim u porodilištu ipak je važnije bilo kako se osoblje odnosi prema njima, nego kakav je prilaz user posted image  Dakle, ako su svi fini i ljubazni, nemoj da brineš. Neće te tretirati kao stoku, a ti moraš da radiš šta moraš... user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
29.1.2010 11:04:37   
minavb
IZVORNA PORUKA: LillyT

Samo vi hvalite Zvezdaru, to mi je bas potrebno. Ja kada sam otisla, sve mi je bilo tako tuzno i jadno (moram prestati da gledam bolnicke serije). Doduse, ja sam bila samo dole, tako je mracno, i nekako jadno, mada su svi bili jako fini i ljubazni. Isto tako je i zgrada sva smusena i zabacena, jedva smo stigli do tamo. Prilaz je ocajan. 

Da, dole jeste mracno i sumorno, ali sam sigurna da je na odeljenju lepo. Ja sam obilazila odeljenj sa trudnicama i bilo je lepo. Javi mi ko ti je u skolici drzao predavanja o ishrani. Pre tri godine je to bio moj posao.user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
29.1.2010 11:08:51   
LillyT
Ja to tako uopsteno, a ovo za prilaz ima posebnu pricu jer su tog dana u jednoj isto takvoj ulici vatrogasna kola napravila kolaps, pa sam ja kometraisala da ako ne daj boze bude negde pozar, ja cu se poroditi u kolima jer je ulica preuska.
A ovo za osoblje se slazem, ali i dalje mislim da nam bolnice izgledaju tuzno. Bilo kako bilo, za koji mesec cu pisati ovde kako sam se provela (ako se ne porodim kod kuce ili u kolima user posted image )


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
4.2.2010 17:44:06   
Skoki
Evo malo da osvezim temu i napisem najskorije utiske iz porodilista.
Naime celu trudnocu sam vodila u gradskoj, zadrzana sam bez bolova, lai otvorena skoro 4 prsta.
Osoblje je bilo extra ljubazno od sestara na prijemu do doktora u porodilistu.
Zene koje idu na klistir ne moraju da se osecaju neprijatno posto vas ostave same u sobi sa wc-om i kupatilom i zaista imaju razumevanja za neprijatnost koju osecate.
U samom boxu su mi dozvolili da slusam muziku preko telefona, tako da sam se lepo opustila i ostala smirena i prisebni i pri najvecim bolovima. Uvek su uz vas prisutne barem jedna babica i dve sestre, tako da imate kome da se obratite u svakom trenutku. Sam porodjaj je protekao brzo i svim porodiljama daju lokalni anestetik kod sivenja, sto nije praksa svuda. Ja sam dobila alergijsku reakciju na anestetik, i doktor (anesteziolog) je dosao i dao mi lekove i nije otisao dok mi se sve nije sredilo. Na odeljenju je malo guzva zbog vanrednog odeljenja usled epidemije gripa. Ali se svi lepo snalaze, babyfriendly radi samo za zene koje mogu same da se brinu o bebama, drugorotke, trecerotke i to iskljucivo kod prirodnih porodjaja. Stalno vas obilaze patronazne sestre i pedijatri i proveravaju da li je sve ok sa bebama i da li zute. Posebno se vodi racuna o higijeni, jedino i dalje tesko mozete da dobijetu zamenu posteljine, tako da morate cvrsto da stegnete noge user posted image . Dohrane za majke kojima ne krene mleko su dva puta u toku jednog dana, i to od 00h, kako bi mame spavale i jos jednom oko 15h popodne, zbog rucka. Zamerka za hranu mora biti napisana. Dakle dorucak je izmedju 9:30-10:15h kako kad, rucak je oko 15h, a vecera u 19h. Za majke koje doje i ustaju nocu obavezno mora licna dohrana.
Sve u svemu situacija je mnogo bolja nego pre 2 godine kada sam lezala sa prvom cerkom.


(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.2.2010 22:09:37   
moneypenny
Skoki,
bas se radujem sto si tako fino prosla. user posted image i CESTITAM na prinovi user posted image

Porodila sam se pre 3 godine u Gradskoj, pre toga sam 2-3 puta bila tamo na uz, i kada su kontrakcije pocele (oko 02h) krenula sam na porodjaj. Primljena sam, pregledana, sestra na prijemu je odmah rekla suprugu da cu se poroditi oko 9 - 9.30, i da slobodno ide kuci da spava. Mogu reci da sam bila veoma zadovoljna - prijemom, tokom porodjaja, osobljem - u smeni je bio dr. Kusljevic, babice Slavica i Ivana (za drugu nisam sigurna da sam zapamtila ime), i higijenom, ishranom, uopste ne mogu da zamerim bilo sta. Porodila sam se prirodno, prvorodka - bez epiziotomije, bez sivenja, ISKLJUCIVO zahvaljujuci iskusnom i dobrom vodjenju babica koje sam prvi put u zivotu videla. Porodjaj kakav bih pozelela svakome (kad citam kakvih iskustava ima :().

Ponovo planiram na porodjaj u Gradsku, tamo idem na psihofizicku pripremu, i ovih dana brojim sitno - termin mi je 20.02., ponovo cekamo devojcicu, bila sam na uz kod dr Mitrovica (jako je profesionalan, ljubazan, strpljiv), i nadam se da ce porodjaj proci ok.
Strah me velikih porodilista Visegradske i Fronta - sve mi se cini da nema dovoljno osoblja za sve trudnice, i da zbog obima posla nisu u stanju da sve lepo koordiniraju, pa mozda im nije za zameriti.   

SVE POHVALE ZA GRADSKU, pupu da ih ne ureknem user posted image

< Poruku je uredio moneypenny -- 8.2.2010 22:15:16 >

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
17.2.2010 21:55:40   
Jos malo pa tata
Drage Dame,

Moja žena je sada u gradskoj bolnici i u 38 je nedelji trudnoce.
Zadržana je na nekim dodatnim pregledima jer joj se noge extremno nadimaju zbog vode.
Svi rezultati su u redu, jednostavno je beba velika :) pa pritiska krvne sudove.
To joj se dogada od pre 10-tak dana.
Nismo vodili trudnocu u bolnici vec u domu zdravlja na Zvezdari i sada vidim da smo pogrešili.
Nemamo nikakvu vezu niti poznajemo nekoga.
Generalni utisak je da lekari jednostavno protrce kroz sobe, odrade to što moraju na veliku brzinu i nestanu bez traga. Ja dolazim u posetu svaki dan i evo vec nedelju dana nemogu da uhvatim nijednog doktora (možda je njima pauza kada je vreme poseta :) ).
Sve informacije koje je moja žena sakupila o trudnoci dolaze od sestara i to iskljucivo u nocnim satima kada se i one valjda umore pa nemogu tako brzo da beže...

Zamolio bih ako neka od vas zna adrese i brojeve telefona privatnih ordinacija dr Mitrovica i/ili dr Kostic da mi pošalje na pm


Pozdrav

(odgovor članu moneypenny)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
17.2.2010 21:58:53   
OTI2
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa tata

Drage Dame,

Moja žena je sada u gradskoj bolnici i u 38 je nedelji trudnoce.
Zadržana je na nekim dodatnim pregledima jer joj se noge extremno nadimaju zbog vode.
Svi rezultati su u redu, jednostavno je beba velika :) pa pritiska krvne sudove.
To joj se dogada od pre 10-tak dana.
Nismo vodili trudnocu u bolnici vec u domu zdravlja na Zvezdari i sada vidim da smo pogrešili.
Nemamo nikakvu vezu niti poznajemo nekoga.
Generalni utisak je da lekari jednostavno protrce kroz sobe, odrade to što moraju na veliku brzinu i nestanu bez traga. Ja dolazim u posetu svaki dan i evo vec nedelju dana nemogu da uhvatim nijednog doktora (možda je njima pauza kada je vreme poseta :) ).
Sve informacije koje je moja žena sakupila o trudnoci dolaze od sestara i to iskljucivo u nocnim satima kada se i one valjda umore pa nemogu tako brzo da beže...

Zamolio bih ako neka od vas zna adrese i brojeve telefona privatnih ordinacija dr Mitrovica i/ili dr Kostic da mi pošalje na pm


Pozdrav


a ti DR koje trazis rade u KBC Zvezdara??
a ko je tvoja zena, izvini sto ja ovako pitam...
ja ne znam ali mogu da guglam da trazim...ili kad bi znao koje je ime lekara...

(odgovor članu Jos malo pa tata)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Click Here