|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.11.2013 19:22:49   
jole82
Ahahaha...super taktikauser posted image
Nadam se da nećeš morati da bežišuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1601
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.11.2013 19:59:09   
Sanjalicaaa
Ja sam Obradovicku sasvim slucajno upoznala kada sam isla da radim OGTT. Kasno sam stigla i jos imala neki problem u administraciji, ali ona se iscimala i zvala labaratoriju da me prime a prvi put me u zivotu vidi. Bas me je odusevila.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 1602
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.11.2013 20:29:48   
viking
Divno, divno :) Baš ti hvala na ovome!
Sanjalice, jesi bila juče na času? Ako jesi, ja sam ona što je pitala pedijatra šta misli o odlaganju vakcina (poslednji red pored vrata) user posted image

< Poruku je uredio viking RR -- 28.11.2013 20:36:12 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1603
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.11.2013 20:54:55   
Sanjalicaaa
Bila sam! I da ne verujes palo mi napamet da si to ti, ne znam zasto. A i cini mi se da si spomenula nesto forume i onda sam bila u fazonu sigurno je viking! user posted image Ne znam kako da ti objasnim ko sam ja, mi smo sedeli u drugom redu sa leve strane user posted image
kad budes upoznala Obradovicku javi utiske, jer i ja planiram kod nje na pregled user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1604
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.11.2013 20:57:12   
viking
Hoću, obavezno, idem sutra kod nje u 17 h. A ako hoćeš iz prve ruke, priđi mi na času sutra pošto već znaš ko sam, pa ću ti reći uživo :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1605
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.11.2013 21:02:15   
Sanjalicaaa
super, samo se nadam da cu te prepoznati user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1606
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.11.2013 21:08:37   
viking
Hoćeš, imam najveći stomak tamo user posted image  i plavu kosu do ramena i zelene oči, a uglavnom sedim uvek na tom istom mestu pored vrata.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1607
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.11.2013 21:13:53   
Sanjalicaaa
zapamtila sam samo da imas plavu kosu. ali ako si tu negde kod vrata prepoznacu te user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1608
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
3.12.2013 11:19:45   
viking
Sanjalice, izvini, ja potpuno zaboravila na ovu temu!
Ne videsmo se onaj dan, ali nema veze, možda se vidimo u porodilištu :)

Što se dr Obradović tiče, meni i mužu je ostavila super utisak u svakom smislu, tako da sam sad u fazonu da bih baš volela da me ona porađa, ali je problem što će biti na odmoru od 1. do 15. januara, iako je rekla da će mi ostaviti broj drugog doktora koga mogu da pozovem u slučaju da zatreba dok ona nije tu. Nadam se samo da mi neće krenuti tada tj. da će bebe imati milosti i da će sačekati da se Obradovićka vrati.
Ponovo na kontrolu idem oko 20. decembra.

< Poruku je uredio viking RR -- 8.1.2014 1:42:08 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1609
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.1.2014 1:44:35   
viking
Evo da apdejtujem, upoznala sam u međuvremenu i dr Milicu Kostić Anđelić, ona mi je zamenska doktorka dok se Obradovićka ne vrati s odmora. I ona mi je skroz super, pristupačna je i opuštena, tako da za sada nemam nikakvih zamerki.

Imam i pitanje, ako neko zna: da li su apartmani dostupni samo posle porođaja ili može i pre?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1610
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.1.2014 11:16:35   
marijana22
Mislim da moze. Ja kad sam radila AC bila je jedna trudnica koja je bila u apartmanu. Nije nesto mnogo skup apartman, oko 3000. Jedino ne moze da se rezervise unapred, nego ako imaju mesta

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1611
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.1.2014 13:43:50   
viking
Meni je taj apartman bitan samo zbog poseta, ni zbog čega više. Inače nisam u fazonu da tražim neki poseban tretman, ali zabrana poseta ili posete od 13 do 14 h su mi baš nekako bezveze.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1612
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.1.2014 15:09:45   
marijana22
Ne znam kako funkcionisu posete u Gradskoj, ali u NF kad dodje poseta izadjes na hodnik na 5 min i to je to. A kako je u apartmnanima ne znam.

Imam i ja neka pitanja

1.Da li traze pelene za bebu cim se porodis ili moze neko da donese kasnije (tj dal da pakujem pelene i maramice u torbu za porodiliste ili ne?)
2. Jel stavljaju siroki povoj u Gradskoj?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1613
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.1.2014 15:42:59   
Tiziana
Ja nisam bila na Zvezdari,ali jedan opsti komentar za apartmane. Ko moze da prisuti,vredi ako nista drugo onda zbog svog kupatila!!!ja oba puta bila u apartmanu i nosim lepe uspomene na oba porodjaja i posle porodjaja..

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1614
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.1.2014 15:50:55   
viking
Koliko ja znam, u Zvezdari je ovako: ako nisi baby friendly onda nema poseta uopšte, ako jesi onda je poseta dozvoljena ali to na deset minuta između 13 i 14 h (ili 14 i 15, u svakom slučaju u neko nemoguće vreme) a ako si u apartmanu onda je poseta dozvoljena svima, kad god hoćeš i koliko hoćeš.
IZVORNA PORUKA: marijana22

Ne znam kako funkcionisu posete u Gradskoj, ali u NF kad dodje poseta izadjes na hodnik na 5 min i to je to. A kako je u apartmnanima ne znam.




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1615
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.1.2014 15:51:40   
madre

IZVORNA PORUKA: viking RR

Meni je taj apartman bitan samo zbog poseta, ni zbog čega više. Inače nisam u fazonu da tražim neki poseban tretman, ali zabrana poseta ili posete od 13 do 14 h su mi baš nekako bezveze.

i meni ja ovo bilo najvaznije!


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1616
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.1.2014 18:32:22   
Sanjalicaaa
Meni su rekli u Gradskoj da ponesem pampers pelene, vlazne maramice i pavlovicevu mast za bebca. Nisam sigurna ali mislim da siroki povoj stavljaju u svakom porodilistu.

IZVORNA PORUKA: marijana22

Ne znam kako funkcionisu posete u Gradskoj, ali u NF kad dodje poseta izadjes na hodnik na 5 min i to je to. A kako je u apartmnanima ne znam.

Imam i ja neka pitanja

1.Da li traze pelene za bebu cim se porodis ili moze neko da donese kasnije (tj dal da pakujem pelene i maramice u torbu za porodiliste ili ne?)
2. Jel stavljaju siroki povoj u Gradskoj?



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1617
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.1.2014 21:27:33   
marijana22
Hvala. Znaci da ponesem pelene sa sobom.

Siroki povoj ne stavljaju u NF.

Sanjalice sto te nema u tromesecju?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1618
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.1.2014 21:33:35   
Sanjalicaaa
Da, to za bebca nosis sa sobom, a kasnije ti donesu za izlazak. Nista nam babica nije spomenula na pripremama u vezi sirokog povoja.
Nikako da se pridruzim, evo dolazim tamo user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1619
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.1.2014 21:40:45   
marijana22
U Nf ne stavljaju siroki povoj uopste, ja sam za izlazak pripremila i svedsku i tretra pelene i nije mi trebalo. Pa reko da proverim da ne pakujem dzabe

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1620
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
8.1.2014 21:43:11   
marijana22
A jel su vam na pripremama dali spisak stvari za porodiliste?
Ranije je bilo okaceno u holu, sad kad sam bila nisam videla

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1621
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.1.2014 10:18:11   
aster

IZVORNA PORUKA: viking RR

Koliko ja znam, u Zvezdari je ovako: ako nisi baby friendly onda nema poseta uopšte, ako jesi onda je poseta dozvoljena ali to na deset minuta između 13 i 14 h (ili 14 i 15, u svakom slučaju u neko nemoguće vreme) a ako si u apartmanu onda je poseta dozvoljena svima, kad god hoćeš i koliko hoćeš.



U celoj bolnici je baby friendly, tako je barem bilo u julu 2013.Ja sam se porodila carskim rezom , pa sam na početku bila u šok sobi i jedino tamo beba nije sa mamom( donose je na 2 minuta dnevno). Apartman nije mogao da se rezerviše. Kad sam prelazila na "normalno" odeljenje bio je slobodan, ali ja nisam htela da ga uzmem. Nešto sam se istripovala da neću da budem sama u sobi u slučaju da mi ne bude baš najbolje, a sestricu ne mogu da dozovem. Ja sam tripković user posted image Naravno da sam bila ok. Apartmna je super zbog kupatila, imaš zasebno i to je dobro. Inače, na spratu postoji 1 kupatilo i stalno je prljavo.
Što se tiče poseta, one su dozvoljene i dok je žena u šok sobi, ali može da dođe samo otac deteta i to na 5 minuta. Daju mu masku, odelo i nazuvke, lepo ga upakuju.

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1622
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.1.2014 11:37:11   
Sanjalicaaa
Stoji spisak u holu, i tamo pise:
Pri dolasku na porodjaj poneti samo najosnovnije stvari:

I
1. Overene zdravstvena legitimacija i krvna grupa
2. Licna karta
3. Uput
4. Ostala propratna medicinska dokumentacija (trazeni nalazi)
II
Osnovne stvari za licnu higijenu

A babica na pripremama nam je rekla da ponesemo:
Spavacice x2 (dubok V izraz)
Carsav x 2
Pribor za licnu higijenu
Papuce gumene
Bade mantil
Musema za krevet za posle porodjaja- 5 kom
Mrezasti ulosci
Mreziste gacice

Diklofen stapici
Toplomer
Bonzita, keks, sok

Pampers pelene 1
Pavloviceva mast
Vlazne maramice

Knizica, licna karta, krvna grupa, uput za bolnicu, hbs antigen, cervikalni bris
Ultrazvuk poslednji

IZVORNA PORUKA: marijana22

A jel su vam na pripremama dali spisak stvari za porodiliste?
Ranije je bilo okaceno u holu, sad kad sam bila nisam videla



< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 9.1.2014 11:38:13 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1623
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.1.2014 12:48:59   
marijana22
Nisam videla spiak, a bas sam gledala.......user posted image

Ne mogu da verujem da su vam rekli da nosite carsave sa sobom sramota
Ja carsave necu nositi i ponecu jednu spavacicu, pa ako bude trebalo donece mm.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1624
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
9.1.2014 19:58:56   
viking
Imam možda nevažno pitanje, ali moram, ako neko zna - kakva je situacija s parkingom ispred bolnice radnim danima u radno vreme?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here