|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 76 [77] 78   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
16.9.2016 9:28:02   
lukijano
Da,u gradskoj ih ne kupaju... Ali patronazna dolazi svaki drugi dan i ona kupa bebu svaki put. Mi mu peremo samo guzu tada kada ona ne dolazi. Meni je ovo drugo dete...

(odgovor članu BojanaSa)
Direktna veza do poruke: 1901
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
12.10.2016 23:54:07   
pepeljuga
Da li moze neko ko se skoro porodio u Gradskoj carskim rezom da mi kaze da li je baby friendly obavezan i posle cr ili postoji varijanta da izaberes (tako je bilo ranije)? Zanima me i sta treba da se ponese za bebu.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu lukijano)
Direktna veza do poruke: 1902
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
13.10.2016 9:38:28   
sonyasha
Pepeljuga, obavezan je posle cr, zato kada te na intenzivnoj gnjave da šetaš ti ne zabušavaj, ja sam sama i vanredno tražila da šetam da bi se pripremila za dole.
Prvu noć te pitaju da li hoćeš da beba spava kod njih, to važi za sve porodilje od ponoći do 6 ujutru i to je to.
Srećnouser posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 1903
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
13.10.2016 10:02:04   
IvanaSK RR
Pepeljuga, ja sam se porodila u maju carskim rezom. Obavezan je bebi frendli. Mada, koliko znam u svim porodilistima je tako, ne bitno da li je carski ili prirodan.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1904
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
13.10.2016 15:36:08   
pepeljuga
Hvala na odgovoru, pre sest godina kada sam se tamo porodila nije bilo obavezno, sad cujem da jeste pa da proverim. Potpuno mi je van pameti to posle cr, nisam u stanju ni o sebi da brinem user posted image
Ako nekoga ne mrzi, neka mi napise sta treba da nosim za bebu

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1905
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
13.10.2016 15:40:30   
IvanaSK RR
Za bebu ne treba nista, otac donosi pelene, vlazne maramice i pavlovicevu kad se porodis. Odelce za izlazak treba kad krenete kuci.
Imas na prethodnim stranicama a i temu Kamperski vodic za porodiliste. Tamo smo dosta pisale o svemu tome.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 1906
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
17.10.2016 16:49:17   
biljkas
Cao mame!

Da li neko ima iskustva sa dr Milanom Djosicem?
Danas sam prvi put bila kod njega na UZ, i misila sam da me on poradja.
Inace, prvo dete sam rodila u Visegradskoj i nosim ruzno iskustvo, pa bih sad da promenim.
Termin mi je za manje od mesec dana.
Hvala!

(odgovor članu lukijano)
Direktna veza do poruke: 1907
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
18.10.2016 22:45:21   
IvanaSK RR
Biljkas, ne poznajem tog doktora, ali verovatno neces pogrešiti, svi doktori tamo su fini.
Pozdrav i srecno

(odgovor članu biljkas)
Direktna veza do poruke: 1908
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
24.10.2016 1:10:04   
Arigato
Da li neko zna nesto o doktoru Darku Radovanovicu ??

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1909
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
24.10.2016 8:21:19   
sonyasha
Čula sam da je odličan, ovako deluje skroz pristojno!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Arigato)
Direktna veza do poruke: 1910
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
24.10.2016 9:30:58   
IvanaSK RR
I ja sam cula da je on odlican doktor.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1911
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.10.2016 21:19:46   
uciteljica83
Da li neko ima iskustva sa Dr Pedjom Mitrovićem ? Hvala...user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1912
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
29.10.2016 13:17:15   
lukijano
Mene je dr. Pedja Mitrovic porodio dva puta. Ja za njega imam samo reci hvale. Prezadovoljna sam bila i prvi put pre 6 godina i sada pre dva meseca kada sam se porodila. Ako se tako dogovoris sa njim, zovnes ga kad krene porodjaj i on dodje ako ne radi. Jako je smiren i pozitivan, meni je nekako ulivao poverenje. Nadam se da sam bar malo pomogla. Generalno celo osoblje u Gradskoj je divno, ima par izuzetaka kao i svuda...
Ako jos nesto treba tu sam. Pozdrav!

(odgovor članu uciteljica83)
Direktna veza do poruke: 1913
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
29.10.2016 15:28:41   
uciteljica83
Hvala mnogo na informacijama...on je moj izabrani doktor pa sam se pitala da li je fin i pri porodjaju, ovako deluje korektno?
Kako ste se poradjali kod njega, prirodno? Jeste li imali epidural..toga se bojim da nece biti...user posted image

(odgovor članu lukijano)
Direktna veza do poruke: 1914
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
30.10.2016 9:33:09   
lukijano
Jeste i na porodjaju je fin, nista ne brini. Ja sam se oba puta porodila prirodno, bez epidurala. Ja nisam htela epidural. Ali ako ti hoces ne vidim sto bi to bio problem. Porazgovaraj sa dr sledeci put. Kad ti je termin? Jel prva beba?

(odgovor članu uciteljica83)
Direktna veza do poruke: 1915
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
2.11.2016 17:27:42   
uciteljica83
Hvala Lukijano :-) Moze li neko da napise iskustvo, skorasnje sa epiduralom u gradskoj i sa spinalnom -carski ? Jrl tacno da se nocu ne dobija epidural? Hvala mnogo..:-)

(odgovor članu lukijano)
Direktna veza do poruke: 1916
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
2.11.2016 18:24:25   
uciteljica83
Zaboravih da napisem..prva je beba..upravo sam usla u peti mesec, sve me zanima i skroz sam uplasena od toga sta me ceka..user posted image

(odgovor članu uciteljica83)
Direktna veza do poruke: 1917
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
7.12.2016 14:42:30   
leon16
Evo i mog iskustva. Porodila sam se pre petnaestak dana na Zvezdari. Bila je neobicno velika guzva,izgleda da se proculo da su solidni. Uslovi za porodilje su dosta losi (toslet,tus kabina, hladnoca u tom delu zbog porodilja cije se pusenje u wc-u tolerise). Sobe su skromne, ali ok. Hrana ok. Osoblje je isto solidno.
Doktori su najpozotivnija strana ovog porodilista. Koliko sam se ja raspitala vecina je dobra. Samim porodjajem sam prezadovoljna, babica je bila odlicna ( ne znam kako se zove) kao i doktor ( dr. Nenad Kusljevic), sve je proslo brzo, beba je zdrava i ja sam se brzo oporavila. Dr. uliva osecaj sigurnosti i
ostavlja utisak iskusnog profesionalca, koji sve drzi pod kontrolom.
Epidural nisam dobila, kada sam isla u savetovaliste rekose mi da ako se porodjaj desi pre podne da moze da se dobije, ali kasnije tesko jer imaju manjak anesteziologa. Verovatno postoji neki nacin, ali ne znam koji. Sve u svemu uslovi jako losi, al nekako se prezivi. Doktori i
babice odlicni sto je meni bilo bitnije.

< Poruku je uredio leon16 -- 7.12.2016 14:53:18 >

(odgovor članu lukijano)
Direktna veza do poruke: 1918
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
25.2.2018 13:07:52   
Akiivaniva
pozdrav da li bi mogla neka porodilja koja se porodila skoro u gradsku bolnicu da mi kaze sve utiske, i sta je sve potrebno poneti u bolnicu za mamu i bebu? user posted image user posted image

(odgovor članu leon16)
Direktna veza do poruke: 1919
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
25.2.2018 14:58:48   
sonyasha
Aki, iščitaj ovu temu, bar zadnji par strana, tu ćeš naći sve. Bolnice su inertni sistemi i stvari se retko menjaju!!!


_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Akiivaniva)
Direktna veza do poruke: 1920
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
30.7.2018 10:49:54   
dunja RR
Moja dr je otišla u penziju, i sada mi nude Šuntova ili Đakovića u DZ Zvezdara.
Znači Đakovića da izbegnem?
Moram do srede da odlučim ...

IZVORNA PORUKA: Meggie

Sanja,sto se uputa tice-ne znam.Mislim da nece biti problema.Ako uspes uguraj se kod Smiljanica najbolji je tamo.Verovatno ce ti ponuditi drDjakovica(Milan Djakovic)jer je uvek slobodan posto covek nema pojma,izbegavaj ga u sirokom luku.pozzuser posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Meggie)
Direktna veza do poruke: 1921
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
30.7.2018 10:50:48   
dunja RR
A sada nađoh ovo, znači ipak je ok?

IZVORNA PORUKA: danica011

Od srca ti preporucujem dr. Djakovica,on je meni vodio trudnocu,i iznela sam je evo do 37 nedelje vec.Sto se tice dr. Smiljanica ne dopada mi se,od njega sam prebacila karton kod Djakovica zato sto sam imala 2 spontana a i covek radi privatno i samo salje na privatne analize.Kod Smiljanica svaka mladja devojka ima kondilome i on ce ti od srca preporuciti da dodjes kod njega da ti uradi privatno za 100eur.Dok kod Djakovica se nista ne radi privatno vec drzavno na sta imas pravo.Veliki pozz.Mada iskustva su razlicita,ja govorim za sebe i par drugarica koje su imale isto iskustvo sa Smiljanicem.
Meggie nije tacno da Djakovic ne radi nista,cak mislim da ima vise pacijenata od Smiljanica.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu danica011)
Direktna veza do poruke: 1922
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
1.8.2018 1:56:54   
Alex69
Evo moja iskustva iz 2018,porodila sam se 7.7.2018,bebac je krenuo tri nedelje ranije,carski rez mi je odradio doktor Sava Mavric i za njega imam samo reci hvale.Doktor je pozitivan,opusten,prijatan,duhovit,svakog dana je dolazio da me obilazi i da mi kaze kako je bebac dakle covek svrati kod pedijatriskih sestara i rraspita se da bi mogao da mi prenese.Rez izgleda odlicno, posle nedelju dana sam otisla da mi skine konce i on je dosao u bolnicu iako taj dan nije trebao da radi.Treci sprat na kome su porodilje i zene koje cekaju neke intervencije nije renoviran i sobe i hodnici su u losem stanju,toalet je renoviran i dok sam ja bila tamo bio je da kazem cist,na trecem spratu ima i ogromna terasa,hrana je bila ok stavise nekih dana je bila i lepa.Obzirom da su mi radili carski rez bila sam dva dana i na deugom spratu odnosno sprat intezivne nege,bilo nas je dosta u jednoj sobi u jednom trenutku cak 8,ali tu stoji radni sto i pult i tu je uvek bar jedna sestra i moram da kazem da su sestre na intezivnoj nezi bile savrsene bile su tacne sa terapijama,merile pritisak i temperaturu redovno u isto vreme svaki dan,menjale kese katetra,prale nas ujutru i uvece,pomagale da ustanemo i set_amo,zenama koje nisu mogle same namestale su uloske,bile su prijatne i nezne i cak su i u trecoj smeni bile non stop budne ni u jednom trenutku nijedna zena nije kukala ili cekala za nesto,dakle sestre na intezivnoj nezi su bukvalno savrsene!Doktori su dolazili redovno u vizite po ceo dan su dolazili mislim da sam upoznala sve doktore bolnice..Posle dva dana su me spustili na prvi sprat odnosno u porodiliste sa jedne strane sprata su boksevi gde se zene poradjaju sa druge strane hodnika su sobe gde su majke sa bebama,tak deo je renoviran i izgleda ok,sobe su sa tri ili cetiri kreveta ima i 2 apartmana od kojih je jedan odlican i bas mi bilo krivo sto je bio zauzet,sobe imaju klimu,lavabo na kome stoji antiseptik sapun i sprej,pult za presvlacenje beba pored koga stoji i vagica kao i tecnost za dezifinkaciju i na tom pultu sestre ostavljaju odecu i tetra kao i svedske pelene,u svakoj sobi naravno ima i krevetaca,za majke koje su se porodile prirodnim putem taj da kazemo krevetac je nizi i izgleda kao neka metalna gajbica,a za zene sa carskog ti kreveci su visoki i izgledaju kao plasticna kutija i jedni i drugi su na tockice i u iednom i drugom imaju tanki duseci sa posteljinom i sa tetra pelenom i sa uvijenim u rolnu jorgancicem koji su nam rekli da koristimo da stavimo detetu iza ledja da se ne bi prevrtali.Dorucak je oko 8-9,rucak oko 1-2,vecera oko 6.Hrana je bila ok jedino sto smo jedan dan imali grasak, a on nije bas preporucljiv za dojenje.Inace je hrana zaista bila ok imali smo cak i kolace par dana koji su bili preukusni!Sto se tice higijene jeste cisto,ali je wc pakao.On jeste renoviran i wc solje su super i tus kabine jesu pogodne i za nas operisane i za zene koje su se porodile prirodnim putem,ali je uzasno prljavo ima ulozaka svuda krvi ima svuda,dosta zena pusi pa smrdi na dim non stop,uvek je sve puno vode kao da je poplava,ja razumem da su zene u bolovima i da im je tesko,ali ne mozemo da ostavljamo za sobom,zene sto ciste ne mogu da postignu dakle wc je horor.Sto se tice sestara hm pa sta znam ima ih raznih,ima jedna mala sto radi sa bebama ona je toliko divna da bih je kuci vodila..I tu su redovne vizite lekara i pedijatra,svaki dan vam mere pritisak i temperaturu,a sto se tice beba pedijatar ih pregleda i stvarno mozete da pitate sve sto vas zanima.Ne znam na koliko su isle sestre sa dohranom jer sam dojila, ali znam da je dosta bebca plakalo jer im prosto nije bilo dovoljno to sto im one daju, a i znale su da kasne sa dohranom..Sto se tice toga sta treba da se ponese,imate torbu u njoj spakujte uloske higijenske,mrezaste gace,spavacicu rezervnu,peskire,pribor za locnu higijenu,vlazne maramice,tolet papir ili maramice.Ukoliko idete na carski uzece vam torbu i telefon i zakljucati,vi cete moci samo da uzmete sa sobom uloske i ukoliko trazite jos nesto za licnu higijenu..Kada vas smeste u sobu gde cete biti sa detetom ti ce vam biti neopodni voda i plazma ili nesto za grickanje.Uzasno se ogladni od dojenja,ali uzasno..Vasem suprugu ili ko vam vec dolazi ce reci da donese pampers,vlazne maramice i pavlovicevu kremu.Sto se tice posteljine nemojte bezveze nositi ostavlja se cista posteljina na kolicima na hodniku pa uloliko zelite mozete da uzmete i sami da promenite,ima i njihovih spavacica ali su jako teske i tople da bi se nosile leti jedino sto su prakticne za dojenje.Napisala sam rezervnu spavacicu zato sto cete kada odete na prijem odmah da se presvucete i recice vam da te stvari posaljete kuci,i da znate kako god da se poradjate bice vam krvava ta prva spavacica.Poset_e su od 15-16 i moze da udje jedna osoba obzirom da su pset_e u trpezariji koja je jako malo pa ljudi ulaze na smene..Za zene koje idu na carski rez moj savet je da probate da ustanete taj dan kada vas operisu,samo pocnite da se krecete bice bolno i neprijatno,ali brze cete se oporaviti,i meni je bilo krivo sto nisam kupila da ponesem silikonski kateter jer je njihov plastican i prvi dan mi je bilo bas neprijatno sa njim.Za buduce mame koje cekaju prvo dete zelim da kazem za dojenje,mene je recimo uzasno bolelo nekih deset_ak dana,imala sam kao rane na bradavicama,a kada me povuce kao dusu da mi izvuce,ali to prodje,bukvalno kao da mi se skinuo jedan skplj sa bradavice sada su nekako bele.Meni ie pomogao lanolin on je odlican i ne mora da se opere pre podoja.I da za bolove kupujte diklofen cepice,u porodilistu ih nema ali deluju 12h i dozvoljeno je da ih imate i da ih koristite.I ponesite sa vama licnu kartu ako se odlucite da u porodilistu prijavite dete.Ne znam dal je neka od vas buducih mama radila klistir,ali da znate da vas i to ceka-meni je bilo uzasno neprijatno,uradili su mi pred operaciju-uzme se neko crevo stavi se u guzicu i onda na to crevo sipaju pun bokal vode i kazu vam da set_ate sto duze mozete,meni je ono bilo uzasno,jos sidjem u porodiliste i kaze mi sestra ukoliko posle operacije ne idete u wc radimo vam klistir opet,ja sam isla samo jednom,a za ostale dane sam lagala jer nije bilo sanse da dozvolim da opet to stavljaju u mene.I da budite cele obrijane bolje same da to sredite nego oni da vas sredjuju.Sve u svemu ja planiram i sledeci put tamo da se porodim.I da umalo da zaboravim,ponesite papuce koje mozete da kvasite jer cete se u njima tusirati i ponesite jedne normalne

< Poruku je uredio Alex69 -- 1.8.2018 2:02:00 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1923
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
14.6.2019 13:38:49   
Lazinamamacar
Ja sam imala zaista loše iskustvo u ovom porodilištu. Naslušala sam se pozitivnih komentara ali moje iskustvo je ocena 2. Porođaj mi je prošao brzo. U bolnicu sam ušla u 12 sati a porodila sam se u 14:30. Za prvorotku to je više nego rapidan porođaj. E sada na porođaju su se ponašali kao da sam stoka. Komentarisali me sa "ova",drali se, pretili šamarom. Ok, užasno me je bolelo, iz sve snage sam se trudila da sarađujem, da budem jaka ali su bolovi bili toliko jaki i strašni da sam prosto gubila snagu i razum. Svi su urlali u pauzama umesto da mi objasne šta ne radim dobro. E onda se pojavila babica Danijela i još jedna Suzana ili Snežana ne mogu da se set_im i smirile me, mirno mi objasnile kako da se napinjem i izvukle situaciju. Babica koja mi je vodila porođaj, neka sa roze kosom😫je bila grozna, užasna... Nemam reči. Sa doktorom u razgovoru me je vređala, nije mi se ni obratila. Ok preživimo porođaj i odemo na odeljenje. Babice neljubazne, grozne. Ustajem prvi put posle porođaja, vrti mi se u glavi, nesvestica me hvata a ona me tera da hodam brzo pored mored epiziotomije i hemoroida koji su popucali na porođaju. Kao "nisi se ti ovde jedina porodila" pa kada smo stigle u tuš kabinu gleda kako se tuširam i kaže "pišaj!". Ma kao prema stoci. Kupatilo prelepo, renovirano a prljavo do ludila. Ne nije toliko do porodilja. Da se jednom dnevno barem opere ne bi onako izgledalo. Sledeće:kako sam bila na fraxiparinu i od hematologa dobila uputstvo za davanje fraxiparina koje sam predala i gde piše da treba da mi se daje jedan dnevno one počinju da mi daju fraxi 2 puta dnevno. Onda ih ja previše upućena sram me bilo obavestim da ja ne smem da primam dva već jedan dnevno. Pa mi i taj jedan dnevno daju jedno jutro u 9 a sledeće u 11. Sve znamo da se fraxi daje u iszo vreme. Onda na dan izlaska iz bolnice ne piše u kartonu da treba da mi se da fraxi pa mi ne daju a ja po hematologu moram da primam fraxi naredne 4 nedelje. Pa onda moli traži ginekologa koji će da napiše u karton da mi se da fraxi pa ga konačno dobijem u 13h. Neodgovorno prema osobi koju može tromb da zvekne zbog takvih stvari. Sledeće:laktacijske sestre užas užasa! Svaka drugu priču priča. Dođu, uštinu te za bradavicu i kažu imaš mleka ili nemaš mleka. Svaka naravno drugu priču. I naravno niko ne kaže da trebaš da masiraš grudvice koje ti se pojave. Zato po izlasku iz bolnice izvolite mastitis. Žao mi ako će nekoga moje loše iskustvo uplašiti ali to je bio moj subjektivni osećaj i moje iskustvo. Žao mi je što sam otišla tamo misleći da idem pravac u Diznilend i prošla katastrofa umesto da se ja ponašam prema njima drugačije. Eto jedino pozitivno što imam da kažem za čitavo porodilipte je babica Danijela. Sledeći put ću se tamo poroditi samo uz pratnju muža i u apartmanu sa sve pištoljem ispod jastuka hahaha šala. Sledeći put me neće videti. 

(odgovor članu Alex69)
Direktna veza do poruke: 1924
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
14.6.2019 13:48:50   
Lazinamamacar
Još jedna stvar. Bila sam u troktevetnoj sobi sa jednom divnom cimerkom i jednim ludakom. Nažalost devojka ima po mom mišljenju šizofreniju. Oni su pričali svi kako je to postporođajna depresija ali je to daleko strašnije od postorođajne. Ono je ludilo ludila. Sopstveno dete nije htela da uzme u ruke, nije ga dojila i odbijala dohranu. Dete je konstantno urlalo. Pakao nam je pravila. Cimerka i ja nismo smele da ostavimo dete bez nadzora a noću nismo smele ni da spavamo. Ja sam otišla do babice i tražila da zove nekoga jer je devojka loše i da dovedu psihijatra jer ga takva ustanova sigurno ima. Oni su to izignorisali dok nije devojka poslednji dan, dan otpusta, dobila neki napad i počela da preti bebi, mužu... Ja i cimerka smo uzele decu u ruke i izašle iz sobe što je tamo najstrožije zabranjeno. Nastao je lom i haos kako smo smele da to uradimo. Kasnije su pozvali psihijatra i muža a kod mene je došla glavna sestra i bukvalno mi se izvinjavala kada sam joj objasnila situaciju i ponašanje zaposlenih. Objasnila sam da sam se žalila ali da niko nije reagovao. Ma nikada više u to porodilište.


(odgovor članu Lazinamamacar)
Direktna veza do poruke: 1925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 76 [77] 78   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 76 [77] 78   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



Click Here