|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Homeopatija
26.1.2011 9:56:14   
Didy
Evo izveštaj posle mesec dana - prezadovoljni smo i rezultati su očigledni!user posted image
Primio je samo jednu dozu leka, tj izgrickao je 6 tabletica krajem decembra. Prošlo je mesec dana, a nije izostao nijedan dan iz vrtiće!user posted image Ranije nije mogao da spoji ni celu nedelju, odmah kreće temperatura. Malo mu je curio nosić, ali doktorica kaže da je to normalno, organizam se čisti i ona je jako zadovoljna rezultatima. Čak nismo nijednom do sad ponovili terapiju, nije bilo potrebe. Nisam se nadala da će sve ići ovako lako...
Inače, moje dete ima problem sa 3. krajnikom, doktorica homeopatije je rekla da neće morati na operaciju i izgleda da će tako stvarno biti.user posted image Cele prošle zime je bio bolestan, na antibioticima, upala uha, grla, temperatura i tako stalno u krug mesecima dok nije kulminiralo frasom i ostajanjem u bolnici. Tamo su rekli hitna operacija krajnika krajem leta. Međutim, tad se nešto izjalovilo, opet smo ušli u period virusa, krenuo u jaslice... I ceo oktobar, novembar i deo decembra opet sve isto - nos pun, grlo i uši upaljeni, temperatura preko 39 bar jednom nedeljno, antibiotici... I onda ovo čudo... Bez lekova smo više od mesec dana i sve je savršeno!user posted image Do sad sam se bojala i da izgovorim, ali eto. I vaspitačice u vrtiću su nam rekle da će se teško privići na vrtić pre operacije krajnika, a sad ne mogu da veruju. Kažu mnoga deca su bolesna, a čude se kako je on ojačao.user posted image Prva tri meseca skoro da nije ni išao, ode tri dana, četvrti je već bolni bolesnik... sad je spojio ceo mesec.user posted image
Pored toga, nestali su mu crveni pečati koje je često imao po licu. Neki doktori su govorili da je to blaži vid alergije, neki da je osetljivija koža, ali nikako nismo uspeli da iskorenimo. Sada se i to sredilo, lice čisto, koža savršena!user posted image
Razmišljala sam već da bebu kad se rodi od samog početka vodimo kod homeopate, počevši od prvih grčića, jer kažu da i njih homeopatija vrlo uspešno leči, a Stefan ih je imao baš, baš jake. Trajali su ceo dan i noć puna dva meseca. To mi je bio najveći test za živce u životu.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Homeopatija
18.4.2011 10:29:43   
Anoniman
Jao Diddy, kao da pišeš o mom Mihajlu. Bolestan je već mesecima, od ušiju, krajnika, virusa, temperatura svake nedelje, antibiotici, lekovi.... Užas... Juče opet zaglibili sa Hands-feet-mouth virusom, potpuno sam beznadežna user posted image
Predlagali su mi homeopatiju i samo da dođem kući (tamo mi je negde zapisan broj) odmah zovem i zakazujem!!! Dosta sam se dvoumila,ali medicina nam ne pomaže ni malo, čak sam mu davala i Immuno sirup, ništa. Kao i tvoj dečko- nedelju dana u jaslice, dve nedelje kući. Očajna sam, ako će mi i pasulj baciti-ma briga me, samo da mi se dete oporavi trajnije... Čak sam se konsultovala i sa našim pedijatrom, kaže da podržava i da treba da se obratimo, ali ne kao osnovni oblik lečenja, već kao propratna forma u suzbijanju preosetljivosti i jačanja imuniteta.....
P.S. Broj mi je dala prijateljica koja ima fenomenalna iskustva sa svoje dvoje klinaca, a i muž i majka su joj farmaceuti, dok joj je brat stomatolog, i svi su podržali ovaj oblik savetovanja i lečenja....
Ako neko ima još koje dobro iskustvo, a ja javljam šta smo uradili

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Homeopatija
19.4.2011 23:53:17   
Sanchy
Ja se takodje lecim homeopatski posto nisam ubedjena u delotvornost klasicne medicine..Dovoljno je procitati sta sve odredjeni lek moze da izazove negativno pri lecenju onoga za sta je izdat i koristeci malo zdravog razuma zakljuciti da nijedan lek nije bezazlen za ljudski organizam...Zato mi se koncept homeopatije dopao,posto on krece od toga da treba leciti osobu u celini a ne odredjenu bolest te osobe i time indukovati organizam ili imuni sistem osobe da se sam izbori sa bolescu...pri tome kolicina pocetne supstance u tim lekicima je tako mala da nikakva nezeljena dejstva ne mogu da izazovu..Samim tim ne vidim zasto se neko ko godinama pokusava da resi svoj problem klasicnom medicinom i ne uspeva u tome,ne bi okrenuo homeopatiji ako u sustini moze i da nastavi sa terapijom klasicne medicine uporedo sa homeopatskim pripravcima?Ja sam uvek za to ako postoji i najmanja sansa da nesto deluje ili postoji ili jeste ja cu je iskoristitiuser posted image ..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Homeopatija
29.4.2011 0:40:06   
AndreaK
meni se ovaj vid lecenja takodje dopada, nazalost nisam mnogo proucavala, sto ne znaci da necu...

ali prema mojim saznanjima u Zrenjaninu nema homeopata...ako neko zna nekog... ja bih rado na konsultacije...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Homeopatija
29.4.2011 0:41:02   
AndreaK
Nigde se ne govori o ceni... da li treba dosta novca izdvojiti za lecenje homeopatijom?

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Homeopatija
6.5.2011 21:29:47   
Didy
Andrea, mi još uvek nismo ništa platili, a od decembra otkako smo počeli sa homeopatijom mi je dete jedva bilo bolesno, pre toga hiljadu komplikacija, nos stalno curio, temperatura, grlo, uši, antibiotici, sto hiljada raznih lekova i sirupa, fras, dečja bolnica, osip, stres i sve ostalo... Trebalo bi ovih dana da idemo na neku polugodišnju kontrolu i da podvučemo crtu, da vidimo šta se sve izdešavalo za sve ovo vreme i koliki je pomak. Tad ćemo i platiti šta treba. I da mi traži hiljadu evra (što naravno da neće ni približno biti), uopšte mi ne bi bilo žao. Napisaću ovde kad prođe ta kontrola koliko smo platili.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Homeopatija
6.5.2011 23:08:04   
Anoniman
Mi smo platili prvi pregled+terapija od mesec dana 3000din Još nismo završili sa terapijom, ali javljam se nakon kontrole krajem maja 

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Homeopatija
6.5.2011 23:27:04   
Sanchy
IZVORNA PORUKA: AndreaK

Nigde se ne govori o ceni... da li treba dosta novca izdvojiti za lecenje homeopatijom?

Ja sam platila 5000.00 prvi pregled i kontrolu zajedno sa lekovima,svaka sledeca kontrola je 2000.00 zajedno sa lekicima,ali ti si u sustini stalno u kontaktu sa svojim homeopatom da bi on pratio stanje i lekove dobijas i izmedju tih kontrola besplatno ako on proceni da ti trebajuuser posted image ...tako da nije to toliko skupo ,te kontrole koje placas su na primer jednom u mesec i po dana..kada pogledate cenovnike privatnih poliklinika po Beogradu koju su cak povvecane u poslednje vreme i ako je evro dosta pao,homeopatija uopste nije skupa,ili bar nije preskupa user posted image ....

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Homeopatija
17.5.2011 22:02:58   
Anoniman
Danas smo bili na kontroli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
M za mesec dana samo dva dana nešto malo slinavio- i to je bilo zbog zuba koji mu je prekjuče izašao user posted image
Dobili smo još jednu turu "čarobnih bonbonica" zbog prethodno jako narušenog imuniteta, ali doktorica je zadovoljna, a mama i tata pogotovo!!!

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Homeopatija
2.6.2011 13:11:21   
Didy
Juče smo išli na polugodišnju kontrolu kod doktorice. Platili smo 3 hiljade dinara za svih ovih 6 meseci (prvi pregled, kontrolni pregled, dve ture "lekova" i nebrojeno puta kontaktiranje doktorke za svaku, ma i najmanju sitnicu i njeni izvrsni saveti za svaku situaciju).
Ja sam prezadovoljna! Mom mužu je bilo degutantno što sam doktorki rekla: "Samo", kad sam čula cenu. Zaista sam očekivala (i bila spremna da dam) mnogo više i zaista je to bila spontana reakcija.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Homeopatija
11.6.2011 17:15:18   
AndreaK
Didy super si prosla, nadam se da cu uskoro naci vremena i pronaci nekog homeopatu, jer mi nista od tradicionalne medicine ne pomaze, ili pomaze trenutno...konstantno sam malaksala, imam nizak pritisak, bolove u zglobovima, infekcije mokracnih kanala... i samo 27 godina...mada isto tako i dve trudnoce, porodjaja iza sebe.

Jasno da to sve utice na opste zdravlje organizma, ali i uprkos mom zdravom nacinu zivota, ja osecam ogroman pad zivotne energije u poslednjih godinu - dve a nikako ne mogu da eliminisem uzrocnike niti da ih definisem....

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Homeopatija
22.6.2011 2:16:28   
lidija 011
Ono sto je bitno da znate dok uzimate homeopatske ljekove je da ne pijete caj od nane, ne jedete mentol bombone i zvake... ustvari nista sto ima mentola u sebi, pa cak ni pastu za zube... Jer mentol neutralise dejstvo homeopatskog lijeka...  eto, mali savjetuser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Homeopatija
22.6.2011 8:52:53   
Anoniman
Meni su rekli ni kamilicu ni nanu user posted image , i 15 minuta pre i nakon leka ne sme se konzumirati ni hrana ni piće

(odgovor članu lidija 011)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Homeopatija
1.7.2011 9:15:09   
Didy
Nama doktorica rekla ništa od biljnih čajeva, samo voćne, mentol nikako (bombonice, pasta za zube s mentolom) i pola sata pre i posle lekića ne uzimati ni hranu, ni piće, čak ni vodu.
Inače, posle boginja je Stefanu jako opao imunitet, pa vidim da ponovo radi treći krajnik. Kaže doktorka da boginje istroše mnogo rezervi i energije i procenila je da je vreme za ponovnu terapiju. Sad čekamo nove kuglice.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Homeopatija
1.7.2011 9:21:54   
Anoniman
I mi smo nakon Pentaxim revakcine dobili jedan set kuglica da mu ne oslabi vakcina imunitet i bukvalno je samo jutro posle imao 37.5 nekih pola sata i to je bilo sve user posted image Mi za dve nedelje idemo na kontrolu, inače išli smo i na akupresuru (OT user posted image ) za treći krajnik i bili u ponedeljak na ORL pregledu i konačno je počela da nam se izvlači kriva ušnog pritiska u taj dugo očekivani pick user posted image Samo da do avgusta sve bude ok i da otkažemo tu groznu operaciju

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Homeopatija
19.7.2011 19:53:27   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: neven52

Želela bih da sa vama podelim svoju sreću. Uspela sam da zatrudnim nakon terapije Homeopatske medicine kod homeopatskog tima Dr Mirjane Živanov i Dr Stojana Primovića. Posle više godina raznih bezuspešnih terapija klasične medicine (hormona, veštačka oplodnja..) uspeli smo uz njihovu pomoć! Ja sam imala policistične jajnike, a muž je imao azospermiu, pa smo jako srećni što smo konačno uspeli!!! Možete o njihovom radu pročitati u knjizi Homeopatska medicina-Terapija Dr Mirjane Živanov ili pogledati njihov site homeopatskamedicina.rs
Puno smo im zahvalni, inače jako su ljubazni, saosećajni i veoma stručni u radu!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Homeopatija
19.7.2011 20:36:07   
neven52
Želela bih da sa vama podelim svoju sreću. Uspela sam da zatrudnim nakon terapije Homeopatske medicine kod homeopatskog tima Dr Mirjane Živanov i Dr Stojana Primovića. Posle više godina raznih bezuspešnih terapija klasične medicine (hormona, veštačka oplodnja..) uspeli smo uz njihovu pomoć! Ja sam imala policistične jajnike, a muž je imao azospermiu, pa smo jako srećni što smo konačno uspeli!!!user posted image Možete o njihovom radu pročitati u knjizi Homeopatska medicina-Terapija Dr Mirjane Živanov ili pogledati njihov site homeopatskamedicina.rs
Puno smo im zahvalni, inače jako su ljubazni, saosećajni i veoma stručni u radu!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Homeopatija
28.7.2011 23:54:42   
AndreaK
Nasla sam divnu zenu, doktorku po struci i homeopatu u Zrenjaninu (jedva)...juce smo provele skoro dva sata razgovarajuci... rekla sam joj sto ostalim lekarima ne stignem ni da nagovestim jer prosto nemam vremena.

Po lek sam bila danas ujutru, popila ga tacnije posisala istog trenutka...i to je to user posted image

Mislila sam da cu dobiti lekove za neki period, ali navodno ova jedna doza utice na mene do daljnjeg i sada mogu da ocekujem poboljsanje, treba da joj se javim za 7 dana, a kroz mesec dana kontrola....ja ne znam sta da mislim, doktorka je skroz ok, ali ovo je za mene skroz nepojmljivo, kako moze ta jedna doza bilo sta da promeni?! NE RAZUMEM... nije mi do para, ali ako od ovoga ne bude nista ja ostajem bez opcija! user posted image user posted image


(odgovor članu neven52)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Homeopatija
28.7.2011 23:59:35   
Anoniman
Andrea nadam se da će pomoći user posted image

Mada, Miša je dobio na pregledu tonu kuglica da posisa, i još smo nosili kući-raznoraznih veličina, pa i nekoliko puta na dan, pa tako neke 3 nedelje... E sad njemu je imunitet bio jako narušen, možda je tebi zbog stresa dala nešto za opuštanje... user posted image Samo pozitivne misli i javi kako je prošlo... I da, zaista treba mesec dana za prave rezultate user posted image

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Homeopatija
29.7.2011 0:19:00   
AndreaK
user posted image hvala nina... i ja se nadam user posted image

a malo slucajeva znam, eto vi sto ste tu uglavnom uzimate lekove neko vreme, svaki dan...a mene zbunilo danas sto je samo jedna doza u pitanju, spomenula sam joj to danas ali me je uveravala da to tako ide...

pritom, i ja treba da izbegavam mentol... i mogu da ocekujem neke reakcije poput osipa ili glavobolje...malo sam danas bila pospana, ali to svakako nije iznenadjujuce obzirom na to da malo spavam.

ne bih da ispadnem glupa, o ovome zaista malo znam, i samo se nadam da ce uspeti.

Bilo je dobro i popricati sa nekim 2h...dodje mu ko neka psihoterapija moram da priznam...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Homeopatija
2.8.2011 14:02:09   
Didy
Andrea, to tako ide. Stefan je do sad tri puta imao terapiju. Jednom posisao, dva puta popio u vodi nekoliko kuglica. Ne treba svaki dan, već samo kad se istroše rezerve, ona procenjuje kad je to. Znači zavisi od tvog organizma koliko uspe sam da se izbori, toliko su ti česte "terapije". Ja se nadam da će delovati.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Homeopatija
9.8.2011 10:03:06   
Anoniman
OTKAZANA OPERACIJA KRAJNIKA!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaže doktor možda bude potrebno jednog dana, ali zasad smo super! Imamo pick, ventiliraju oba uha, nema potrebe za operacijom! A u septembru idemo na redovnu polugodišnju kontrolu i dozicu za zimski imunitet user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Homeopatija
9.8.2011 10:08:06   
*Alexx*
Pridružujem se pacijantima homeopata user posted image Bila sam i ja, nisam dobila neki specijalan homeopatski lek, već Bahove kapi, za poboljšanje opšteg stanja organizma. Nema nus pojava, deluje holistički, pa videćemo. Takođe sam dobila i "rescue remedy" - isto na principu cvetnih esencija, kao što su i Bahove kapi, koje primenjujem u stanju šoka: uznemirenost, povreda, nekakvi bolovi... u tom smislu.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Homeopatija
11.8.2011 21:41:14   
AndreaK
e ja sam izgleda tezak slucaj za bilo kog lekara! user posted image

bila sam juce na "kratkoj" kontroli i dr.homeopata mi je promenila lek, nakon sto sam joj rekla kako od onog prethodnog ama bas nikakve reakcije nije bilo... a spomenula je neke reakcije, trenutno pogorsanje simptoma pa konacno poboljsanje opsteg stanja. Deset dana nakon uzimanja leka i nista....kao da sam posisala bombonice i stim zavrsila sve.

Da li sam luda, ili je ovo slucajnost, sada posle drugog leka, ceo dan ne licim na sebe, eksplodiracu koliko sam nervozna, placem ceo dan, kandida me dole rastura... imala sam osip izmedju grudi... stitna zlezda me gusi.... ako ovo nije trenutno pogorsanje simptoma i ako mi uskoro ne bude bolje poludecu... ako vec nisam.

Kako ste se vi osecali prve nedelje nakon uzimanja leka?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Homeopatija
11.8.2011 21:44:35   
AndreaK
nina super za Misu, bas mi je drago, on jos mali za bilo kakvu operaciju... joj da nije vas ja ne bi verovala u ovo...zato sam i usla u celu pricu... hocu da verujem.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here