|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PostExpress
11.11.2013 23:36:53   
vikiveki
Ja često preko njih primam pakete i nemam nikakvih zamerki...super suuser posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: PostExpress
11.11.2013 23:39:24   
Torbica
Sve pozitivno i od mene, uvek preko njih!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: PostExpress
12.11.2013 9:39:46   
minnica
Danas mi je stigao paket. Brzi, efikasni i ljubazni kao i uvek. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: PostExpress
21.11.2014 17:06:13   
snezap
i ja cesto dobijam preko njih pakete i nikada jos nisam imala neki problem. Ali znam ljude koji su narucivali nesto stakleno i dobiju polomljeno

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: PostExpress
8.3.2015 18:22:38   
veselicaa
Odlicni su user posted image

(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: PostExpress
10.8.2017 9:12:31   
IvanaSK RR
Ako mogu da biram, biram njih. Odgovara mi sto ne moram biti kuci da cekam paket, mogu podici i u posti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: PostExpress
10.8.2017 9:43:47   
krin 40
Živeo postuser posted image express

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: PostExpress
10.8.2017 13:21:09   
Sarav
Pohvala! Najviše volim sa njima da sarađujem. I ne moram da ih molim da mi donesu paket na vrata, a sa svima ostalima se natežem kao da mi čine ne znam kakvu uslugu.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: PostExpress
10.8.2017 19:46:21   
krin 40
Posebna pohvala sto mi paket donesu do vrata a idioti iz Bexa uvek prvo pitaju da sidjem pa kada ja kažem da neću oni se popenju😈

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: PostExpress
10.8.2017 20:11:04   
vocicana
Msm da sam njima ove godine od pocetka ostavila sigurno 10000 dinara, za razne pakete. Obozavam njihovu sluzbu, ne volim ni Bex ni Daily niti bilo kog drugog kurira, ovi momcidolaze do vrata, sto mi mnogo i sada znaci zbog bebca, ljubazni su i tacni i nikada nisu osinuli, za naplatu paketa.
Sve pohvale.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: PostExpress
10.8.2017 20:41:20   
veselicaa
I ja uvek preko njih saljem,super su.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: PostExpress
10.8.2017 21:09:32   
nata11
Da super su pogotov jel stigne poruka pa pripremim novac i ne gubimo vreme. AKS je posebna prica, redovno mi naplate po 50-100 dinara vise. Sve u guzvi nemaju vremena a sto ih pa cekas do 7 popodne to je druga prica. Daily express mi je isto totalno OK, sa njima poslovno saradjujem i do sada nisam imala ni 1 izlomljen paket.
Jedina zamerka na Post express mi je sto odbijaju vece / teze posiljke.

_____________________________





(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: PostExpress
11.8.2017 7:51:30   
IvanaSK RR
Nato, nisan znala da odbijaju vece pošiljke. Meni do sada nije trebalo, pa nisam u toku.
A zasto odbijaju?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: PostExpress
11.8.2017 8:19:01   
krin 40
Ranije smo slali i belu tehniku.Sećam se da mi je svekrva slala veš mašinu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: PostExpress
1.9.2017 17:26:11   
dddaca
Nisam ni ja znala da odbijaju velike posiljke, jer ih nisam ni slala, ali cini mi se da su najpovoljniji

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: PostExpress
13.9.2017 20:59:24   
Dragce86
PostExpres - sve pozitivno, najbolji su u odnosu na sve druge kurisrke sluzbe, bar sa mog stanovista

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: PostExpress
17.9.2017 20:55:11   
krin 40
Samo što sam pohvalila i poštu i post e.zagubili su pismo koje sam poslala Suzi.Baš sam se iznervirala

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: PostExpress
26.9.2017 11:16:25   
Tatjana.87
Meni je post expres nekako siguran,uvek u isto vreme bar u moj blok donose posiljke.
I vec znaju kada vide moju adresu zovu me da kazu da ce me zvati tek kada se parkiraju ispred kuce,
da ne letim zbog bebana kada sam sama,cak jedan kurir mi posiljku uruci kroz prozor haha bude zanimljivo za videti user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: PostExpress
3.11.2017 13:48:45   
nata11
Siguran malo sutra.

Prvo mi je covek poslao paket u ponedeljak a ja ga primila juce popodne.
Paletu sa kvarljivom robom mi drze u magacinu od ponedeljka i ne nadaju se da je isporuce pre utorka.
Danas cekala sa 2 velika paketa u redu 20 min da bi mi na salteru rekli da ne garantuju isporuku zbog strajka. Ja uopste nisam bila u toku sa tim strajkom koliko je to uzelo maha, mislila sam da je problem samo u logistici paletirane robe.
user posted image Glava mi puca. Bezobrazluk.

_____________________________





(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: PostExpress
3.11.2017 13:53:50   
Tatjana.87
Nato nažalost isti slučaj je i kod mene! U ponedeljak poslati paketi su danas isporučeni,a poštarinu naravno naplatili danas za sutra! Pitala sam učtivo kurira a njihov odgovor je bio samo potpišite ako ne želite da preduzmete paket vratićemo ga pošiljaocu!! Ovo je prvi put da mi se ovako nešto dešava sa njima user posted image

< Poruku je uredio Tatjana.87 -- 3.11.2017 13:54:44 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: PostExpress
3.11.2017 13:57:39   
mama Jo
Ja sam isto zadovoljna veoma, uvek se su se drzali dogovora rj.onoga sto sam trazila..
Ali moguce da im se desi previse posla pa i greske... mije opravdanje svakako...
Danas bas ima konkurencije sto se toga tice, mogli bi da povedu racuna zaista.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: PostExpress
3.11.2017 14:52:07   
Anck Su Nmaun
Ja uvek Post expresom

Nikad problem!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: PostExpress
4.11.2017 23:03:25   
MamaNecaVo
Kasne zbog strajka.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: PostExpress
4.11.2017 23:13:39   
Tatjana.87
Oni štrajkuju pa sve po nama,evo od uzorka čekam paket kao da je zlatan! Nije fer prema onima koji koriste njihove usluge!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: PostExpress
16.11.2017 15:51:16   
mama Jo
Joj bas htedoh da pitam - znate li kada ce se taj strajk okoncati? Ja cekam nekoliko paketa vec neko vreme... danas mi je stigao jedan, jel to znaci da su poceli redovno da rade?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here