|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tanga gaće
28.10.2009 12:15:38   
LillyT
Ranije sam ih bas nosila, ali u poslednje vreme sam prestala. Ne znam zasto. Sada s ovolikom pozadinom, mislim da bi se izgubile skroz (ako se neko seca Simsonovih, kada su Brazilu, pa kada Homeru dupe pojede gace)

< Poruku je uredio LillyT -- 28.10.2009 12:26:44 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 26
   [Obrisana poruka]
28.10.2009 12:17:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tanga gaće
28.10.2009 16:08:31   
mtajcica83
Stalno nosim tangice i u njima se fino i osjecam, jedino ih ne nosim u danima user posted image ...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tanga gaće
28.10.2009 16:27:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ranije sam ih bas nosila, ali u poslednje vreme sam prestala. Ne znam zasto. Sada s ovolikom pozadinom, mislim da bi se izgubile skroz (ako se neko seca Simsonovih, kada su Brazilu, pa kada Homeru dupe pojede gace)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:19:35   
Jeca*
Ono što je zapravo verovatnije je sledeće: tanga veš može da izazove pojavljivanje mikro čireva ili pukotina na koži između anusa i vagine ili da prouzrokuje iritiranje kože koja je u pomenutom predelu vrlo osetljiva. Donji veš je mekana barijera između Vas i drugih pomalo iritirajućih stvari kao što je ostala garderoba.
 
IZVOR: KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:21:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mani se tangica u trudnoći. Ja nisam slušala prošli, zato ti i kažem. 

A za stomak... moj je veći!



Ima tema o tome? Tangama u trudnoci?

heheh...a shto se stomaka tiche meni je i ovo mnogo...jedva se sagnem da obuchem charape a kad se sagnem pa mi grudi dodiruju stomak...to je komedija...i to mi se NIKAD nije desilo



Ne znam. Meni su govorili da ih ne nosim zbog hemoroida. Da li je povezano ili ne, ne znam, ali sam ih imala. Sad ne nosim tange, sem u nekoj nuždi.


(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:22:25   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa neznam...meni su udobnije tange...bash iz razloga shto me nigde ne stezu...i ne osetim ih... ne nosim one svilene, chipkane nego pamuchne rastegljive.... Mada...otkad sam trudna trudila sam se da vishe nosim obichne...al neki dan mi nestalo dnevnih ulozaka za obichne gatjice...pa sam preshla na tange jer za njih imam trenutno ulozaka.... Mada...mislim da tju na leto vishe u tangama da budem...prosto se bolje osetjam u njima...





Ovo shto sam napisala u temi " slike trudnickih stomaka" moze da se odnosi i na link koji je Jeca stavila.... user posted image

< Poruku je uredio Smeshkica -- 3.2.2010 13:23:54 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:27:22   
Jeca*
A jel moras da nosis te dnevne uloske? Meni su oni jako iziritirali kozu i sto se mene tice to ti je dodatna "hemija" na intimnim delovima.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:28:39   
Anoniman
Ja isto ne podnosim dnevne uloške.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:31:38   
Anoniman
Pa moram...jer deshava mi se da mi odjednom iscuri veca kolichina vodnjavog sekreta...pa bi onda morala kompet da se presvlachim... znachi gatje, charape, bodi, trenerku.... user posted image

Ja sam navikla na dnevne uloshke...a najbolja kombinacija mi je tanga gatjice i onaj librese mikro ulozak... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:32:03   
bebironcic
Meni ne smetaju ni tange ni dnevni ulosci,mada sam negde citala da nije preporucljivo konstantno koriscenje ulozaka.

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:34:39   
Anoniman
Inache....sad kad sam prochitala chlanak...mogu da kazem da ovi u chlanku imaju pravo iz razloga shto su uzrochinici tih problema tange koje se usecaju...shto su vetjinom one sa jednom "shpargom" od nazad....

Ja taj problem nemam...i moje tange mene ne stezu...niti me zuljaju... mene bash vishe iritiraju obichne...koje mi se sa oba guza zguzvaju u sredinu pa moram da ih vadim user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:34:42   
Delijagirl
Ja dnevne nosim samo kad imam sindom mokrih gaca a tange uffff ako je hitno hitno hitno ili ako zelim da napalim muza user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:37:32   
Jeca*
ja sam bre u trudnoci nosila zenske bokserice, imala sam 2 para gaća za trudnice (ko padobrani user posted image ), a bogami imala sam sa pijace i par onih babskih gaca. Udobnost na prvom mestu. To nema sanse da se uvuce user posted image
a i kad sam bila 9 mesec, da sam obukla tange ne bi se videlo ni parce materijala ni spreda ni pozaid ni sa strane user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:40:29   
bebironcic
ne znam zasto ali su meni bokserice neudobne,imam ih ali stoje u ormaru...

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:41:44   
Jeca*
i meni su neke. Ovo su one kao polubokserice i ne stezu. A imam jedne uske, cipkane...joj kako me unervoze...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:41:58   
Anoniman
Ja imam te zenske bokserice....al meni se one useku od napred u user posted image i materijal mi se zguzva na preponama ..... tako da sam odustala.... user posted image

Naravno....svaki komad garderobe se bira po sopstvenoj gradji tela... meni najvishe odgovaraju tange...obichne mogu da nosim...ali nemam uvek zivaca za njih... bokserice mi nikako ne stoje...i skroz su mi neudobne....user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:44:23   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ja sam bre u trudnoci nosila zenske bokserice, imala sam 2 para gaća za trudnice (ko padobrani user posted image ), a bogami imala sam sa pijace i par onih babskih gaca. Udobnost na prvom mestu. To nema sanse da se uvuce user posted image
a i kad sam bila 9 mesec, da sam obukla tange ne bi se videlo ni parce materijala ni spreda ni pozaid ni sa strane user posted image


Ne morate da kupujete te trudničke, možete da kupite i obične pamučne, samo da su plitke. Ja sam nosila njih, a tange ne nosim jako dugo, smetaju mi. A ako se gaćice uvlače, onda nisu odgovarajući broj ili model. Tako ja kontam.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:44:55   
NONA79
strogo obične pamučne!

umrla bih od smijeha da obučem tangeeeeuser posted image user posted image user posted image , poput mađioničarskog trika bi nestaleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 13:47:05   
Anoniman
Ma tih obichnih imam bash puno razlichitih modela, dubina i brojeva....ali nikad mi nisu odgovarale...ni kad sam imala 60kg (shto je u mom sluchaju skoro kostur) ni sad kad imam skoro 80.... user posted image

Fazon je u obliku zadnjice...a moja je ispupchena....tj imam velike guzove...pa mi se sve uvlachi u doope user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tanga gaće
3.2.2010 14:14:17   
Tara
Pre sam nosila tanga gacice user posted image
Otkada sam zatrudnela nijednom ih nisam obukla, ne znam sada mi uopste nisu udobne,
a i da ne nazebem guzu user posted image user posted image user posted image
Nosim obicne , najobicnije domacinke, ponekad bokserice

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tanga gaće
7.2.2010 11:56:36   
Iwana87
Podsetile ste me za moje 1 tange.Baba koja zivi u nemackoj mi u 6-7 razredu osnovne donese tangeuser posted image Na sta se svi zaprepastimo,nije to bilo toliko popularno tad a moja mama ih naravno nikad nije nosila.Gledam ja ono,cudno mi nekako,jbg klince,na sta ce baba meni.To valjda obuces gace pa ovo preko da ukrasisuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tanga gaće
7.2.2010 12:03:50   
indy_25
Prije dok sam bila djevojcurak nosila sam ih stalno cak sam i spavala u njima, jedino kad dobijem menstruaciju nosila sam obicne. Kasnije sam odlucila da ih prestanem nositi jer po meni zaista nisu zdrave za non stop pa sam presla na obicne pamucne bokserice i gacice. Tange sam samo nosila kada izlazim i u izuzetnim prilikama user posted image I sada kada sam trudna obucem ih za neko slavlje kad idemo kod nekog jer oblacim haljinice pa mi se oslikaju linije ali to je rjetko.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tanga gaće
7.2.2010 12:53:44   
Anitaaa
Nisu mi nešto udobne pa ih ne nosim često,samo kad su neophodne zbog nekih pantalona ili suknje ili kad kako reče DG hoću da napalim muža ali ih onda nosim nekih 2 min user posted image
Imam one ženske bokserice-pliće i one mi baš prijaju


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tanga gaće
13.2.2010 10:29:32   
Suncicabg
Ni ja ih ne nosim cesto. Preko leta kad mora, zbog haljine ili uskih pantalona

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here