|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zakon privlačenja
15.1.2012 10:35:51   
minavb
Evo kako bih ja to objasnila na Aninom slučaju-svekijevci predali za vizu, sveki dobila svekar nije. Ne možeš da sediš i misliš pozitivno, moraš da juriš vezu i podmažeš nekoga nekim evrićem da bi se viza dobila. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zakon privlačenja
15.1.2012 23:28:10   
maca821
Naravno da ja nisam mislila da je dovoljno sedeti i želeti i dobićeš sve u životu. Mislim da ljudi krajnje banalizuju celu ovu priču,pa ispada da je poenta pomisliti na nešto i to ce se dogoditi.Ja to ne shvatam tako.Predpostavljam da je potrebno mnogo razmišljanja i preispitivanja sopstvenih potreba, želja, poriva, strahova. I naravno da je potrebna akcija, ne možemo sedeti skrštenih ruku i čekati da nam nešto padne sa neba, ali ja sam htela da stavim naglasak na pozitivan stav o svemu, što većina nas recimo nema.
Recimo kažu,ako imaš pozitivan stav i veruješ da će se nešto desiti tako će biti,meni je interesantan primer  placebo efekta - daš pacijentu (koji je umislio sebi neki problem) bombone, a kažeš mu da su tablete, on je uveren da mu pomažu i na kraju je zapravo sam sebe izlečio(ja na sebi isprobala sa glavoboljomuser posted image )


_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 27
   [Obrisana poruka]
15.1.2012 23:34:06   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu maca821)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zakon privlačenja
15.1.2012 23:44:56   
maca821
Ja mislim da su neke bitne stvari u životu zapisane, na primer rođenje i smrt, a da većinu stvari u životu kreiramo sami, da neke ljude prosto privučemo u svoj život(počela sam već da koristim tu reč privučemouser posted image ) i ja sam čitala oca Tadeja i on tvrdi da Kakve su ti misli takav ti je život pa zar to upravo nije ovo o čemu pričamo. Otac Tadej spominje i brigu kao najveći i bespotrebni problem....ma dosta je to sve komplikovano, bar meni, bar za sad.....

< Poruku je uredio maca821 -- 15.1.2012 23:45:55 >


_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 29
   [Obrisana poruka]
15.1.2012 23:46:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu maca821)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zakon privlačenja
16.1.2012 9:26:30   
Lu
IZVORNA PORUKA: maca821

Naravno da ja nisam mislila da je dovoljno sedeti i želeti i dobićeš sve u životu. Mislim da ljudi krajnje banalizuju celu ovu priču,pa ispada da je poenta pomisliti na nešto i to ce se dogoditi.Ja to ne shvatam tako.Predpostavljam da je potrebno mnogo razmišljanja i preispitivanja sopstvenih potreba, želja, poriva, strahova. I naravno da je potrebna akcija, ne možemo sedeti skrštenih ruku i čekati da nam nešto padne sa neba, ali ja sam htela da stavim naglasak na pozitivan stav o svemu, što većina nas recimo nema.



Na trenutak se skrenulo s teme, maca dobro si obješnjenje dalauser posted image
Ako imaš pozitivan stav o nečemu što jako želiš, vjeruješ da ćeš to uspjeti, onda ćeš se i potruditit da dođeš do toga, znači želja i vjera u sebe te tjeraju naprijed da uradiš za sebe ono najbolje.
Ako odmah na početku kažeš, ma ne vjerujem da ću ja to uspjeti, to je automatsko odustajanje, odnosno ne radiš ništa na tome da uspiješ, nego jednostavno čekaš da se desi.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zakon privlačenja
16.1.2012 11:06:00   
bebać
Skoro sam našla citat(misao nekakva) koja kaže nije dovoljno sanjati i činiti, isto toliko je potrebno VJEROVATI(interpretirala sam). Dakle, to je ta pozitiva koja čoveku treba da istraje.

ja se sjećam sebe od prije, toliki sam optimista bila i sve mi je nekako išlo glat, a u zadnje godine samo vučem negativne misli i svemu nalazim manu, i zaista zna da se izjalovi ili odugovlačiuser posted image

takodje vjerujem u pozitivne ljude, oni koji zrače i koji nose pozitivne stvari sa sobomuser posted image user posted image

u zadnih par dana desile su mi se 3 pozitivne stvari jedna za drugom, ali je počelo sve od jedne pozitivne osobe, i ja sam tako bila srećna i vesela i to se nastavilo daljeuser posted image

kao ono, nesreća ne dolazi nikad sama(jer vjerovatno čovek razmišlja negativno, bude pesimista) i to se odvuče.

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zakon privlačenja
16.1.2012 11:18:45   
bebać

IZVORNA PORUKA: snješka

Madre, maca, ako nastavite da se previše emocionalno dajete u sve negativne stvari i da se iscrpljujete, neće vam ostati emocija za one najbitnije ljude oko vas.
Ljudsko biće je po prirodi egoistično pa malo probudite tu prirodu u sebi.user posted image


ovo je tačno, ja vazda nešto zakeram,zanovijetam,preispitujem kako zašto,jel moralo,hoćel morati...i na kraju haos u mojoj glavi, a time i mojim bližim.

moj muž je kontra od mene, on je optimista i ja njega smori sa ovim svim, i na kraju rezultat=svadja

počela sam pomalo da radim na sebi, ali trebaće mi velike muke i vremena i truda ali HOĆU,ŽELIM, MOGU da uspijemuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zakon privlačenja
17.1.2012 18:58:48   
maca821
Na jednom sajtu(neću ga reklamirati, mislim da to ne sme) koji se inače bavi zakonom privlačenja, sam pročitala da je zakon privlačenja zasnovan na vibraciji. Pošto smo mi čista energija(većina će se verujem složiti sa tim) mi proizvodimo određene vibracije.Sve vibracije su u harmoniji i mi na to ne možemo nikako da utičemo, ali nas univerzum uvek dovodi u sklad sa vibracijama koje emitujemo.  Svim tim vibracijama upravlja zakon privlačenja. On razvrstava vibracije tako što se slične vibracije približavaju, a različite odbijaju. Ne postoji ništa u fizičkom i nefizičkom svetu što nije vibracija i čime ne upravlja zakon privlačenja.Smatra se da čovek u toku jednog dana ima  oko 60000 misli. Iz misli nastaju emocije, a iz emocija se rađa vibracija. Svaki čovek ima svoju vibraciju. Svako telo u prirodi ima svoju vibraciju. I po principu "SLIČNO I SLIČNO SE PRIVLAČE", zakon privlačenja prihvata tu vibraciju i bukvalno privlačimo sve što vibrira na istoj frekvenciji...
Ovo je sad metafizika...ima smisla...


_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zakon privlačenja
17.1.2012 19:08:03   
hanka
Iiiii di ti ode.........vibracije,frekvencije,metafizike,60000 misli user posted image
Vidis ne razumem se ja bas u sve to ali ima nekog smisla sigurno

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zakon privlačenja
17.1.2012 19:21:41   
maca821
Ali pazi jel ti se nekad desilo da ti prisustvo neke osobe prosto "smeta"? Meni jeste, pa onda kažemo Uh ova zrači negativnom energijom i nekako te unervozi, a ne znaš ni sama zašto. To su u stvari te vibracije ili kako god da ih nazoveš. E sad kakvu energiju emituješ takve događaje i ljude privlačiš. Ja znam na primeru moje mame, uvek je na sve gledala negativno, i tako joj se i dešavalo, i družila se sa nekim nervoznim ljudima. Ili recimo moja drugarica kad god kaže da će joj dete biti bolesno, on bude bolestan, ali uvek. Misli su jako moćne, većina ljudi se slaže sa tim, samo što čovek mora puno da radi na sebi da ne bi imao konfuzne misli i da bi znao kako da se izbori sa negativnim mislima.


_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zakon privlačenja
17.1.2012 19:33:00   
maca821
Ja nekako pokušavam da prvo krenem od onoga što mi smeta, da sebi konkretnom razjasnim šta to želim da popravim, šta je to što mi ne odgovara u mom sadašnjem razmišljanju, a ima dosta toga verujte mi...

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zakon privlačenja
17.1.2012 20:11:36   
Leki 77
Ne znam da li je to tema, ali ja mislim da je pozitivan stav u mnogo čemu presudan. Dokaz su i placebo lekovi. Npr. ako je neko samouveren i pozitivan na razgovoru za posao, svakako ima prednost nad kandidatom koji ne "šalje" takve signale. Ako ništa drugo, zdravo je biti pozitivac. Mnoge bolesti su direktna posledica našeg uma.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zakon privlačenja
17.1.2012 20:19:37   
hanka
Slazem se sa macom,isti slucaj je i moja majka a i sa drugim ljudima koji su negativni,mucni,teski...
Sve je to u redu sa energijama,pozitivom i negativom ali ne treba preci granicu do nekle normalnog i realnog jer se onda nalazis sa druge strane tj ne treba se udubljivati u detaljnu problematiku


< Poruku je uredio hanka -- 17.1.2012 20:21:20 >

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zakon privlačenja
17.1.2012 20:43:09   
Lu
 

Meni se  u zadnjih mjesec i jače desilo nešto zaista bolno, baš sam se bila slomila, smršala sam 5 kila, želudac me bolio stalno a živci na izmaku, ali sam nekako prošla sve to i sad je dobro.
Stalno sam sebi govorila i ubjeđivala se da će biti dobro, treba da bude i bit će, tako da sam dala sve od sebe sve što je u mojoj moći da napravim i eto završilo se sve dobro, nešto i nije ali  uglavnom je dobro i ja sam zadovoljna.

Čak sam svašta nešto i naučila kroz tu situaciju, recimo postaviti granice prema ljudima koji me iscrpljuju a zahvaliti se od srca pravim prijateljima ili dobronamjernim ljudima.
Naučila sam voljeti ljude a ne sažaljevati ih.
Naučila sam koliko je bitno učiniti bar neku sitnicu za nekoga ko je nesretan a nije ti niko i ništa.
Naučila sam biti zahvalna, spoznala koliko sam zaista voljena, cijenjena, potrebna drugima...i još mnogo toga.
Eto te misli su me gurale naprijed, ružne stvari se dešavaju ali bitna je percepcija, način na koji gledamo na situaciju, pozitivno ili negativno user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zakon privlačenja
17.1.2012 20:49:21   
snješka
Lu, svaka čast na stavu.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zakon privlačenja
17.1.2012 20:51:22   
snješka
Nekad sam negdje napisala da kako zračiš tako privlačiš. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zakon privlačenja
17.1.2012 21:07:36   
bebać

IZVORNA PORUKA: snješka

Nekad sam negdje napisala da kako zračiš tako privlačiš. user posted image


ovo je dobrouser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zakon privlačenja
17.1.2012 23:24:06   
maca821
Moj problem je što sam ja 5 dana pozitivna, 2 dana upadnem u bedak i tako u krug. Svašta me poljulja, ja taman kažem da ću da pokušam razmišljati pozitivno, nešto čujem, vidim i izbedačim se. I mene muči strah za neke stvari, evo konkretno za bebu, svašta nešto mi se vrzma po glavi, verovatno je dosta vas prošlo kroz to. Nisam imala nimalo lak život i verovatno je sve to uticalo na mene, dosta stresa i problema, i još pored mene ljude koji su pesimistični i eto ti kombinacije. Zato želim da se menjam, da shvatim neke stvari, da počnem razmišljati pozitivno o stvarima i događajima. Da prestanem da se brinem za sve...

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Zakon privlačenja
17.1.2012 23:51:18   
monini
i ja sam osoba koja mnogo brine i preispituje samu sebe i svet oko sebe..s druge strane mm je optimista i prizeman covek, zadovoljan..uvek mi kaze, bice ovo ili ono, nemoj toliko da brines i opterecujes se bespotrebnim stvarima, odmori malo mozak!!! mislim da smo dobra kombinacija..u svakom slucaju, misljenja sam da je vera vazna, tj presudna za svakodnevni zivot, jer dok imas vere, imas i optimizam i pozitivan stav i to jednostavno zraci iz coveka, sto izmedju ostalog ljudi i primecuju!!!

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Zakon privlačenja
28.1.2012 19:59:15   
madre
ovo mi je mama odavno dala i rekla da zalepim na vidno mesto, pa cu da podelim sa vamauser posted image

Kontrola misli-nacela:

Svaka misao koju pomislite je "psihicka energija".
Svaka misao koju pomislite utice na vase zdravlje i srecu.
Svaka misao koju pomislite nastavlja se na psihickom-intuitvnom nivou.
Svaka misao koju pomislite privlaci sebi slicnu misao na psihickom-intuitvnom nivou.
Svaka misao koju pomislite privlaci sebi kako zive ljude tako i nezive objekte.
Svaka misao koju pomislite ulazi u vas podsvesni ili svesni um i kroz podsvesni um u podrucje intuitivnog.
Svaka misao koju pomislite a koja je pozitivne prirode, intuitivno privlaci u  vas i pozitivne rezultate.
Svaka misao koju pomislite a koja je negativne prirode, intuitivno privlaci u vas i negativne rezultate.
Svaka misao koju pomislite nosi u sebi magnetno ssvojstvo na psihickom nivou uma- vas um je magnet.
Svaka misao koju pomislite a koja je iz ljubavi, privlaci ljubav.
Svaka misao koju pomislite o blagostanju privlaci blagostanje.
Svaka misao koju pomislite ispunjava "psihicku atmosferu"u kojoj radite i zivite. Zato razmisljajte pozitivno, gajite dobre misli.
Svaka misao koju pomislite pocinje kao psihicki oblik, ali se vraca onda nama u fizickoj manifestaciji... bilo da je to osoba, stvar, stanje ili okolnost. Zato kako birate svoje misli tako birate i svoj zivot.
Svaka misao koju pomislite nosi stvaralacku energiju bilo za dobro illi za lose.
Svaka misao koju pomislite ucinice vas gospodarom ili robom zivota.
Svaka misao koju pomislite je vazna, jer svaka misao privlaci svoju prirodu nazad ka vama, preko subjektivnog uma dok putuje u i kroz psihicko stvaralacko podrucje.




_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Zakon privlačenja
5.2.2012 22:55:07   
maca821
Eh kada bi mogla kontrolisati misli....
madre hvala što si to podelila s namauser posted image


< Poruku je uredio maca821 -- 5.2.2012 22:56:42 >


_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Zakon privlačenja
5.2.2012 23:51:17   
mama kukunka
Svaka misao koju pomislite o blagostanju privlaci blagostanje.

intenzivno mislim..o ovome i o mnogo cemu godinama..al' mi taj misaoni magnet nesto slabo fercera..

btw, kad sam bila klinka,  moja mama je sva ogledala u kuci ispisala karminom ovakvim i slicnim recenicama ( moc podsvesti, put kojim se redje ide isl..)
Uz ishranu by Rika Zarai  i mnogi drugi..
Nacela ishrane sam usvojila za ceo zivot, al' sa umom ne umem da se borimuser posted image

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Zakon privlačenja
6.2.2012 0:00:05   
maca821
mama kukunka sa umom se jako teško boriti, pogotvo ako imamo godinama jedan urezan stav, koji treba menjati. Ja recimo pokušavam da mislim pozitivno, ali je dovoljno nešto da se desi i da me poljulja. E na tome treba raditi, biti uporan i promeniti stav. Ja želim i pokušavam da menjam način razmišljanja i priznajem da mi je teško, ali nadam se da ću istrajati u tome. Dug je to proces...divim se ljudima koji na sve događaje u životu gledaju sa neke pozitivne strane.


_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Zakon privlačenja
6.2.2012 0:30:18   
bratzz
maco pozitivno razmisljanje se vezba i naravno deluje samo treba biti uporan.

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here