|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pirsing
7.10.2012 9:52:36   
Anoniman
GG i ja sam u Sindjelu stavila sipkicu, u pravu si za tetoviranje ali busenje je vrhunsko user posted image

(odgovor članu nela79)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pirsing
7.10.2012 20:15:25   
vukosava

IZVORNA PORUKA: afrodita

Kako je sve ovo lepo kad citate: imala ja, ne svidja mi se,
hocu, necu...
A deca vam jos mala.
Sta kad Vam se dete pojavi sa idejom da hoce pirsing na pupku.
user posted image



Njena stvar. Ali ja sebe busiti necu osim ako ne mora (vadjenje krvi, vakcine, injekcije). Kad vidim igle slogiram se. A krv da ne pricam.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pirsing
7.10.2012 20:33:28   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Lu RR

A zašto Indy ne bušiš tu?


Iskreno da ti kazem zato sto mi je ovdje troduplo skuplje . A u Bosni imam druga koji drzi tatoo radnju i radio mi je dvije tetovaze i pirsing na pupku pa eto i zbog toga.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pirsing
2.9.2014 16:56:27   
emicaa
sad nadjoh ovu temu pa da je ozivim opet..moja prijateljica ima dva pirsinga u jeziku i malo mi je to previse....ja sam imala u nosu ali sam prije par mjeseci izgubila mindjusicu i nisam imala rezervu i dok sam otisla kupit drugu rupica nestala,ali nosala sam je 5 godina,dovoljno user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pirsing
2.9.2014 18:36:48   
Mala Elena
Ja imam u nosu. Isto mi se desilo kao tebi da ispadne i celo srebrno jezero sam obisla ne bi li nasla da kupim ali nista. Naravno zarasla je za tri dana, pa sam ponovo busila. Ljubav.user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pirsing
2.9.2014 19:50:41   
nata11
Na pupku, jeziku, obrvi nemogu da pomislim da stavim nekako me jeza prodje. Na nosu mi je super ali sam se plasila pa sam cesto kao klinka secam se lepila one lazne user posted image

_____________________________





(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pirsing
2.9.2014 19:53:45   
Ana13
Ja imam na obrvi,mada je retko nosim i imam na pupku. Busila bih i nos,ali nije bas reprezentativan pa da ne skrecem paznju na njega user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pirsing
2.9.2014 20:19:01   
branki*

IZVORNA PORUKA: nata11

Na nosu mi je super ali sam se plasila pa sam cesto kao klinka secam se lepila one lazne user posted image

hahah,ovo sam i ja radilauser posted image
nemam ni je dan pirsing..bilo mi ranije zanimljivo to na nosu ili vise mindjusica u uvetu,sad vise ne..prosle godine me drugarice nagovarale da busimo pupak,jer su ove dve busile,pa i ja kao,bilo bi super.nisam se usudila.
na ostalim mestima mi nije lepo,ni privlacno.pogotovo su mi odvratni oni kao alka u nosu,to mi lici na brnjice za svinje i oni genitalni.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pirsing
2.9.2014 20:39:07   
Mala Elena
Ako napravis pravi izbor mindjuse, nije klinacki. Treba da znas da nosis.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pirsing
2.9.2014 20:53:18   
emicaa
Ja sam prvo lijepila na nos i onda odem i probušim,tata kad mi se nije šlogirao kad je vidio user posted image a uvjek sam imala želju da imam u pupku ali uvjek sam imala malo stomačića pa mi ne ide jedno uz drugo.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pirsing
23.7.2015 23:14:15   
Kata90
Jeee slucajno naletih na ovu temu,taman vidim davno ste pisale.....
Citam bas da vecina ima u nosu pirsing,pa i ja isto eto vec 3 godine....to mi je oduvek bila zelja....imala sam i ja taj slucaj da mi ispo u toku noci pa mi sreca imala sam rezervi....nego kad sam bila trudna i otisla u bolnicu pre porodjaja sam izvadila,i na kraju mi zaraslo skroz jer sam nakon mesec dana busila sebi ponovo,uf bas je bilo bolno al kad volim,da se sve izdrzatiuser posted image
Jedino sto nikad nebi stavila u jezik,ili na intimne delove tela,to mi je bas bljak....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pirsing
23.7.2015 23:49:31   
veselicaa
Meni je na nosu i pupku super taj pirsing,na drugim mestima mi je bljak.Ali ja sam plasljivica nikada se nisam usudila cak ni pupak da probusimuser posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pirsing
10.3.2016 12:11:09   
Sladja 29
Pirsing u normali OK ali kada vidim popjedine nakicene sa pirsingom ja se zgrozim.... ne vidim nista lepo u tome user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pirsing
10.3.2016 12:13:32   
IvanaSK RR
Ja imam malenu mindjusicu u nosu.

(odgovor članu Sladja 29)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pirsing
10.3.2016 13:00:48   
emicaa
Ja nikako da prežalim što mi je zarasla ruica u nosu a neda mi se opet bušit.Sad me puklo da probušim na uhu onu malu resicu,valjda me kontate user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pirsing
10.3.2016 13:12:14   
IvanaSK RR
Emice, za koliko ti je zarasla rupica u nosu?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pirsing
10.3.2016 14:58:22   
MAMAMAJ
Ja imam pirsing u pupku, uradila sam ga za svoju dušu, jer sam to oduvek baš jako želela.
Nikad ga nisam gurala u prvi plan, noseći kratke majčice, to mi je nekako navalentno, uradila sam ga za svoju dušu.
Viđan je kad bih nosila kupaći i u još nekim situacijama gde je bilo neizbežno, je l' te... user posted image
A što se tiče stomačića, sad posle treće trudnoće mi je zaista ostao mali stomačić, tj.još ga nisam skinula, ali lepo to ide zajedno, pa prave trbušne plesačice ga nose, a one imaju i takav stomačić.
Uteha... Ahahahah.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pirsing
10.3.2016 15:00:32   
emicaa

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Emice, za koliko ti je zarasla rupica u nosu?

Ivana kad sam našla mindjušu(možda sedmicu posle) već je bila zarasla.Za keatko vrijeme zaraste

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pirsing
10.3.2016 15:35:27   
IvanaSK RR
Ja cu je morati skinuti u porodilistu, pa se plasim da ne zaraste. Ponecu je sa sobom, i ogledalce pa cu drugi dan stavljati. Valjda nece za dva dana zarasti.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pirsing
10.3.2016 15:37:55   
emicaa
Ja svoju nisam vadila kad sam se poradjala ali ti prvo pitaj dal je moraš izvući ,ako reknu da ne moraš onda super

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pirsing
10.3.2016 15:46:34   
IvanaSK RR
Da, pitacu, ali mislim da cu morati zbog kiseonika, ako bude carski, anestezija...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pirsing
10.3.2016 15:50:00   
emicaa
Ja sam imala i na operaciji bruha,ne znam dal su je izvukli kad su me uspavali i vratili prije budjenja ali čisto sumnjam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pirsing
10.3.2016 15:55:00   
IvanaSK RR
Hahaha, vrlo verovatno da nisu :)
Super, onda je ne diram osim ako mi ne narede :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Pirsing
10.3.2016 22:35:41   
vikiveki
Ja sam kada sam se porodila bila u sobi sa devojkom koja je imala pirsing na pupku ali je kako kaže prer porođaja skinula, e sad nisam sigurna da li su joj rekli da ga skine ili je to ona sama svojevoljno odradila.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Pirsing
10.3.2016 23:07:33   
IvanaSK RR
Ma, znam devojku koja je imala na obrvi i nije skidala.
Ali opet, bio je prirodan porodjaj.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here