|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 11:36:04   
jacagoga
Kako sam cula po nekom novom zakonu od 1og januara maticari imaju spisak restorana u koje mogu da izadju da vencaju....
Takodje, moze da izadje samo maticar sa opstine na kojoj se nalazi restoran.
Zakazala sam vencanje u restoranu koji pripada opstini Cukarica, kad pitam za izlazak maticara kazu mi izlazak kosta10000 din ali taj restoran nije na spisku???!!!! user posted image
I sta sada??? Imaju cenovnik i kad hoces da platis nece da izadje???!!!!
I taj najlepsi dan treba da mi upropasti papirologija i administracija!!!
Kakvo je vase iskustvo???
Ocajna sam i ljuta...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 11:40:18   
Rivana
mnogo je jaka cena bas su bezobrazni. Uzas. Zato sam ja resila da se ne udajem user posted image bez sale stvarno ga preterase.

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 11:41:33   
Rivana
A koliko kosta u opstni da se vencas?

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 11:42:52   
minavb
IZVORNA PORUKA: Rivana

A koliko kosta u opstni da se vencas?

Nista, mada i to zavisi od opstine. Nama u Starom gradu je besplatno.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 11:44:31   
Anoniman
Pre 4 godie kada sam se ja udavala, mi smo odustali od jednog restorana jer nije bio u domenu NS opštine. Dakle, imaš Dunav, dva broda jedan spram drugog, na jedan izlaze, a na drugi ne. user posted image   Za drugi moraš da ideš u opštinu Petrovaradin.

Onda je izlazak bio oko 8-9000 (ako se dobro sećam), a venčanje u opštini tipa 1000 ili 2000.

Naravno, po matičara neko mora doći i vratiti ga nazad.

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 11:46:51   
Nensi*
Mm radi u Opstini Cukarica,znam da je prosle godine bilo 5.000 izlazak na teren,reci cu mu da se raspita pa ti javljam...I da li je tacno to za restorane...
A sad maticari pripadaju gradu a ne opstinama i prica je skroz drugacija nego sto je bila.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 11:47:03   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Rivana

A koliko kosta u opstni da se vencas?


290 din

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 11:47:13   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Rivana

A koliko kosta u opstni da se vencas?

Nista, mada i to zavisi od opstine. Nama u Starom gradu je besplatno.



u opštini Vračar pre tri godine-150 din.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 11:49:32   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: nensi27

Mm radi u Opstini Cukarica,znam da je prosle godine bilo 5.000 izlazak na teren,reci cu mu da se raspita pa ti javljam...I da li je tacno to za restorane...
A sad maticari pripadaju gradu a ne opstinama i prica je skroz drugacija nego sto je bila.


ajde molim te, stvarno sam u haosu, vec je zakazana crkva za 13 h, ako moram u opstinu to ce biti opsti haos, nerviram se zbog gostiju i termina za crkvu ne mou sve da uklopim tako da ne setam goste tamo vamo...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 11:51:26   
Nensi*
Jaco imas pp

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 11:53:20   
Leki 77
Ja sam se udala 2008. na NBg, a dosla je maticarka sa Starog grada. Sa NBg nije htela, ne secam se zasto, suprug je zakazivao. I tada su nam pricali da nece na tudje opstine. Ne secam se koliko smo to platili, a ja sam je na to castila za taxi. I bila je veoma korektna. Jedva je uzela 1000dun jer je trazila 600 za taxi. Moj savet ti je da ipak probas po "starijim" opstinama, tipa Vracar jer imaju manje posla pa vise izlaze u susret. Setih se. Maticaru sa NBg je bilo kasno da dodje u nedelju u 17.30h. Kao posle 16h ne izlaze. A Stari grad bez problema izasao.

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 11:53:47   
anci 81
Ja sam se vencala pre dva meseca u Zemunu.
Vencanje u opstini 170 din. a izlazak na teren 5000 din.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 11:56:42   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: nensi27

Jaco imas pp

odgovorila sam ti.

Izgleda da su ovi na Cukarici specificna vrsta

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 12:03:45   
buhla
na Novom Bgd nisu uzeli ni dinar za venčanje u opštini... pre 3 meseca!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 12:06:18   
minavb
Ja mislim da mozes da se vencas na kojoj god opstini zelis.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 12:35:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Ja mislim da mozes da se vencas na kojoj god opstini zelis.


ovo je tacno...Mi smo izabrali opstinu Rakovica jer nam je restoran bio tu u blizini,..Moze bilo koja opstina.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 12:43:16   
Ana RR
Pre 3 godine kada smo se mi venčavali cena je svuda bila 5000 za izlazak na teren.. Trebala je da dođe matičarka iz opštine Zvezdara ali onda kada NJOJ to odgovara a to je bilo u 13h.. ma važi! Ja sam u 13h još uvek bila kod kuće!

Došla nam je matičarka iz opštine Vračar u kojoj je tada sve bilo besplatno.. mi smo joj organizovali prevoz i častili je.

Sada je u svakoj opštini 10 000, i ne izlaze u svaki restoran. Naš drug pravi svadbu u restoranu u Košutnjaku i rekao je da nije lud da im da te pare već će za 300 din da da se venčaju u opštini..

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.1.2010 12:44:56 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 12:50:41   
Mari86
Mi smo se vencali 06.06.2009. nisam htela da idem u opstinu,mada nam je kada smo posle crkve setali prolazili smo pored nje..nisam htela zato sto je ruzna i prasnjava sva..ne volim je i nisam htela tu da se udam...maticarka je izasla i naplatili su nam 8000 dinara..sa tim da je 5000 dinara islo na racun,a  ostalo na ruke...user posted image kada sam pitala za priznanicu,rekli su da nam ne treba...user posted image



_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 12:52:43   
Anck Su Nmaun
Kod nas je 6 000 zbog cega smo i odustali da  dodje jer je udaljeno od sale samo 200 m... cemu onda sve to ... mada je u svakom slucaju previse!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 13:00:02   
jacagoga
da 10000  na racun (taksa) plus na ruke novac za prevoz pa koliko me "klepi" 2000-3000 ili vise

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 13:02:59   
Anoniman
Mi imamo drugara taxistu, pa smo lepo pitali njega "Kolio košta da je dovezeš, sačekaš i odvezeš?", naravno, nije hteo ništa da uzme, pa smo ipak uspeli da se ubedimo da mu nešto damo. Mislim da vam je jeftinije da se nagodite sa taxistom nego sa matičarem. user posted image

(odgovor članu jacagoga)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 13:04:04   
Rivana

IZVORNA PORUKA: jacagoga

da 10000  na racun (taksa) plus na ruke novac za prevoz pa koliko me "klepi" 2000-3000 ili vise

Sto je mnogo mnogo je user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 13:05:14   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mi imamo drugara taxistu, pa smo lepo pitali njega "Kolio košta da je dovezeš, sačekaš i odvezeš?", naravno, nije hteo ništa da uzme, pa smo ipak uspeli da se ubedimo da mu nešto damo. Mislim da vam je jeftinije da se nagodite sa taxistom nego sa matičarem. user posted image

I to je ok, ali....
Maticarka sa Vozdovca hoce da dodje ali ima svog taxistuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 13:06:28   
Anoniman
Ma kakav crni njen taxista!? Da joj nije možda muž?! Mamu im lopovsku! 

(odgovor članu jacagoga)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: maticar- izlazak na teren....
20.1.2010 13:09:44   
jacagoga
Da nisam svojim usima cula ne bih verovala.... u petak idem kod nacelnika da ga pitam u cemu je problem... 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here