|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   menstruacija + čokolada = bubuljice
2.11.2008 12:04:48   
Anoniman
guppy, smesti temu gde treba, jer ja ustvari mislim da fali jedan forum koji bi se zvao ŽENA... no, od ponuđenog, ja sam odlučila da pišem ovde. user posted image

Dugo sam živela u ubeđenju da mi se pred menstruaciju ospe lice (mislim na bubuljičice). Tek pre par meseci sam shvatila da to ustvari nema (direktno) veze sa menstruacijom, već sa tim da ja oko menstruacije (što broji nekih 5 dana sve zajedno - ne menstruacja već period o kom pričam) jedem JAKO MNOGO slatkog. Dva dana pred menstr. i još 2-3 dana kada dobijem, meni organizam ne traži da jedem ništa sem čokolade. U stanju sam da pojedem 2-3 table čokolade dnevno. I naravno, ospe mi se lice.

Ne znam kako bih to regulisala... user posted image

Jel ima još neka od vas sličnih problema? Jeste uspele da sprečite to nekako?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
2.11.2008 21:05:39   
Lu
Eee,sad si mi otvorila oči ,a ja isto mislila da je to zbog tete menge.
I ja se takođe ubijam slatkišima kada dobijem i onda muku mučim s bubuljicama koje su,sada znam, naravno povezane sa slatkišima,kao i sa masnom hranom.
Kako to spriječiti,pa da nejedemo čokoladu valjda,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
2.11.2008 22:30:47   
Anoniman
Probala sam... ne vredi... jednostavno ne mogu da izdržim... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
19.4.2009 23:11:02   
Sneža
Meni se isto pred user posted image jako jako jede slatko,u suštini taj predmenstrualni period iz mene izvlači sve moje najgore osobine,u tom periodu mi nikakva nadžikbaba nije ravna!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
16.3.2018 22:57:49   
mama Jo
Uvek u toku menst. imam zaista izrazenu potrebu za slatkim... i cim pojedem nesto slatko odmah se bolje osecam 😊
A isto sam primetila da mi u tom periodu obavezno izadje neka manja ili veca pufica na bradi... ds li je do hormona zbog menst. ili zbog pojacane kolicine secera - ko ce ga znati user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
17.3.2018 14:21:31   
vocicana
Cudosam u PMS-u, cudo!!!
Sve sto inace ne jedem i ne voli, od cokolada, pohovanog, masnog i slasnog, ma masnu krpu bi pojela.
Bubuljice se nekada pojave nekada ne. To je sada vec iza mene. Zato jedem kao vaska.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
17.3.2018 18:34:55   
Anck Su Nmaun
Pojela bih tooooonu cokolade i inace a pred menstr haos. Srecom nisam sklona bubuljicama.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
17.3.2018 19:29:19   
Sanjica26 RR
Bas mi se trazilo slatko u PMS-u. cesto sam se i kontrolisala. I obavezno mi je izlazila bubuljica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
18.3.2018 22:05:29   
vocicana
A sto se bubuljica tice, naizlazile su se na pocetku trudnoce, iscrpela se mogucnost izlazenja novih. user posted image salim se malo, desi se, ali retko.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
30.4.2018 21:52:02   
Anck Su Nmaun
Hvala bogu to kod mene nije pravilo

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
30.4.2018 22:00:08   
IvanaSK RR
Ni meni ne izlaze bubuljice. A slatko mi se jede i bez pms-auser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
30.4.2018 23:17:30   
mama Jo
user posted image

Pms je definitivno period kad hormoni luduju... e sad da li se neka tackica nasla na licu zbog toga, zbog cokolade ili nekog desetog razloga... mos' misliti... ne dirati, ne cediti i proci ce!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
1.5.2018 8:18:19   
MimaKos
Meni bubuljice izadju kad dobijem cak i kad ne jedem slatko, a tek kad jedem

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
1.5.2018 8:32:49   
mama Jo
Hormoni malo podivljaju 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
1.5.2018 8:35:29   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Hormoni malo podivljaju 😊

Malo?! Ja se cela izdeformisem, kosa kruta, lice uzas, najlepsi deo trudnoce i dojenja je sto toga nema :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
1.5.2018 8:37:28   
mama Jo
😂
To si u pravu...
Meni nekada bude jaca psihicka nego fizicka promena...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: menstruacija + čokolada = bubuljice
1.5.2018 8:40:24   
MimaKos
Ma ajde, kazu promeni se posle porodjaja, kod mene samo na gore! Jos je gore bilo!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here