|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   moja beba kaslje vec 3 mj
31.10.2009 18:56:45   
jupidupi
Moja 4-mj beba kaslje vec od navrsene 3 nedelje. Kasalj je svakodnevan. Na redovnim kontrolama kod doktora, pregledom grla i preslusavanjem pluca, nisu pronasli nista zabrinjavajuce. Znam da bebe refleksno kisu ali ne i kaslju i to mi je potvrdila i doktorica . Ona kaze da je beba zdrava i da dobro napreduje ali ja jako brinem zbog toga. Da li se to vec nekom desavalo?Da li je moguce da je neka alergijska reakcija?Primjetila sam da se kasalj javlja kada je beba uzbudjena, bilo zbog toga sto je plakala ili se kikotala odsmjeha. Da li da insistiram na temeljnijim pregledima od strane ljekara?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: moja beba kaslje vec 3 mj
31.10.2009 19:17:06   
Verus
jupidupi dobro dosla na forum!  Ne znam razlog, tj. zasto bi to bilo-osim: ako nisu neke alergijske reakcije i da polako prelazi na astmu.  Beba je jako mala za steroide, ali ako bi joj dali dozu spreja, i kasalj se ne pojavi dan, dva to je onda dobra indikacija da se putevi ipak nadrazuju tokom smeha, placa, znaci bilo kakvog naprezanja koje zahteva veci unos kiseonika, a bebi su zbog necega disajni putevi stisnuti tj. pod upalom/nateceni.

INSISTIRAJ da odrade testove, da snime pluca, a ne samo da poslusaju i da kazu da je ok....javi nam kako je bebac

(odgovor članu jupidupi)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: moja beba kaslje vec 3 mj
31.10.2009 19:43:40   
sephora
ja lično mislim da ne brineš, jer verujem da su lekari u pravu-to traje već dugo, da je neka infekcija do sada bi se potpuno razvila...mislim da nije ni alergija i da će to kako beba raste postepeno isčeznuti...uvek možeš potražiti mišljenje više lekara...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: moja beba kaslje vec 3 mj
31.10.2009 20:05:40   
Lilly*
Jedno pitanjce Jupi, da li živite u stanu sa centralnim grejanjem?

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: moja beba kaslje vec 3 mj
1.11.2009 10:21:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Jedno pitanjce Jupi, da li živite u stanu sa centralnim grejanjem?


To sam htela da pitam, jer Luka UVEK kašlje celu zimu, ali ova bebica kašlje već 3 meseca, a grejanje počelo pre par nedelja.

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: moja beba kaslje vec 3 mj
3.11.2009 15:11:59   
jupidupi
Verus RR, Sephora,Iilly.79i Tasha RR hvala na odgovorima i dobrodoslici:) kasnim sa javljanejm sto zbog problema sa konekcijom sto zbog obaveza oko moje bebace. Planiram uskoro da posjetim privatnu pedijatrijsku ordinaciju, nekako mi se cini da se oni temeljnije posvete pacijentima, tako da cu vjerovatno lakse dobiti uput za specijlistu ukoliko procijene tamo da je to potrebno. A ja cu ipak da se nadam da je to zbog grijanja... Zivimo u stanu sa centralnim g. a i radnije smo po preporuci babice grijali bebi sobu grijalicom pred kupanje ( iako je bilo ljeto,2mj) ...mozda je ipak to...kako ste vi izlazili na kraj sa suvim vazduhom? Plasim se da bi voda koju ostavim na radijatorima stvorila kondez i vlagu pa jos vise pogorsala situaciju

(odgovor članu jupidupi)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: moja beba kaslje vec 3 mj
3.11.2009 15:17:43   
Anoniman
mislim da to nije ništa strašno, kako si rekla kašlje ako je uzbuđena, znači grlo se osuši od plakanja i smijanja i to je reakcija

da li kašlje kad spava ( u snu) ????


ali opet posjeti ljekara i ako sam uvjerena da nema razloga za brigu

sve najbolje

i da stavi na radijator šerpicu sa kamilicom



(odgovor članu jupidupi)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: moja beba kaslje vec 3 mj
3.11.2009 15:25:02   
Anoniman
Kašalj zbog parnog grejanja KLIKNI

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: moja beba kaslje vec 3 mj
3.11.2009 15:42:39   
jupidupi
Ne, nekaslje u snu. Pokusacu sa kamilicom na radijatoru

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: moja beba kaslje vec 3 mj
3.11.2009 15:47:14   
jupidupi
a da, primjetila sam da je kod bebice cesto pljuvacka pjenasta, kao kod nas kad smo zedni ali kada joj ponudim siku odbije...valjda ce da pomogne kamilica. Hvala vam

(odgovor članu jupidupi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: moja beba kaslje vec 3 mj
3.11.2009 15:52:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jupidupi

a da, primjetila sam da je kod bebice cesto pljuvacka pjenasta, kao kod nas kad smo zedni ali kada joj ponudim siku odbije...valjda ce da pomogne kamilica. Hvala vam



bitno je da ne kašlje u snu

ali hajde ti daj bebi vode ili čaja od kamilice ili komorača, ako odbija siku u tom momentu ...pa dovoljna ce joj biti dva tri gutljaja

(odgovor članu jupidupi)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: moja beba kaslje vec 3 mj
3.11.2009 15:57:45   
Anoniman
Ja se ne bih zezala sa čajevima.

Alergija na kamilicu? KLIKNI

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here