|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pozoriste
30.11.2018 15:42:45   
dunja RR
Potpuno su različite, nekako ne mogu ni da poredim Hipnozu i Korešpodenciju, jer je ova druga onako, ozbiljna tematika, sa primesama komedije, uz taj specifičan srpski jezik 19. veka. Ipak je to Pekić.
Hipnoza mi je onako za opuštanje, divna, romantična i poučna ♥
Hipnoza ima predivnu secenografiju dok je kod Korešpodencije scenografija u drugom planu, tj ne menja se, iako su kostimi zanimljivi, ali nema promena tokom predstave, akcenat je na dijalogu između članova porodice Njegovan.

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.11.2018 15:47:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Pozoriste
27.1.2020 1:20:26   
Didy


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Drugarica me sada obradovala, javila da je uspela da nađe karte za Let iznad kukavičjeg gnezda u Beogradskom dramskom, krajem decembra. Sjajna ekipa glumaca, jedva čekam!

Još da je Manda poživeo :( ...Bog da mu dušu prosti.



Gledala sam je dok je Manda još bio živ. ❤️
Večeras sam odgledala "Kad su cvetale tikve", gostovala je predstava Beogradskog dramskog pozorišta u Srpskom narodnom pozorištu u Novom Sadu. Topla preporuka. Odlična glumačka ekipa, dinamična radnja, trajala je dva i po sata bez pauze, ni na momenat nisam skrenula pogled sa scene. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Pozoriste
27.1.2020 15:31:55   
dunja RR
Volim tu knjigu, i planiram odavno da odem, nekad, ikad, na predstavu, Beogradsko dramsko mi je na 3 minuta od kuće, moj kraj.
A i Lekino brdo, gde se odvija radnja, sve je to naš kraj, tu mi je najbolja drugarica živela, sada je daleko ..
Mnogo volim tu knjigu ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Pozoriste
27.1.2020 22:27:06   
Sanjica26 RR
U sredu idem sa grupom mojih kolega u Jugoslovensko dramsko pozorište na predstavu "Tartif".  Jedna komedija o licemerju. Javljam utiske. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Pozoriste
24.2.2020 11:15:20   
Didy
Gledala sam sinoć u NSu gostovanje BDP-a s predstavom "Ko se boji Virdžinije Vulf" sa sjajnim Radetom Šerbedžijom. Ko bude u prilici, obavezno nek pogleda, odlični su!  



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Pozoriste
31.3.2021 23:17:42   
Didy
Sinoć sam kupila preko onlajn blagajne karte za predstavu "Voz" (Zvezdara teatar) za 18. april. Igraju Voja Brajović i Sergej Trifunović. Mnogo sam srećna! Jedva čekam! Nedostaje mi pozorište u svemu ovome. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Pozoriste
1.4.2021 7:46:36   
dddaca
Zar rade sad pozorista?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Pozoriste
1.4.2021 7:48:28   
Milena18
Mislim da pozorišta nidu ni prestajala da rade sad u ovom poslednjem talasu. Tamo bar mogu da se ispoštuju mere. Mi smo dete vodili pre par nedelja da gleda Tri praset_a. 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Pozoriste
1.4.2021 7:48:55   
mati
Ja sam bila možda na par predstava, ali u dečije cesto idemo. Obojicu vodim bas od malena, i nikada nismo imali problema.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Pozoriste
1.4.2021 7:53:08   
dddaca
Bila sam ubedjena da ne rade

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Pozoriste
1.4.2021 8:35:52   
flamingos
Da,rade,nisu ni prestajla sa radom.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Pozoriste
2.4.2021 11:19:36   
dddaca
Super, hvala vam na informaciji user posted image , bila sam ubedjena da ne rade. Idemo u decije prvom prilikom. Bice to sjajno iznenadjenje za malenu user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Pozoriste
2.4.2021 12:05:37   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Didy

Sinoć sam kupila preko onlajn blagajne karte za predstavu "Voz" (Zvezdara teatar) za 18. april. Igraju Voja Brajović i Sergej Trifunović. Mnogo sam srećna! Jedva čekam! Nedostaje mi pozorište u svemu ovome. 





Давно сам гледала. Нешто нисам задовољна. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Pozoriste
2.4.2021 14:26:05   
Didy
Zašto, Sanjice? Meni baš deluje zanimljivo.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Pozoriste
2.4.2021 15:28:18   
Sanjica26 RR
Ne volim te glumce. Možda zbog toga. Ali radnja je odlicna. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 165
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here