|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 [16] 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ranice na grliću materice
3.6.2020 12:41:17   
flamingos
Zlatokosa,nemoj da brineš.Uradi kako je doktorka rekla,proveri,biće to sve ok.Nego,samo čovek da brine.Pozdrav.Od❤ti želim svako dobro.



(odgovor članu zlatokosa33)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Ranice na grliću materice
3.6.2020 12:43:45   
zlatokosa33
Hvala ti, takodje❤️😘


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Ranice na grliću materice
4.6.2020 8:46:47   
Mirko Svirko
Zlatokosa,  da li si radila biopsiju grlica?

Mozda nisi radila prvi put jer je dr zelela da prati situaciju, posto sada nema promena odlucila je da radi.
Samo pozitivno razmisljanje.

(odgovor članu zlatokosa33)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Ranice na grliću materice
4.6.2020 8:51:05   
zlatokosa33
Nisam radila nista prosle godine, ove mi je rekla samo za hpv tipizaciju i to ce mi javiti kad stigne papa test

Za sad samo sutra idem u laboratoriju da radim insulinsku rezistencijuSad mi je mnogo lakse, u smislu psihicki juce ssm bas bila naplasena ali bice sve u redu😊❤️


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Ranice na grliću materice
4.6.2020 8:56:19   
Mirko Svirko
Javi onda sta si uradila.

Pisi. Olaksaces se i ti. A i znaci drugim zenama sa slicnim problemom. Ja sam radila biopsiju grlica mozda sam pisala negde..Imala sam krvarenje izmedju ciklusa.Bol sa desne strane i vecito pojacan sekret.Papa je bio ok. II  grupa sa dosta leukocita. Koliko se sad secam. Imam papire sve slozene. Sve testove koje sam radila, svi su bili negativni.

(odgovor članu zlatokosa33)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Ranice na grliću materice
4.6.2020 9:02:05   
zlatokosa33
Ja krvarenje nemam, sekret mi je pojacan ali to sam cula da je do ranice plus pored ranice ja imam policisticne jajnike. Ishranu sam korigovala.

I uglavnom je to to. Ja se uplasim kad prvi put cujem sta i kako a posle dan dva sam okej. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Ranice na grliću materice
4.6.2020 9:05:55   
Mirko Svirko
Meni nesto rece policisticni ali mislim da je bas taj desni jajnik meni problem.

Bice to ok. Ispostuj sada sve. Odradi. Pa ces videti. Meni je dr rekao da lecimo taj pojacani sekret kako ne bi taj sekret nagrizao grlic. A ranice sam resila smrzavanjem.

(odgovor članu zlatokosa33)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Ranice na grliću materice
4.6.2020 9:08:02   
zlatokosa33
Sve cu raditi kako Dr kaze pa cemo videti. Pisem kad sutra zavrsim to u laboratoriji. 😊


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Ranice na grliću materice
4.6.2020 9:09:18   
Mirko Svirko
Srecno, Zlatokosa 😊




(odgovor članu zlatokosa33)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Ranice na grliću materice
4.6.2020 9:09:55   
zlatokosa33
Hvala😊


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Ranice na grliću materice
8.6.2020 17:46:34   
zlatokosa33
Danas su mi stigli rezultati ogtt testa posle tri dana

Glukoza 0 min - 4.3Glukoza 30 min-6.6Glukoza 60 min-7.9Glukoza 90 min-5.4Glukoza 120 min-4.5Insulin 0 min-4.3Insulin 30 min-18.5Insulin 60 min-26.9Insulin 90 min-36.6Insulin 120 min-38.1

(odgovor članu zlatokosa33)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Ranice na grliću materice
8.6.2020 21:46:02   
jabudic
Zlatokosa, mislim da imas temu za oggt test.

Ovo ti je koliko se ja razumijem super, meni npr posle 60min insulin bude 80.

(odgovor članu zlatokosa33)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Ranice na grliću materice
8.6.2020 21:49:02   
jabudic


IZVORNA PORUKA: jabudic

Zlatokosa, mislim da imas temu za oggt test.

Ovo ti je koliko se ja razumijem super, meni npr posle 60min insulin bude 80.



Mada tebi bi posle 2h trebao da pada, tj bude ispod 29, koliko se sjecam onih parametara.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Ranice na grliću materice
10.6.2020 14:19:30   
zlatokosa33


IZVORNA PORUKA: jabudic



IZVORNA PORUKA: jabudic

Zlatokosa, mislim da imas temu za oggt test.

Ovo ti je koliko se ja razumijem super, meni npr posle 60min insulin bude 80.



Mada tebi bi posle 2h trebao da pada, tj bude ispod 29, koliko se sjecam onih parametara.
 

Pa da, u laboratoriji gde sam ja radila ogtt do 24 je kao normalno, tako da cu videti sa endokrinologom

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Ranice na grliću materice
10.6.2020 14:33:11   
Mirko Svirko
Zlatokosa, sta sada to znaci?

(odgovor članu zlatokosa33)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Ranice na grliću materice
10.6.2020 14:37:16   
Ana RR
Pređite u odgovarajuću temu, devojke. Ovo nije tema za ogtt.

Klik



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Ranice na grliću materice
10.6.2020 14:37:35   
zlatokosa33
Koliko sam ja razumela (posto sam citala o tome) meni je glukoza u redu, ali mi je insulin visok zato sto imam IR.

Celije koje su zaduzene da prepoznaju da je izlucena dovoljna kolicina insulina to ne cine pa pankreas luci insulina nego sto treba. To moze dovesti do dijabetesa. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Ranice na grliću materice
10.6.2020 14:39:05   
zlatokosa33


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pređite u odgovarajuću temu, devojke. Ovo nije tema za ogtt.

Klik




Vazi :) 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Ranice na grliću materice
10.6.2020 14:39:33   
Ana RR
Zlatokosa, molim te da koristiš pretraživač i pređeš u odgovarajuću temu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu zlatokosa33)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Ranice na grliću materice
28.9.2020 12:08:43   
Filadendronka
Prvi put se susrecem sa ovim. Bila sam kod ginekologa, kaze da imam ranicu sto sam pretpostavila zbog nekog cudnog krvarenja izmedju ciklusa. Cekam rezultat pape. Sta se radi sa tim ranicama, ako je papa ok? Ako nije ok, necu unapred da se sekiram. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Ranice na grliću materice
28.9.2020 12:10:35   
Ana RR
Fil, ja je imam godinama. Sve druge analize su mi u redu tako da je ne diramo. Povremeno koristim Mumio vaginalete i od njih ume da se skoro potpuno povuče.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Ranice na grliću materice
28.9.2020 12:39:41   
jabudic
Fil, ja sam imala ranicu nekada davno, prije 7-8 g i dr me je poslala na spaljivanje i biopsiju. Od tada je nestala, ona kaze da je sve tako lijepo zaraalo kao da je nikad nije bilo. Godinama nakon toga je nije nikada vise pomenula, pretpostavljam da je nema. A poslala me na spaljivanje jer mi je nalaz pape bio upalni procesi na celijama.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Ranice na grliću materice
28.9.2020 14:47:49   
Khaleesi
Ja sam posle 1.porodjaja to nekako imala ali dr nije obracala patnju jer su svi nalazi bili uredni. Posle 2.por je rekla malo se povecalo pa sam koristila neke vaginalete i onaj irigator tantum Rosa, i posle nekog vremena uopste se nije videla... Zatim posle 2 god opet se pojavila i tako... Tada sam vec ostala trudna, i dr je gledao rekao nema problema sto se tice trudnoce i nista... Papa je uvek ok i nisu spominjali spaljivanje.... Videcemo posle sta ce biti. 


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Ranice na grliću materice
28.9.2020 15:09:35   
mikica88
Imam je i jA. Nalazi su bili drugi uredni. Drugarica je isla na spaljivanje .

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Ranice na grliću materice
28.9.2020 23:53:08   
Filadendronka
Hvala devojke! Uvek sam bila po ps-u, a sad mi stosta nasli da ne valja. Cekam papu, pa davidimo za dalje.

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 15 [16] 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 [16] 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Mina ili Nina?
pisuljica

:)

Mina (40%)

Nina (60%)


Ukupan broj glasova: 112

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here