|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.12.-15.12.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: Andjelcicc, Rosita
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
22.1.2020 14:22:02   
vonavoj
Nasi dobri momci,a ovako se na luster penju😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 451
22.1.2020 14:22:46   
pari
Jao Ivana, bas vas je uhvatilo :( 

Izgleda da bas ima puno bolesnih...
Ja dosla da se ofarbam pa cu po decu.
I danas mi krenulo neko krvarenje tek tek, a sredina mi je ciklusa, bukvalno sam imala pre 2 nedelje. Da li vam se to desavalo? Da li moze biti od polipa?

sitnice i emocije čine život...

Direktna veza do poruke: 452
22.1.2020 14:31:41   
Rosita
Ljišo, super ste. Jeste dobili EEG iščit?
Kod nas D ok,N od noćas na ruku nema t, mrzelo me da merim, nije topao. Rezultati blago povišeni le, 16, norm. 15. Crp 10. Dr kaže ako danas nema t neka ga, sam se izborio. Ako ima, AB od večeras. I on ima 37.5. Šta sad? Videću do uveče.
Puno se može trenirati reagovanje, ali ta biološka datost i senzitivnost baš igra ulogu u reagovanju na stres. 

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

Direktna veza do poruke: 453
22.1.2020 14:39:07   
Ana RR
Pari, može i od puta, vremenske razlike. Poremeti se organizam.

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 454
22.1.2020 14:41:45   
Rosita
Meni se jednom desilo zbog ovulacije.

Svi bolesni da što pre ozdrave!

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 455
22.1.2020 14:54:33   
Sanjica26 RR
Evo vratila joj se temperatura.

A napolju suncano. Sad sam uzela da sređujem kucu posto mi je mm doneo jos kutija za raspakivanje. Samo ne znam gde cu. 

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 456
22.1.2020 14:59:59   
mama Jo
Pari, meni se u poslednja dva meseca desilo...dr mi rece da je verovatno jer smo prekinuli sa dojenjem posle 23 meseca, pa malo hormoni divljaju.

Joj, sto se tice panicenja... ne znam sta bih rekla, ja sam uvek bila opustena i kul, ali sam se bas dosta promenila od kada sam postala mama user posted image tj.u poslednjih godinu-dve, ali mislim da je to posledica klaustrofobicnog zivota koji zivim, i sigurna sam da cu se ,,vratiti na staro" samo da se pokrenem.

Rosi 🙄 pih, ne znam sta bih ti rekla. Vidi to veceras, mozda je to sad jos jedan ,,talas" kod njega i mozda ga prodje do uvece.

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 457
22.1.2020 15:10:12   
pari
Rosi, videces uvece kolika bude temp...ako poraste, daj ab...

Sto se tice reagovanja, ja se trudim da budem kul kad sam sama sa njima...cim je mm sa mnom, ja se opustim i umem nekad da se uspanicim...T mi se izgubila u nekoj velikoj radnji na oar min, ja sam se odsekla bukvalno...ili se par puta desavalo da je izgubila vazduh na 2-3 sek, to mi je uvek strasno...
Mama jo, kako ti je prst?
Praticu danas krvarenje pa cu videti...Prosli ciklus mi je bio cudan, dobila sam tek 34ti dan, a obicno dobijam na 28.

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 458
22.1.2020 15:28:03   
vonavoj
Pari,hormoni..sad si bila i sa dragim,promena klime..a i ovulacija sledi.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 459
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:

Kuvar: knjigovodja
Rolat idealan za slavlja

Anketa

Najlepše ime za bebu
sonjapops

Koje je ime najlepše od navedenih?

Oznake