|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/24
28.5.2024 15:57:19   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Ustajte, radni narode 😁
Ivana,ti si baš vredna.Od 6:30 h sam na nogama(navika),pa se rano budim.Sve sam završila i planiram da odem do prijateljice koja ima frizerski salon u blizini naše zgrade.Pravila sam kiflice sa makom,pa da joj odnesem i da popijemo kafu i ispričamo se.Ovih dana samo neke tužne vesti...Bog neka podari svima zdravlja i da se bolesni oporave.Opterećujemo se glupostima,a žuvot tako brzo prođe...


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 05/24
31.5.2024 7:19:17   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja ustajem u pola sest. Nije ni cudo sto me cesto glava boli 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 05/24
31.5.2024 7:26:33   
flamingos
Dobro jutro.Da Ivana,možda te zato i boli glava.Evo ja već popila kafu i kujem planove za danas.Svašta nešto imam u planu.Planiram i regal da preuredim i sve ono što je detetu malo da dam prijateljici koja prosledi jednom čoveku i on dalje šalje kome je potrebno i sigurna sam da ide u prave ruke-moje malo,nekome znači mnogo.Popodne mi dolazi prijateljica.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 05/24
31.5.2024 7:35:07   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mene je juce toliko bolela glava posle skole. Ni lek nije pomogao. Povracala sam. Izmerim i on visok. Mm me je preneo, jer nisam mogla ni da stojim na nogama. Spontano je posle pao. Sad vise nema sta da kazemo konacno vikedn, jer vreme nenormalno prolazi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 05/24
31.5.2024 10:11:54   
Ana RR
Joj Sanjči, mrzim te glavobolje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 05/24
31.5.2024 11:40:53   
Ivanka 75
Sanjice, secas se da sam pisala pred praznike da je moju sestru bolela glava, povracala i imala visok pritisak. Zavrsila u hitnoj i na infuzijama nekoliko dana. Iscrpljenost, nizak nivo natrijuma u krvi. Odmaraj sto vise. 😘
Ja kuci danas, ladovina 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 05/24
1.6.2024 8:15:59   
IvanaSK RR
Nova tema
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 182
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Koje su godine idealne za rađanje?
Nije isto roditi sa 18 i 34 godine, a ni idealno vreme za rađanje se ne može tako lako odrediti.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Praktična i zdrava užina tokom aktivnih su...
Za više uživanja u prirodi i svežem vazduhu, važan faktor je i odabir zdravih i kvalitetnih alternativa u odnosu na hran...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Nutrino letnja igra – Otvori, zatvori, spo...
Vreme je da ponovo aktivirate svoje sive moždane ćelije! Nutrino i Ringeraja vas pozivaju da otkrijete parove i trenirat...



Anketa

Одвикавање од пелена.
пеперутка16

Шта вам највише одговара?

Click Here