|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/24
14.6.2024 12:22:32   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam mahnem i odoh da peglam.Sutra putujemo za Beograd.Ponovo se okupljamo,mesićemo kroasane,bude to jedno lepo druženje.Posle idemo u šoping,Mek,pa kad se vratimo uveče.Sredila sam stan,spremila ručak i sedoh malo,pa da drugujem sa peglom.Dečici čestitam uspešan završetak školske godine.Uživajte u raspustu.❤️

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 06/24
14.6.2024 13:56:25   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Savi je direktor podelio tada nekoliko diploma i nagrada i između ostalog i Nušićeve Hajduke. I unutra piše ovo na slici ispod. Ja kažem Savo pogrešili su - upisali su neko računarstvo a trebalo je šah, kaže Sava meni Mama pa i iz računarstva sam osvojio prvo mesto (majka se ne seća ni da je učestvovao :D), a šah su još i zaboravili da upišu 😅


user posted image



Sad videh, pa bravo Savo! Bravo mama i tata! To samo znaci da vi kao roditelji radite nesto sto ostali ne rade 😊Znate kako prići svom detetu i iz nkega izvući maksimum bes stresa i trzavica! Bravo! 😊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 06/24
14.6.2024 19:36:40   
Ivanka 75
Znaci ovako... Uzmem kantu za polivanje, naspem vodu da zalijem saksije na stepenicama, zaklonjene pa na njih ne pada mnogo kiša. I tako... Krenem da polivam kad, voda ne izlazi iz kante. Nesto zapušilo onu lulu. Pogledam - puž. Uzmem štap što nam služi za zvono (ne pitajte 😂)  i krenem kroz onu lulu na kanti da guram puža unutra. Ni makac. Maaaaalo mrdnuo. Pogledam iznutra - DVE NOGE! Nije puž nego ŽABA 😁 Njuška joj viri na vrhu one cevi 😂
Lepo ostavim sve u koritu na česmi i ostavim momcima da je isteraju napolje, meni grtko 🙄🤔😁 
Svekar je isterao vodom. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 14.6.2024 19:39:32 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 06/24
15.6.2024 6:24:38   
flamingos
Dobro jutro.Mašemo vam i odosmo za Beograd.Želim vam prijatan vikend.Dunja,nadam se da si dobro.Ostale mame?Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 06/24
16.6.2024 8:34:54   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ljubim vas sve, nadam se da ste dobro. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 06/24
16.6.2024 9:45:21   
Ivanka 75
Dobro jutro Ivana ❤️ Mi dobro, mašemo 😊
Kako teku pripreme? 
Mi se spremamo u bioskop, Inside Out 2. Mala tradicija,  to je bio prvi film koji je mlada dama gledala u bioskopu pa idemo da rekonstruišemo i osećaj i fotografiju 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 06/24
16.6.2024 9:51:55   
Ivanka 75
Dunja, kako krpeljko?
Fudbal fudbal fudbal, bili smo sinoć u gostima i samo fudbal fudbal... Mesec dana... Uhhhh.... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 06/24
16.6.2024 12:12:23   
dunja RR
Iv uživajte, i mi idemo da gledamo isti film, popodne idemo i vodimo i par drugara j jednu drugaricu, S je odabrao koga želi, jer mu je rođendan bio pre 3 dana, pa ćemo posle malo u kafić pored. 
Krpeljko dobro, pijem AB, juče mi bilo muka jer sam popila na gladan stomak u žurbi, jurili smo da stignemo na šahovski turnir na Adi, ja sama sa njih dvoje. Ceo dan smo bili tamo, zapravo je bilo sveopšte takmičenje u svim sportovima, Sveta Srbija je organizovala, bio je i vikar Patrijarha. Pino puno dece je bilo, iz Srbije i R. Srpske. 
Sava je igrao u grupi od 10 do 12 godina, tako da je bio najmlađi, ali odlično je odigrao s obzirom da je igrao sa starijima, čak dvojicu starijih je pobedio, na kraju imao 4 pobede, jedan remi i dva poraza, završio je na mestu od 12. njih nekoliko sa 4.5 boda je delilo od 12. do 18. mesta, od ukupno 67 u toj grupi, tako da je baš zadovoljan. I najboje je prošao od igrača iz svog kluba, čak u odnosu na neke koji su u klubu uvek ispred njega, a neki su i stariji. Čudi me kako uvek u klubu S igra lošije nego kada su takmičenja nivou upštine, grada ili kao sada regionalno takmičenje. Posmatrala sam ga dok je igrao (što inače nikad nemam priliku, ali je sada eto takmičenje bilo na otvorenom), i primetila sa da ima totalnu koncetraciju, fokus samo na tabli, ne primećuje ništa okolo. Fascinantan mi je, mene bi sve ometalo.

Posle, kada je završeno takmičenje, sam prišla sudijama, i rekla im čiji je S sin, pitaje me oni pa jel igra sa tatom (jer znaju da je moj muž jedan od boljih šahista u Srbiji, naravno svi se oni poznaju, šahisti), i ja im kažem da nikada nijednu partiju nisu odigrali njih dvojica. Kaže jedan sudija Savi, sinko, igraj sa tatom, jer imaćeš bar bod više ako ne i 2 na ovakvim takmičenjima user posted image Ma kakvi, njih dvojica su kao pas i mačka, živim za dan, kada će ukrstiti koplja na tabli user posted image Ali dobro, bar je nasledio na oca talenat.


M i ja ga čekale sve vreme tamo, ja raširila peškir na travu, kao i mnogi drugi. Imali smo i ručak, delili su slatkiše, puuuno slatkiša raznih, sladolede, šejkove, pune rance su doneli kući. 
Ja fudbal volim, samo kada su prvenstva, ali biram lepe utakmice, juče sam stigla na poluvreme Španija-Hrvatska ali sam se razočarala, očekivala sam bolju utakmicu. 
Večeras posle bioskopa mi dolazi drugarica, da gledamo zajedno Srbiju i Engleze😅


Nadam se da ste svi dobro i da uživajte u vikendu!


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75
Mi se spremamo u bioskop, Inside Out 2. Mala tradicija,  to je bio prvi film koji je mlada dama gledala u bioskopu pa idemo da rekonstruišemo i osećaj i fotografiju 😊




< Poruku je uredio dunja RR -- 16.6.2024 12:40:42 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 06/24
16.6.2024 13:11:07   
flamingos
Dobar dan.Bravo Dunja!Uživajte u nedelji.Mi danas idemo u Veliko Gradište.Dever i jetrva slave ćerkici rođendan.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 06/24
16.6.2024 13:57:38   
Ivanka 75
Dunja, tako se kali karakter 😊 Bravo Savo!
Film je odličan! I deca i roditelji da se prepoznaju u osećanjima. Radost ko Radost, samo jurca 😊 Ona je kao ja 😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 06/24
17.6.2024 19:24:53   
dunja RR
Iv, sada mi baš stigao mail, 30.000 gledalaca pogledalo film za nepuna 4 dana.
Nama su juče greškom puslili 2d umesto 3D, pa smo čekali da isprave grešku, a dok nisu pustili 3D, u znak izvinjenja su celoj sali doneli poklone, običnu plazmu i čokoladnu plazmu, i još žetone za igre gore iznad bioskopa. Posle su pustili 3D ili bilo sve ok. Ludo smo se zabavili sinoć, još mi slavili rođendan u bioskopu pa su klinci rekli da je ispalo još bolje nego što je planirano user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.6.2024 19:29:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 06/24
17.6.2024 19:56:42   
Ivanka 75
Meni je bas bio divan film ❤️
Bilo nas samo deset_ak u sali. Prva projekcija. Pretpostavljam da je uveče bilo više gledalaca. 
Mi imamo sitnu prevaru 😊 Napravimo kokice u mikrotalasnoj, u ranac, pa u bioskop, sokić i voda i milina.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 06/24
17.6.2024 20:19:38   
dunja RR
Ma ja to ne smatram prevarom user posted image , ja uvek nosim naše kada idemo sami user posted image Doduše ne nosim kokice, nego druge zanimacije, jer nešto nisu voleli kokice ranije, a iznenadili me kada su prošlog vikenda tražili kokice na Garfildu, uzeli onu najveću korpu.

A sada za rođus, klinci tražili umesto kokica naćose sa nekim umakom, pa im to kupih, posle svi imali gasove user posted image em naćosi, epl plazme, em su posle jeli u kafiću vafle sa prelivom ferero i sladoled.user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.6.2024 20:20:35 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 06/24
17.6.2024 20:47:34   
Ivanka 75
Ajooooj šta su sve pojeli 😂😂😂
A Iva već ispraksirana 🤣 Napravi kokice, ne otvara kesu dok je kući. Spakuje u ranac i u sali otvori 😁
Zamislite, 21h a ja kod kuće 😁

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 06/24
18.6.2024 12:13:27   
IvanaSK RR
Sta se radi? Danas je mnogoo vruce. Pocelo je leto 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 06/24
18.6.2024 12:18:48   
flamingos
Ivana,pretoplo je danas.Nešto sam loše i spavala.Da se osvežimo sladoledom.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 06/24
18.6.2024 12:26:40   
Ivanka 75
Pretoplo je danas, ali pirka neki vetrić.
Poželela sam jutros mojim osmacima mirnu ruku, odmoran mozak i dane bez nervoze 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 06/24
18.6.2024 12:41:09   
Sanjica26 RR
I ja isto Ivanka.
Dobar dan. Vratila sam se sa dezurstva. Pa onda sam isla sa Sofi na ispit iz flaute. Jutros je imala temp. Pa nas je mm odveo da ja ipak budem sa njom za svaki slucaj. Slusala sam je ispred ucionice. Super je svirala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 06/24
18.6.2024 15:41:19   
Ivanka 75
Bravo za Sofi! Trebalo je izdrzati 😘
Sanja, sta kazu deca za prijemni? Tesko? Lako? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 06/24
18.6.2024 16:20:30   
Sanjica26 RR
Pa neki od kojih se ocekivalo da ce da briljiraju na neka pitanju su podbacili. Bila su pitanja iz sestog i tu su omanuli. Dobro su odradili za sedmi i osmi razred pitanja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 06/24
18.6.2024 16:54:27   
Tiziana
Nije bilo tesko. Moje dete se samo razmisljalo oko ''nepoznate'' 😂 reci i u poslednjem je zaokruzio samo 2 od 3 jer je za 2 bio siguran, za treci nije.Ali kaze da nije bilo tesko. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 06/24
18.6.2024 19:57:43   
Ivanka 75
Pa da, bolja opcija ostaviti bez treceg odgovora jer se ona  dva, ako su tacni, racunaju, a treci ako je netacan onda se ceo zadatak ne rqcuna. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 06/24
19.6.2024 15:42:12   
Ivanka 75
Dobar dan. Idosmo nas dve u razgledanje bicikli i kupismo 😊 Popodne mm ide da je preuzme. 
Ja posle malo na posao i tako... 😊



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 06/24
19.6.2024 15:59:55   
flamingos
Dobar dan.Mi smo jutros išle na kontolu,kod očnog.Sve je super.Dioptrija joj je ista(već joj se smanjila dioptrija pre izvesnog vremena,pisala sam o tome.Pohvalila ju je doktorka kako je disciplinovana i samo tako da nastavi),ali ponovismo se.Pisala sam u temi.Kontrola za 6 meseci.Brzo smo završile i izbegle smo vrućinu.Sad smo ručali i na vidiku je sladoled i rolat sa breskvama.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 06/24
19.6.2024 16:51:45   
Sanjica26 RR
Zavrsismo i danasnje dezuranje. Jos sutra.
Dobar dan. Meni Sofi vec dva dana ima temperaturu, ali nije visoka. I sama pada. Ne dajemo joj nista. Napolju je pakleno. Veceras idem na predstavu. Sutra imam sa svrsenim osmacima maturu. Jadni oni kad ce da stignu da se spreme.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koje su godine idealne za rađanje?
Nije isto roditi sa 18 i 34 godine, a ni idealno vreme za rađanje se ne može tako lako odrediti.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Praktična i zdrava užina tokom aktivnih su...
Za više uživanja u prirodi i svežem vazduhu, važan faktor je i odabir zdravih i kvalitetnih alternativa u odnosu na hran...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Nutrino letnja igra – Otvori, zatvori, spo...
Vreme je da ponovo aktivirate svoje sive moždane ćelije! Nutrino i Ringeraja vas pozivaju da otkrijete parove i trenirat...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Одвикавање од пелена.
пеперутка16

Шта вам највише одговара?

Click Here