|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 8:07:13   
jess021
Ali ozbiljno, nijednom nije bilo da smo crkli od vrucine. Lazem, jednom smo dosli i 13h i tad smo bas prokuvali. Dobila sam, i bas me boli stomak. Jos koji minut i akcijaaaaa



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 8:09:39   
Filadendronka
Dobro jutro mame, pratim uglavnom sta piset_e, a sad zbog Smeska svaki dan virnem. Ne znam kako vi postizete sve, ali mene ovaj tempo zivota ubija. Von i moj J je juce popodne dobio temp 39, celu noc je vreo iako sam mu dala Brufen. Slinavio je do utorka i eto posle tri dana temp. Ne znam sta mu je sad. D je takodje poceo malo da slinavi i kasljuca. Letovanje nam je propalo definitivno. Von, kako je u Mitrovcu, koliko je pp? Cene su sokantne za odmor po Srbiji, no to je druga tema.  Moram da nadjem temu oko ciklusa, pa virnite da me posavetujete. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 8:10:18   
Ivanka 75
Dobro jutro!


Ljisho, zato je nama plac kad sam bila dete bio spas od gradske zege. Koje god da je doba leta uvek pirka neki vetric i uvek ti uvece trebaju rukavi, carape i nogavice. 
I ja da se pokrenem da nesto radim.
Masina oprala, ja spavala samo 3h, do 5 bila budna. Smisljam rucak. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 15.8.2020 8:13:26 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 8:21:02   
mama Jo
Dobro jutro.
Ja tek sad idem da se pakujem, svakako krecemo tek kad bude mala trebala da spava pa da odspava u kolima. Sinoc nisam imala snage, a bar da sam se naspavala, nego me ona zafrkavala sa spavanjem do pola 12..

Von, kako ti je malena?
Smesko, vi ste mi stalno u mislima.
Fil, nisam videla da si pisala o ciklusu negde...
15.avgust covece. Jeza me prodje od ovog vremena koje leti.

Uzivajte u vikendu 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 8:45:27   
Sanjica26 RR
mama jo, uzivaj dok ti deca ne krecu u skolu 😉
Dobro jutro. Mi smo sinoc kasno zaspali. Primetila sam da je S pocela da gricka noktice. Kaže da je nervozna. Moram danas da iscackam zasto. Pretpostavljam da je zbog skole. Plakala je. T je isto plakala. Otiska joj je nastavica cela. Naravno, nije politicki aktivna i dovidjenja. Bas sam juce bila besna kad mi je ispricala ponasanje. Ali ja sam se susretala sa takvima. Onda joj se ne ide u skolu. Nece da joj bude drugarica ako budu delili grupe. I tako. Muke sa decom. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 8:45:55   
Sanjica26 RR
Von, kako je T? 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 9:37:24   
flamingos
Dobro jutro.Ovde nije bilo struje do sad,cele noći grmelo,padala kiša.I sad pada,ali ne kao noćas.

Ljisho,uživajte.❤Mamo Jo,srećan put,lep provod vam želim.❤Von,jeste li dobro?❤Smeško,mislim na vas.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.Želim vam prijatan vikend.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 10:14:55   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mama jo,srecan put. Mi bi trebalo u petak isto na Taru,nasla sam pun pansion na Mitrovcu,onaj Centar decijih odmaralista...

Ali mi je T dobila 37.7 danas,zali se na stomak...sutra nista od akva parka..ko zna sta li je...od bazena..



Von moji su bili nekoliko puta u Mitrovc u u tom smestaju sa vrticem. Mislim sin cak 4x,ona 2x.Super je. Nije nista ludilo sredjeno, ali pristojno i cisto. Za decu je extra. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 10:39:37   
Milena18
Dobar dan, mame!
Žali se meni dever jednom kako kad krene nekud po sto puta se vraća da proveri da li je isključio sve. Kaže jednom "Danas sam se tri puta vraćao sa vrata da vidim da li sam isključio šporet". Pitam ga kad je poslednji put kuvao nešto, kaže juče 😂
Sanjice, žao mi je zbog nastavice i što dete sad pati zbog toga. 
Ivanka, što si bila budna do 5?
Mama Jo, srećan put i lepo se provedite! 




(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 10:45:27   
Ivanka 75
Sanjice, kazi joj da ce se druziti van skole.


Milena, zaspala sam u dnevnoj pa kad sam presla u spavacu nisam mogla da zaspim. 
Von, kako je dete? 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 10:51:14   
Sanjica26 RR
Ivanka, ne verujem da ce se druziti. Mislim da nju majka nece dati u skolu sta su sve preziveli☹️ Možda se varam. Videcemo jos.

Ma, nek ide u skolu. Jako je bitno. Sta možemo mm i ja da joj objasnimo. Mnogo je lepsa ziva rec. To je i konstantovala na pocetku online nastave. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 11:08:30   
flamingos
I mi smo se izjasnilo za školu.Sinoć poslala učiteljica upitnik.Neka ide i sluša predavanje.Drugačije je.Džaba ga bilo da sedi kući kao u drugom polugodištu.Kako svima bude,tako će i njoj.Svakako bi morala da ide kada se rade pismeni,kontrolni i uopšte zbog ocenjivanja.Ivanka,vi,hoćete li u školu?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 11:09:58   
Mirko Svirko
Dobar dan zene. Kako ste dnaas? 

Ovih dnaa mi je sve turbo. Danas malo lakse. Sutra idemo kod mojih. A danas... danas je mom sinu ispao prvi zubic. Bas sam se iznenadila. On sav srecan. Docice zubic vila 😊🤗

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 11:50:26   
Misha i Ljisha
Haha Milena strava


Pitam ja jutros mm kad je otisao "i jesam spalila kucu? "😂 kaze sve je super. Hahah on je mislio na super sam oribala haha a to znaci da vatrogasci nisu imali posla 😁
Sanjice i moja D pocela nokte da gricka. Strasno. Idem kasnimo nisam jow uspavala derana

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 12:11:51   
Ivanka 75
Sanjice, ako je takva situacija onda nek izgura nekako bez drugarice. 😕


Nama jos uvek uciteljica nista nije poslala. 
Macujem se sa suvim mesom sto smo doneli iz mog kraja. 😁 Mljaaaaaaac
Sveki kupila sitan sir pa taman da ga rasporedim u nove tupperware kutije pa u zamrzivac. Da ih isprobam. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 13:58:21   
vonavoj
Nikako da se javim,krenyli smo sa krecenjem dnevne sobe i kuhinje,brdo stvari po policama...T je dobro,sinoc joj je spala temp,uz pomoc homeopatskih lekica..od jutros je kao nova,ne boli je stomacic.I moja T je pocela pre 6 meseci da gricka noktice...Tizi,kazu da je prvi paviljon renoviran bas za komercijalne svrhe,tamo je moja T bila u junu..hrana je odlicna,cisto je,kaze svi su ljubazni...ne treba mi nista osim da mi neko sprema hranu,hahahaha...ovako cemo u set_nju ceo dan.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 14:45:47   
flamingos
Von,super kad je dete dobro.

Ivanka,dobaci malo suvog mesa.Mi bile do komšinice i dođosmo,kreće grmljavina,kiša.Biće opet haos.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 19:06:42   
vonavoj
Sad mi M ima 37.4...ceo dan kenka i mamamamma...i izmerim mu i nema da fali..aj daj Boze da prodje kao i nju,za 1 dan..on se uvek od nje razboli,oni su isti potpuno.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 19:11:58   
Ivanka 75
Von 😘 Ljubimo da prodje! 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 19:25:46   
flamingos
Von,jeste li dobro?lLjubim vas.❤

Mi bile do komšinice,došla iz Beča,kafenisale smi,ispričale se.Sad mm i dete da večeraju,pa na tuširanje.Šta radite mame?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 21:38:08   
Misha i Ljisha
Dobro vece. 


Ih von sto to mrzim al neizbezno je. Cim se jedno razboli najcesce i drugo i trece i sci redom. Samo tebe da ne strefi. Mm se uvek krsti kad ja kazem "samo da se ja ne rwzbolim" 😂 kaze valjda deca da se ne razbole. Ne nego JA. Deca se prehlade razbole i sve je to decije sto moraju proci ali samo da se JA ne razbolim da mogy sve njih da sluzim 😁
Ja cu sad na posao. Ono sto druge mame rade kad deca spavaju ribanje i spremNjeni sl ne mogy vec krecwm na posao. Mm me nakrpio sto mi je kuhinja od gore jako masna 😂 reko dobro al KAD ja to da radim KAD da pravim veliko spremanje kad mi decu niko nikad ne cuva. I juce sam ribala ja sa P i D. Sama. Doduse kod sveki smo otisli na rucak. Ali najcesce ni toliko pomoci nemam. Jos P prvo nije isao mesec i po da ga vakcinisemo mmromnpa da bude skroz zdrav pa zimski raspust pa kad je krenyo afera sanprevrtanjem ociju pa vandredni raspust pa korona. Nije skoro jadan uopste isao u vrtic. Kad ja sve da poradim. Krenwm da perwm prozore eto ti P stizenoran da pomognw i uzme i smoci krpu u vody i krene zid da brise😭 jao ludnica.
Idem solo smo nocas mm se nervira jer nemam pusku na salasu. To je duga prica ali meni je vise krivo sto nemam pusku jer sam ja sa puskom sama zivela ihaj 😁 puska, ja i radio onaj matori sto hvata samo radio beograd i moskvu hehe...al duga prica. Idem obilazicu vasnovde da cujem jel ima vestinod smeska i ostalih.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 21:45:54   
Sanjica26 RR
Ljiso, mnogo to volim❤️ Tvoji postovi su kao prica.

Von, kako je malisa? 
Smesko, nisam pisala. Ne bih da je stalno smaram. Nama su bili moji. Volim neplanirane goste. 🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 22:19:45   
Mirko Svirko
Dobro vece zene.. sta se radi? 


Von, brzo ozdravite. Jel imate i sada temp?Ljosho,to i ja kazem samo da se ja ne razbolim.. mm se krsti naravno,  ali ako sam ja ok bice i oni. Ovako... oh.. 
Inace,kod mojih je bilo srrasno nevreme. Ali strasno. Od jabuka, paradajza,grozdja itd nema nista.. crep je popadao.. uzass.. sutra idemo kod njih.
Oni jadni mokri jer nisu u tom trenutku bili kuci trcali palo je i drvo ispred kuce tj na putu.
Javlja li se Smesko, kako je dete? 
Nadam se ds ne sve lose iza njih. Iskrenl im zelim to.
Pozdrav za sve 💖💖💖

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 22:31:17   
vonavoj
M je zivnuo,jeo je,imao je jednu redju stolicu,stoji mu na 37.8..ali se ponasa kao da mu nije nista..

Sad meni nesto krci u zelidcu,sto kazes Ljisho,samo da mene zaobidje.Fil,pp za odrasle je 2150,za decu do 7 g je 1350,od 7g je 1650.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 08/20
15.8.2020 22:56:38   
flamingos
Laku noć želim svima.Nadam se da ste dobro.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here