|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
19.9.2020 23:07:02   
Misha i Ljisha
Joj smesko drzte se.


Ja danas vikala opet na sve😁 aman...dok ne vices kao manijak niko nista ne slusa. Strasno. I onda su svi bili bubice
Sutra na Cenej. Malo da pustim mozak na pasu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 09/20
19.9.2020 23:21:12   
Ivanka 75
Ljisho ti ko moja sestra, ne cuju dobro dok ne podvikne 😊 Mada nesto i ne mare... 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 09/20
19.9.2020 23:48:03   
Sanjica26 RR
smeško, ne verujem da ste nesto zakacili.


Ja legoh. Moji spavaju. Mm gleda nesto na tv-u. 
Ljiso, i moji kad viknem budu kao bubice. Posebno kad mm vikne. On to vikne jako retko. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 09/20
19.9.2020 23:50:17   
Ivanka 75
Mi gledamo neki Star Wars.... Ne znam kako smo propustili.... A oci mi se sklapaju... 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 7:17:19   
mikica88
Ako ,Ljisho malo buke da se cuje ko je glavni

Dobro jutro.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 8:42:14   
smeško
Dobro jutro! 


Srecan rodjendan, Sanjice!!!!💖

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 8:50:36   
Ivanka 75
Dobro jutro!


Sanjice, srecan rodjendan🎂🎂🎂🎂🎂

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 8:52:37   
mama Jo
Dobro jutro.
Sanjice em nedelja em rodjendan, danas neka ti ugadjaju, ☺️

Kako ste mame? Kako ste spavale?
Opet ne znam sta cemo danas...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 9:03:03   
jess021
Dobro jutro!

Sanjice, nek je srecan, jos jednom!! 
Moji svi spavaju, ja pijem kafu. Prebacili smo neku fotelju iz dnevne u deciju, pa sam se tu uvalila. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 9:46:52   
flamingos
Sanjice,srećan rođendan.

Smeško,jeste li dobro?Evo pakujem se za grad.Kasnije idemo.Sad ćekom komšinica da dođe na tortu.Večeras idemo u grad na večeru kod Anđeline drugarice iz razreda.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 9:58:39   
mama Jo
Flamingos, kako je prosao rodjendan? ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 10:50:16   
emicaa
Dobro jutro mame,pavala sam do 9 a lezala do 10.

Posle cu nam spremiti sendvice pa cemo do sume,nesto nam mrsko bilo gdje dalje ici.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 11:33:03   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Dobro jutro.
Sanjice em nedelja em rodjendan, danas neka ti ugadjaju, ☺️

Kako ste mame? Kako ste spavale?
Opet ne znam sta cemo danas...



Ma, digle su mi pritisak ba 500. Od ranog jutra se svađaju. Dobar dan svima. Hvala devojke

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 11:34:33   
Maraj
Pozdrsv mame.
Flamingos srecan sa zakasnjenjem user posted image
Sanjice, srecan rodjendanuser posted image
Ja po kuci. Spremam rucak. Sad oprala kosu. Deda izveo njih dvoje napolje. Sutra S ima prvi dan u vrticu...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 12:17:24   
flamingos
Hvala Maraj.Mama Jo,super je prošao moj rođendan.Kako si ti?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 12:27:24   
mama Jo
Super flamingos, neka ste uzivali. Evo i mi smo super, ovaj vikend opusteno provodimo. Ljubac 😍

Sanjice, Ljishin model, malo se podvikne i mirni kao bubice. Na rodjendan ti je dozvoljeno i da vices ☺️
Zaboravih da napisem da sam i ja juce ujutru taj metod primenila. Ali sta god da su uradile posvadjale su se, mala samo kuka. Kad sam podviknula, znas kako su se zaigrale user posted image
Mora se nekada i tako user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 13:12:51   
flamingos
Uživajte mama Jo.❤



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 14:27:33   
jess021
Ja ako vicem, to je uglavnom zbog moje nervoze. Ja bila do Lidla, sad rucak, pa posle moram sa M do db, da joj zamene gips. Ovaj smo polomili🙄



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 14:58:45   
pari
Jess, bice sve ok, samo da joj zamene...


Ja sam izgleda bas nervozna, malopre sam viknula na T bez nekog preteranog razloga, mislim bio je razlog ali nije bilo potrebe da vicem :( mogla sam lepo da objasnim.Treba da dobijem danas ili sutra, ima i toga, ali i generalno imam osecaj kao da sam tempirana bomba...sve ok i onda odjednom puknem...
Sanjice, nadam se da su devojcice dobre sad i da lepo provodite dan :) 
Puno vas sve pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 17:17:48   
Misha i Ljisha
Stigli sa salasa. Ja se umorila kao ker. Mm nije isao i onda sam ja pekla rostilj. Zezala se s decom.  Evo dosli kuci.i skuvala sam sebi kafu i mm. Postavila mu da jede rostilj. Kaze mi D da sam dostigla tatin"nivo" 😂. Dovukla sa salasa kao hrcak svega i svacega. Dok sam se raspakovala....

Noge me otkidaju. Vec zahladjuje a da smo na salasu morali bi loziti vatru. Vec je danas preko dana bilo toplije napolju nego unutra. Strasno

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 19:32:47   
Sanjica26 RR
mama jo, Sofi ako stanes na žulj gotov si. E, tako je jutros T stala i drndala me je celo pre podne.

Jess, viknem jer su neposlusne, a ne zbog moje nervoze. Retko kad sam ja nervozna. I treba viknuti. 
Inace, ja sam imala takvo iznenađenje da sam se rasplakala. Dosli smo iz crkve. Ispekla sam pitu i sela sa mm u dvoriste da doruckujemo. Otisao u kucu. U jednom trenutku ide decak sa balonom. Malo bolje pogledam ono moj sestric. ❤️ Srecan rođendan, tetka Sanja. Iz kola izlaze i ostali. Sita sam se isplakala kad sam sestru zagrlila. Rekla sam im da ove nedelje necu moci da pravim, jer smo se puno istrosili zbog nekih neodlozenih obaveza. Doneli su mi tortu koju je ona napravila. Mama je napravila rucak. Ja sam inace osoba koja se ne raduje poklonima. Ovo me je bas ganulo. Mm je naravno sve znao jer je sve sa sestrom dogovorio. Takva je moja sestra. ❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 19:39:27   
mama Jo
Joj Sanjice, predivno iznenadjenje, verujem da si bila u cudu i da si jos pod utiskom, tisi vrlo osecajna, sigutno si to emotivno primila. Bas lepo stvarno. Divno je kada obradujes nekoga koga volis! Bravo za tvoju sestru!! ❤️

Ja sam svoje vikanje bas svela na minimum, ma ne vicem vise. Budem onako ljuta, da vide, i to bas onda kada posle milionitog puta ne poslusaju. A zbog toga me i uhvati nervoza, kad objasnjavam a niko me slusa nego teraju po svom... Tako da obrni okreni, najdivniji su na svetu, ali i najdivnije izazovu nervozu hahaha

Ljisho, tako i ja kad dolazimo sa sela svega dovucem user posted image
Mi cemo najverovatnoje sledeci vikend tamo pa malo da ostanemo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 19:46:46   
Sanjica26 RR
Pa mama jo, nemam ni ja vise snage za vikanjem. Moje nastarije dete je sanjar i to veliki sanjar. Moras da govoris do sutra. Ona je u svojim mislima. Bude jako poslusna, a ima posebno sad faze da se svađa. Kaže da ima svoja prava. Onda kad dođe noc, tad se umiljava i izvinjava.

Ova mala ne smes da joj stanes na zulj. Ako si nesto rekao to mora tako da bude.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 19:57:44   
Maraj
Divno sanjice. Zato ti je tm i rekao da ne pravis tortu user posted image
Meni se bas jede torta. Cekam rodjendan mog sinka pa da "navalim" user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 09/20
20.9.2020 20:04:48   
emicaa
Opet napisem i izbaci me.Sanjice divno su te iznenadili,bravo i za tm i za sestru i mamu.

Ja viknem kad bas dodju do zadnje granice mog strpljenja,a stvarno im pubo toga tolerisem.Ali kad viknem nema mirnije djece.
Mi smo danas presli 7 km,sve kroz sumu.Bas smo uzivali,ali smo se i umorili.David i ja smo imali nezgodu,on se okliznuo,ja ga uhvatim da se ne povrijedi i boge mi samo odu ispod mene.Ogulila sam ruku i butinu Bitno da je on dobro prosao 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Beskorisne teme


Da li mislite da teme poput KALADONT, GRADOVI, PITAM TE PITAM i slicno, treba ukinuti?

1. Da (39%)

2. Ne znam (27%)

3. Ne (34%)


Ukupan broj glasova: 109

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here