|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
18.10.2019 21:39:34   
Maraj
Vece mame. Protrci mi nedelja, ne okrenem se. ..
Nema mima kos da nam se javi?
Ja uspavljujem S.
Pari i ja imam taj utisak, pa stalno jurimL da ga grlim i mazim. S mi je malo malo u narucju. U dalje sisa kao i tvoja S pa je non stop kod mene..pa osetim da mi fali L...ma ne znam...neka konfuzija u glavi...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 10/19
18.10.2019 21:43:36   
pari
Sve znam Maraj...bas tako...


Nekako M vise ni nece toliko da se grli i ljubi kao ranije :( 
Ja sam nesto bas umorna...laku noc mame

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 10/19
18.10.2019 21:58:39   
flamingos
Maraj,baš brzo prođe nedelja,očas posla.Odmarajte.Pari,laku noć želim tebi kao i svim mamama i svoj dsčici


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 7:22:39   
jess021
Dobro jutro, ja jos malo pa na posao iako ima izgleda da me u skorije vreme oslobode i te svake druge subote, jedva čekam. Njih troje spavaju, a i ja bih mogla. Juče nismo išle nigde, jer sam spremala stan, stvarno je bilo krajnje vreme.


Nadam se da ste svi zdravi, lep vikend vam zelim🙃

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 7:25:47   
pari
Jess, bas bi bilo lepo da te oslobode subote!


Mi cemo u ns danas do popodne. Verovatno na strand odmah sad prepodne jer je divno.
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 7:32:15   
flamingos
Dobro jutro mame.Pari,želim vam lep provod.Evo ja pijem kafu,pa oko 9 krećemo na trening.Pozdrav svima,uživajte u vikendu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 8:35:36   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam ove nedelje cuvala drugu decu.. U ponedeljak idem na neki razgovor za posao. Mislim,vec smo pričale preko telefona,al uzivo je uzivo.
Maca me naravno budi vikendom,a radnim danima je ne mogu probuditi za vrtic 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 8:50:19   
Ivanka 75
Dobro jutro, Pari lep provod!
Ivana, drzimo fige za razgovor! 
Flamingos, lagan trening da vam bude! 
Nama svi planovi za vikend propali, trebalo je da idemo u LE sa kumovima, da vodimo decu negde na nesto... Sad samo horizontala... 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 9:18:51   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi imamo radnu subotu u muzickoj i evo sedim, cekam da zavrsi. Lose sam spavala. Bas sam imala odliv. Danas je isto divan dan. Uživajte

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 9:28:47   
Mirko Svirko
Dobro jutro drage mame.. Pari lepo se  provedite..
Ivana, super za posao,  drzimo palceve. 
Ja kuvam pasulj. Spremam, ostavljam malog sa svekijevcima,mi idemo na svadbu 👌🥂Dan je suncan i divan 🤗

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 9:29:33   
Ivanka 75
Lep provod MS!👍

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 9:33:52   
flamingos
Lep provod Mirko.Ostale mame pročitah sve,uživajte u ovom prelepom danu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 11:28:33   
Mirko Svirko
Hvalaa vam zene 😚

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 13:24:00   
Maraj
Dan mame. Mi udjosmo u kucu..
Isli da kupimo poklon za rodjemdan...idemo kod blizanaca...2 majice i 2 para pantalona 4000din...bas se oseti....al sta covek da radi...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 16:18:15   
flamingos
Maraj,želim vam lep provod.Mi išli na ručak,sad pijem kiselu vodu i učimo prirodu i društvo,uskoro kontrolni,pa polako da se pripremamo.Kasnije da prošetamo,predivno je vreme.Stan sam sredila,ostalo još nešto da peglam,ali neka čeka.Pozdrav svima


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 17:47:03   
Ivanka 75
Mi vezbamo merenje i merne jedinice, mkracemo i prirodu veceras malo da čitnemo.... Slede kontrolni za koji dan... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 18:20:11   
flamingos
Srećno Ivanka.Mi savladasmo kontrolne i iz srpskog,matematike,engleskog,sad još priroda i društvo-osam oblasti učili i devetu u toku nedelje,pa sledi kontrolni,verovatno u onaj drugi ponedeljak,28-og.Sad izađosmo da prošetamo,pa na tuširanje i da odmaramo.Sutra opet trening i nastavićemo sa učsnjem.Pozdrav,ljubi nam vršnhakinju.Jesi li mi ti dobro?❤



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 18:23:59   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Srećno Ivanka.Mi savladasmo kontrolne i iz srpskog,matematike,engleskog,sad još priroda i društvo-osam oblasti učili i devetu u toku nedelje,pa sledi kontrolni,verovatno u onaj drugi ponedeljak,28-og.Sad izađosmo da prošetamo,pa na tuširanje i da odmaramo.Sutra opet trening i nastavićemo sa učsnjem.Pozdrav,ljubi nam vršnhakinju.Jesi li mi ti dobro?❤






Hocu, hvala, mora da se uci... 😁
Nisam lose danas, i rucak sam spremila. Malo, malo pa legnem da odmorim. Smeta mi hrana izgleda. Tj pritisak na creva.  Kad su prazna nista mi ne smeta, ali, kako ih punim u toku dana sve mi je teze. 
Nije mi jasno kako narod moze da zivi godinama sa tim i da ignorisu smetnje... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 18:34:23   
flamingos
Upravo tako,mora da se uči.Joj muke,,drži se,izguraćeš i to.Samo čovek da brine.Grlim vas i ljubim i želim vam svako dobro❤💋


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 20:04:02   
pari
Nama u ns bilo lepo osim sto je M boleo stomak ceo dan...otisao kod tate pre dva sata i javlja mi da je imao proliv i povracao :( da li je stomacni ili mu nije radio stomak od juce dobro, ne znam...

Sta dajete obicno osim probiotika i orosala?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 20:10:28   
Ivanka 75
Uh... Pari... Da brzo prodje... 
Nadam se da ce se javiti neko ko zna bolje da te posavetuje, ja nemam mnogo iskustva sa stomacnim... 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 20:26:15   
flamingos
Joj Pari,muke,ljubim da što pre priđe.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 21:37:07   
Maraj
Pari nista drugo nisam davala. Pustila sam da se stomak smiri pa var gutljaj vide da popije. Nije ni jeo bi pio nesto posebno taj prvi dan stomacnog...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 21:43:50   
pari
Da da...zao mi je sto se muci...
A ja sam odjednom promukla od pre par sati...grebe grlo, promukla i kaslje mi se...laringitis izgleda :( uzela sam Islu...ne znam ni sama sta drugo...mogla sam da se inhaliram ali mi je T bila kenjkava...od 8 je sisala, spavala,budila se pa do malopre sve u krug

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 10/19
19.10.2019 22:41:58   
Ana RR
Pari, ja dajem smectu. Zaustavi proliv i umiri stomak. Malo je gadnog ukusa ali popije ga.

Mi ceo dan u akciji. Ujutru odvezli M na trening, mi prošetali do pijace, pa do šnajderke, pa šetali po kraju dok je trajao trening. Čim smo stigli kući zove me drugarica da joj nešto kupim, ja opet u auto i odem do radnje. A glava puca. Tek u 1 sam popila prvu kafu. Spremili se pa na rođendan. Sa rođendana na plivanje pa odemo u capitol da probam da nađem M trenerku (visok a mršav, nema broja za njega). Pa tu od radnje do radnje, i mm nešto kupovao, zadržimo se u intersportu i kao samo do lilija da svratim i idemo. I taman krenemo kući i ja se setim A trenerke za M??? I okreći auto i nazad user posted image i kupim mu dve, prosto ne verujem. Došli kući u 15 do 10. Crkli smo svi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here