|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deca i frizer
6.3.2015 15:29:32   
mila83

IZVORNA PORUKA: Unina mama

user posted image user posted image user posted image user posted image

znate kako sma ja procitala ovaj naziv teme user posted image deca i frizideruser posted image




I ja sam ! user posted image
ja imam razlicita iskustva sa klincima,cerka je odmah prihvatila sisanje,nije bilo problema.Sin u pocetku jeste,onda je imao fazu da nece,bilo je nemoguce..a sada je opet ok po tom pitanju i vreme je,ima 4,5 god.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Deca i frizer
6.3.2015 15:34:33   
nikiteki
meni su svo troje vristali na prvom sisanju

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Deca i frizer
6.3.2015 15:35:08   
Mala Elena
Mi smo za krstenje mislili da kazemo svesteniku da joj skrati siske ali smo posle odustali ...A obzirom da je po cceli dan jurim i stavljam salicu , moracemo na sisanje a jos je mala...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Deca i frizer
6.3.2015 15:37:23   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Deca i frizer
6.3.2015 15:38:09   
veselicaa
Moja A.obozava da je kod frizera odskoro,ali izbegavam da je vodim cesto.Obicno se iskradem kada idem da me ne vidi.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Deca i frizer
6.3.2015 15:40:22   
mali_mis
A. je samo prva dva puta bio miran, sad toliko vrti glavom, da mu je frizerka zadnji put jedva skratila siske.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Deca i frizer
6.3.2015 15:51:40   
mila83
Sinu je to sada postao ritual sa tatom,ja ne pamtim kada sam ga zadnji put ja vodila.To je samo njihovo vreme za druzenje,onda kada se vrate,Mima i ja ih hvalimo kako su lepi i zgodni,Dimi uziva !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Deca i frizer
10.4.2020 23:34:20   
dunja RR
Ivana, molim te za savet, mada mogla sam pitati i u temi frizura - pokušaću sama da ošišam Savu mašinicom, koju sam tek kupila i nikada je u životu nisam koristila.
Da li ima neka caka ili samo da vučem user posted image Moram jer mu je ogromna kosa od decembra ga nismo šišali.

Potražiću sutra i na you tube ima li nešto. Ja bi pozadi kratko, a napred malko duže, isto kratko ali ne baš kec ili 0.

Iskreno me strah, kaže mm da je zaova šišala svekra i unakazila ga, rekao mu mm da je tuži user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Deca i frizer
10.4.2020 23:38:35   
mati
Dunjci tesko da ces uspeti, ako nisi do sada sisala. Moj ti je savet sve na isto, da ne pravis te prelaze. Mislim da je to sosta tesko za nekog ko nije imao susreta sa takvim stvarima. A i ovako mu nista nece faliti. To su decacke frizure...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Deca i frizer
11.4.2020 8:32:08   
Dragica Draga
Moj rodjak je pre neki dan prvi put uzeo masinicu, zena osisala prvi put... tako da je posle toga uzeo i do glave se osisao user posted image
Kazu da nije bas jednostavno dok ne udjes u stos. Pa dunja, pre nego pocnes pokupi jos koji savet da budea sigurna. I javi kako je proslo user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Deca i frizer
11.4.2020 8:35:39   
gocic
Ma bice to dobro. Meni je slatko i ako deca nisu ravno osisana, njima je sve neodoljivo.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Deca i frizer
11.4.2020 10:04:01   
princezica1
Mozes i da sacekas i odvedes sina kod frizera za mesec dana. Toplo preporucujem da tako uradis user posted image

< Poruku je uredio princezica1 -- 11.4.2020 10:07:55 >

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Deca i frizer
11.4.2020 10:14:00   
IvanaSK RR
Suzi,probaj gore trojku,sa strane kec. Trojka ti je nekih 9-11mm (sve zavisi od masinice),kec je oko 4mm.  Prvo uzmi trojku i osisaj gore i koji cm sa strane. Dvojku uzmes i ides u krug glave,tj,taj deo oko zalizaka i tako u krug. Masinicu drzis od dole na gore i ne ulazis sa njom mnogo u gornji deo kose,nego je vuces u prazno na gore. To isto radis sa kecom. E sad mnogo jednostavnije bi bilo ako stignes na viber da uzmem masinicu i par minuta ti objasnim. Nezgodno je ovako,verujem da me retko ko razume 🙄
A ako zeznes svraticu da popravim,mi smo trenutno negativni 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Deca i frizer
11.4.2020 10:16:21   
IvanaSK RR
A moze i gore dvojka,sa strane kec,to bi ti mozda bilo jednostavnije. Ne mozes ga toliko unakaziti kad sve radis masinicom :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Deca i frizer
11.4.2020 10:32:13   
Filadendronka
Dunja, sa strane je lako, guras masinicu na gore, samo lagano da ga ne bi cupala/golicala. Teme je problem, barem meni je bio. Prelaz mozes kako hoces ( ostar ili kao jaje). Sve zavisi kakva mu je kosa, kakav oblik zelis. Ali najpre vidi sa njim da li je spreman da miruje pola sata. :) 
P.S. Kod D je sa strane 0, gore je 3, a prelaz 2. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Deca i frizer
11.4.2020 11:00:43   
vonavoj
Dunja,ja sam M osisala sve zna 12mm,i super je..i juce sam mm,nije hteo,reko sedi tu,prvo sam sve sa 18mm..posle dole 12mm.i super je..

user posted image Sad vidi malo neki prelaz,moracu veceras opet.ali sam ga osisala za 3min😂

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Deca i frizer
11.4.2020 11:20:15   
IvanaSK RR
Von,pa podigni mu sa strane krace,bice mnogo lepse.Ne radi se o cupanju sa strane,nego o prelazu. Kad se lepo podize masinica,lepsi je prelaz.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Deca i frizer
11.4.2020 11:25:12   
mati
Ivana, pa super si objasnila.
Ja ne znam kako cu zulufe, tu oko usiju... I dole skroz na temw. Tu se valjda masinica oktece naopako?
Mada, ipak mislim da je za pocetnika najbolje sve na jednu duzinu... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Deca i frizer
11.4.2020 11:30:26   
IvanaSK RR
Mati,okrece se naopacke,da. Zulufe uzmes manji broj,masinicu nemoj da drzis uz glavu nego da ti bude u ravni sa rukom,ravna ruka i produzetak je masinica pa polako prelazi po pola cm cisto da ih stanjis. 
Kome god je problem,nek pise da se gledamo na viber 😁U suštini,bolje je dva broja nego jedan,lepse će biti,a ne moze se mnogo pogresiti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Deca i frizer
11.4.2020 11:36:15   
vonavoj
Shvatila sam kako,ali su oni svi bili oko mene..on zuri..veceras cemo.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Deca i frizer
4.6.2020 9:12:29   
Mirko Svirko
Mi se sisali prosle nedelje. Ali i dalje ne zeli da sedi sam. Nego sedim ja pa on kod mene..Ja ne znam kako da ga polako odvikavam od sebe.




(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Deca i frizer
4.6.2020 13:49:00   
branki*
moja deca jos nisu bila kod frizera,sisam ih ja i dalje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Deca i frizer
4.6.2020 23:14:50   
flamingos
Redovno je vodim kod frizerke,ošiša joj krajeve,ponekada i više skrati.Ima lepu dužinu kose.Žao mi je što su joj se kovrdže ispravile.Kao mala joj je kosa bila kovrdžava.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Deca i frizer
4.6.2020 23:16:21   
Mirko Svirko
M ima gustu kosu kao ja. I mekanu. Ali je i aktivan i znoji se pa nam je sisanje spas.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 74
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here