|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Terasa
4.7.2020 6:20:53   
branki*
Ja sam konačno upristojila moju da mogu da budem na njoj.sve izbacila i oprala je i uzela stočić i dve stolice,pa ću tamo da pijem kafu i uživam. Ima tu svašta da se radi još. .Da se okreci. ..podne pločice neke da se stave ili nešto. ..i cveće. Ali ,to će da čeka mm,od mene je ovo.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Terasa
6.7.2020 0:12:45   
Didy
Mi poslednjih mesec dana renoviramo terasu. Juče smo kupili nameštaj, veliki drveni sto i stolice kojima se obara naslon, one udobne jastučiće... Treba još da prekrečimo zidove i popunimo deo terase velikim drvenim žardinjerama, prebacim deo cveća, pa ću vam slikati. 🙂



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Terasa
6.7.2020 9:03:12   
mama Jo
Supee Didy. Cekamo slike, najvise me zanimaju te stolice sto moze da im se obori naslon... pa mogu da budu i kao lezaljke, je l'?

Ja obozavam tako kreativno sredjene terase. Mi imamo dve, i ova druga je na krovu i dosta je velika, ali je vrlo slabo koristimo jer noje pokrivena i gotovo je ivek ili jako sunce preko leta, ili vetar jak drugom periodu.
Planiramo jedan deo da pokrijemo sl.god i vec sad kad gledam na netu ideje za uredjenje terasa nije mi dobro.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Terasa
6.7.2020 15:31:40   
Didy


user posted image Mama Jo, ovako izgleda, samo što smo mi uzeli 6 stolica i neke deblje i lepše jastučiće. Ima više položaja u obaranju, ali ne može baš ko ležaljka da bude jer nemaš onaj deo dole za noge. Svakako su udobne. Nama terasa gleda na zapad i velika je (5,5x4m), izlazi se iz dnevne sobe i gleda na dvorište, tako da nam je to zapravo produžetak dnevne sobe. Jedino je nezgodno sunce koje je obasja u kasno popodne, posle 17h, tako da planiram da kupim belo platno i sašijem zavese koje ću moći da razvučem u tom delu dana, a biće i dekorativne jer ću ih moći vezati za stubove. Baš se nešto radujem uređenju, samo da majstori konačno završe svoj deo posla, vuku se već mesec dana. 😠 Tri dana dođu, pa ih pet nema. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Terasa
13.7.2020 17:24:23   
Mirko Svirko


user posted image Uzivancija i kafica

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Terasa
13.7.2020 17:45:07   
Maraj
Divno mirkouser posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Terasa
13.7.2020 17:47:31   
Mirko Svirko


user posted image

Jel ima neko ovaj HILANDARSKI BOSILJAK? To je ovo u sredini.. kakav miris ima neverovatan

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Terasa
13.7.2020 21:57:45   
mama Jo
Didy, ja tek sad vidim da si postavila sliku, secam se da si pisala o uredjenju terase.
Ovo izgleda odlicno, blago vama ☺️


Mirko, super user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Terasa
13.7.2020 22:08:18   
branki*
Super je,mirko😊



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Terasa
13.7.2020 22:11:48   
Didy


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Didy, ja tek sad vidim da si postavila sliku, secam se da si pisala o uredjenju terase.
Ovo izgleda odlicno, blago vama ☺️ 



Samo još more pod terasom da imam... 😎😁Postavili smo stolice, slikaću vam sutra. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Terasa
13.7.2020 23:41:27   
flamingos
Didy,predivno je,bravo.👍


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Terasa
13.7.2020 23:44:14   
physio70
Didi odlican vam je set_.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Terasa
13.7.2020 23:45:58   
mama Jo
Hajde bas se seti da nam uslikas. Joj koliko ja patim za divno uredjenom terasom ❤️


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Terasa
14.7.2020 6:49:00   
Duškić
Didy , odlicno , uzivajte , popijes pice i iskuliras na terasi.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Terasa
14.7.2020 12:05:31   
Didy


user posted image
Evo ga nameštaj postavljen. Nismo još do kraja završili terasu, čekam da budu gotove zavese kao draperje koje će biti vezane za ove stubove, a razvući se i štititi od sunca po potrebi. Takođe čekam drvene žardinjere koje će biti duž ivice.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Terasa
15.7.2020 11:29:12   
mama Jo
Jaoj Didy, predivno 😍
Sa svim tim sto jis planiras da postavis, bice pravi mali raj.
Bas, bas lepo.
Gde ste uzeli ovaj bastenski set? Mnogo dobro izgleda.
Mi smo pre dve godine uzeli sto i stolice za terasu, i jednoj stolici pukao naslon, a nismo ih uopste malo platili.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Terasa
15.7.2020 11:31:07   
physio70
Didy lepo se uklopio set_ u ambijent.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Terasa
15.7.2020 11:34:38   
Mirko Svirko
Didy,koji raj. Super.

Ja imam malu terasu ali hvala Bogu da je imam.Jer znam sebe, odlepila bi.  Bastenski  vam je vrhunski.

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Terasa
15.7.2020 11:54:15   
Ana RR
Mmmmm divno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Terasa
15.7.2020 11:54:25   
branki*
Boze,didy,ovo nije terasa,ovo je pravi posed😍😍

Uzivajte,predivno je,bas porodicno i toplo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Terasa
15.7.2020 11:56:04   
emicaa
Didy kako je dobro.Ovo je ogromno,i odusevljena sam 😍



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Terasa
15.7.2020 11:56:22   
physio70
Dvoriste lepo uredjeno, nije samo terasa. Uzivajte Didy.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Terasa
16.7.2020 16:40:44   
Didy
Hvala svima. Treba i da okrečimo u drugu boju zidove jer su se sad stopili s pločicama, cveće da iznesem, pa ću vam slikati ponovo kad sve završimo. 

Inače, terasa je po planu trebala da bude 1m uža, ali kad su je majstori pravili, zatekao se tu moj svekar i rekao - Ma, proširite vi to još malo! Posle smo morali izmenu projekta da radimo zbog tog 1m, pa ponovo upotrebnu dozvolu koju smo već imali, sto nekih papira i taksi iznova... Haos! Otegla se papirologija još na godinu dana zbog 1m terase, tako da mi je to malo bolna tema. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Terasa
17.7.2020 23:06:13   
jabudic
Didy, prelijepa vam je terasa!user posted image

Moja terasa je lijepa je i velika, ali nekako uvijek svašta na nju natrpamo, jer rijetko na njoj sjedimo, više smo na raznim drugim mjestima u dvorištu. Natrpao muž neku staru TA peć na terasu, evo čekamo 5-godina da neki Herkul da naiđe da to sklonimo i upristojimo malo. A evo par slika na kojima se vidi, mada nije u prvom planu.

user posted image user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Terasa
17.7.2020 23:09:12   
Mirko Svirko
Jabudic, bas vam je lepo i prostrano. Puno zelenila...

Ja volim veliko dvoriste i veliku terasu a imam terasiicu usku ali obozavam je.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here