|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šporet
13.10.2023 16:05:31   
Srecko47E
Da,da shvatila sam,imala sam isti problem.

Nego sam napisala moje iskusto sa staklom.
Mnogi beze od njega,jer kazu da je stalno muljavo.

Meni je inox bio uzasan,koliko da cistim.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Šporet
24.10.2023 10:09:49   
flamingos
Ova moderna tehnolohija oduzima toliko vremena,da mi je više vremena potrebno da sredim kuhinju,nego sama priprema obroka.Gorenje,moj električni šporet u selu koji sam zatekla kada sam se udala(a udala sam se 1993.godine) je toliko lak za održavanje da je kuvati na njemu milina.Prednost ovog šporeta u stanu je što se ringla brzo zagreje.Dobro,ne može sve ni da bude idealno.Svaki uređaj ima svojih prednosti,a i nedostataka.Iznosim svoje mišljenje i iskustva.E zato Bog neka žovi onog ko je izmislio štapni usisivač-milina za moju kičmu.No da ne mešam usisivač sa šporetom.🙄

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Šporet
24.10.2023 10:30:17   
Srecko47E
Meni je onaj stari Gorenje sporet sa 4 ringle,od koje je jedna ekspres,zakon!
To mogu da potpisem.
Ocas posla se sredi sa abrazivom,lepo izgleda,briga te ako nesto padne,sto od poklopaca,sto od zacina...
Ma milina zivota.



A stapni usisivac gledam.user posted image
Svi kazu da je to bacanje novca,te ne vuce nista te ovo te ono.
Ne odustajem i dalje,jer mi je dovoljnosto ne moram da se saginjemuser posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Šporet
24.10.2023 10:41:55   
flamingos
Ne odustaj od štapnog.Koristim ga i milina.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Šporet
24.10.2023 16:06:00   
Srecko47E
Preporuka za neki?


Gledala sam Bosch,neki sto imaju bas agresivnu reklamu, user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Šporet
24.10.2023 16:18:49   
IvanaSK RR


Tema o usisivacima

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Šporet
4.12.2023 11:01:43   
dddaca
Evo mene opet sa pitanjma u vezi indukcije i ravne ploce🙂Zam

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Šporet
4.12.2023 11:15:16   
dddaca
Ne mogu da izmenim sa telefona, a ode poruka. Zamisljam situaciju gde tecnost iskipi, bas puno. Na obicnom sporetu to ne predstavlja problem, ali kakva je situacija sa ugradnom plocom? To se sve slije na radnu površinu i ode ispod ploce? Ako nisam pored sporeta u tom trenutku verovatno ce nastati haos. I jos jedno pitanje. Kod indukcionog resoa se cuje ventilator tokom rada. Da li je i ugradna ploca tako bucna, tj. da li se cuje ventilator tokom rada ploce?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Šporet
4.12.2023 13:48:25   
Ana RR
Daco, kod indukcije imaš opciju da pauziraš i odmah prestaje da vri, odmah možeš obrisati ploču. Mi često podignemo ploču da očistimo, ispod same ploče je guma koja em drži ploču na mestu em ne da da nešto ode ispod ali zapadnu sitne mrvice a ja volim da sve očistim.

Imaš ploče koje imaju lajsnu okolo, ako ti to više odgovara. Moja nema, ja imam fobiju od lajsni i nemam ih nigde.user posted image

Da, indukcija se čuje, na nižim temperaturama se pali/gasi i čuje se škljocanje. Ali nije strašno, šta znam, ili sam ja navikla pa više i ne obraćam pažnju.

Mm je par puta iskipelo mleko, mislim da nema ništa gore. Ali ne zagori kao kod običnog šporeta, pauzira se, obriše i gotovo.


< Poruku je uredio Ana RR -- 4.12.2023 13:51:04 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Šporet
4.12.2023 22:49:07   
dddaca
Nisam ni ja ljubitelj tih laksni, a pretpostavljam da se vremenom i pod njih zavuce prljavstina. To skljocaje o kojem pises mi nije strasno. Ja ga kod mog indukcionog resoa i ne cujem od zvuka ventilatora. Sad mi nije jasno da li se i kod tebe cuje ventilator ili samo skljocanje?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Šporet
5.12.2023 9:33:35   
Ana RR
Ja ih nigde u kuhinji nisam stavljala, baš nigde nemam ni jednu lajsnu. Nikako ih ne volim.

Hm pa rekla bih da se čuje i ventilator, onako šuštanje, kao kad komp radi npr.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Šporet
5.12.2023 11:13:46   
dddaca
To je prihvatljivo, ako je sustanje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Šporet
9.12.2023 11:42:41   
Srecko47E
Nama je ploca fiksirana duplon trako,onom jacom.Bez problema se odvoji.
Odvojim,podignem ,obrisem,zalepim i pici.
Na treci mesec je podizem ,iako realno nema potrebe,toliko cesto.

Iz tog razloga nisam zelela da se lepi za drvo.


S druge strane,lajsne nemam ,jer ih ne volim.
Uzela sam Eger drvenu plocu iz komada i bilo bi steta lepiti i kaciti lajsne na nju. :)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 238
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here