|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
12.8.2020 11:42:26   
flamingos
Za doručak pitice sa sirom.Za ručak gulaš.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
12.8.2020 11:43:33   
Sanjica26 RR
Kuvam kukuruz. Deci je ostao od juce paprikas. Meni i mm paprike i pomfrit iz rerne i kupus salata 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
13.8.2020 18:32:04   
physio70
Pasulj corbast, kupus salata i palacinke.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
13.8.2020 18:58:38   
emicaa
Dorucak po standardu konje sta stigao.Rucak spagete carbonara,za veceru slatka peciva po Sašinom receptu.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
13.8.2020 23:07:17   
Sanjica26 RR
Danas je bila corbica za rucak i spagete bolonjeze.

Od sutra pocinje post, pa cemo mm i ja drugacije

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
14.8.2020 6:51:13   
branki*
Juneci gulas i makarone.dorucak usput.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
14.8.2020 9:06:01   
flamingos
Dete hoće topli sendviĉ za doručak.Za ručak im spremam špagete.Sebi ću da isprželim krompir i paradajz za salatu.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
14.8.2020 9:52:19   
Sanjica26 RR
Nama je poceo Gospojinski post. Jedva sam cekala. Za dorucak deca jedu sendvice. Meni su ostale spagete od juce. Samo sam dodala przenu papriku i keca. Deci je ostao jucerasnji dorucak. Mi cemo neki pozaz od bundeve i jos nesto moram da smislim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
14.8.2020 11:18:28   
mama Jo
Domaca supica, lovacke snicle.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
14.8.2020 13:38:33   
Maraj
Prebranac i kupus salata za rucak. Predvece planiram da zamesim kiflice

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
14.8.2020 13:45:37   
Ana RR
Imamo ćufte u sosu od juče.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
15.8.2020 7:33:11   
branki*
Punim paprike.samo ne znam koliko je ostalo gulasa,pa cu videti da li cu ih sad z danas ili uvece za sutra...inace,toliko me u posldnje vreme mrzi da kuvam...



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
16.8.2020 9:05:12   
flamingos
Doručak šta žele iz frižidra,a za ručak-domaća supa,vruća pogača,bataci i karabataci pečeni sa krompirom i šopska salata.❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
16.8.2020 11:05:56   
Sanjalicaaa
Gulas od divlje svinje, krompir pire i proja. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
16.8.2020 12:25:13   
Sanjica26 RR
Rucak za mm pasulj. Za decu je ostala supa od juce, malo piletine. Dodacu im i cevape. Salata naravno. Ja cu se naravno snaci. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
16.8.2020 12:34:35   
branki*
Kuva se kukuruz.pravila spagete jutros sa mlev.mesom.ostalo i punjenih paprika.uvece kyvam pasulj da ima za dva dana.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
16.8.2020 13:45:19   
Ana RR
Lazanje sa sirom i spanaćem.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
16.8.2020 14:43:25   
pari
Mmm,kako praviš to Ana?


Ja pravila njoke, a od juče imamo kolač sa malinama i čokoladom

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
16.8.2020 18:02:13   
Ana RR
Pari, zapravo sam planirala da pravim pogaču sa sirom i spanaćem ali me mrzelo da mesim pa sam iskoristila kore za lazanje koje sam imala. Zamutila smesu sa nekih 300 gr sira, dodala jednu pavlaku, oko 300-400 gr spanaća, dva belanceta i tri mlada luka (so i biber). Imala sam gotov bešamel (neki iz lidla, kupila da probam, samo sam ga malo razredila mlekom, gust je) i mazala kore, spanać, bešamel, na kraju prelila bešamelom i pekla pod folijom nekih 30 min.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
16.8.2020 20:56:41   
pari
Super zvuči! Jesi stavljala svež spanać ili smrznut?


Ja pravila i neke brzinske kiflice, super su ispale

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
16.8.2020 21:40:37   
Ana RR
Smrznut, ali onaj što nije samleven, u lidlu kupujem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
16.8.2020 21:51:46   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pari, zapravo sam planirala da pravim pogaču sa sirom i spanaćem ali me mrzelo da mesim pa sam iskoristila kore za lazanje koje sam imala. Zamutila smesu sa nekih 300 gr sira, dodala jednu pavlaku, oko 300-400 gr spanaća, dva belanceta i tri mlada luka (so i biber). Imala sam gotov bešamel (neki iz lidla, kupila da probam, samo sam ga malo razredila mlekom, gust je) i mazala kore, spanać, bešamel, na kraju prelila bešamelom i pekla pod folijom nekih 30 min.



Ana, i ja ih pravim ali dodam i mleveno pilece belo i parmezan. Bude super ukusno.. Jede cak i moj sin probirljivac koji inace spanac pojede jedva dve kasike i to na teeeeesku muku. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
16.8.2020 22:04:45   
Ana RR
Tiziana, ja jedva dočekam priliku za ručak bez mesa user posted image moje dete ne voli ovo ali voli običnu lazanju. A spanać voli samo onako klasično skuvan i ni u kom drugom obliku. Komplikovano dete user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1448
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
16.8.2020 22:57:57   
Tiziana
Ma brate decaci su komplikovani. Te ne jedu zeleno, te crveno, te sa ovakvom teksturom te onakvom...:-) 

A devojcice jedu cak i luk iz tursije! 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
16.8.2020 23:27:53   
Ana RR
Hahaha 😅😅 iskreno, ja sam bila ista takva ako ne i gora. Ništa nisam jela. Tek sa 30 godina sam počela sve da jedem.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa mesom i jogurtom
Ringerajin kuvar: vikiveki
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here