|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Survivor
24.5.2023 13:22:27   
Ivanka 75
Meni Milica bila ko neki bik kad zapne i ne pušta 😂 I to svih 2.5 meseca. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Survivor
24.5.2023 13:25:23   
Ivanka 75
Islreno, ni meni se Leo ne dopada. Ni Kalu mi nije bio po volji. Ali... Ni mm mi se nije bas dopadao dok ga nisam malo bolje upoznala i videla kakav je, u stvari, covek. Tako da, ovo sto sam do sad videla kod ove dvojice mi nekako kao ona decaxsto sede u zadnjoj klupi da ih niko ne vidi i da ni sa kim ne dolaze u kontakt. A kad ih prozovu onda moraju da progovore. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Survivor
24.5.2023 13:28:48   
dunja RR
Pa to i meni je tako delovala, ali mi je delovala i da ne zna da gubi, zapravo verovatno i nije navikla da gubi, jer je zaista fizički nadmoćna, još u tim godinama, svaka joj čast na tome. Meni je delovalao da ona zna da joj malo fali da dobije Stefana, ali kao i da se pomalo i nadala da će on nju pustiti.

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Meni Milica bila ko neki bik kad zapne i ne pušta 😂 I to svih 2.5 meseca. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Survivor
24.5.2023 13:48:23   
Ivanka 75
Koliko god napadna bila ipak mi gotivnija od Sanje. Nju ne mogu da prevatim pa to ti je. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Survivor
25.5.2023 13:02:10   
dunja RR
Ispade Leo. Nisam juče sve gledala zaspala sam, pa posle vratila taj kraj.

Jao ona večera na onom kranu, ne znam da li bi imala herca za tako nešto user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Survivor
25.5.2023 13:05:20   
Ana RR
Da, baš mi je žao što je ispao. Skroz dobar momak.

Ni ja ne bih smela, nisam u ljubavi sa visinom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Survivor
25.5.2023 13:21:17   
Ivanka 75
Jos vezani ko u avionu 🙄
Svaki razgovor mi deluje toliko izrezirqn od strane produkcije, ne znam sta su hteli time da postignu. Toliko je ocigledno. A nekih neobaveznih ragovora kojih je ranije i bilo, sada nema. Ispada da samo ogovaraju jedni druge. 

Losa produkcija ove godine, ne dopada mi se. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Survivor
25.5.2023 16:43:29   
Ana RR
Jeste, sve je izrežirano, i igre su sve na isti fazon. Više mi se dopadala ona ranija produkcija, nije sve bilo u snazi i mišićima. Inače, devojka kod koje idem na treninge je bila u survivoru 2009. godine user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.5.2023 20:18:08 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Survivor
29.5.2023 1:41:17   
dunja RR
Ja se smorila sa pobednicima.... sad pogledah komentare na stranici Nove HR, bukvalno 3 pozitivna za Antoniu, a mali milion ogorčenih, cela Hrvatska koliko vidim navijala za Denisa. Za Antoniju pišu manipulatorka, i da je više za Velikog Brata, mada i ja imam takav utisak sve vreme. Svi razočarani.

Baš mi je žao što Anja i Denis nisu pobedili. Poligon je bio smešan, bukvalno za osnovce. Neki pišu da je Denis bio dalje od onih čunjeva za gađenja i da je imao manje prstenova za gađanje, kao jer je muško pa da mu otežaju, ja to uopšte nisam ispratila, ne znam da li je tačno? Čak nisam gledala ni deo kada se ona povredila, jer sam vraćala, pa premotavala, i posle to preskočila.

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.5.2023 1:48:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Survivor
29.5.2023 3:09:51   
dunja RR
Sad sam vratila taj deo kada se povredila, ne znam baš čudno sve izgleda. Stvarno je Denis za metar dalji pri gađanju od Antonije, ja se ne sećam da je prošle godine bilo nekih povlastica za Milicu i Nevenu, ili možda grešim.

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.5.2023 3:11:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Survivor
29.5.2023 8:55:10   
Tiziana
I ja sam razocarana. Za plave me manje vise bas briga, Denis je trebalo da pobedi jer je realno bio bolji. Ali kako mi ni on ni Antonia nisu bili simpaticni, nisam ni za koga navijala. Ali za crvene.. Natasa je takav jedan manipulator bila kroz celu igru, okretala ljude jedne protiv drugih pa na kraju krajeva i tog Luku izmanipulisala pod parolom kumstva. Kukanje, plakanje ostavila sam decu.. Ma bas mi se nije svidela nikako. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Survivor
29.5.2023 9:36:41   
Ana RR
Uvek su muški dalje pri gađanju, i na prethodnim igrama je tako bilo.

Mi smo navijali za Anju, baš mi je žao što je ispustila pobedu. Skroz je pala nakon što je Nataša napravila 3 pobede za redom na prvom poligonu.

A za Denisa mi je drago što nije pobedio, iako jeste zaslužio, gledajući poligone. Do kraja mi je David postao ok ali Denis nikako. Mnogo je zadrt, kao i Luka. Nismo očekivali da će Antonia uopšte ući u finale ali smo sinoć navijali za nju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Survivor
29.5.2023 14:11:03   
Ivanka 75
Em bliza, em dodatni obruc, em bliži pehari. Denisovi pehari na onom stolu bili sa vecim razmakom. Mislim da je bar tu trebalo da bude isti razmak.
Mislim da se ozbiljno povredila. Videlo se kad je vratila koleno nazad. Znam kako izgleda. 
I dalje mi se ne svidja ovogodisnje izdanje. Nadam se da ce produlcina pratiti utiske gledalaca i odabrati bar malo drugacije takmicare za sledecu sezonu. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Survivor
29.5.2023 18:09:39   
Ana RR
Pa tako je bilo tokom čitavog serijala, bilo bi bezveze da su sada njoj otežali ili njemu olakšali.

Baš je gadno bilo sa kolenom, uh.

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.5.2023 18:10:00 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Survivor
29.5.2023 19:21:30   
jess021
Što se tiče plavih ok mi je da je Antonia pobedila, realno bila je bolja, tako da je zaslužila.I meni je zao Anje, baš sam navijala za nju, devojka je odlična. Nataša je toliko izveštačena, da je Marko mala maca za nju. Iako mi je def naljigaviji lik Luka. Jeste gledali Survivor plus, kako su se Draga i Anja izvinjavali Marku i Bojanu što su stavile Luku ispred njih?! Tad sam još više bila ubeđena da je baš loš. Stalno glumi nekog nadrdanka. Nešto ne verujem ni da će se to kumstvo ostvariti. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Survivor
29.5.2023 19:39:56   
Ana RR
Daaaa Jes, pa skontale su koliko su pogrešile. Meni se on na prvi pogled nije dopao, provukao se kroz ceo Survivor a ništa nije pokazao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Survivor
29.5.2023 20:44:05   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa tako je bilo tokom čitavog serijala, bilo bi bezveze da su sada njoj otežali ili njemu olakšali.

Baš je gadno bilo sa kolenom, uh.



Znam da im je sve bilo prilagodjeni zenama, i ako je. Ali barem razmak izmedju onih pehara da je bio isti i za jedne i za druge. Denisu kolut neprekidno proletao izmedju pehara. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Survivor
29.5.2023 20:50:40   
Ivanka 75
Prosle nedelje, jos dok je bio u prvih  4 cini mi se, kaze Luka da mu smetala Matkova energija i kez pa zbog toga nije mogao da da sve od sebe na poligonima. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Survivor
29.5.2023 23:17:46   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa tako je bilo tokom čitavog serijala, bilo bi bezveze da su sada njoj otežali ili njemu olakšali.

Baš je gadno bilo sa kolenom, uh.



Znam da im je sve bilo prilagodjeni zenama, i ako je. Ali barem razmak izmedju onih pehara da je bio isti i za jedne i za druge. Denisu kolut neprekidno proletao izmedju pehara. 


Pa i trebalo je prođe između pehara i upadne u mrežu. Možda misliš na nešto drugo, zbunila si me.

Ma Luka je kreten, tip osobe kojoj su svi drugi krivi za njegove greške.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Survivor
29.5.2023 23:43:38   
Ivanka 75
Zadnji poligon, kad se Tonka povredila. Manji razmak bio izmedju pehara na postolju. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Survivor
29.5.2023 23:45:54   
Ivanka 75
A na prvom poligonu, sa kotrljanjem, Antonia bez greske pogadjala 👍


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Survivor
4.3.2024 21:58:19   
dunja RR
Jel gledate? user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Survivor
4.3.2024 22:54:20   
Tiziana
Daaa🙂

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Survivor
4.3.2024 22:58:20   
Ivanka 75
Vraticu ujutru, oko podne, ne mogu da se koncentrisem sad. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Survivor
4.3.2024 23:04:24   
Sanjica26 RR
I ja cu da vratim. Nemam sad koncentracije

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here