|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 41 [42] 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
31.5.2020 16:30:56   
branki*


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Branki, nije valjda da se sada dvoumiš?


Ne,anci,ne.Ali mi 1000 misli prolazi svakodnevno. Ne znam da li sam za psihijatra.npr danas mm za lap topom i tek kaze-ja ne znam kako ćemo za letovanje. Ja ne kapiram,pa reko dobro,idemo sad i posle pauza 1 godinu.Ali ,ne to,nego treba veći auto da uzmemo.mi i sad budemo knap.taman .

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
31.5.2020 16:36:07   
branki*


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

ma ne dvoumi se nego filozofira😃😃😃


user posted image

Tačno, nama bi drugo dete sada skroz poremetilo ritam, način života u koji smo se ušuškali. Ne znam kako bi se snašli user posted image


Daa..uvek filozofiram.Krsim pravila.pisem 2 posta uvek zaredom. Izvinite.Jabudic. ..Kod vas je baš bzv.mislim što se tiče podrške države. Ne očekujem ja da mi država čuva decu,ali opet znaci opet i taj vrtić i taj roditeljski.Meni je i sa drugim bila promena..mada ne znam..Ma,biće sve dobro .

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
31.5.2020 17:19:40   
jabudic
Branki, nama će sad trebati kombi 😄

Do sad smo knap stajali ili u njegov ili u moj auto, ako idemo svi negdje zajedno, a ovako škola, vrtić, posao, svakodnevne obaveze, tu smo pola pola, pa nikad nije bila gužva u autu. L i ja idemo u Budvu, a mm kupi momke tu u školi koja je blizu.Ali sad nema šanse da možemo stati, jedan auto ćemo morati mijenjati za autobus 😁

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.6.2020 10:36:00   
Maraj
Jabudic user posted image
I ja se dvoumim za trece. Volela bih....
Ono sto me koci je moj posao. Prija mibda idem na posao. Volkm moj posao. Dobila sam da radim nesto sto mi prija. A sad trudnicko plus porodiljsko 2 godine, za 3.dete...mislim da bih flipnula toliko u kuci. Ane znam ni da li bi me cekao posao koji sada radim ili bi me prebacilo na nesto drugo....
Eto....zato se najvise dvoumimuser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.6.2020 10:40:36   
jabudic
Ono sto me koci je moj posao. Prija mibda idem na posao. Volkm moj posao. Dobila sam da radim nesto sto mi prija. A sad trudnicko plus porodiljsko 2 godine, za 3.dete...mislim da bih flipnula toliko u kuci. Ane znam ni da li bi me cekao posao koji sada radim ili bi me prebacilo na nesto drugo....


Hajde Maraj, samo se ti odluči, posle se sve to posloži. Volim i ja svoj posao, ali bi mi baš prijala pauza. Mada sam im rekla biću tu koliko god budem potrebna, i niko ne pomišlja da mi kaže ne trebaš nam. user posted image
Moj posao se normalno radi u kancelariji, ali ja koristim svaku priliku da ostanem od kuće, da budem tu.
I mogu reći da sam sve vrijeme radila, a da su djeca odrasla uz mene. Tako sam zahvaljujući baš ovom poslu mogla i da napredujem u poslu i da rađam djecu, da ne moram da biram jedno ili drugo. Sreća što mi se tako poklopilo, inače nemamo nikoga svog u blizini, i čuvanje djece bi nam bilo nemoguće, da radim bilo šta drugo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.6.2020 10:53:05   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Maraj

Jabudic user posted image
I ja se dvoumim za trece. Volela bih....
Ono sto me koci je moj posao. Prija mibda idem na posao. Volkm moj posao. Dobila sam da radim nesto sto mi prija. A sad trudnicko plus porodiljsko 2 godine, za 3.dete...mislim da bih flipnula toliko u kuci. Ane znam ni da li bi me cekao posao koji sada radim ili bi me prebacilo na nesto drugo....
Eto....zato se najvise dvoumimuser posted image



Meni bi bas prijao odmor. I zbog toga se ne dvoumim sto bi bila na bolovanju dve godine. Kod mene su drugi faktori u pitanju. Mm i ja razmisljamo o trecem detetu. Dogovorili smo se se da imamo jos fore. Ako se do 40 ne odlucimo, posle toga vise necemo da razmisljamo o tome. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.6.2020 10:54:30   
Maraj
Jabudic...secam se tvoje 3.trudnoce. znam da si sve vreme radila..
Mene jedino taj posao sada koci, i sto mislim dabih odlepila 3 god da sedim u kuci user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.6.2020 11:00:42   
jabudic
Sve moje trudnoće su bile ratno stanje user posted image
Prvu studirala, drugu pravili kuću, bila stalno sama sa prvim djetetom, bukvalno 24h dnevno, treću mi muž imao razne operacije, ja sama po mjesec sa njih 2, trudna, radim, vozim u bolnicu. user posted image
Daće Bog da imam i jednu mirnu trudnoću, čula sam da postoji legenda da žene u trudnoći leže, odmaraju, izvolijevaju, mogla bih i ja da probam kako to izgleda. user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.6.2020 11:01:53   
Maraj
Jabudic user posted image
Zelim da ti se legenda ostvari user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.6.2020 11:02:42   
Filadendronka
Maraj, ne znam kakav ti je posao, ali generalno ne moras da ides na trudnicko odmah i posle porodjaja mozes da se vratis na posao posle npr. godinu dana. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.6.2020 11:31:11   
Maraj
Fil radim sa decom.. tako da u sustini, idem odmah na trudnicko, bar sam u obe trudnoce do sad isla .
A kako u trudnocama primam injekcije fragmina, pa svaki dan moram da idem na injekciju u Dom zdravlja...trudnoca mi se svodi na to da visim po dr...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.6.2020 12:29:25   
pari
Maraj, radi jedno godinu dana, prozivi i taj deo koji ti nedostaje i onda ces videti...ako i dalje budes zelela trece, super, tad mozes...

Ne moras sad da zuris

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.6.2020 12:57:23   
Maraj
Pari tako sam i mislila user posted image
Hvala ti

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.6.2020 13:02:24   
smeško
Da, sjajan savet, Pari. Slažem se. Maro, podrška od mene.

< Poruku je uredio smeško -- 1.6.2020 13:05:22 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
2.6.2020 19:37:43   
Duškić
Joj,a ja se jos uvek lomim za trece. Mene muce stambeni problemi,inace bih odmah jos jedno...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
2.6.2020 20:40:53   
Maraj
Duskic kolika su tvoja deca

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
3.6.2020 16:29:19   
flamingos
Hajde,navijam za treće dete,naravno,ko želi.❤Želela sam bar dvoje dece,ali eto,sudbina je htela drugačije.Da je moja Anđela živa i zdrava,kao i sva deca na svetu.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
12.6.2020 13:16:24   
Anoniman
Pozdrav žene.

Naišla sam na temu jer sam sama u tome, iako pored ove, ima super tema da mi odgovaraju pa sam iz više razloga tu. Mene interesuje, mame koje su rodile 3. Ili očekuju, koji momenat su odlučile, prelomile ako su se kolebale? MM želi, želim i ja, i to baš neka čudna energija drugačija neka želja nego prvih puta. Naravno, njih dvije sam želela ali sada kada pomislim neverovatno je drugačije intenzivno. Imamo curice 9.5 i 3 godine, poslove solidne, stan 50m2.Ja se pitam racionalno da li zašto bi treba li nam to sve.... Ali kada pomislim na 3. Uvjek me to oduševljava, divila sam se ljudima, ali naravno kada vidim da im nit fali ništa, ljubav s epodrazumjeva, mislim i na materijalnog obezbeđeno. Imam još jedno pitanje, da li je neka od vas koristila pilule!? Nakon prestanka za koliko ste ostajale u drugom stanju? Hvala i pozdrav za sve mamice i dječicu! 

(odgovor članu flamingos)
  Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
12.6.2020 13:49:38   
emicaa
Anonimna ja nemam trece,niti planiram.Ali sto se tice antibaby pililula,prvi put dva mjeseca nakon prestanka zatrudnila,drugi put odmah sledeci mjesec.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
13.6.2020 11:46:33   
branki*
anonimna,ja sam imala puno nedoumica ,prosto ,ako si takav karakter,imaces ih uvek i analiziraces.ja sam isla toliko daleko da sam cak i razmislajala kako cu svakom od njih da nesto ostavim i obezbedim,ms misliti sta mi sve prodje kroz glavu..pisale smo skoro o tome,iscitaj...user posted image
pilule nisam nikad koristila,pa tu nemam iskustva.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
13.6.2020 12:11:27   
Misha i Ljisha
Ja sam odmah prvog meseca ostala trudna cim sam prestala da pijem kontracepciju


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
13.6.2020 14:52:29   
Aleksss
Hvala cure, tek sad viđoh opcije sa ili bez potpisa izvinite.

Imam želju, ali baš to, analitičar sam pa mi racio govori da razmislim, da možda nije odluka na mjesto i sl. Pobornik sam bogatstva porodičnog, u smislu da su to iskonski vrijedno sti, ali živimo na prostorima gdje sve to nije podržano, a pred cvojih cura  neka su zdrave i žive, razmišljam, kako bi bilo ljepo a i šta nam to treba u ova luda vremena. Pa me interesovalo, momenat kada to i šta to prelomi. Pilule koristim već neko vrijeme za regulaciju ciklusa a i kao kontraceptivne. Zadnju kutiju dobije m prije nego što sam je popila. I prekuče sam prestala da pijem, ona pauza od 7 dana, i nemam ciklus, prestao, pa kada se to desi da li sam i u pauzi pijenja tableta a dok nemam ciklus zaštićena? 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
13.6.2020 17:55:11   
IvanaSK RR
Zaštićena si,ukoliko nastavis sa pilulama nakon pauze. Ima tema na forumu o pilulama,potrazi na pretraživaču.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Aleksss)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
18.6.2020 7:45:40   
bikicaV
Svako ko ima uslova , zasto ne?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
21.6.2020 7:05:28   
Aleksss
Ma to i jeste, shvatih, individualno. Ono, u 50m2 smo, nas četvero, ali sa druge strane, stan je naš, nemamo kredite, zaposleni, visokoobrazovani oboje. Ali živimo u "banana državama" da je svaki put od osnivanja porodice, pa proširenje diskutabilno....

Opet ako gledam ovako, skupa smo sa vezom i brakom 15 godina, dobro funkcionišemo, želimo proširenje, ono, onog ne materijalnog zaista ne fali.... Ali ne može čovjek da se ne zapita.... 

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 41 [42] 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 41 [42] 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here