|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja
13.10.2021 13:01:58   
mary87
Pozdrav. Nova sam na forumu, pa nisam bas Vesta u ovome. Kris, koliko vidim ti si pisala da si u maju sve obavila sto se tice VTO, pa me zanimaju najsvežije informacije. Ja idem 1.put na komisiju, 18.11, u Betaniju.. Nzm ni za koju kliniku ni doktora da se odlucim? Kada prodajem komisiju koliko dugo cekam na stimulaciju hormonima, a koliko na sam proces? Svaka info mi je dragocena. Hvala 🙂 

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vantelesna oplodnja
13.11.2021 23:45:23   
Jovana993p
I ja sam nova i ne snalazim se, pomoccc oko odabira gde raditi Vto u Beogradu? Komisija zakazana za utorak 16.11.🥳

(odgovor članu mary87)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vantelesna oplodnja
13.11.2021 23:59:24   
lesli
Jevremova ili klinika Teofanovic (bivsa klinika Ivanovic).
Ja sam radila na ovoj drugoj, doduse o nasem trosku ne preko fonda. Doktroka koja je glavna ne objasnjava mnogo sta radi, ume da bude direktna (pa i gruba) prema pacijentima itd. ali odlicno zna sta radi.Ako nisi spremna za taj tretman, izaberi Jevremovu.
I gde god da radis, obavezna priprema kod endokrinologa.

(odgovor članu Jovana993p)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vantelesna oplodnja
14.11.2021 0:09:37   
Jovana993p
Za Ivanovic smo mnogo pohvala culi, a i za taj njen rad, ko zna zbog cega je dosao i sta mu je cilj onda je vredno istrpeti.. ne znam koliko se dugo ceka poslee komisije i pisma da vas oni pozovu? 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vantelesna oplodnja
14.11.2021 2:29:11   
lesli
Mi smo je trpeli. Doduse, nije bila ni nesto narocito neprijatna, kako sam cula da zna da bude.Nazvala me jednom “kilavim Radovanom”, ali se nisam naljutila uopste ili to shvatila kao uvredu. Sto da se ljutim kad je istinu rekla? 🤣Meni je cak i odgovarala na pitanja. Nije nesto duzila i detaljisala, ali ja sam bila zadovoljna odgovorima.Danas, zahvaljujuci njoj imamo dvoje dece. I znam jos bar 3 para u nekom sirem okruzenju kojima je pomogla da dobiju decu.
Za pozivno pismo ce ti se vec neko javiti.Mi smo i postupak i dva krio transfera radili o nasem trosku.

(odgovor članu Jovana993p)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vantelesna oplodnja
14.11.2021 12:40:30   
Jovana993p
Hahahah, kilavi radovan 🤣 bitno je da lepo objasnjava i da prati vase stanje i rezultate sve..

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vantelesna oplodnja
14.11.2021 14:16:47   
Breskvica997
Zdravo , ima li nekoga da je radio VTO u Nišu i gde ? 

(odgovor članu Jovana993p)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vantelesna oplodnja
15.11.2021 8:53:46   
nata11

IZVORNA PORUKA: Breskvica997

Zdravo , ima li nekoga da je radio VTO u Nišu i gde ? 



Breskvice kako mislis gde?
Valjda jedino rade u KC Nis.
Rade negde i privatno?

Ja radila 2017 kod dr Jasmine.

_____________________________





(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vantelesna oplodnja
15.11.2021 12:41:49   
Breskvica997


IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: Breskvica997

Zdravo , ima li nekoga da je radio VTO u Nišu i gde ? 



Breskvice kako mislis gde?
Valjda jedino rade u KC Nis.
Rade negde i privatno?

Ja radila 2017 kod dr Jasmine.


Za klinicki znam , ali za privat o ne znam pa zato pitam da li neko zna da ima negde. Kako ti se cine doktori i sve to kako vec ide ? Ja ne znam da li Niš ili Beograd dvoumim se. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vantelesna oplodnja
15.11.2021 14:15:52   
nata11
Ja se kod te dr lecila 8 godina. Prva vto kod nje nije uspela ali sam imala ogromno poverenje u zenu i to je to. Jednostavno mi je legla kao dr.

Znala sam da mora uspeti kad tad.

Ceka se na preglede da znas, doduse sada nakon Kovida kaze drugarica da su pojednostavili ali moras imati strpljenja.

Gde god da odes kada si o trosku drzave gledaju te na isti nacin. E ako placas tadaa ti drugacije pristupaju - to garantujem za Feronu i Spebo.

Ako imas neko konkretno pitanje za Nis pisi. Srecno.



_____________________________





(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vantelesna oplodnja
15.11.2021 14:57:25   
Breskvica997
Hvala Nato na savetima. Ja idem kod dr. Mihajla u Nišu ali privatno. Pa se zato i za VTO razmisljam da bude u KC Niš.Svakako hvala jos jednom ako mi nesto bude trebalo pitacu ❤❤❤

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vantelesna oplodnja
15.11.2021 16:00:09   
lesli
Brekvice, najednostavnije je da ako si iz Nisa radis VTO tamo.Osim Nisa, u Beogradu su ti dobre klinike Ivanovic (sada Teofanovic) i Jevremova. U NS Ferona i Genezis. To su privatnici.Za spebo sam cula od devojke koja radi u Genezisu, da sada rade smanjenim kapacitetom jer je onaj lik sto im je glavni tamo angazovan na nekom projektu vezanom za Covid.
Pored toga dobar ti je i centar u Valjevu. Oni su drzavna ustanova. I od drzavnih jos Front u BG i Betanija u Ns.Mada ako ces u drzavnoj, onda ti je najlakse da to bude Nis.


(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vantelesna oplodnja
15.11.2021 16:02:47   
lesli
Ali obzirom na vrednosti tsh, prvo promeni endokrinologa. Nadji nekog ko se bavi bas reproduktivom da se ta stitna izregulise. Da ti odrade insulinsku. 
Jesu radjene trombofilije? I eventualno imunologija?Pa tek onda kada uz terapiju prodje 3-4 meseca i nista se ne desava si kandidat za VTO. Naravno papirologiju za VTO mozes uporedo da prikupljas, ali ja se nadam da ti to nece nikad zatrebati uz dobrog endokrinologa.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vantelesna oplodnja
15.11.2021 16:43:57   
Breskvica997
Mislim da sam radila ali pre izvesnog vremena , i nisam bas sigurna moram da proverim. Pa ako nisam odradicu i to. Ali prvo endokrinolog 😄😄

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vantelesna oplodnja
15.11.2021 16:48:53   
lesli
Trombofilije su ti protein c, protein s, faktor II, faktor V, pai, mthfr, lupus antikoagulans, beta 2 glikoprotein, ANA…

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vantelesna oplodnja
15.11.2021 17:29:02   
Breskvica997
Mislim da nisam to radila 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vantelesna oplodnja
15.11.2021 19:55:57   
mary87
Da li neko ima vise info. o stanju u Feroni i Genesisu u NS? Blizi mi se termin komisije, a ne znam za koga da se opredelim. Nzm da li je neko skoro isao-jel sr dugo ceka zbog korone, kakvi su doktori ako ides preko Rfzo, sta me ceka nakon komisije? svaka info bi mi bila dragocena

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vantelesna oplodnja
3.12.2021 17:50:26   
Boska Bubi


IZVORNA PORUKA: mary87

Pozdrav. Nova sam na forumu, pa nisam bas Vesta u ovome. Kris, koliko vidim ti si pisala da si u maju sve obavila sto se tice VTO, pa me zanimaju najsvežije informacije. Ja idem 1.put na komisiju, 18.11, u Betaniju.. Nzm ni za koju kliniku ni doktora da se odlucim? Kada prodajem komisiju koliko dugo cekam na stimulaciju hormonima, a koliko na sam proces? Svaka info mi je dragocena. Hvala 🙂 



(odgovor članu mary87)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vantelesna oplodnja
3.12.2021 17:56:23   
Boska Bubi
Postovani, da li moze neko da mi kaze vise nesto o specijalnoj bolnici Beograd , ja bih tamo vto radila ? Ako neko ima neke informacije,zahvalna sam …hvala . A i nova sam ovde ne znam kako to ide…

(odgovor članu mary87)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vantelesna oplodnja
19.12.2021 22:52:51   
Jovana993p
Cao devojke, suprug i jaa se spremamo za vto, cekamo poziv od klinike, prosli smo komisiju..kasni mi ciklus, imaala sam 05.11 i tad samm radila sve hormone i ult zvuk, sve sto je trebalo pred komisiju i sve u najboljem redu, pre toga sam imala istoo rednovno na mesec dana, radila samI betu i test neegativni su, a jos ne dobijam i nemam nikakve simpome.. pomoc 💫


(odgovor članu Boska Bubi)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vantelesna oplodnja
14.8.2022 19:48:43   
Tanja1986
Cao drage, nova sam na forumu vidim da je poruka od prosle godine, ali posto si radila vantelesnu na kliniku "Teofanovic" i ja sam sad radila aspiraciju i imam 2 embriona koji ce biti zamrznuti ali transfer dr Goca Teofanovic ne zeli da radi dok ne operisem miome na materici. E sad moje pitanje je kad zavrsim Boze zdravlje sve to, kao i oporavak, sto nece biti u skorije vreme. Kako ide dalja procedura oko transfera, jel se ponovo prolazi komisija i sve one silne analize, jel je imao neko slican problem i jel zna nesto o tome? Unapred hvala svim borilicama na odgovorima! 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vantelesna oplodnja
15.8.2022 7:32:56   
Krisss985
Ne ide se ponovo na komisiju ali ides po uput za krioembriotransfer naslovljen na RFZO  pa cekas opet pozivno pismo. Nalaze ces morati ponavljati ako su istekli posto izuzev Papa testa mislim da ostali vaze 6 meseci.

(odgovor članu Tanja1986)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vantelesna oplodnja
15.8.2022 10:23:42   
Tanja1986
Hvala puno Kriss985... ❤️


(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vantelesna oplodnja
2.9.2022 23:39:46   
Nevena89
Nek se javi neko ako je u skorije vreme radio embrio u klinici teofanovic. Ja sam radila krio 29.08

(odgovor članu Tanja1986)
Direktna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here