|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zeolit
6.3.2014 12:37:13   
adulence
nisam uspela da pronadjem temu vezanu za zeolit,te tako otvaram ovu,a neka me modovi isprave ako gresim...
naime zanima me da li imate iskustva sa zeolitom,sa kojim konkretno i sta mislite o njemu...Moja mama i moj brat ga piju mesecima i mogu vam reci jako su zadovoljni,bratovljevi rezultati krvi su se drasticno poboljsali,te tako kupih i ja skoro mm vec pije a ja se sve nesto razmisljam i da uzela sam neki HOMOZEL ZEOLIT u apoteci...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: zeolit
6.3.2014 12:38:37   
Trcosava
Adulence, daj ti meni prevedi šta je to?user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: zeolit
6.3.2014 12:41:21   
adulence
hmmmmm to mu dodje neki mineral koji se razmuti u vodi i pije inace ga pijes i ako nemas nikakve zdravstvene probleme ima bas dosta o njemu na internetu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: zeolit
6.3.2014 12:42:36   
Olga75
ja znam da silni ljudi piju zeolit
iskustva su razlicita , jedan frend kaze da je to golo user posted image da mi prostite
ja jos nisam probala
ono znam da se ubacuje u budjav kukuruz
da li cu probati , nemam pojma , jos nisam totalno krenula u new age medecinu pa da probam bas sve sto je moderno
videcu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: zeolit
6.3.2014 12:48:09   
adulence
za mene je to isto bilo bzv,sve dok moj brat u septembru nije dobio neki problwm sa jetrom,potpuno se uprropastio fast food-om,na svakojake analize su ga vodali izvadili mu ne zna se koliko krvi,na kraju samo su mu rekli da promeni ishranu,uz to je poceo da pije zeolit na nagovor nase mame,posle tri meseca je otisao na kontrolu i doktorka je ostala frapirana njegovim rezultatim iako nije znala da on pije i zeolit,ostala je u cudu i moja mama joj je rekla za zeolit,a ona je samo klimnula glavom...pa sad ako lazu mene lazem i j a vas...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: zeolit
6.3.2014 12:53:01   
lanajelena
Mi svi porodicno pijemo zeolit,cula sam samo pozitivna iskustva,bljutavo jeste ali nista sto je zdravo nema neki ukus user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: zeolit
6.3.2014 12:53:28   
Trcosava
Guglah sad i naleteh na opširan tekst.

Iskreno ne verujem ni u šta što zdravi sto i jednu bolest. A odlepila sam na jednu stvar konkretno - ''pomaže kod zatvora koji se javlja posle hemoterapije. Načih upotrebe - 3g praha, kašičica lanenog semena, jogurt ili nemasni sir pomešan sa malo koštunjavog voća. Napomena: mora da se pije min. 1-5-2 litra vode'' E kad sam to videla PIŠI PROPALO. I bez tog praha to da se pojede je dobro, a svako ko pije minimum toliko tečnosti neće imati problema sa zatvorom.

Sve ostalo mi pada u vodu. Moj zaključak - neću ni probati.



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: zeolit
6.3.2014 12:54:00   
Olga75
super ako mu je pomoglo
ja za sada samo citam iskustva

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: zeolit
6.3.2014 12:56:53   
adulence
ma naravno oldzi,trco prvi put cujem za to semenje kostunjavo voce,mislim u kombinaciji sa zeolitom...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: zeolit
6.3.2014 12:59:38   
mali_mis
1,5-2l vode dnevno user posted image leleeeeee
mamina drugarica pije zeolit vec duze vreme, ona je zadovoljna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: zeolit
6.3.2014 13:00:24   
Trcosava
Adulence, hvala Bogu pa me kapiraš user posted image

No, jetra je organ koji može da se obnavlja i verujem da uz pravilnu ishranu bi rezultati bili isti. Ne kažem da nije možda potpomoglo, ali spadam pod one 'anti new age' pa možda i zatouser posted image

Bitno da je njemu bolje, šta go da je - upalilo je.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: zeolit
6.3.2014 13:01:35   
lanajelena
Ja znam za jednu zenu koja je seceras i da joj je drasticno krvna slika promenjena otkad pije zeolit

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: zeolit
17.8.2016 8:33:35   
mali_mis
Vec nedelju dana pijem zeolit, i ne nalivam se vodom user posted image
Popijem jednu casu vode sa njim, pa posle odmah jos jednu, jer ima nekako peskast ukus, pa mi bude gadno, ako onom drugom casom ne properem usta, grlo i sve po redu.
Za sada mogu da primetim da kakim svaki dan, nekad se desi i po nekoliko puta dnevno, sto mi se nikad nije desilo, osim kad zapatim proliv.
I nema sanse da je to zbog te dve case vode viska, jer sam i ranije znala da koristim onu maminu metodu"popij dve case vode na prazan zeludac ujutru, pa da vidis kako ces odmah da kakis"...o da kako da ne, mozda kod nekog drugog pali, kod mene jok, zbog te metode sam cupkala u wc na piskanje svakih 5 min. od velikog dela ni traga, danima. Izgleda "pesak" odradi posao savrseno.
Jedino mi je malo nezgodno sto spusta pritisak, a ja vec imam sasvim nizak, al zato je tu kafa da vrati stvar u normalu.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: zeolit
29.10.2016 12:55:53   
branki*
misu koji zeolit koristis?je l primecujes neka poboljsanja?je l koristi jos ko?razmisljam s e da kupim za mog b.nasa mihi je doktorirala na zeolitu,cini mi se.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: zeolit
29.10.2016 13:15:06   
mali_mis
Proizvodjac je zeolit d.o.o, kupila sam ga u prodavnici zdrave hrane, 800g je bilo nekih 370 din.
Meni je super jer nemam zatvor, i ne gnjavi me glavobolja kao ranije, bezveze mi je jer mi sroza pritisak koji je i ovako nizak (sto inace i radi), pa nisam sva svoja dok ne popijem kafu.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: zeolit
29.10.2016 13:38:31   
branki*
hvala,misuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: zeolit
29.10.2016 14:13:59   
Khaleesi
Moja dobra drugarica je svom malom davala taj zeolit zbog nekog problema sa kozom imao je bukvalno kraste od cesanja i rane, a ceskao je neke pecate ... Jako dugo je to vukao doktori nisu pomogli nema sta nije probala od kozmetike i nista. Na kraju je pio to i posle mesec dana mu je nestalo.
Imao je 5 godina kaa mu je davala... Na svoju ruku...
Meni je to sve malo sumnjivo , ne znam. Nisam probala i ne bih jer je meni normalan pritisak 90-65 a i to je inace nisko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: zeolit
24.2.2021 11:33:15   
mamica77
odlican je zeolit ja ga koristim pogotovo u obliku kreme, ali moze i kao medicinski proizvod u prahu

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: zeolit
5.12.2021 15:57:39   
Mirko Svirko
Da li neko pije i kakva su iskustva?

Pratim jednu devojku na fb koja je pisala o tome ali nikad nisam pila niti se nesto zainteresovala.

(odgovor članu mamica77)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: zeolit
6.12.2021 9:35:59   
Sanjica26 RR
Nikad nisam koristila za ishranu. Samo uzimam za pranje voca i povrca. Nekad sodu bikarbonu



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: zeolit
27.12.2021 17:54:31   
Mirko Svirko
Da li je neko koristio zeolit za detoksikaciju organizma?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: zeolit
28.12.2021 0:42:24   
Sanjica26 RR
Nikad Mirko. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: zeolit
28.12.2021 7:51:20   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Da li je neko koristio zeolit za detoksikaciju organizma?


Nikad.Rasptitaj se...Zna se šta je najbolje za voće i povrće-soda bikarbina.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: zeolit
28.12.2021 8:52:57   
Mirko Svirko
Ovo se pije Flamingos. Za detoksikaciju. 

Ali treba mi neka bliza informacija.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: zeolit
28.12.2021 8:54:23   
Sanjica26 RR
Mirko, za detoksikaciju posto tražis ima u prodavnicama zdrave hrane.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here