Ringeraja.rs je specijalizovani portal, namenjen budućim roditeljima, trudnicama i roditeljima predškolske dece.
Copyright 2008-2025
Danu media d.o.o. Beograd
Božićna prica Autor: Branka Terzic | 27.12.2023
Božić ![]()
Praznici...Ima li šta lepše od tog dela godine? Nova Godina, Badnji dan,Božić...To je vreme koje spaja i učvršćuje porodicu...Koje čini da se svi okupimo, smejemo, radujemo, da uživamo i volimo. Ipak naš omiljeni praznik je Božić ❤️ jer on sa sobom nosi posebnu čaroliju i magiju.
Božić je vreme kada se svi okupljamo i držimo zajedno. Iščekujemo Božićne dane kada ćemo uživati u ljubavi sa svojim najmilijima.... Naš prvi Božić je bio za pamćenje. Po svim običajima ujutru dolazi položaonik, naravno mi smo išli kod bake i deke. Prvi gost koji treba da se ugosti. Krećemo da se lomi pogača u kojoj se nalazi novčić. Ko pronađe paricu biće pun para cele godine... Najluđa izjava je bila ne želim biti nikakav poslužaonik. A sa ovom paricom ne mogu ništa da kupim. Ali sve to bude i prođe. Reč poslužaonik nam je i dan danas aktuelna po pitanju Božića. Uživamo svake godine da budemo poslužaonik kod bake i deke....😊 Dopada ti se priča? Klikni “Like” i dodaj svoj komentar na priču: |
Како се решити цуцле?
пеперутка16
Моја ћерка (23 месеца) користи цуцлу само ноћу када иде на спавање. У вртићу је одвикавана од цуцле поподневном дремком, тако да мислим да је време да се потпуно реши цуцле. Како сте помогли детету да се реши цуцле?