|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Žal za mladošću
21.5.2009 15:30:34   
Anoniman
ili nekim godinama (ludim)
da ili ne
zasto da ili zasto ne


Tashke ako ima gdje ovakva tema .... samo nas uputi na pravi put user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:33:23   
Anoniman
ne žalim iskreno ....svaka godina donosi nesto novo ....
al smo malo prije na temi muzika dosli do nekih pjesama ...ono gitara ...dernek ...i tako to ...e onda se vrati covjek malo unazad ... i ja se iskreno sjeuser posted image momački!!!!

kad smo imali najmanje para .... sjedili smo u parku ...svirala se gitara ... dijelile se cigare ...alkohol

kad smo imali vise para sjedili smo po kafanama i nije nam bilo nista bolje nego u tim parkovima (mozda cak i gore) ...jbg

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:33:53   
Ana RR
Eeeee.... od 1996. pa na ovamo sve su bile dobre... mladi, ludi, čitav svet pred nama... čoveče, Lenka, baš me pogodi..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:34:28   
Ana RR
kad smo imali najmanje para .... sjedili smo u parku ...svirala se gitara ... dijelile se cigare ...alkohol

kad smo imali vise para sjedili smo po kafanama i nije nam bilo nista bolje nego u tim parkovima (mozda cak i gore) ...jbg



Baš tako, draga user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:37:36   
Anoniman
Da li vam nedostaje vaše detinjstvo? KLIK
Ali mislim da niste na to mislile, zar ne?

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:39:08   
Anoniman
nije djetinjstvo ....nego bas oni ludi dani od onog momenta kad postanes fol djevojka pa dok se ne objesiš valjda ...mislim da sam to mislila ...tacnije ni ja ne znam vise sta sam mislila moram kod hećima 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:41:15   
Ana RR
Aj nek te malo pročačka user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:42:06   
Anoniman
Zato i kažem da mislim da nije ona druga tema to što si htela. user posted image

Pa... ne mogu reći da žalim. Bilo mi je super, ma... joj, neću to ni da radim - neću o tome ni da razmišljam. Jednostavno, bilo-prošlo. Ne valja živeti u prošlosti - postaneš depresivan. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:44:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ne žalim iskreno ....svaka godina donosi nesto novo ....



zato sam ovo i rekla .... al kad se covjek sjeti .... pa nije mi svejedno

Ana čačkać čačkaće nego šta

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:44:39   
afrodita
o kakvoj mladosti vi sad pricate kad ste
sve u najlepsim godinamauser posted image
ovo je tema kada napunite 50


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:50:34   
Anoniman
Ma onaj period "nit brige nit pameti", izađeš kad hoćeš, spavaš kad hoćeš, trudiš se cele dane sedeti na trosedu i gledati u jedan ćošak jer si jako zaljubljena u recimo baš onog frajera koji je zaljubljen u tvoju drugaricu, pa silno patiš, pa se onda kao odljubiš, pa izlaziš... a usput ne kuvaš i ne pereš i ne hraniš decu i ne presvlačiš ih... SEĆAŠ SE??? user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:51:29   
Ana RR
Lepo rečeno Tasha user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:53:36   
afrodita
setih se kako sam Zdravku Colicu napisala pismo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bila adresa u Zabavnikuuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:53:45   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... e upravo taj period ....pa kome on ne nedostaje 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:54:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

setih se kako sam Zdravku Colicu napisala pismo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bila adresa u Zabavnikuuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... a ja ludila za bajagom ... dosao covjek u Fis napravio koncert .... a ja se jos vise zaljubila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:55:27   
Anoniman
Zdravku Čoliću??? user posted image   Bože Afro! Ja sam pisala Dilanu iz Beverli Hilsa (bila adresa u Huperu)! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:57:04   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zdravku Čoliću??? user posted image   Bože Afro! Ja sam pisala Dilanu iz Beverli Hilsa (bila adresa u Huperu)! user posted image

Jao Dilanuser posted image user posted image
Zal mladosti moje,a tek oni iz New kids on the blockuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:58:23   
Ana RR
Joj Snežo ja sam imala majicu sa jednim od njih, kako li se zove user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 15:58:45   
Anoniman
Dr Alban user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 16:00:05   
nina83
Ja sam se lozila na Kurt Cobain-auser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 16:03:38   
afrodita
Pisala sam i Danijelu Popovicuuser posted image
a Dilana sam gledala kad sam
Maju povijalauser posted image

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 16:09:36   
Anastazija
Jason Donovan...user posted image
Nemam pojma sta je pev`o, i tako to.. al svidjao mi se onako plav user posted image
Posle sam se zaljubila u decka koji me uzasno podsecao na Dzejsona...
A ljubav bila nesrecna, pa sam presla na one garave user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 16:39:28   
Rina
IZVORNA PORUKA: nina83

Ja sam se lozila na Kurt Cobain-auser posted image


Jojjj ja se umalo i ne ubih user posted image
Cobain je moja velika ljubav bila i tortu sam mu pravila za rodjendan i zvala drustvo na istu user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 16:52:27   
nina83
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Žal za mladošću
21.5.2009 17:28:02   
Dora
jooj, Kurt je bio moja ljubavuser posted image . Kad se ubio došlo mi da se i ja ubijem!
Mladost ludost. Kako je sve bilo značajno i tragično tada. Ako me simpatija ne pogleda, propadne mi dan... A tek žurke sa društvom...kad se setim...Svi smo bili švorc ali smo se uvek dobro zezali...
Sedim ti ja tako sad skoro u separeu jednog poznatog kluba i pijuckam neko skupo piće i mislim- jbt ja sve ovo, da mi je okupiti svoje celo društvance pa da kao nekad od ničega napravimo sve!user posted image
E, to su bila vremena...
Sad samo svojoj deci želim isto to :)))

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here