|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Žensko veče
13.3.2013 12:29:15   
lesica
Nekada se ovo svodilo na lumperaj uz piće (nikada iće) do zore. A sada, najčešće neko ićeuser posted image uz po koje piće i čašicu razgovora, neretko padne i po koji film,predstava i s'' vremena na vreme malo duže ostajanje u nekom od klubova u kojima je muzika dovoljno glasna ali ne previše da ne možemo da se čujemo..
Uglavnom,sutradan je glavobolja neminovna,bar kod mene.

Kako su izgledale vaše ženske večeri,a kako izgledaju sad?

< Poruku je uredio lesica RR -- 13.3.2013 12:30:13 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Žensko veče
13.3.2013 12:39:22   
adulence
uhhhh moje zenske veceri....su pocinjale oko 4,5 popodne kada bi otisla na posao radila sam u jednom jako lepom i poznatom beogradskom pabu,uglavnom radila sa devojkama,tu smo se zagrevale kao i uvek,a onda bi u vecini slucajeva otisli u KST i dosla bi kuci oko 6,7 ujutru....kad se setim...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Žensko veče
13.3.2013 12:44:18   
lesica
KST...uh uh davno beše,mnogo davno user posted image Pa zagrevanje pred dragstorom na ćošku,hehehe,pa koješta.
A sad-ostanem li duže od 2 ujutru,pa još ako popijem dva tri pićenceta...majko mila,izjutra izgledam kao bačena sa lopate.
Ali zato sad volim kad odem sa ženama u neku kafanicu,pa klopica,pićence, muzika na uvce.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Žensko veče
13.3.2013 12:44:59   
Janncica
Eh nekad... user posted image Tako mi fale i drugarice i nasa okupljanja i glupiranja.
Sad mi je zenko vece kad uspem da se istusiram i operem kosu,a ne cujem S kako place,mi muz ne kuca da pozurim(jer on place),se J ne piski.user posted image
Totalno sam ocajna domacica.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Žensko veče
13.3.2013 12:47:57   
Olga75
pa eto , prvo smo se skupile kod one sto zivi najblize centru , tamo se kikotale , zavrsavale spremanje , malo se " ohrabrile " i onda na svirku ili u diskoteku ili u moje vreme je korzo jos licio na nesto pa na korzo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Žensko veče
13.3.2013 12:48:00   
lesica
Janncice,nemoj bre tako! ja ću da te vodim u ženski provod kad prodje ovo ludilo ovde user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Žensko veče
13.3.2013 12:48:26   
Janncica
a sise kuci da ostavim? user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Žensko veče
13.3.2013 12:50:39   
lesica
Njih ispumpaj,pa u frižider strpaj. A ja inače volim Zemun user posted image pa možemo i u neki komšiluk kod tebe!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Žensko veče
13.3.2013 12:51:22   
sarti
Janncice, danas si raspolozena za citateuser posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Žensko veče
13.3.2013 12:51:39   
lanajelena
Okupljanje kod neke od nas,onda slede razna feniranja,lakiranja,sredjivanja uz poneko picence i to traje i traje i onda izadjemo do jutra i svaki izlazak je uvek bio bolji pd prethodnog ,ustavri nemam nijedan propali izlazak za sobom

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Žensko veče
13.3.2013 12:54:38   
Janncica
hehee volim Galeb na keju. Odlicna je atmosfera. user posted image
A izgovor :debela sam i nemam sta da obucem?user posted image
Nego obozavam tamburase i sad volim vecerice sa prijateljima pored Dunava,a nekad ludilo do zore u diskotekama. Nisam bila u nekom klubu bas dugo,a poslednji put kad smo otise,kao sa marsa da smo pale. user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Žensko veče
13.3.2013 13:01:44   
Sesilija 83
Uh obozavam zenska druzenja,imam dva drustva da kazem jedno iz osnovne i jedno iz srednje skole i oba su totalno razlicita i idemo na razlicita mesta(u pitanju su dva grada) tako da je provod zagarantovan... a uvek se desi da sretnemo jos nekog pa se to pretvori u opste leeedilouser posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Žensko veče
13.3.2013 19:31:33   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Okupljanje kod neke od nas,onda slede razna feniranja,lakiranja,sredjivanja uz poneko picence i to traje i traje i onda izadjemo do jutra i svaki izlazak je uvek bio bolji pd prethodnog ,ustavri nemam nijedan propali izlazak za sobom

Kod mene potpuno istouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Žensko veče
13.3.2013 21:55:50   
branki*
jao,kako mi falee zenske veceriuser posted image ..priustim i sad ponekad to,ali sve je vremenski ograniceno i to me nervira.ranije-okupimo se kod jedne,pijuckamo,grickamo,sminkamo se,isprobavamo garderobu,a usput ogovaramo malo,pricamo o momcima,dogodovstinama,pustimo muziku,posle moze i izlazak u diskoteku ili klub,mada mi je i bez toga srce bilo na mestuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Žensko veče
13.3.2013 22:09:30   
Bebilina
Ako su u ppitanju drugarice bez dece onda isto ovako: doterivanje kod jedne, muzika, picence pa u taxi I pravac klub ili diskoteka. Tako I u Sr I vani, I pre braka I dece I sad. Sa bivsim koleginicama uvek zaglavim do 4-5, ali to su celi devojacki vikendi kad otputujem kod jedne od njih, pa sledeceg dana mogu da spavam.
Ako izlazim sa mamama onda se ili nalazimo u restoranu kad deca polegaju ili idemo kod jedne kuci, pa narucimo take away I ponekad ostanemo na spavanju, ponekad nas trezni muz razveze kuci user posted image
Sutra uvece imam veceru I pice uz zivu muziku sa mamama skolaraca, al sumnjam da cu stici jer putujemo jutro posle...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Žensko veče
13.3.2013 23:07:28   
milicicak
Uh, kako mi fali jedno zensko vece :)
dok smo bile mlade i lude i studirale uglavnom je bilo okupljanje kod neke od nas pa spremanje pa grad gdegod :)
a sad kad su stigli klinci onda opet okupljanje kod neke od nas (ta mora da izbaci muza iz kuce) pa gricke, pice, smeh... razgovori o muzu i deci su zabranjeni

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Žensko veče
13.3.2013 23:17:52   
minna
Ranije bi to obicno prvo bio kafic u Kraju, na po jedno, dva, tri...user posted image piva, a posle bi nastavljale vec negde
Sad cak I kad izadjemo to bude neka opustencija, jer ako nije ne mogu da ustanem ujutru I uopste da funkcionisem ceo Dan
A Nedostaje mi to jako, ne toliko da izadjem koliko ta opustenost, sad iako izadjem non stop blenem u tel...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Žensko veče
14.3.2013 7:29:55   
Verolina
Mislim da su zene najgori muskarci kad se okupe. Ex, kad bi oni znali kako mi pijemo pivo i podrigujemouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Žensko veče
27.9.2013 19:40:15   
lilihip

IZVORNA PORUKA: lesica RR

KST...uh uh davno beše,mnogo davno user posted image Pa zagrevanje pred dragstorom na ćošku,hehehe,pa koješta.
A sad-ostanem li duže od 2 ujutru,pa još ako popijem dva tri pićenceta...majko mila,izjutra izgledam kao bačena sa lopate.
Ali zato sad volim kad odem sa ženama u neku kafanicu,pa klopica,pićence, muzika na uvce.


Potpis

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Žensko veče
23.10.2018 0:47:00   
Dora89
Nedostaju mi oni devojački izžasci dok sam bila na studijama. Sad su aktuelni kafići, restorani, kućna druženja... Ali sve je to lepo na svoj način.

(odgovor članu lilihip)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Žensko veče
18.7.2019 21:33:19   
MimaKos
Sutra imam zensko vece posle iiiii mnogo dugo, mm kaze zaredjala si u poslednje vreme 


(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Žensko veče
11.6.2020 20:13:19   
branki*

IZVORNA PORUKA: branki*

jao,kako mi falee zenske veceriuser posted image ..priustim i sad ponekad to,ali sve je vremenski ograniceno i to me nervira.ranije-okupimo se kod jedne,pijuckamo,grickamo,sminkamo se,isprobavamo garderobu,a usput ogovaramo malo,pricamo o momcima,dogodovstinama,pustimo muziku,posle moze i izlazak u diskoteku ili klub,mada mi je i bez toga srce bilo na mestuuser posted image

fale.....
slusam rozgu live...pijuckam radler...
jer se navikne covjek na dobro i zlo...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Žensko veče
26.6.2020 11:40:49   
lepic
Bas je lepo kada se drustvo skupi. Zensko veceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Žensko veče
26.6.2020 11:43:06   
mama Jo
Ne da mi moglo, nego bi bas prijalo 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Žensko veče
26.6.2020 11:43:50   
bikicaV
Prijalo bi sa drugaricama malo izaci i ludovati.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here