|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   da li zaboravljate ?
13.3.2013 13:09:35   
Olga75
jurtos , neka frka - panika , tamo vamo i skapiramnemam pojma gde mi je novcanik user posted image
i nema ga i nema i treba da se krene , kasnimo svi a novcanik ko da je vrag seo na njega
sve sam prevrnula i nema ga , odem u kuhinju i on u fijoci sa kuhinjskim krpama , kako zasto , nemam pojma , valjda juce kad sa m dosla kuci kapiram da je logicno ( bio mi je u ruci ) da ga tamo stavim
a cesto nemam predstavu gde su mi naocare a trebaju mi
kljuceve ko da vatra pojede , markice , pasosi , sve to zna misteriozno da nestane user posted image
da li imate problema sa zaboravljanjem ili sam ja jedina koja mora da vezuje cvorove na maramicu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !
Direktna veza do poruke: 1
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 13:15:11   
lanajelena
Naravno,nikad ne znam gde sta ostavim,ne secam se sta sam dan pre toga nekom obecala,kad mi drugarice pricaju neka desavanja i dodju sledeci put pa me pitaju da li su mi pricale ja se uglavnom ne secam i pricaju mi opet (nije to zato sto ne slusam ljude nego isparilo i ovo malo sto je bilo)user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 13:18:26   
boba 11
joj zaboravljam oduvek,a cesto se desi i da odlutam dok pricam sa nekim pa i ne cujemuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 13:21:10   
nata11
Super pamtim detalje, lica, mogu da se setim ko mi je sta pricao pre 2 godine i gde smo stajali, sta sam kad na poslu kucala od racuna ali nekad nemogu da se setim sta sam nosila juce i gde su mi kljucevi u kom dzepu. Kada krenem da prevrcem torbu to traje po 2 sata.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 13:57:45   
Dada81
..sta sam ono htela da kazemuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 14:00:28   
Olga75
znaci ima nas : da l sam posla il sam dosla user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 14:02:48   
Dada81
Uh,kako nema moja Olga,ali stvarno,bila sma zabrinuta pre par dana ,a vidim ne vredi,doce to na svojeuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 14:04:15   
Olga75
doce kad pocnemo da se kljukamo nekim ginko memoril zapamtil user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 14:05:16   
ivekpivek
neznam sta da kazem ,,mislim da sam zaboravljiva il ako me nesto nezanima nepamtim ,,evo da me netko pita sta si juce kupila u trgovini nebi se sjetila a sta je bilo prije 10.15 godina sjecam se koda je jucer bilo ,,takoreci pamtim proslost al sta je bilo danas ,juce ,nekih stvari se nemogu sjetiti ,,a pogotovo ako me djeca naljute i kad podemo nekud ja neznam jel sam posla il dosla od ludosti user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 14:06:20   
Pretty78
i te kako user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 14:07:36   
adulence
jooooj u poslednje vreme jako zaboravljam,da se prosto ponekad zapitam za sebe...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 14:19:53   
jance
ja sam vec u prvoj trudnoci rekla da imam pamcenje ko zlatna ribica i to me kanda prati do dan danas :)
dovoljno je da me pitas nesto, ja cu totalno zaboraviti gde sam krenula ili sta sam radila

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 15:37:38   
milenatea
zaboravljam puno

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 16:33:45   
Mishica 77
Puno ali mislim da je to stvar rasejanosti. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 16:36:17   
caca81
Datume odlično pamtim...ali gde sam ostavila neke papire, ugovore, garancije...uvek se ubijem tražeći, i uvek se začudim na kojim mestima to pronalazim.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 16:36:57   
dunja RR
Od uvek pamtim k'o konj, u poslednje vreme malo me vijuge izdaju

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 16:40:56   
Zemunka85
Sve pamtim, sveeee. Bespotrebno. Zato mi je memorija puna i nema gde da stane gradivo za fax. Uzas....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 16:42:23   
sneza24
Dok nisam imala decu pamtila sam sve živo, svakakve gluposti, ko je gde bio, šta je reko, šta je nosio, svašta nešto.
Sećam se kad je sestra od tetke pre 17 god pravila krštenje sinu i ko je sve bio i puno detalja sa tog događaja.
A od prve trudnoće pa na ovamo pamtim sve manje i manje.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 16:49:28   
NadaR

IZVORNA PORUKA: caca81

Datume odlično pamtim...ali gde sam ostavila neke papire, ugovore, garancije...uvek se ubijem tražeći, i uvek se začudim na kojim mestima to pronalazim.


Isto . Pogotovo sto ja te stvari ostavim kao da znam gdje su u pola noci. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: da li zaboravljate ?
13.3.2013 19:13:35   
Figaro88
Meni je mozak pun svakakvih gluposti,sve sto cujem zapamtim,a onda ne mogu da pronadjem kljuceve,novcanik ili tako nesto bitno....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: da li zaboravljate ?
5.11.2017 16:55:05   
Anck Su Nmaun
Nisam nesto posebno zaboravna. Al se desi

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: da li zaboravljate ?
5.11.2017 19:08:51   
mama Jo
U principu bas nisam zaboravna, cak samu sebe iznenadim kad se desi da nesto zaboravim...
A to mi se pocelo desavati od kada sam dobila dete 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: da li zaboravljate ?
5.11.2017 19:13:04   
Sanjica26 RR
Zaboravljam samo stvari koje me ne interesuju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: da li zaboravljate ?
5.11.2017 21:00:56   
choopa choops
Oooooooooooo da! Moram da zapisujem inače katastrofa. A zaboravljam i neke događaje, pa kad neko priča, i pisjetim se onda shvatim koliko sam luda.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: da li zaboravljate ?
5.11.2017 21:04:24   
Mala Elena
Kad krenem nesto da uradim i nesto me prekine, kasnije pocnem nesto drugo pa kad se setim, setim user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here