|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Aparati za kuvanje na paru
1.11.2009 10:36:48   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Trcosava

ma ono za zdravo spremanje hrane, moja mama ima to staro, nekih 10 god. Nije loša stvar, set_ila sam se kad sam rekla da se samo opere  a i viršle su skroz dobre kad se tamo ispeku....i sve se brže sprema, ček sad ćem potražim sliku

eve ga, flavor oven

user posted image



IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jel se to priča o nečemu o čemu nema tema, a trebala bi se otvoriti jer je zanimljiva?  Nisam čitala sve u nazad, ali rekla bih da pričate o zdravom spremanju hrane. Moje dete vrišti pored mene da je gladno, pa hajde neka neka od vas bude vredna i napravi novu temu i prekopira postove.  (u Kuvajmo zajedno)


IZVORNA PORUKA: kaliopi

samo se opere?    već mi se sviđa... to mi je najgori deo posle spremanja ručka...


mislim da sam viđala to čudo tehnike po tv reklamama...koliko košta





< Poruku je uredio Lu RR -- 25.12.2010 7:47:26 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Flavorwave oven
1.11.2009 10:38:41   
Anoniman


uh, ovo dok ne izovoriš... user posted image   ok, ali mene najviše zanima koliko to košta?user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Flavorwave oven
1.11.2009 10:39:56   
Anoniman
jaaaaaaaaaaaaaoj, pe čekajte! da li se u reklami pojavljuje onaj crnac, glumac.....sa bradicom...?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Flavorwave oven
1.11.2009 10:43:46   
LillyT
IZVORNA PORUKA: kaliopi

jaaaaaaaaaaaaaoj, pe čekajte! da li se u reklami pojavljuje onaj crnac, glumac.....sa bradicom...?user posted image user posted image user posted image


Jeste, to je to cudo
Kod nas je negde oko 12000 din, ali ja ne verujem nesto u to. Jedino mi se svidja sto se samo pere user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Flavorwave oven
1.11.2009 10:49:28   
Trcosava
elem, moja mama ima staru verziju koja se zove ''aroma robot'', uzela ga je zbog problema sa holesterolom i masnoćama i kao da bi smršala.

Koliko ja znam, ona nije uključila rernu jedno 5 godina minimum. Tata i ona žive sami, pa sve se sprema u manjim količinama.
Mislim da smo svi barem jednom naleteli na reklamu na TV, u Srbiji košta oko 12.000 din, mama je pre 10 god platila koliko i polovnog fiću user posted image no svaka para joj se isplatila. sve živo peče/kuva u njemu - paprike (jaoj ispečena paprika u njemu...mmmmm...njam njam), kukuruz (kuva), riba, meso, ona čak uspe i prebranac da spremi (pojma nemam kako).
Elem, poenta je da ne treba ni kap ulja, samo staviš na rešetkicu i masnoće koje, recimo meso ima u sebi'' se lepo ocede, a meso ne bude suvo ni malo. Tata je prvo kudio i sve nešto mamu zezao, a sad samo trčka oko njega user posted image

Postoje i jeftinije varijante (u Merkuru mislim), u Sloveniji pa mogu i na nekim online shopovma da se nađu te jeftinije varijante, naravno drugi proizvođač u pitanju.
Da naglasim da se ovo razliku od onog recimo Philips ''kuvača'' na paru.
Sad ćem potražim sliku pa da vidite razliku
Inače su poznatije kao ''konvekcijsje pećnice''

ova je neka Perfect (marka) i košta u slo 64€
user posted image

a ovo su paro-kuvači (pojam nemam sad koja je marka, mislim braun)
user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Flavorwave oven
1.11.2009 10:53:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: kaliopi

jaaaaaaaaaaaaaoj, pe čekajte! da li se u reklami pojavljuje onaj crnac, glumac.....sa bradicom...?user posted image user posted image user posted image


Jeste, to je to cudo
Kod nas je negde oko 12000 din, ali ja ne verujem nesto u to. Jedino mi se svidja sto se samo pere user posted image



ma sad sam skontala o čemu je reč! non.stop se vrti na svim kanalima .... iskreno, hrana spremljena u toj rerni meni deluje nekako...bez duše! user posted image ma suve mi sve , ispijeno...zdrava hrana..pih! user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Flavorwave oven
1.11.2009 10:54:36   
Trcosava
cene sam dala gore, papreno je ovo uzimati preko tele-shopa, ali ima jeftinija varijanta u Merkuru (i u Srbiji) a mislim da ima još nešto i u Novom Sadu (mama nešto i NS pominjala, cenu oko 9.000)

U Merkuru je negde oko 50-60€, dakle duplo jeftinije nego ovo na TV

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Flavorwave oven
1.11.2009 10:55:37   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: kaliopi

ma sad sam skontala o čemu je reč! non.stop se vrti na svim kanalima .... iskreno, hrana spremljena u toj rerni meni deluje nekako...bez duše! user posted image ma suve mi sve , ispijeno...zdrava hrana..pih! user posted image



nije suvo veruj mi... ja jela user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Flavorwave oven
1.11.2009 11:00:19   
Anoniman
       user posted image  

možda je to zbog onog crnca!user posted image


šalim se. mi se kao trudimo da stavljamo što manje ulja kada spremamo hranu, međutim neke namirnice su super kada se spreme u sopstvenom soku a neke treba podmazati user posted image   recimo, ja bih taj aparat koristila najviše kada je u pitanju pirinač!
nikako da potrefim kako treba ako ga kuvam na običan način, u običnoj šerpi.. . bude mi vodnjikav...user posted image


(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Flavorwave oven
1.11.2009 12:25:44   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Trcosava

a ovo su paro-kuvači (pojam nemam sad koja je marka, mislim braun)
user posted image



aparat za kuvanje na pari + blender <-- KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Flavorwave oven
1.11.2009 12:30:44   
Delijagirl
Bas sam htela da otvorim temu zbog ovog flavorwaveja jer me zanimalo dal je to neko kupio jer bi i ja i to samo zbog toga sto se sama pere i sto mozes svasta da spremis unutra i netrebas da odmrzavas i te munje...

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Flavorwave oven
1.11.2009 12:54:19   
Trcosava
DG ne znam koliko je u merkuru u Srbiji (mama pominje nekih 50-60€) ako nema, pričekaj da dođeš u slo, ima da se nađe povoljnije, ne baš ta marka, ali sve ti to isti đavo

Jeco, samo sam napravila komparaciju, da se ne zbune oni koji ne znaju. Parokouvač samo kuva, ovaj i kuva i peče user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Flavorwave oven
1.11.2009 12:55:19   
Delijagirl
sacekacu ja da neko to kupi prvo pa da ja vidim dal je klopa ista nego kada ja to u tiganju ispecem :P

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Flavorwave oven
1.11.2009 13:04:22   
Jeca*
Oki, skontala sam ja, nego i ja samo da povezem teme, ukoliko nekog interesuje ono "kuvalo na pari" user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Flavorwave oven
25.12.2010 7:36:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: gagana83

user posted image
Imate li ga?
Jeste li zadovoljne?
Rekla bih da je jako korisna stvarcica,vise vitamina ostaje nego kad se kuva u vodi a i hrana je daleko ukusnija.
Ja ga nemam,"zajmim" od svekrve ponekaduser posted image ali planiram da ga kupim.

IZVORNA PORUKA: Anoniman

cula za njega ali nisam nikad probala...
koliko li kosta, znas li?
one su staklene, je l da? posude?
na slici pokazuje da moze i meso i povrce???zanimljivo...

i nije valjda da moze tako odjednom,,,na spratove..

izgleda kao dobra stvar


IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: OTI

cula za njega ali nisam nikad probala...
koliko li kosta, znas li?
one su staklene, je l da? posude?
na slici pokazuje da moze i meso i povrce???zanimljivo...

i nije valjda da moze tako odjednom,,,na spratove..

izgleda kao dobra stvar


Odlicna je stvar!
Sad sam gledala ne nekom sajtu,cene su od 2 pa do 12000.
Ona koju moja svekrva ima nije staklena,posude su od neke plastike.
Moze sve odjednom,meso,povrce,riba,uglavnom imaju kao dodatak i posudicu u kojoj se kuva pirinac.
Podesis vreme kuvanja(20,30 minuta) i kad zavrsi sama se iskljuci.

Najvise bih je uzela zbog Une,puno je zdravije tako i ostaje mnogo vise hranljivih sastojaka u hrani neko kad bi se kuvalo u vodi.






_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Aparati z kuvanje na paru
25.12.2010 7:46:28   
Lu
IZVORNA PORUKA: nensi27

user posted image

Jel ima neko? Kakva bude hrana kad se sprema u ovome?
Mi smo dobili za vencanje,ali ga nisam jos koristila...


IZVORNA PORUKA: Snelle

Uh što bih ja neko ovakvo čudo u svom vlasništvu! Hrana se kuva na pari, sačuvaju se svi minerali i vitamini....bez ulja, masti...ma uživancija!
Nensi, ovo ti je odlično za pripremanje hrane za Vuka!


IZVORNA PORUKA: nensi27

Pa zato i pitam,cuvala sam ga da spremam hranu za bebu jednog dana i taj dan je dosao user posted image


IZVORNA PORUKA: Snelle

S obzirom da je Tefal, pretpostavljam da je cena "dobra" user posted image

IZVORNA PORUKA: nensi27

Dali su mi i racun zbog garancije,kostalo je 6000 din pre 2 godine...


IZVORNA PORUKA: lesica

Nensi imam ja nesto slicno,dobili od svekijevaca za mladence user posted image Uglavnom do skoro je sedelo u kutiji,a sada ce sam sebe da isplati koliko ga koristim!!! Bukvalno sve mozes da spremas u njemu,a dobro je sto stavis i vecu kolicinu povrca,mesa pa i vama spremis klopu!!! Za svaku preporuku je i ovakav je
user posted image



IZVORNA PORUKA: nensi27

Moje je jos u kutiji,ja skroz zaboravila na to user posted image palo mi na pamet pre neki dan jer krecemo sa mesom,pa mogu i sargarepicu i krompir i meso u ovome da mu spremam i svasta jos nesto user posted image
Jedino sto ne znam koliko vremenski treba da se recimo skuva krompir,mislim koliko se razlikuje od kuvanja u vodi?


IZVORNA PORUKA: Snelle

Lesice, koje marke je tvoj? Nensi, sad si me zaintrigirala da kupim i ja ovo napokon! Ala će mm da se obraduje user posted image

IZVORNA PORUKA: nensi27

Trazi mu da ti kupi za Novu godinu user posted image


IZVORNA PORUKA: lesica

Kenwood. U uputstvu imate tabele koliko je vremena potrebno za spremanje povrca,mesa,voca zitarica ali bukvalno svega. Pametna jedna stvar.


IZVORNA PORUKA: nensi27

Eto,vidi se da nisam jos otvorila kutiju user posted image

IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: lesica

Kenwood. U uputstvu imate tabele koliko je vremena potrebno za spremanje povrca,mesa,voca zitarica ali bukvalno svega. Pametna jedna stvar.


U Tehnomaniji je kao tvoj 4.400din. Znači zadovoljna si? Da ne bacam pare na neki skuplji?
Najjeftiniji Tefalov je 5.900din.



IZVORNA PORUKA: lesica

Cuti i ja sam moju tek skoro otvorila i to samo zato sto dete hoce seckanu hranu,pa mi se cini da je ovako bolje tj.jeste ne raskuvaju se komadici i ima lepsi ukus.


IZVORNA PORUKA: lesica

Ja sam zadovoljna,vec neke tri nedelje radi non-stop i bukvalno sve odjednom spremam u njemu...A kad sam dobre volje ubacim malo vise pa spremim i za nas neko povrce,i pridodam sosic i to je touser posted image user posted image user posted image  





< Poruku je uredio Lu RR -- 25.12.2010 7:48:53 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Aparati z kuvanje na paru
11.1.2011 16:52:10   
Nensi*
Kako skidate kamenac sa ovih aparata?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Aparati z kuvanje na paru
11.1.2011 16:53:47   
Olga75
sircetom user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Aparati z kuvanje na paru
11.1.2011 16:55:39   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: nensi27

Kako skidate kamenac sa ovih aparata?


Da, sirćetom, meni tako piše i u uputstvu.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Aparati za kuvanje na paru
11.1.2011 16:57:41   
Ana RR
I ja htedoh reći sa sirćetom, ali već su ti odgovorile cure user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Aparati za kuvanje na paru
26.4.2011 23:07:55   
dunja RR

Ja uzela ovo od mojih, jer ga oni ne koriste. Kako se rukuje ovim? U ovaj donji metalni deo ide samo voda, tu se ne stavlja hrana? Pregledala celo uputstvo i toliko je nejasno napisano da hoću da poludim, pomagajteeeeeee

Mogu li da spremim na pari krompir, meso?????

Kako znam gde šta stavljam (po nivoima)?

Ova plastika mi deluje tako jadno, nemam pojma, imam osećaj kao da će se istopiti čim uključimuser posted image ; možda lupam, nemam pojma, prvi put imam posla sa ovim.....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Aparati za kuvanje na paru
26.4.2011 23:11:55   
JMPM
eve ga, flavor oven

user posted image

[/quote]

Moram da pohvalim ovu pecnicu,mnogo je dobra.Koristim je dve godine i prezadovoljna sam user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Aparati za kuvanje na paru
26.4.2011 23:13:57   
choopa choops
Koji imas dunja?

Ja imam Braun-ov onaj sa Trcine druge slike. U najdonji dio sipam vodu (ima uputstvo za plavuse min - max user posted image ), i onda mogu da stavim jednu ili obje posude da se kuvaju. Imas pregrade ako hoces da kuvas u istoj posudi, ali bi ipak da bude odvojeno. Onda ima posuda za kuvanje sitnih stvari npr. rize. Ja ne koristim skoro nikako (osim sto sam jaja kuvala za Uskrs user posted image ), ali kod mene pise na samom aparatu koliko se sta kuva...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Aparati za kuvanje na paru
11.3.2014 23:08:42   
superm
Dakle, Gorenje, Kenwood...
Imate li neki recept, caku...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Aparati za kuvanje na paru
12.3.2014 1:05:56   
Azra_
Žene, u vezi čišćenja. Imate u DM-u, baš njihovo sredstvo za skidanje kamenca sa takvih stvarčica. Ne znam kako se zove. Zuta flašica je sa teget poklopcem! Ja inače imam Avent na pari (2u1), to je mali aparat, samo za dete. Super stvar!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here