|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bele pihtije
7.3.2011 16:01:23   
Anoniman
I vrapci znaju da ja nisam neka kuvarica , ali ove pihtije često pravim i super ispadnu svaki put .
Izgledaju ovako :

user posted image

Potrebno vam je :

- 500 ml jogurta (ja ponekad satvim i 750 ml , kad ih pravim u većoj posudi)
- 200 ml majoneza
- 3 kesice želatina (4 ako pravite sa 750 mj jogurta)
- bareno povrće po izboru (2 šargarepe , malo graška - uglavnom se to stavlja)
- 2-3 jaja (skuvati)
- salama , šunkarica ili slično
- kiseli krastavčići
- so po ukusu

Najbitnije je da povrća , jaja , salame i ostalog ne bude previše (najviše 200gr jer će biti gusto pa se pihtije neće stegnuti)

Obariti jaja i povrće , iseckati sve na sitne kockice , iseckati i salamu , krastavčiće , staviti sve u vanglu . Jogurt podeliti na 2 dela . U prvu polovinu staviti 200 g majoneza . U drugi deo jogurta staviti 3 želatina , pa stvaiti na tihu vatru par minuta dok se želatin ne otopi i rastvori . Tako toplo pomešati sa onom polovinom jogurta sa majonezom . Dodati so po ukusu .
Nauljiti posudu - pleh u koji želite da sipate pihtije . Uliti smesu , pa odozgo pobacati seckane namirnice . Staviti da se stegne (u frižider) . Možete umesto pleha koristiti kalupe sa modlicama , onda svaka pihtija ima svoj simpatičan oblik .
Prijatno !
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bele pihtije
7.3.2011 18:02:16   
Olga75
ja cu ovo morati da pravim i to vrlo brzo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bele pihtije
7.3.2011 18:12:05   
Anoniman
Joj jasam ovo pravila pre sto godina. Skroz je super i mozes da kombinujes svasta po svom ukusu

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bele pihtije
7.3.2011 18:14:05   
Olga75
mislim da cu ubaciti sargarepu , grasak i kukuruz i malo sunkice
zvercica bi goozu dala za kukuruz pa ce verovatno da klopa ovo finoo user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bele pihtije
7.3.2011 18:16:34   
Ana RR
Čim sam došla do majoneza odustala sam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bele pihtije
7.3.2011 18:18:09   
Olga75
Ana , mozda moze vise jogurta a umesto majoneza senf user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bele pihtije
7.3.2011 18:21:42   
Anoniman
Ni ja ne volim majonez i uglavomkoristim pavlaku pa u nju dodam kasiku majoneza 

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bele pihtije
7.3.2011 18:23:05   
Ana RR
Ma ja osetim i kap majoneza ako ga ima u hrani, šta ću kad mi je grozan. A ni senf mi nije naročito drag user posted image koristima ga samo za premazivanje mesa pre pečenja. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bele pihtije
10.3.2011 6:55:31   
vukosava
u al su dobreee

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bele pihtije
10.3.2011 8:07:22   
Trcosava
Levo gore u uglu su moje bele pihtije ali nisam sigurna da u ove ide majonez
user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Čokoladni kolač sa malinama
Ringerajin kuvar: Ana RR



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here