|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u sto...
25.7.2010 13:51:49   
Anoniman
Ovako,ja nocas oka nisam sklopila,jer me je mali udarao kao nikad pre,zasmetalo mi je stvarno.Ni jedna poza mu nije odgovarala.Da li se jos nekome to desilo(ili desava)?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
25.7.2010 18:38:57   
Mayablue82
Meni bebini udarci nikad ne smetaju, ali mi mnogo nedostaje moja omiljena poza za spavanje - na stomaku. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
25.7.2010 18:44:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mayablue82

Meni bebini udarci nikad ne smetaju, ali mi mnogo nedostaje moja omiljena poza za spavanje - na stomaku. 


Isto

(odgovor članu Mayablue82)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
25.7.2010 18:54:02   
Anoniman
Mene je iskreno bolelo,ne zelim da ispadnem bezdusna,ili kao da ne volim kada moja beba udara,daleko bilo,ja svoju bebu volim,volim i njeno udaranje.Hvala

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
25.7.2010 18:58:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Cindarella

Mene je iskreno bolelo,ne zelim da ispadnem bezdusna,ili kao da ne volim kada moja beba udara,daleko bilo,ja svoju bebu volim,volim i njeno udaranje.Hvala


Ma niko to nije pomislio. Iskreno, jedva čekam da se porodim, i da ne bude više u mom stomaku, tako da...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
25.7.2010 19:03:31   
Anoniman
jako je udarao u besiku i rebra,trckala sam na svakih 5 min u toalet,znalo je i u par navrata da zaboli,verujte mi da se bar 2 sata nije smirivao,cak je i muz ustao,brinula sam da mu mozda nije dobro,ili sta znam...pa taman zadremam i on krene opet,presece me u snu,pa se setkam po kuci da bi se kao malo smirio,a ja nervozna zbog vrucine,haos...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
25.7.2010 19:07:41   
Dora
Mene su jako boleli udarci jer je skoro do porodjaja bila s nogama na dole. Jedva sam cekala da se porodim...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
25.7.2010 19:12:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Mene su jako boleli udarci jer je skoro do porodjaja bila s nogama na dole.


Meni se oko 26 nedelje okrenuo karlično! user posted image Tačno sam osetila ada se to desilo, bolelo je kao sam đavo, suze su mi išle same. Ali samo tada je bolelo baš pomeranje. Ovo ostalo je nekako neprijatno po nekada, posebno ako se upiškim na sred ulice, ili nešto slično. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
25.7.2010 19:12:47   
Anoniman
I njemu su nogice dole.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
25.7.2010 19:20:35   
Dora

IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: Dora

Mene su jako boleli udarci jer je skoro do porodjaja bila s nogama na dole.


Meni se oko 26 nedelje okrenuo karlično! user posted image Tačno sam osetila ada se to desilo, bolelo je kao sam đavo, suze su mi išle same. Ali samo tada je bolelo baš pomeranje. Ovo ostalo je nekako neprijatno po nekada, posebno ako se upiškim na sred ulice, ili nešto slično. user posted image


Sara se negde pred porodjaj okrenula,to je bolelo tri dana. Lezala sam nisam mogla ustati. Inace,nocu je bila posebno aktivna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
25.7.2010 19:41:24   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Mayablue82

Meni bebini udarci nikad ne smetaju, ali mi mnogo nedostaje moja omiljena poza za spavanje - na stomaku. 

Isto.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mayablue82)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
25.7.2010 20:52:08   
minna
Meni isto ne smetaju udarci, ponekad me udari u besiku pa me malo zaboli ali nista strasno... do sad mi nije smetalo ni da zaspim ako udara i samo me je jednom pre neki dan ujutru probudio kad je lupkao... ali zato jedva cekam da spavam na stomaku

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
25.7.2010 21:17:15   
Ivanka 75
Hvala mojoj bebici sto me ne budi nocu, izgleda da spava po celu noc ili ja ne osecam te nocne udarce ako ih uopste ima...
Doduse, odlazak u wc oko 2 - 3 je neminovan... user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
26.7.2010 9:08:11   
magnetic
Moja bebica je sada vec velika,pa vise nema udaraca samo guranja.Bilo je noci kada se sutala k'o luda,ja je onda mazim preko stomaka i tako zaspemo zajednouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
26.7.2010 17:45:45   
Trudnicica83
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Hvala mojoj bebici sto me ne budi nocu, izgleda da spava po celu noc ili ja ne osecam te nocne udarce ako ih uopste ima...
Doduse, odlazak u wc oko 2 - 3 je neminovan... user posted image


I moja beba spava nocu, osim ako se ja toliko komiram da ne osetim. Jedino sto ako ustajem da idem u wc, ona se razbudi i onda malo udara, ali kratko. Isto, dok sam pila i tokom noci Ginipral, kad se ja probudim da uzmem lek i malo se promeskoljim, odmah se i bebac budi... A jedino kad tek legnem, nekih sat vremena ne mogu da se namestim, jer mi ne da na stranu da legnem, samo tuce u krevet na tom boku na kom lezim.. posle se smiri..
Cula sam da to ima veze posle kad se rodi, kakva je bila u stomaku - posle bude isto. Ne znam da li je istina, ove iskusne mame ce nam to bolje reci..user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
28.7.2010 14:06:12   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Hvala mojoj bebici sto me ne budi nocu, izgleda da spava po celu noc ili ja ne osecam te nocne udarce ako ih uopste ima...
Doduse, odlazak u wc oko 2 - 3 je neminovan... user posted image


user posted image o tome necu ni da pricam, svako jutro k'o da sam programirana oko 2.30-3.30h moram bar jednom da ustanem i odem do wc-a, ponekad kada se probudim osetim jak bol sa jedne strane stomaka kao da mi je je stena na tom delu stomaka al brzo prodje ... a sto se tice njenog udaranja u toku noci, nemam problema, zna malo da se isteze, proteze kad legnem da spavam, npr. sinoc je stucala kad je tata stavio ruku na moj stomak, bilo je "sta to radis", rekoh "nisam ja nego ona stuca" i bilo mu smesno jer je ranije uvek bila mirna kada je on stavljao ruku na stomak i samo je rekao 'ajde mala na spavanje i posle par sec. ona se umirila user posted image al i dalje je na desnoj strani, kicmica joj je savijena i desna strana stomaka mi je non-stop ispupcena, uopste se ne okrece, samo mrda u mestu user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
29.7.2010 10:55:32   
mirks
najgore mi je uvece kad mi se toliko spava a bebac nece da spava...i kako se na koju stranu okrenem on tuce na tu stranu...ali sam mu doskocila sto odmah stavim ruku mm na stomak a on kvrcne jos 2-3 puta i onda se umiri...user posted image ...vec vidim ko ce ga uspavljati kad se rodiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
29.7.2010 17:54:18   
marijajo
Moja bebica je stalno aktivna,a jos je okrenuta nozicama na dole user posted image user posted image user posted image Juce sam ustala iz kreveta tek popodne,jer je nalegla na besiku,pa je bolelo bas puno.Danas sam se jedva vratila iz setnje jer mi je nalegla na neki nerv desne noge user posted image
Prava je nemirka user posted image user posted image user posted image Najaktivnija je nocu kada legnem da spavam,ne mogu da se namestim,ne odgovara joj nijedan polozaj user posted image

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
29.7.2010 18:43:23   
Anoniman
Kada legnem na ledja,imam osecaj da ce da mi pocepa stomak,na stranu isto tako,jedva nadjem polozaj.Natankujem 3 jastuka ispod noge.user posted image

(odgovor članu marijajo)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
29.7.2010 18:59:14   
lenaa
Meni ne smetaju bebini udarci, mada to i nisu bas jaki udarci vise se meskolji. Jedino mi je bas nezgodno kad mi se jako ispupci stomak sa desne strane a narocito ako se to desi kad setam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
29.7.2010 19:01:39   
lenaa

IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: Dora

Mene su jako boleli udarci jer je skoro do porodjaja bila s nogama na dole.


Meni se oko 26 nedelje okrenuo karlično! user posted image Tačno sam osetila ada se to desilo, bolelo je kao sam đavo, suze su mi išle same. Ali samo tada je bolelo baš pomeranje. Ovo ostalo je nekako neprijatno po nekada, posebno ako se upiškim na sred ulice, ili nešto slično. user posted image


Joj Tashke , sad sam ovo videla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
29.7.2010 19:11:10   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Mayablue82

Meni bebini udarci nikad ne smetaju, ali mi mnogo nedostaje moja omiljena poza za spavanje - na stomaku. 
Slažem se, ih da mi je samo na stomak leći....
Bebini udarci mi ne smetaju, čakštaviše obožavam da ih osetim!!! Pa makar i usred noći.

(odgovor članu Mayablue82)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
13.12.2014 14:22:58   
Kata90
nikad mi nije smetalo,prosto uzivam u svakom njenom pokretuuser posted image user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
13.12.2014 16:31:47   
Mala Elena
Ova moja bila nocna ptica jos tada user posted image ...sto da smeta, ne mogu da se naspavam? Pa to je nesto najlepse....

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li vam nocu smetaju udarci vase bebe u...
14.12.2014 11:29:40   
Klarita
Epa, meni su povremeno smetaliuser posted image nemajka sam znamuser posted image secam se jedne noci sam i zaplakala jer sam mislila da ce mi slomiti rebro...ne mogu da trazim taj post ali znam da sam kukala u chat temi trudnicauser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here