|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gde ste izlazile sa 18 godina?
14.3.2009 11:48:36   
eugenija
Kafić, diskoteka, neki noćni klubovi, splavovi, kućne žurke, šetnje po parku, ispred dragstora... ?
Da li ste bile narodnjak, šminkerica, metalka, rokerka, pankerka,........... ?
Kako ste se oblačile?


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
14.3.2009 11:50:46   
guppy RR
sa 18. godina.... u kafiće sa drugaricama da se ispričamo... bioskope i slično... nisam volela zadimljene prostore sa glasnom muzikom (al sam neka party girl hahahaa).

user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
14.3.2009 11:55:05   
Ana RR
Bila je jedna pivnica u Zemunu (danas pretvorena u neku birtiju), gde su se okupljli bajkeri, druzili se uz pivo i rok muziku. To nam je dugo bilo glavno odrediste za okupljanje. I dan danas uglavnom odlazim na mesta koja nisu naduvana, gde mogu da se opustim sa drustvom, gde je dobra muzika. Volim mesta u kojima se osecam kao kod kuce, gde ne razmisljam da li ce svi da me odmeravaju ako sam slucajno dosla u trenerci i bez sminke!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
14.3.2009 12:08:01   
Jeca*
Uvek sam više volela prijatne kafiće, splavove...kafenisanja sa drugaricama. Sa dečkom sam volela odlaziti u tihe kafiće i restorane. A onda povremeno razbiješ to nekom žurkom, diskotekom ili sl user posted image
Nikad nisam pripadala nijednom pravcu ni stilu. Uvek sam volela da sam picnuta, našminkana, na štiklicama, u miniću i sl user posted image  Počela sam jako ranije da izlazim u grad i šminkam se (uticaj 6 godina starije rođene sestre).
Sa 18 godina, konkretno, sam već bila u jednoj trogodišnjoj vezi (koja je ukupno trajala oko 5 i po godina), pa smo tada više vremena provodili u kućnoj varijanti, ali i nije mi žao jer sam odrasla u malom gradu pa su nam u jednom trenutku svi kafići i mesta za izlaske dosadili. Dok sam studirala opet sam imala jednu vezu od 5 godina, a i puno se učilo, pa sam slabo skitala, osim kad su slave, žurke, bioskopi, pozorišta i sl. A procvat sam doživela baš pre 2 godine kad sam počela da se zabavljam sa mojim sadašnjim suprugom. Ma skitali smo non stop i putovali....najlepših par meseci mog života user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
14.3.2009 13:33:30   
sneza24
Pocela sam da izlazim sa 14 god.Mesto u kom zivim je malo,skoro svi se znamo i nemoze nista lose da ti se desi.Kada izadjemo odemo prvo u kafic pa onda u diskoteku.Volela sam da se sredjujem za izlazak.I nikad nisam izasla ne nasminkana.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
14.3.2009 13:44:32   
mihi
Splavovi Bahus, Bibis, Bolero, Akademija, Zvezda, Mini Golf na Kališu..... u moje vreme

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
14.3.2009 15:47:20   
NadaR
Rano sam pocela da izlazim pa mi je sa 18 moj mali gradic uveliko bio dosadanuser posted image
Tad sam krenula izlaziti u BL, kafici prvo malo kafica pa onda diskoteka a desavalo se da se zavrsi i u nekoj kafani sa zivom muzikomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
14.3.2009 16:24:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR


Nikad nisam pripadala nijednom pravcu ni stilu. Uvek sam volela da sam picnuta, našminkana, na štiklicama, u miniću i sl user posted image  Počela sam jako ranije da izlazim u grad i šminkam se


Sa 18 sam bila u Budimpešti, tamo smo slabo izlazili. A pre i posle Pešte, svaki vikend u diskoteku, bio je aktuelan Paradizo user posted image , a onda kada je to prošlo, od onda smo pičili po tehno žurkama.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
14.3.2009 20:53:09   
Verus
He he Tasha, Paradizo..da isla sam tamo i isli smo na Djavu, i secam se u to vreme je bila i Madona u hotelu Park, i tamo smo zavrsili par puta...i tako, kafici, "otpadanje" ispred zgrade..user posted image bilo nam je super

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
14.3.2009 20:57:16   
bebać
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Jeca RR


Nikad nisam pripadala nijednom pravcu ni stilu. Uvek sam volela da sam picnuta, našminkana, na štiklicama, u miniću i sl user posted image  Počela sam jako ranije da izlazim u grad i šminkam se


Sa 18 sam bila u Budimpešti, tamo smo slabo izlazili. A pre i posle Pešte, svaki vikend u diskoteku, bio je aktuelan Paradizo user posted image , a onda kada je to prošlo, od onda smo pičili po tehno žurkama.


Ovo bih mogla potpisati,samo što ja baš i nisam tako rano počela izlaziti,imala sam skoro 16god. ustvari ne znam šta je rano za koga,danas počinju izlaziti i sa 12god.i nisam išla u Peštu,nego u neke naše lokale,eventualno BL,i tako


< Poruku je uredio bebać -- 14.3.2009 20:58:04 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
14.3.2009 21:08:33   
Jeca*
Ja sam počela izlaziti sa 13 godina u grad. Imala sam uvek ograničen izlazak, ali sam izlazila. Sa 16 godina sam već ušla u tu dugu vezu.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
14.3.2009 21:17:28   
eugenija
Ja sam bila dete koje je živelo za "napolje" odvajkada.. Sećam se da me baka ganjala sa tanjirom pasulja po ulici, jer nisam htela u kuću nikakouser posted image ..
Najviše sam visila po parkovima, ispred dragstora, klupama, vrtićima i školama (kad ne rade) user posted image user posted image user posted image .. Izuzetno burna mladost, bila sam u metal, pa u punk fazonu... Prava mala buntovnica.. Nema rock, punk ili metal koncerta na kom nisam bila u prvim redovima u sred tzv. "šutki"  user posted image user posted image Bila su to bezbrižna vremena, sve u svemu.. Njaaa...

PS. (Pozdaravc za Bebaća, dobro došlauser posted image )

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
15.3.2009 7:32:31   
Lu
U srednoj školi sam počela izlaziti i imala izlaz do 10h samo subotom.
Oda mi je pekinuta i škola i izlasci,viša silauser posted image
Ponovo je sve krenulo sa 20 i nešto,više se ni ne sjećam a tada smo svi bili partijaneri kafići i diskoteke do jutra...i to je prošlouser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
15.3.2009 15:48:20   
maša
Ja sam počela izlaziti  po diskotekama i kafićima još u 1. srednje. Bila sam onako više šminkerica u početku, a posle sam se najbolje osećala u "kecarama", ravnim cipelicama i nekoj šašavoj majčici....A sve je to bilo tako davno...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
18.3.2009 10:51:52   
Anoniman
tek sad pronadjoh ovu temu... i mogu potpisati sve sto je eugenija rekla!!!!
koncerte sam pravo volila... i niti jedan me nije mogao fuliti... i sada volim otici na neke koncerte, ali naravno vise nemam zivaca za guzvu, i zadnji na kojem sam bila je Laibach,
identicno!!! Ramba u proslu subotu, al se nadam da cu otici sad u ovu subotu na koncert (Ne)normalni Balasevic u Slogi!!!

inace mjesta moje mladosti Cinema club, BB disco, Buldog (ni jedno ne radi vec godinama), bivsi Tito sad Kuća, Che (popularnije kod Zele)... e sad ima i nekih sminkerskih mjesta koja smo znali posjetiti s vremena na vrijeme, ono cisto da "shokiramo" fine cure i decke user posted image

(odgovor članu maša)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
25.3.2009 19:02:12   
afrodita
Deco moja: u moje vreme nije bilo kafica,
samo disko i bioskop.
U disku se igralo dva levo dva desno sa savijenim
rukama u laktovima.
Salim se naravno...
user posted image
Izlazila sam u diskoteke i kafice ali samo do 12h.
...ipak nisam daleko od onog vremena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
27.3.2009 11:03:35   
Modessty

IZVORNA PORUKA: eugenija

Ja sam bila dete koje je živelo za "napolje" odvajkada.. Sećam se da me baka ganjala sa tanjirom pasulja po ulici, jer nisam htela u kuću nikakouser posted image ..
Najviše sam visila po parkovima, ispred dragstora, klupama, vrtićima i školama (kad ne rade) user posted image user posted image user posted image .. Izuzetno burna mladost, bila sam u metal, pa u punk fazonu... Prava mala buntovnica.. Nema rock, punk ili metal koncerta na kom nisam bila u prvim redovima u sred tzv. "šutki"  user posted image user posted image Bila su to bezbrižna vremena, sve u svemu.. Njaaa...

PS. (Pozdaravc za Bebaća, dobro došlauser posted image )


Eugi i ja bila u rock - metal fazonu!!!!user posted image user posted image user posted image

Duga kosa, tesne farmerice, teksas jakna sa GNR prišivačem na ledjima user posted image Zimi išli u klub Pravnog fakulteta - to je bilo jedino mesto gde se mogla čuti metallica, GNR, Iron Maiden..... user posted image Takvo bilo vreme!!!! user posted image Leti na keju pored reke uz gitaru naravno!
Ja i moje 3 drugarice večiti bunovnici user posted image A izlazilo se do 12h. I to mi je bilo super jer nisam baš noćna ptica.
E onda se pojavi tehno i upropisto doživljaj user posted image A i mi smo porasliuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
27.3.2009 11:37:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita


U disku se igralo dva levo dva desno sa savijenim
rukama u laktovima.



user posted image user posted image user posted image   user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
1.2.2011 23:32:06   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ja sam bila dete koje je živelo za "napolje" odvajkada.. Sećam se da me baka ganjala sa tanjirom pasulja po ulici, jer nisam htela u kuću nikakouser posted image ..
Najviše sam visila po parkovima, ispred dragstora, klupama, vrtićima i školama (kad ne rade) user posted image user posted image user posted image .. Izuzetno burna mladost, bila sam u metal, pa u punk fazonu... Prava mala buntovnica.. Nema rock, punk ili metal koncerta na kom nisam bila u prvim redovima u sred tzv. "šutki"  user posted image user posted image Bila su to bezbrižna vremena, sve u svemu.. Njaaa...

PS. (Pozdaravc za Bebaća, dobro došlauser posted image )


ovo kao da sam ja pisala, joj bre Eugi što mi nedostaješ user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
1.2.2011 23:38:16   
dunja RR
aj da ne otvaram novu temu, htedoh da napišem da sam sinoć izašla na neku žurku koju je jedan klijent pravio u klubu Dobrila user posted image
živa muzika, bend Balkan expres,svirali su rock EXTRA DOBRO, svaku pesmu mi uboli. prvo smo večerali razne pikanterije, posle se bacila na Heineken i na kraju đuska; žao mi što mm nije bio sa mnom, klijent se ljutio što ga nisam povela.....


joj što je bilo dobro, baš nisam dugo; opet bi sada ali sa mm, da đuskamo uz malo alkohola do besvestiuser posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 1.2.2011 23:46:25 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
1.2.2011 23:40:06   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

aj da ne otvaram novu temu, htedoh da napišem da sam sinoć izašla na neku žurku koju je jedan klijent pravio u klubu Dobrila user posted image
živa muzika, bend Balkan expres,svirali su rock EXTRA DOBRO, svaku pesmu mi uboli. prvo smo večerali razne pikanterije, posle se bacila na Heineken i na kraju đuska; žao mi mm nije bio sa mnom, klijent se ljutio što ga nisam povela.....


joj što je bilo dobro, baš nisam dugo; opet bi sada ali sa mm, da đuskamo uz mali alkohola do besvestiuser posted image




tako mi je juče bio naporan dan, sve kampanje nove danas krenule, sva tri paketa, Branding DM, novi Chicco; dok sam sve pripremila i odradila.....uffff jedva sam čekala tako besna od umora da izbacim svu negativu uz pivo i dobru mjuzu user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
2.2.2011 0:19:35   
dunja RR
na ovu pesmu smo svi bili na nogama user posted image :

Veseli Đurđevdan - Balkan ekspres bend

< Poruku je uredio dunja RR -- 2.2.2011 0:20:26 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
2.2.2011 8:03:17   
Trcosava
Niko nije išao u KST??????
Eugi i Vučko bi sigurno išli, da su u Bg user posted image

Eugi fališ mi sunac li ti tvoj!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
2.2.2011 8:09:30   
Jeca*
Kako bre niko? user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Gde ste izlazile sa 18 godina?
2.2.2011 8:13:55   
limunada
Ja sam volela da se opustim uz zivu svirku,tj.da se provedem mislim i dan danas volim user posted image juhu samo nek je veseloooo 

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here