|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno,sto...
6.5.2011 11:57:06   
jelenadunja
Cuvate li neku igracku,cebence,ili slicno iz detinjstva,koje vam puno znaci? user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 11:59:47   
*Alexx*
Nemam. U raznim selidbama se izgubilo. Imala sam majmuna i medu, njih se sećam kao da je bilo danas. Eeee, lažem - imam jednog Garfilda, sačuvala moja mama. Na njemu piše I hate Mondays. user posted image  

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 12:00:17   
Anoniman
Plišana lutka sa gumenim licem - zvala sam je Maja po crtaću pčelica Maja user posted image  user posted image  user posted image I dan danas je u životu, samo moram malo da je zakrpim, izlizao se štof user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 12:01:59   
Anoniman
Gumenu glodalicu - prase, čuvala sam je dugo i nadam se da je još uvek kod mame i da se nije izgubila u mom proputovanju i selidbama.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 12:02:46   
ivaj
Jos uvek imam moje malo zuto cebenceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 12:02:47   
anajid
Nazalost nemam,sve je izgorelo u ratuuser posted image i zagubljeno u silnim selidbamauser posted image .Imala sam omiljenu lutku celu,celavku.Jako mi je zao sto je nisam sacuvala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 12:04:02   
Anoniman
Di, user posted image . Pozajmiću ti ja moje prase malo da glockaš user posted image user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 12:04:53   
Ana RR
Anajid, i meni je sve ostalo u HR.. volela sam medu bez kog nisam mogla da zaspim, lutku Petru, prugu sa celom kompozicijom vozova i gomilu stripova, to je ono što sam najviše volela.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 12:05:33   
Olga75
ooo , daaa user posted image
imam : medu , kucu patku , pticicu , nekoliko lutki , knjige , ma svastaaa
sve to sad M koristi a ko me ima na fb moze tacno da prepozna sta je bilo moje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 13:33:57   
jance
imam nesto sto je u stvari ona bebi kosuljica na vezivanje ako znate o cemu pricam. to je bila moja majiiicka, i spaval sam sa njom ni sama ne znam koliko dugo. nikako mi nije bila zanimljiva ako je bila cista, samo kad je bila prljava. baka je otsekla parce (rukav mislim) i sacuvala ga, i obecala mi da cu je dobiti u miraz. i naravno, dobila sam taj rukav u miraz, eto ga stoji u ormaru ne znam sta cu sa njim user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 13:38:38   
anajid

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Di, user posted image . Pozajmiću ti ja moje prase malo da glockaš user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Koliko sam noci samo zbog nje proplakala,sadf cu jos i poceti da placem.Uopste ne znam kako sam je zaboravila kad smo krenuli u onom vihoru rata,a stalno sam je drzala u rukama,obucenu,utopljenu,premotanuuser posted image user posted image user posted image

Ta ce me trauma pratiti dok sam zivauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 13:41:50   
nencydrew
Nažalost, nemam, i prosto ne znam gde sam izgubila svog Timotija?user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 14:28:08   
pepeljuga
Imam lutku Gocu (to je ona lutka-beba, ali sa kosom) koju mi je mama kupila u Italiji. Dobila je ime po maminoj najboljoj drugarici koju sam obozavala, a sisala sam je, sminkala flomasterima i davala joj boce i sve je stoicki podnela user posted image Ima posebno mesto u mom srcu user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 14:42:32   
viking
Imam, lutku koju mi je tata doneo iz Iraka kad sam imala dve godine. Stoji na postolju koje se, kad se navije, okreće i čuje se muzika.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 14:43:08   
sneza24
Ja cuvam sve svoje igracke tj. moja mama sad.Imam i ja onu bebu celavu,joj kad se samo setim koliko sam trazila dedi da mi je kupi.Ima tu dosta onih gumenih igracaka,minijaturne garniture za sedenje,minijaturne serpice i po neki autic se nadje koji je uspeo nekako da prezivi od mog brata.
Sve je to bilo lepo slozeno u ormanu dok sam bila kod mojih a kad sam se udala brat se preslio u moju sobu i sve te igracke sklonio.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 14:47:28   
LillyT
Nemam pojma da li imam išta user posted image Ako je nešto ostalo, to je kod mojih, ja sam gomilu stvari pogubila u selidbama. Imam barbike.
Najdraže su mi neke pisanije iz srednje škole, to uredno čuvam negde u ZR-u (pa i srednja škola je detinjstvo, zar ne?)

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 14:55:11   
pepeljuga
Ja sam mislila na omiljenu. A Barbike cuvam kod mojih, u mojoj sobi, one najlepse (nekih pet, sest) i dva Kena user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
6.5.2011 17:09:08   
Nensi*
Imam kod mojih moju omiljenu lutku Caku,bez nje nigde nisam htela da idem. Sva je ofucana,ali ja sam je takvu jos vise volela. Mama mi je kupila istu takvu novu,nisam htela da je vidim. Jednom kad smo krenuli na more,stigli do Zlatibora,tad sam shvatila da nema Cake i u dreku,morali smo da se vratimo nazad po nju user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
7.5.2011 13:57:26   
eni26
imam lutku crnkinju. uvek mi je bilo cudna user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
7.5.2011 13:58:49   
pepeljuga
Sva je ofucana,ali ja sam je takvu jos vise volela.


I moja Goca je ofucana user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
7.5.2011 14:55:59   
moja ciklama
čuvam mnogo stvari..
Omiljena lutka, crnkinja, s kojom sam se retko igrala, jer je u mom detinjstvu bila apsolutni HIT. Pa mi je trebala, da se sa njom hvalim!user posted image

A ćelavko mi je presladak. Slikaću, pa ću da vam okačim da vidite! Munificiran preko 10 godinauser posted image

< Poruku je uredio moja ciklama -- 7.5.2011 14:56:40 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
7.5.2011 17:35:22   
liliana
Imam mog malog gumenog miša sa šeširom kog moja T. obožava!!!user posted image A mama je sačuvala gomilu mojih lutaka i  slikovnica (doduše-T. ih cepa kad ih se dokopa).user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
7.5.2011 19:06:18   
vanci
ja i nemam nesto igracaka,al tu je plisani meda kojeg su mi kupila kada sam uganula nogu. jako mi je drag pa sam ga zato sacuvala...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

vanci

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
7.5.2011 19:13:09   
Verus
joj nensiuser posted image
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Imam kod mojih moju omiljenu lutku Caku,bez nje nigde nisam htela da idem. Sva je ofucana,ali ja sam je takvu jos vise volela. Mama mi je kupila istu takvu novu,nisam htela da je vidim. Jednom kad smo krenuli na more,stigli do Zlatibora,tad sam shvatila da nema Cake i u dreku,morali smo da se vratimo nazad po nju user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Imate li neku omiljenu igracku,ili slicno...
7.5.2011 19:19:45   
majathegreat
Omiljena igračka mi je bio jedan plišani Garfield. Naravno da ga čuvam, a pored njega čuvam skoro i sve druge igračke, a imam ih mnogooo. Počev od nekih gumenih bebećih, pa drvenih kocki, pa plastičnih kojekakvih kocki, pa elektro pionir, pa onda lutke i lutkice i njihov sav nameštaj i odelca, pa sudovi, pa onda lego kocke (da se pohvalim, imam čitav grad 5-6m2.), pa onda barbika, ken, njihova beba i ona skiper, sve po jedno, pa kuća za barbike sa sve liftom, pa crveni barbie ferrari, plišane (ceo zoološki vrt), ima i bratovih naravno, mastersi, transformersi, ninja kornjače i vojnika raznih fela, a autića da ne govorim koliko. Uglavnom naša jedna velika soba je bila pravi mali raj za svu dečurliju iz okruženja, familije, ulice, pa onda i zabavišta i škole. A i dan danas znamo da se okupimo i igramo lego kockama. Mada su skoro moje drugarice poželele da donesem i kuću za barbike sa sela da je montiramo, pa ću im ispuniti želju čim pre. user posted image

(odgovor članu vanci)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here