|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Joga
4.2.2011 15:16:07   
*Alexx*
Joga je nauka o zdravlju - tako kažu user posted image

Mene joga oduševljava. Jako je zanimljiva, sviđa mi se što se mora uposliti mozak da bi se praktikovala. Išla sam nekoliko meseci, nije mi se sviđala instruktorka, a i termini su bili takvi da sam često kasnila zbog posla... Ali asane - divota! Telo se taakoo lepo rastegne... Sve se više nosim mišlju da krenem ponovo. 
Da li praktikujete jogu?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Joga
4.2.2011 15:19:13   
minavb
Jok. Ja to ne kontam. Ja volim kardio-istrcim kilometre i kilometre, izdrndam se na steperu i zaboravim sve sto me mucio a u mozgu sreca sreca radost!!! Joooj jedva cekam ponovo!!!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Joga
4.2.2011 15:56:14   
*Alexx*
Problem je u tome što je meni kardio dosadan. Meni bi najbolja kombinacija bila jedan trening joge, jedan trening kardio, u stvari user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Joga
8.2.2011 13:01:13   
Anoniman
moja kuma je isla nekoliko meseci i odusevljena je, mnogo joj se svidja. posto sad zbog posla ne stize, radi kod kuce i planira ponovo da krene.
isto tako, jedna drugarica koja je sad u 8om mesecu trudnoce, vec celu trudnocu ide na jogu za trudnice i kaze da se odlicno oseca.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Joga
8.2.2011 13:05:29   
New Mom
Išla sam nekih godinu dana, pa se promenilo mesto održavanja i vreme, izgubila sam konce i na kraju odustala. Onda sam ostala trudna, a tada to može samo ako si se već bavio time. Sad sam u fazi traženja gde to ima u NS-u kako treba.
Išla sam na Hatha-jogu. Oduševljena sam! Mislila sam da će mi biti dosadno jer sam ja jako dinamična, ali baš sam pogrešila - osećaj je neverovatan. Asane su baš zahtevne i nije ni malo naivno. Osećala sam se posle nekoliko nedelja kao da sam 10 kg lakša.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Joga
8.2.2011 13:11:24   
*Alexx*
Ja jurim ovih dana termine, svi su u 20h, a to mi baš ne odgovara user posted image Da je bar od 21h... tražim dalje. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Joga
8.2.2011 13:14:04   
dunja RR
Alexx baci pogled pa ću obrisati link:)

user posted image

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ja jurim ovih dana termine, svi su u 20h, a to mi baš ne odgovara user posted image Da je bar od 21h... tražim dalje. user posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 8.2.2011 13:19:01 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Joga
8.2.2011 13:14:20   
Anoniman
ova moja drugarica nije isla nikad pre na jogu. i kad je ostala trudna nije isla na obicnu jogu, nego na jogu za trudnice. nije imala nikakvih problema.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Joga
8.2.2011 13:16:58   
*Alexx*
Videla, dunja, tnx user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Joga
15.2.2011 11:34:37   
stimpy
ovih dana krecem na jogu za trudnice pa cu vam preneti moje iskustvo......user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Joga
15.2.2011 11:42:17   
snovi
IZVORNA PORUKA: stimpy

ovih dana krecem na jogu za trudnice pa cu vam preneti moje iskustvo......user posted image


super, jedva čekamo, mnoge od nas to zanima user posted image

(odgovor članu stimpy)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Joga
18.2.2011 18:48:31   
Anoniman
CLANAK

(odgovor članu snovi)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Joga
3.1.2013 16:27:42   
boba 11
Vec dugo se nosim mislju da krenem na jogu i naletim danas slucajno na oglas-juhu ima cak i kod nas u Temerinu.U petak ili subotu idem da vidim kako to izgleda jer mi je vec jako dosadno u kuci i ne bavim se bas nikakvim aktivnostima pa me naravno sve boli.Bas se radujem a nadam se i da cu krenuti redovno ako mi se svidiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Joga
3.1.2013 16:46:14   
MicinaMama
Zene evo samarauser posted image ,doktori psihijatri,psiholozi i drugi tog zahvata tvrde da joga ima los ucinak na covekovu psihu jer je joga stvar dusevne hipnoze.Vezbajuci dusevni mir u tisini pospesuju dusevni nemir u brlogu.

A svet je upravo takav.

U sustini kazu da covjek koji se bavi jogom gubi kontrolu u teskim trenucima,zabelezena je velika agresivnost.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Joga
3.1.2013 21:42:04   
Sanchy
I ja i moje drugarice krecemo posle srpske na joguuser posted image ,samo jos da se raspitam oko cene i termina..,

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Joga
3.1.2013 21:43:57   
Sanchy
IZVORNA PORUKA: MicinaMama

Zene evo samarauser posted image ,doktori psihijatri,psiholozi i drugi tog zahvata tvrde da joga ima los ucinak na covekovu psihu jer je joga stvar dusevne hipnoze.Vezbajuci dusevni mir u tisini pospesuju dusevni nemir u brlogu.

A svet je upravo takav.

U sustini kazu da covjek koji se bavi jogom gubi kontrolu u teskim trenucima,zabelezena je velika agresivnost.

user posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 3.1.2013 21:44:37 >

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Joga
30.4.2018 18:10:24   
mama Jo
Volela bih da krenem i planiram

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Joga
30.4.2018 21:11:02   
Anck Su Nmaun
Ne privlaci me ni malo

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Joga
1.5.2018 3:43:01   
mama Jo
Kad vidim sta sve rade ovi sro idu na jogu, ja stvarno pozelim istog momenta ds je upisem 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Joga
1.5.2018 6:56:55   
pari
Ja sam isla godinama pre prve trudnoce...posle sam i u trudnoci vezbala, sad vezbam poslednjih mesec dana...meni jako.prija...zavisi naravno i ko drzi jogu,da li nam prija ta osoba,atmosfera,ljudi koji su tu...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Joga
1.5.2018 8:10:11   
MimaKos
Meni se oduvek svidjala a i sve zene koje idu su avioni!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Joga
8.2.2023 16:17:14   
Didy
Da se pohvalim - krenula sam jutros na jogu. 🙂

Sve me boli, ali prija. U petak novi trening. 🙂Konačno sam našla neku aktivnost koja nije u večernjim satima, a da nije teretana, jer to nikako ne volim. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Joga
27.4.2023 23:35:16   
Didy
Da se pohvalim - i dalje idem. Nisam nijedan trening preskočila. Odlična je joga, mnogo mi prija. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Joga
28.4.2023 7:57:02   
Peace*
Svaka čast. Tako ja idem na pilates godinama i extra mi prija. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Joga
29.4.2023 1:11:45   
Didy
Ja sam prvo išla na aerobik, onako baš intenzivan, pa sam posle 1. porođaja prešla na pilates, a sad mislim da mi ništa od toga više ne bi prijalo. Prvo što me posle 2. porođaja muči ponekad inkontinencija, tako da nema šanse da bih mogla opet neke aktivnosti sa skakanjem (mada moram priznati da otkako redovno vežbam gotovo da je više i nemam), a drugo mislim da moji zglobovi i kolena više ne bi izdržali neka vežbanja gde se oni dodatno opterećuju, tako da mislim da mi je ovo trenutno prava mera. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here