|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kakav automobil izabrati???
18.6.2009 15:56:27   
NadaR
Mm i ja imamo jedan automobil. Fokus karavan kojeg ja mrzim. Ogroman je. Moj djevojacki golf preminuo. user posted image Njemu treba auto, meni i Miloshu takodje treba.
Ima jedan dug, covjek mu poonudio automobil(prodaje ih) Mi bi to sad iskoristili jer od njega novac necemo dobiti. Bolje ista nego nista. Onda sam u nedoumici... Koji auto????
Pa, kakav auto vi vozite? Sta vam se svidja?
Vidjela sam tamo slatkog kliauser posted image Pomagajte


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kakav automobil izabrati???
18.6.2009 15:59:57   
Anoniman
reno clio je odlican (mada ja licno ne volim mala auta) startan je , brz....jao jos ako je sportska verzija ..... wow ...ali ako volis manja auta onda ti je clio odlican izbor

ja imam opel astru bertone
user posted image
ovakva samo je moja bordo

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kakav automobil izabrati???
18.6.2009 16:02:21   
Anoniman
Ja vozim Clia, onog što je bio auto godine 2007. To ja tako opisno, pošto nemam pojma tačnije, znači nikakve brojeve koji bi označili koji model je u pitanju.

Mislim da je ovaj, čak je i moj teget. user posted image

user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kakav automobil izabrati???
18.6.2009 16:05:32   
NadaR
Ja bih nesto manje. Cisto da imam za grad, za vakcinu i tako neke stvarcice obaviti. Za negdje dalje idemo karavanom.
Takav je onaj sto sam ga gledala, samo metalik sivi.
Ima i neki polo.
Uhuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kakav automobil izabrati???
18.6.2009 16:06:01   
Tara
Bio je u planu ,ali ove godine nema nista od toga,
tako da to ostavljamo za sledecu!
Baci pogled , KLIK

Ja sad vozim opel corsu - belu, ali nam zbog posla trebao veci auto .
Corsa me nikad nije izneverila ,kuc kuc da ne ureknem

< Poruku je uredio Tara -- 18.6.2009 16:07:59 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kakav automobil izabrati???
18.6.2009 16:07:14   
NadaR
Sto je fin user posted image
Nazalost vjerujem i skup

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kakav automobil izabrati???
18.6.2009 16:12:41   
Tara
Pazi ovde nisam ni gledala koliko je,
nego u Francuskoj, imali smo popust 20% , imas free taks..
I bas je ispalo povoljno ,
ne mogu tacno da se setim ,bilo je prosle godine (da ne lupim)
Naci cu imala sam negde zapisanouser posted image
Ali ako ti treba za grad , opel corsa je stvarno zahvalnauser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kakav automobil izabrati???
18.6.2009 16:15:30   
NadaR
Cisto da beban i ja ne zavisimo od supruga. Kad je on na putu, nas dvoje ne mozemo nikud.
Mm mi predlaze ovaj novi punto da jos malo doplatimo.
Sad sam kao dijete u prodavnici igracakauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kakav automobil izabrati???
18.6.2009 16:20:14   
Tara
Pazi, da mi ne treba zbog posla veci ,user posted image
corsu ne bih menjala dok se ne raspadne!
Znaci lak za parkiranje, provuces se kako hoces,
mi zimi na Kopaoniku on vuce bez lanaca , znas kako user posted image
Dobar je i punto , ne znam kako izgleda novi user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kakav automobil izabrati???
18.6.2009 16:21:05   
sneza24
Mi imamo Opel Corsu 2004 god
user posted image
Opel Astru 2008 god
user posted image
i yuga neznam koje je godiste ima dvdesetak godina
user posted image
Cak sam vam stavila slike auta u bojama koje i imamo.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kakav automobil izabrati???
18.6.2009 17:53:28   
Dora
user posted image
ovo je moj auto. Mazda 3
kad sam prvi put sela u njega, nisam mogla da izađem, bila je to ljubav na prvi pogled.user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kakav automobil izabrati???
18.6.2009 20:56:28   
bebać
Nado ja kad bi uzimala auto koje bi ja vozila ja bih opet veliko auto neko,meni je preludo akd riba vozi dugo bijesno autouser posted image user posted image user posted image

Tako da ti i nisam od koristi...a mi imamo Golfa 3 karavana(moj m vjeruje njihovim autima,akže ne gube na cijeni...pošto kupiš po to prodaš)

user posted image

E isti ovakav,i boja...ma sve....ja ga ponekad upalim,navikla sam se na njega(mada sam upočetku mislila da vozim bus kakavuser posted image user posted image user posted image )a kako smo u gradu,nismo planirali kupovat drugo za sad auto


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kakav automobil izabrati???
18.6.2009 22:37:33   
NadaR
Slatka mi je ova Snezina corsa.
Joj ja ne volim karavan. user posted image
Mm cuti, nece nista da mi pomogne. Kaze, ako bi on sta predlozio pa to ne bude dobro , onda je mrtav covjekuser posted image user posted image
Bolje da bude miranuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kakav automobil izabrati???
18.6.2009 23:58:08   
Dora
Ja volim velike automobile, ali moj brat sad ima korsu, vozim je ponekad... ima 1000 kubika (ko da voziš bajsuser posted image ) ali malo troši... Nije loša, praktična je za po gradu...
Ali meni nema boljeg auta od Mazde user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 7:07:43   
Lu
Nada,kad kupuješ  auto prije svega razmisli o održavanju,jer najlakše je kupiti auto.
Znači što veće auto,veći troškovi normalno,više goriva troši,skuplji popravci)pošto je polovan),skuplja registracija itd...
Naravno ako ti ovo nije bitno onda uzmi neku lađu i uživajuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 7:13:44   
afrodita

user posted image
Nepredlazem ti da kupis ovaj, samo pokazujem moj.



< Poruku je uredio afrodita -- 19.6.2009 7:14:49 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 8:43:52   
Anoniman
Nado draga pola ja licno ne bih nikad kupila (kradu se jbg).... a punto samo ako je turbo disel....al im je limarija losa u vraziju mater ....imala sam ga nekad davno , i ne bitno je jel najnoviji ili stariji

corsa, clio, peugeot neki mali ....to su super autići

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 8:46:23   
Anoniman
Punta se ne isplati kupiti. Košta kao Dachia, a onda bolje Dachia.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 8:48:28   
Anoniman
MM je vozio Punta. Slupa se čovek, da ne detaljišem, uterao je u Volva sa strane. Volvu se malko ulubila vrata, a naš Punto... Ma ceo prednji deo je završio mužu u krilu, a uterao je brzinom 30km/h. Krenuo sa STOP-a, znači tek prebacio u drugu...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 8:53:21   
Anoniman
sad sam bas pomenula Tasho motori su im extra ....a limarija karuser posted image
imala sam ja Punta sladak pravo (stari mi kupio da napravi zensko od mene) znas ono mali autić, fazoni folovi, a ja se ježim od malih auta

ali reno, peugeot i opel imaju super male aute (i velike naravno) i moja je topla preporuka neki od tih da uzme

ili nepoderivog Golfa 2

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 8:55:28   
Anoniman
e sad ima jos jedna odlicna stvar kod Golfa 2 ....jeftin je za odrzavanje , malo trosi, ko upaljac , a dijelove mozes i na trafici kupiti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 8:57:11   
Anoniman
Ja sam učila da vozim na Golfu 2, tako da imam posebnu emotivnu vezanost za taj auto. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:00:07   
Anoniman
i ja sam user posted image user posted image user posted image user posted image

a moj mm i dan danas ima golfa 2.... za po gradu ....dok se ja kuruser posted image s bertoneom user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:07:05   
Anoniman
Jaoo...shto svi imate dobre auteee user posted image

Mi smo nekada davno imali Audi 80 klik koji je za mene auto snova....kada bih mogla kupila bih ga odma..Nazalost tata ga je prodao jer mu je bilo skupo odrzavanje...a ja sam ga vozila svega jednom...jer ga je prodao pre moje 18-te i nisam imala vozachku...jer da jesam...ne bih ga prodavao sigurno....
Posle smo imali Opel Kadet...neznam koji...al sruser posted image nje do bola....vishe je bio u garazi nego na putu....user posted image

Dragi sada ima Fiat Una...i super je auto....star je...ali smo ga utegli...i super ide...em shto je na gas...pa se vozamo koliko nam dusha zeli...

Ako volish velike aute...kupi audi 80....moja topla preporuka....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:33:39   
bebać
Ih kad sam ja prvi put ušla u auto od m da vozim...a do tad sve vozila dizele,a ovaj benzinac...jao šta se desilo...to je bilo na parkingu...zapucala sam se u golfa keca,i pokršila ga samo takouser posted image user posted image user posted image user posted image utjerala ga uza zid..ma skroz...a našem samo otpalo jedno svjetlo i ništa više...

uprkos svemu tome,posle smo morali čoveku komplet renovirat golga keca,a em sam i nečiju mazdu zakačila,pa i to popravljajuser posted image user posted image user posted image

ipak,sjetim se toga svega rado....to su bili početci od mene i mog m...zabavljali se možda mjesec danauser posted image

i moj čoek sve uzeo an sebe i sredio štetu koju sam napravilauser posted image a ja sam njemu platila u naturiuser posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here