|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako reagujete na klima uređaje?
17.7.2009 14:57:09   
Anoniman
Muku mučim već danima kako su počele ove vrućine.

Radim u kancelariji gde nas je 20-oro. Ne mogu ja da biram da li će klimE (više klima uređaja) biti upaljene ili ne. Mogu da ne upalim ovu iza svojih leđa, međutim, u kancelariji bude hladno. Nemam nekih posebnih problema dok sam u kancelariji, malo počne glava da me bolucka pred kraj radnog vremena, ali kada izađem sa posla na ulicu, glava me preseče, kao da mi je neko zabio sekiru u nju.

Kako se vi nosite sa klimatizovanim prostorom i naglom promenom temperature?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
17.7.2009 15:05:22   
Anoniman
Imala sam slican problem, dok u svojoj glavi nisam presekla: ili zarenje zbog ne ukljucene klime, ili sekira zbog ohladjene prostorije, odabrala sam sekiru. Ni jedno ne valja, ali ja ne mogu da zivim kad mi je preterano vruce. I ako mi nekad bude hladn, obujem rezervne poluzatvorene sandale, ili laneni sal prebacim preko ramena. I nocu u spavacoj sobi drzimo klimu na 23-24 stepena, pa se lepo pokrijem, a ne onako da spavam oznojana i ujutru ustanem polunormalna i smorena od vrucine.

Ja bih ono leto kad sam ja bila mala, max. 31 stepen, a noci pristojne, ali nema. Do tada, uz kolekciju daljinaca na nocnom stocicu bice i ovaj od klime.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
17.7.2009 15:07:01   
mihi
Frustrira me kada non stop radi, ali ne mogu da se kuvam nocu, moram da je ukljucim!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
17.7.2009 15:52:48   
marince1
Uf kako meni fali jedna klima!!!Bila sam da pitam,ali gospoda mogu da me ubeleze na spisak i da je dobijem za nekih mesec dana!Ja cu da budem skuvana do tad!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
17.7.2009 19:50:12   
Verus
Reagujem ako nemam klimu!user posted image  Hocu da poludim ako mi je toplo, uvek mi je upaljena....u kuci, kolima itd.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
17.7.2009 21:41:51   
Zlatna ribica
Mislim da bih poludela da nemamo klimu. Zivimo u porodicnoj kuci na spratu, pod plocom, tako da je kod nas rerna. Unazad dva dana palimo klimu i nocu, jer ne znam kako bi spavali da je ne ukljucimo.

_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
17.7.2009 22:20:07   
božana
Mene boli glava ako sam duže vremena provela u klimatizovanoj prostoriji, pa onda izadjem napolje.

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
17.7.2009 22:28:39   
Kiki BG
Mene ume da boli glava kada sam puno blizu klima uredjaja... Npr kada u kolima pustim da duva direktno u mene da se sto pre rashladim,ako preteram zabolece me glava i onda pustim da duva svuda samo ne meni u glavu.. Cak od promene toplo-hladno pocnem da kijam...
Stasno tesko mi je bilo u Indiji gde je plus cvrc napolju i jako velika kolicina vlaznosti vazduha, pa kad izadjem iz hotela gde se dobro osecam i dahnem tezak,vlazan i topao vazduh hocu da se ugusim... Tamo mi je tesko padala promena temperature,stalna promena klimatizovanog i prirodnog vazduha...

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
17.7.2009 22:32:36   
Lu
U kući nemamo klimu jer nam ne treba zato što smo dosta uložili u izolaciju kuće.
U autu mi ne smeta ni inače mi ne smeta ako negdje kratko boravim pa izađem vani,iako sam nedavno u banci zaradila čak upalu krajnika,stajala sam pola sata u redu a jedno vrijeme je puhalo direktno u mene,kad sam izašla vani glava me zaboljela i jedva sam se dovezla kući,počelo mi se nesvijestiti.
Inače u toj banci je klima prejako uključena.
Svi mi znamo da to nije baš zdravo,nagle promjene temperature,zato umjereno i neće biti problemauser posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
17.7.2009 23:54:31   
Maya21
Ja sam ceo dan provela kod mojih roditelja jer oni imaju klimu a mi ne. I sad me boli glava, uvek je tako ako duže ostanem u klimatizovanom prostoru.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
18.7.2009 9:54:49   
NadaR
   U kuci je nemam zato sto nam nije potrebna zbog dobre izolacije... da bih odspavala po danu, moram se pokriti.
Navece nam je takodje svjeze zbog blizine rijeke.
U autu ne pretjerujem tako da nemamo problemauser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
18.7.2009 10:59:31   
mamanp
Kuci je nemam (a volela bih), a u kancelariji je iznad moje glave i pravo mi prija. Ne podnosim vrucinu nikako.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
22.2.2010 23:06:20   
Anoniman
Mrzim klimu! Cim pocne da duva meni se vrti u glavu!

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
24.6.2012 16:42:30   
dunja RR
HELP, da li neko ima prenosnu klimu, kakva su iskustva?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
24.6.2012 17:01:29   
isidora88
kako koristiiti klimu u autu a da ne smeta detetu?ici cemo na more kolima i strah me da se mateja ne prehladi

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
24.6.2012 17:12:15   
Anoniman
dunja, ja sam imala, jedino zeznuto je bilo naci joj odvod za vazduh (odzak nas je spasao) a veliki bonus joj je bio sto je radila sa vodom pa nam je kuca bila i ovlazena ... to su one greje/hladi klime OVAKO nesto.
bas smo mm i ja komentarisali kako bi dali 60 crvenih za novu samo da imamo viska :o)
i iskreno, vise sam je volela od ove klasicne klime

isi, a da krenete nocu? to sam cula da preporucuju, kretanje kasno nocu ili jako rano ujutru - em dete prespava deo puta em nije toplo. svakako mi ne guramo klimu da jako hladi, bolje malicak da se znoji nego da se prehladimo

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
24.6.2012 17:18:00   
isidora88
krenucemo nocu ali cemo svratiti na zlatibor da prespavamo i ujutru rano bismo krenuli ali ce nas svakako zakaciti sunce,i ja mislim da necemo paliti klimu,sto je sigurno,sigurno

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
24.6.2012 17:37:58   
dunja RR
BB hvalaaaa, a šta vam se desilo sa njom, vidim da pričaš u prošlom vremenu? :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
24.6.2012 17:43:34   
tijatija
Nikako, ja je ukljucujem samo kad peglam , inace me od nje strasno glava boli, u autu jedino kad idemo duze relacije, isto tako promaju nevolim bolje mi je da trpim vrucinu nego posle glavobolju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
24.6.2012 17:45:41   
cockic
vala klima je super dok si u stanu ali kad izadjes uzasno klepi u glavu.a tek u teznim centrima evo mi danas bili u uscu kad izadjosmo u garazu samo sto se nesrusi user posted image
a mene je jednom klima i usinula cela noga mi se nesto ukocila od kuka ka dole dok sam se setila od cega,ja zaspala pored klime i trsnu me.zato to vise nikad nisam uradila to je bilo pre jedno 5 godina.klima gore udara od promaje mada i promaja je zaje..na.i to me je skoro zveknulo kad je bilo ono promenjljivo vreme otvorena terasa par sati a mm otvorio prozor u drugoj sobi i tras u ledje dobih cak i onu nizu temperaturu sve me bolelo dva dana hodala sam kao robot.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
24.6.2012 17:51:12   
Anck Su Nmaun
BOLI ME GLAVAAAA

Kod mene je u dnevnoj klima, onda iz kuce u auto i tamo klima.... mrzim je ali ne bi mogli ziveti bez nje! Pa onda kombinujem da je ili smanjena ili da otvoren malo prozor, da cirkulise vazduh!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.6.2012 17:52:13 >

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
24.6.2012 22:26:30   
Anoniman
Bez klime bih tacno poludela , radi i nocu , ostavim otvorena vrata pa ona duva u mene ali iz druge prostorije pa nije strasno kao sto zvuci user posted image md se jadan pokrije sa dva frotira . onu u kolima takodje rabim maksimalno ..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
24.6.2012 22:30:31   
madre
uglavnom dobro, ali desi se da me zaboli glava ili procuri nos...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
25.6.2012 0:03:26   
Anoniman
pokvarila se matora, pa su je moji su se na kvarno ratosiljali. mutni su mi nesto ali ajde. imala je ona bar deceniju, ali nevezano bila je tu kad smo se preselili u novu kucu i mogla je da ohladi 60m2 kao od sale!
upravo pratim neke, dragi i ja smo skontali da bi nam jedna takva dobrodosla sad dok radi na ttavanu, da ga ne lupi toplotni a kasnije da mozemo da dogrevamo pojedine prostorije po potrebi

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kako reagujete na klima uređaje?
25.6.2012 1:09:41   
Anoniman
Ja volim promaju a i klimu. Doduše prozor ne zatvaram, kad je sve stalno zatvoreno a klima radi posle nekog vremena zaboli me glava.

Dunja, naš kum ima tu pokretnu i super je zadovoljan.

< Poruku je uredio gae_gr -- 25.6.2012 1:11:34 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here