|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Korona virus
1.3.2020 9:10:22   
nata11
Da li pratite situaciju?

Sta mislite kako ce se razvijati situacija?

Jedni naucnici sa Harvarda tvrde da ce oboleti do 60% populacije, drugi da je to smesno sve, da je opasno samo za stare i bolesne. 

Ja se ne plasim virusa ali me nervira. Sada kada trebam sa bebom na najprometniji Evropski aerodrom😩😩 Trebam putovati u grcu (ako ga ne zatvore do tada posto vec otkazuju sajmove). 
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Korona virus
1.3.2020 9:23:24   
Misha i Ljisha
Iskreno nije mi svejedno. Evo Dunja je na medjunarodnom turniru. Nije otkazan al mi bas nije svejedno. Jedna koleginica  je u karantinu. Blizu mi je sve to iskreno


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Korona virus
1.3.2020 9:29:18   
vonavoj
Auu,nato,kada putujete?Nije mi svejedno..bojim se i zbog posla,politicki kako ce ko iskoristiti..mm se brine,nece moci da radi,ako zatvore granice..gazda mu vec izgubio 2mil evra..izvozi u SAD...Po dosadasnjim pokazateljima kod dece nije strasan virus. Po meni je i ovaj grip sto je bio pre mesec dana kod nas,grozan,temp 5 dana,pa kasalj...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Korona virus
1.3.2020 9:32:46   
pari
Mm otkazan put za Svajcarsku iz Amerike...direktiva iz centrale, svima je otkazano...

Nemam pojma, i za ekonomiju je bas zeznuto...kaze mi mm da se vec oset_i tamo...
Ja ne znam sta da mislim...deluje mi malo prenaduvano

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Korona virus
1.3.2020 9:45:48   
vonavoj
Eto vidis pari..strasno.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Korona virus
1.3.2020 10:01:14   
mama ivane
Ja se plasim korone mnogo ljudi je umrlo , katastrofa😔


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Korona virus
1.3.2020 10:24:31   
nata11
Medju umrlima nema mladjih od 45 god i dece. Umiru stariji od 65 god koji su vec bolesni ali opet. 



Sada je Euronews javio da se broj obolelih u Evropi rapidno povecava (sta god rapidno njima znacilo) a u Kini stagnira. 

Mi idemo sredimo aprila. Valjda ce se do tada znati vise.  Ili zatvaraju ili se smanjuje broj obolelih i sirenje. 

Najlakse se siri u avionu i zatvorenim prostorima gde vazduh kruzi. Plus na Frankfurtskom aerodromu su ljudi kao mravi ne moze me niko ubediti da bar jedan nema virus. Prenosi se i preko kvake, znaci ne mogu sa detetom ni sesti slobodno, presvuci ga na stolu za presvlacenje. A opet nije moje dete jedino koje ce leteti u to vreme.   Ma bas mi sve ide na nerve. 



_____________________________





(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Korona virus
1.3.2020 11:04:17   
Maraj
Nato ja razmisljam oko letovanja...da li uplacivati...nije mi sve jedno da mi propadne oko 1000e zbog virusa, ako zatvore granice.
Tako da ja sam u dilemi da li uplatiti letovanje ili ne...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Korona virus
1.3.2020 12:19:12   
princezica1
Mislite da ce epidemija da traje do leta? Maraj letovanje mozes uplatiti i kasnije ako ne juris first minute.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Korona virus
1.3.2020 15:33:23   
flamingos
Zafrknuta situacija,ali,smiriće se sve to.Opet,bolje sačekajte sa uplatom.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Korona virus
1.3.2020 16:21:03   
dunja RR
Maraj, ako ti je frka, uplati osiguranje od otkaza putovanja, smešna je cifra, a vraćaju sav novac. Samo proveri da li pokriva ovu situaciju, a trebalo bi da da.
Ja otkako imamo S, uvek uplaćujem ovo osiguranje, uz putno zdravstveno (vezana su ova dva osiguranja).

IZVORNA PORUKA: Maraj

Nato ja razmisljam oko letovanja...da li uplacivati...nije mi sve jedno da mi propadne oko 1000e zbog virusa, ako zatvore granice.
Tako da ja sam u dilemi da li uplatiti letovanje ili ne...



< Poruku je uredio dunja RR -- 1.3.2020 16:24:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Korona virus
1.3.2020 16:24:05   
dunja RR
Ja sam iskreno iznenađenja kada čitam sve ovo, mi bili nedelju dana na Zlatiboru, tamo niko virus ni ne spominje, pa sada kada sve ovo čitam, a još mi upravo drugarica iz Dubaia piše da su tamo zatvoreni vrtići, škole, zabranjene vannastavne aktivnosti ... kaže u Iranu u jednom gradu umrlo 50 ljudi, javili malopre, a jednoj ženi u Japanu koja je pregurala virus, opet se vratio, u drugom obliku, mutirao .. Meni je sve ovo sada novo, delovalo mi je naduvano ranije, sada ne znam šta da mislim ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Korona virus
1.3.2020 16:56:19   
MamaNecaVo
Mom suprugu su do daljnjeg sva poslovna putovanja otkazana.
To se desilo pre dve nedelje i tek tada smo shvatili koliko je virus uzeo maha i koliko se zemlje,sem Srbije naravno,plase i kontrolisu desavanja.
Prijatelj iz Kine nam je javio jos davnih dana da je kod njih pakao ali da se krije,kao i prijatelji iz Italije,pre par dana.
Kau ljudi da nije za salu.E sad sto se kod nas sve shvata pod smejuriju je problem drzave i celnih ljudi koji daju takve informacije u udarnim terminima.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Korona virus
1.3.2020 16:57:24   
milicicak
Ja iz ovoga sto procitah do sada uopste ne bih rekla da je korona naivna i situacija prenaduvana. Mnogo se brzo prenosi za moj ukus... Nema mesta panici ali treba biti oprezan i odgovoran prema tudjem i sopstvenom zdravlju, ne konzumirati alkohol i voditi racuna o licnoj higijeni.

I ne znam, ja ne bih putovala u zemlje gde se broj obolelih svakodnevno povecava, pogotovo ne preko velikih aerodroma

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Korona virus
1.3.2020 17:06:18   
dunja RR
Pa ja sada kada čitam počinjem da mislim da je ozbiljno, zapravo kada čitam ovo što ovde pišete, i što mi javljaju prijatelji van Srbije.

Ovde vrtići, škole, sve redovno radi, jel tako?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Korona virus
1.3.2020 17:12:06   
vonavoj
Meni je samo interesantno kako je tako dug period inkubacije?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Korona virus
1.3.2020 17:19:22   
nata11
Cek Mili kako ne konzumirati alkohol kada su javili da pica tipa rakija, viski i sl.   sprecavaju virus. 😀



_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Korona virus
1.3.2020 17:29:28   
milicicak


IZVORNA PORUKA: nata11

Cek Mili kako ne konzumirati alkohol kada su javili da pica tipa rakija, viski i sl.   sprecavaju virus. 😀





Sprecavaju ako se koriste za dezinfekciju ruku i povrsina 😉 Oralna aplikacija ne pomaze 😂

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Korona virus
1.3.2020 18:49:19   
bubulence


IZVORNA PORUKA: nata11

Cek Mili kako ne konzumirati alkohol kada su javili da pica tipa rakija, viski i sl.   sprecavaju virus. 😀




Javili su i da je to samo sala 😁. Virusa kao virusa se ne plasim ni najmanje, smrtnost je manja od 2% i to pretezno kod starijih i vec bolesnih ljudi. Dok je kod svinjskog gripa smrtnost bila oko 70% (od broja zarazenih). Vise mislim da ce to biti pogubno za ekonomiju. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Korona virus
1.3.2020 19:03:26   
Filadendronka
Nato, mi planiramo odmor u Nemackoj za tri nedelje. 🥺🤔🥺

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Korona virus
1.3.2020 19:09:04   
nata11
Ma ubole smo ga samo tako 🤣🤣



Videcemo kako se situacija odvija. 
Kazem mm javili zene ne umiru ja idem a ti vidi kako ces. 😀😀

_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Korona virus
1.3.2020 19:13:59   
flamingos
Joj Nato dobra si😁


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Korona virus
1.3.2020 20:42:35   
Maslacak15
moze da se desi da nemci uvedu karantine. to uopste nije iskljuceno. verovatno ce biti nijansiranja izmedju zelje da se ogranici ekonomska steta i rizika, ali zdravlje stanovnistva je prioritet. za sada je bilo samo lokalnih ogranicavanja u severnoj rajni vestvaliji jer se u lokalu pojavio klaster. ali virus se siri sto me ne cudi. evo za 24 h zvanicno sa 60+ na 130+ slucajeva, to sto su registrovali.

 tako da neznam kakve odmore planirate i gde ali je situacija sto bi rekli englezi fluid. i ja bih na odmor druga nedelja aprila van nemacke i to me koci...nisam sigurna kakva ce biti ogranicenja za letenje...uooste ne panicim to je realnost.
nije bas tacno da samo stari stradaju (statisticki ih jeste najvise)  a i 2  posto je jako puno ako bi se prosirio u velikom obimu u stanovnistvu. i 1 posto je ogroman broj. na milion to je 10 hiljada pa.vi vidite....
ja se inace ponasam normalno, kod nas na poslu nema nestasice sterilijuma hahaha

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Korona virus
1.3.2020 21:09:57   
Misha i Ljisha
Ja procitala mm sta sve kazete ovde mislim da ce postati dokmsday prepper 😂


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Korona virus
1.3.2020 21:10:20   
Maslacak15
ovde idu po principu ako otkriju zariste sve zatvaraju na dve nedelje. I svi koji su teoretksi u kontaktu idu u karantin na dve nedelje. Bilo je skola i vrtica koje su zatvorene u Bavarskoj i NRWu- za sada pojedinacni slucajevi jel je ukupan broj zarazenih za sada samo 130 u celoj Nemackoj. Ali bilo ih je u Italiji 130 proslog vikenda pa ih je danas 1300. Samo kazem to brzo ide i ja racunam da moze da se desi svaki dan ako epidemija stigne u Berlin. U nemackoj za sada nema preminulih ali su prva dva slucaja muskarac i zena, bracni par koji su zavrsili na intenzivnoj oboje ( on u kriticnoj situaciji) od 40 i nesto godina. Tako da definitivno nije tacno da su samo stari i bolesni problematicni. Nego verovatno zavisi od dosta dodatnih faktora, mozda i od individualnih predispozicija itd. Virus je nov, malo se zna.
Ovde se prati mnogo vise i intenzivnije nego tu, ali se trude da se ne stvara opsta panika koja definitivno nikome nije saveznik. Moj muz je napunio spajz kojecim a ja sam mu se kao prava Srpknja smejala sat vremena. Najgore sto je kupio 5 kg brasna pa sam ga pitala jel to znaci dok sedim kuci u karantinu moram sve vreme da mesim kolace user posted image .

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here