|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mučnina
15.1.2009 18:27:10   
Anoniman
Da li ste imale mučnine u trudnoći? Koliko dugo? Kako ste ih rešavale?

Ja ih nisam imala.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mučnina
15.1.2009 19:42:49   
Koka Loka
Ne, uopšte.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mučnina
15.1.2009 20:17:39   
BINCE
ja ih jos nemam...osim kad ogladnim...hehe..mozda je jos rano,a ako sam na mamu necu  je nikako ni imati...

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mučnina
15.1.2009 22:00:21   
kumara
Ni ja jos uvek nista nemam, hvala bogu! user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mučnina
15.1.2009 22:22:42   
Maya21
Ja sa prvim detetom nista. A sa ovim, od samog pocetka, pa sve do kraja 4. meseca user posted image ali takva mi je cela trudnoca, 100% drugacija od prve user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mučnina
15.1.2009 23:28:22   
Milica#n
Ja u prvoj trudnoci sam se super osecala nikakvu mucninu nisam imala,ma nista, a sad imam, nije bas velika da moram povracati ale ipak imam.


_____________________________

Stefan 18.8. 2007.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mučnina
16.1.2009 7:17:58   
guppy RR
Ma Mayo kako? Ti si nešto pobrkala, draga moja........
sećam se da si mi celu trudnoću sa Matejem pričala da ti je muka noću i da ustaješ.... user posted image

(odgovor članu Milica#n)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mučnina
16.1.2009 9:11:52   
MERYEN
Prva 4 meseca i na vodu sam povracala,bilo je strasno,svaki parfem koji sam tad osetila sad ne podnosim,znala sam da mm dezodorans uzmem i izadjem na terasu i prskam da ga sto pre potrosi naravno kad on ne vidi.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mučnina
16.1.2009 13:08:22   
Lu
Nisam imala mučninu nikada,srećauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mučnina
16.1.2009 13:31:07   
BINCE
nemam ni ja mucninu,,sig,kad nisam dosad necu ni odsad......

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mučnina
16.1.2009 15:00:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MERYEN

znala sam da mm dezodorans uzmem i izadjem na terasu i prskam da ga sto pre potrosi naravno kad on ne vidi.


user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mučnina
16.1.2009 17:14:11   
kumara

IZVORNA PORUKA: BINCE

nemam ni ja mucninu,,sig,kad nisam dosad necu ni odsad......


Ne mora da znaci. To sam i ja danas rekla, pa mi je jedna starija koleginica rekla da se mucnine mogu javiti i samo nedelju dana, ne moraju da prate cela prva 3 meseca. Jao zelim nam da nas to preskoci! user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mučnina
16.1.2009 17:25:56   
gina
Ja u prvoj trudnoci nisam imala mucnine. U ovoj drugoj mi je bilo muka do 3. meseca svako jutro i kad sam gladna. Mada, povracala sam samo 4 puta. Kako sam resavala? He, he... hranom.... jela sam kao luda kad osetim mucninu i zato sam u prva 3 meseca nabila 4kg.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mučnina
17.1.2009 1:16:28   
stella
Uh imala sam strasne mucnine neznam tacno do kada,a cim su prestale mucnine pojavila se kiselina i do kraja trudnoce.Necu nikada zaboraviti,poradjam se a pijem kiselu vodu da smanji kiselinuuser posted image user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mučnina
18.1.2009 20:41:10   
Maya21
Ovo je odgovor za Gupiku :) ma ja se tih mucnina ocigledno ne secam jer i nisu bile neke naspram ovoga sto sam sad iskusila user posted image inace ok sam, popusta grip, valjda cu i ja uspeti da uzivam u svojoj trudnoci user posted image cmokic!

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mučnina
18.1.2009 22:17:47   
sneza24
ja za sad nemam mucninu ni povracanje i nadam se da ceme zaobici jer ja neznam da povracam.povracala sam samo jednom kad sam bila mala i nikad vise.verujte mi da neznam kako to izgleda

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mučnina
19.1.2009 5:31:36   
gracija
U prvoj trudnoci nisam imala uopste mucnine,a u ovoj drugoj jesam negdje do 4.mjeseca.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mučnina
29.1.2009 16:47:13   
jelana9
Dali je normalno imati mucnine i u sedmom mesecu?

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 18
   [Obrisana poruka]
29.1.2009 16:50:14   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jelana9)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mučnina
29.1.2009 23:10:20   
BINCE
drage moje mene su mucnine pocele fatati juce ujutro...uzasno se osjeam muka mi,,,gladna sam a na sta god pomislim da jedem jos mi veca muka...neznam sta da radim...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mučnina
30.1.2009 13:10:46   
Jele

Ja sam imala mučnine u prvom trimestru, na samom početku ne, ali kako je trudnoća napredovala tako su se i moje mučnine pojačavale. Nisam povraćala, pošto mi je takav organizam valjda... Nikada nisam umela da povraćam, ni kada mi je bilo najlošije, a kažu ljudi da pomogne da izbaciš to iz sebe. Uglavnom mučnine su bile slične onima kada pregladniš, pa ti padne šećer, uhvati te neverovatna malaksalost i tako bi povratio, ali ne ide... Kada me to hvatalo, morala sam da legnem sa uzdignutom glavom i da dišem polako, ali duboko user posted image .
Sad su mi se u trećem trimestru mučnine opet vratile, ali nisam više toliko malaksala kada nastupe. Muka mi je od određenih jakih mirisa, masne hrane, kafe, itd.


(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mučnina
31.1.2009 17:06:52   
BINCE
Uglavnom mučnine su bile slične onima kada pregladniš, pa ti padne šećer, uhvati te neverovatna malaksalost i tako bi povratio, ali ne ide... Kada me to hvatalo, morala sam da legnem sa uzdignutom glavom i da dišem polako, ali duboko .
      MENI JE ISTO OVAKO...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mučnina
31.1.2009 17:29:35   
sneza24
I meni je isto tako bilo pre neki dan.Muka mi,malaksala sam i sve mi se gadi.Ja sam 2 dana jela samo banane od toga mi nije bilo muka.

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mučnina
31.1.2009 19:39:24   
BINCE
a,meni kada je muka pokusam pojesti par krekere,il napravim kokice,,,pomogne al,ne bas uvijek...ruzan pravo osjecaj....muka a,nemozes da povratis...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mučnina
31.1.2009 19:45:11   
MERYEN
Jedite testenine tipa praznih peciva,tople sendvice meni je to pomagalo,a kad vam je bas muka prst u usta i povracaj mnogo je lakse nego da trpis,povratis pa onda pojedes nesto,,ovako niti jedes niti povracas.user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here