|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nagradna igra poreske uprave
10.7.2013 20:23:18   
Ivanka 75

Fiskalnim računom protiv sive ekonomije – Poreska uprava objavila početak nagradne igre
Poslato na 05 jul 2013 od admin

| Izvor: Tanjug
Poreska uprava objavila je danas početak nagradne igre za građane „Fiskalnim računom protiv sive ekonomije – osvojite automobil“ čiji je nagradni fond 2, 5 miliona dinara.
Pomoćnik direktora Poreska uprave Vidoje Jevremović rekao je na konferenciji za novinare u Beogradu da je prvi ciklus te nagradne igre praktično već počeo i da se završava u septembru, a da je glavna nagrada automobil.
Potrebno je sakupiti 30 fiskalnih računa, a ako je neko sakupljao račune tokom juna može ih takođe poslati na adresu: Poreska uprava Republike Srbije, Kružni put 38, 11 309 Leštane, Beograd sa naznakom „Za nagradnu igru“, i ti isečci će biti važeći.
Jevremović je rekao da najmanji iznos na fiskalnom računu koji se šalje u nagradnu igru može biti 300 dinara, a prilikom slanja potrebno je navesti ime prezime, adresu i telefon pošiljaoce.
Govoreći o motivima za pokretanje jedne takve nagradne igre, Jevremović je rekao da je na samom početku uvođenja fiskalizacije taj proces proticao disciplinovano, a da je primećeno da se sada fiskalni računi manje izdaju nego što se očekuje te da je nagradna igra jedan od stimulativnih načina.
Nagradna igra će imati dva ciklusa-prvi se završava u septembru, a izvlačenje nagrada biće 20. septembra, dok će drugi ciklus početi praktično odmah posle prvog i izvlačenje nagrada planirano je 20. decembra.
U svakom ciklusu biće poseljeno po 20 robnih nagrada, uglavnom električnih kućnih aparata, a glavna nagrada biće automobil.
Jevremović je rekao da je u toku postupak javne nabavke i da će se tek nakon što taj postupak bude okončan znati koji automobil će biti namenjen kao nagrada.
On je dodao da će u nagradnoj igri biti formirana komisija koju će činiti predstavnici Poreske uprave, Ministarstva finansija i privrede, Nemačke organizacije za međunarodnu saradnju GIZ i jedan predstavnik medija



Kažu da je račune najbolje čuvati u tamnoj kesi da ne bi izbledeli, ja sam skupila već za 2 koverte user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nagradna igra poreske uprave
10.7.2013 20:24:06   
Ivanka 75
Molim moderatore da obrišu temu ako misle da je neprikladna ili reklama.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nagradna igra poreske uprave
10.7.2013 20:50:56   
lesica
O svašta, šta sve neće smisliti... Ali mi je najzabavnije to što neće uvažavati fiskalne račune izdate za iznos manji od 300 dinara. Maaa....

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nagradna igra poreske uprave
11.7.2013 1:39:26   
dijana1*
Mene ne bi cudilo da Ana Bekuta osvoji glavnu nagraduuser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nagradna igra poreske uprave
11.7.2013 11:17:26   
Maraj

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Mene ne bi cudilo da Ana Bekuta osvoji glavnu nagraduuser posted image

ha ha hauser posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nagradna igra poreske uprave
11.7.2013 11:22:54   
miladininatasa
Para na paru ide. Sigurno ce taj auto dobiti neko ko lezi na parama, a ne neko kome je potreban.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nagradna igra poreske uprave
11.7.2013 11:34:51   
lanajelena
Svaki dan sam u poreskoj i danas idem a nisam primetila da se pise ili prica nesto o tome user posted image

(odgovor članu miladininatasa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nagradna igra poreske uprave
11.7.2013 11:36:04   
Dani.kv
Ma ne, odkud ti ti to? Nismo mi poreznici takviuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nagradna igra poreske uprave
23.3.2014 23:25:15   
zece
I kaj nas u makedonija e taka sobirame fiskalni racuni za nagradnata igra

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nagradna igra poreske uprave
24.3.2014 16:31:57   
anci kv
Dijana,pa gde nadje bekutu, ha,ha user posted image

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 10:23:06   
Anck Su Nmaun
Igra li ko ovu nagradnu igru skupljanje racuna? Ja poslala vec 5 koverti , mm me zeza kako sam se angazovala mora da cemo osvojiti...nista user posted image user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 10:32:34   
mama Jo
Evo i ja sam skupila 2-3 koverte i bas danas planiram da idem do poste da posaljem 😊
Prosli put smo isto slali...
Moj tata je prosli put poslao gomilu koverata, preko 200 😂😂 on je samo isao i skupljao racune , od svih ☺ nista nije dobio, ali zato jedna baka u nasem selu je poslala jednu kovertu i dobila televizor... jos nije ni znala da popuni kovertu i adresira - komsinica joj to uradila 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 10:44:28   
Sarav
Ja sam pre par dana počela da skupljam račune, kinezi su mi dali motivaciju. user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 10:46:10   
Anck Su Nmaun
Ja sam prosli put mozda dve ispravne poslala user posted image
Prvo sam pisala na imena dece user posted image
A onda mesala slipove i fiskalne.

Sad sam sve ok, i dala deci jos da ukrase koverte, kao cirkus su user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 12:17:35   
vocicana
Eto srece. Baka srecnica. Moj svekar i moji roditelji sakupljaju, videcemo mozda dobijemo slusalicu za fixni tel kakve smo srece.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 13:58:06   
mama Jo
Da, to se bas zove sreca zaista 😊
Mibsmo prosli put isto na decu pisali, sad necemo naravno 😊
A sasa vise nema onih specijalnih koverti, zar ne? Moze u bilo koju?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 14:11:30   
nata11
Ja ne igram ali mislim da ne moze na decije ime. Zar ne mora biti punoletna osoba dobitnik?

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 14:19:37   
mama Jo
Da, da, mora punoletna osoba... pa i prosli put je bilo slucajeva da nekima nisu urucili nagrade jer su slali na decu. Mi prosli put uopste nismo o tome razmisljali...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 15:09:38   
Misha i Ljisha
A na poledjini koverte se pisu podaci posaljioc? Ili se stavi pismo unutra u kovertu?posto kaze i broj telefona. Pa mi bas i nije do tlga da na poledjini koverte pisem svoj broj.

Razmisljam se da igram. Tata je prosli put igrao. Nije nista osvojio. Al sto kaze u vicu Bog:uplato tiketuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 16:09:34   
medamisko
Moja koleginica dobila auto. Malo li je?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 16:16:20   
Anck Su Nmaun
MOZE BILO KAKVA KOVERTA
I da Ljiso sve se pise na poledjini user posted image

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 16:46:07   
mama Jo
I idu racuni samo od 01.02.?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 16:55:18   
Anck Su Nmaun
Mislim da vaze svi od 1.Januara 2018

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 17:21:14   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

MOZE BILO KAKVA KOVERTA
I da Ljiso sve se pise na poledjini user posted image

(odgovor članu mama Jo)
user posted image nista ondak cemo mi da uplatimmo tiket heheh...Evo bas sam a tatom pricala. Skupljacemo. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nagradna igra poreske uprave
19.2.2018 18:03:23   
Dragce86
Jadan ovaj nas narod i nasa drzava...ostalo je jos samo da igra na srecu, jer nema ni posla, ni redovne penzije, ni drugih primanja bez obzira o kojoj je oblasti rec user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here