|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   PAKOST koju smo uradili
21.1.2011 21:23:38   
njokica
Pa evo da ja pocnem...user posted image
Prije 4-5 godina radila sam u butiku zenske garderobe. Moj momak je imao macku koju sam obozavala. Medjutim ta maca je u pocetku bila jako ljubomorna sto sam ja tu, ipak je ona bila miljenica.
E sada, ja kupim novu jaknu u tom butiku gdje sam radila i maca mi se prvi dan popiski po noj a inace nikada to nije radila po ostalim stvarima, bila je disciplinovana sto se toga tice, ali eto oce da mi pokaze da me ne gotivi bas (mada smo kasnije postale najbolje drugarice user posted image ).
Ja sam tu jaknu prala par puta ali nikako do kraja da izadje taj miris iz nje. I ja , tako odlucim, naravno u dogovoru sa koleginicom da tu jaknu vratim u butik i da uzmem novu, a da tu pustimo u prodaju ... I jakna je prodata za nekih 3-4 dana...Srecom pa nije bilo reklamacije user posted image
Eto... nisam bas ponosna na sebe... ali eto sada da znate kada kupujete negdje nesto otvorite 10 ociju a naravno i nos aktivirajte  
 user posted image
 

_____________________________

"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje."
Direktna veza do poruke: 1
   RE: PAKOST koju smo uradili
21.1.2011 22:39:34   
IVA 11
Hahahaha! E pa fino, dobro se neko zaletio da je kupi. user posted image Ja kad se sjetim neceg, napisacu. user posted image

(odgovor članu njokica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: PAKOST koju smo uradili
21.1.2011 22:41:56   
JMPM
Jaoooooooo,uzas user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: PAKOST koju smo uradili
21.1.2011 22:44:30   
Podrum Š.
Hoćeš da kažeš da taj neko nije primetio uz fragrance da je jakna par puta prana user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: PAKOST koju smo uradili
21.1.2011 22:45:44   
IVA 11
Mozda je taj ko je kupio vec imao macku... user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: PAKOST koju smo uradili
21.1.2011 22:47:13   
Ana RR
Strašno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: PAKOST koju smo uradili
21.1.2011 22:49:46   
Dada81

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Mozda je taj ko je kupio vec imao macku... user posted image


Svaka roba ima svoju mušteriju user posted image


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: PAKOST koju smo uradili
21.1.2011 22:53:48   
jagodo
Oprana jakna par puta nije vise nova. Nemoguce je prodati opranu stvar par puta kao novu. Mora da tom kupcu treba veca dioptrija,  ili jakna uopste nije bila oprana samo osusena i podmetnuta u prodaju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: PAKOST koju smo uradili
21.1.2011 23:21:06   
njokica
IZVORNA PORUKA: jagodo

Oprana jakna par puta nije vise nova. Nemoguce je prodati opranu stvar par puta kao novu. Mora da tom kupcu treba veca dioptrija,  ili jakna uopste nije bila oprana samo osusena i podmetnuta u prodaju.


Moguce je. Jakna je kao sto sam napisala par puta oprana, a zbog vrste materijala se nije razlikovala od novih jakni (to je nesto kao vjestacka koza, ili nesto slicno, ne znam koja je vrsta materijala, nenormalno upija mirise, lako se pere ali mirisi ostaju)

< Poruku je uredio njokica -- 21.1.2011 23:27:39 >


_____________________________

"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje."

(odgovor članu jagodo)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: PAKOST koju smo uradili
21.1.2011 23:30:52   
njokica
Pakost je ucinjena i nisam otvorila temu da bih lagala i nesto pokusavala da izmisljam... Ko nikada nije uradio nesto pakosno??? mislim da ga nema. Vise ili manje pakosno nije bitno user posted image

_____________________________

"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje."

(odgovor članu njokica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: PAKOST koju smo uradili
21.1.2011 23:34:00   
Dada81
To je tačno,ima svako nešto što je učinio,na šta možda nije ponosan,manje ili više loše.Ja se takođe sada ne mogu setiti,jedva i rečenice sastavljam,koliko mi se spava, pa mislim da mi je ''odzvonilo''za večerasuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu njokica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 11:17:11   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Obojila sam svekrvin beli ves u roze (stavila kuhinjsku krpu koja ispusta boju)..I uopste se ne kajem...To je toliko mizerno naspram njenih vesticarluka...A onda je bilo-UPSSS!!! pa ja ne znam kako se ta krpa nasla medju vesom....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dada81)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 12:10:53   
Olga75
jednom sam komsinici popustila vezu na striku i kad je rasirila ves , mozete misliti sta je bilo user posted image . Bila sam jedno desete godina
Kod nas kazu: jedna pakost sto gija
Gri je greh


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 14:02:34   
njokica
Ko prizna pola mu se prasta user posted image

_____________________________

"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 14:04:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Obojila sam svekrvin beli ves u roze (stavila kuhinjsku krpu koja ispusta boju)..I uopste se ne kajem...To je toliko mizerno naspram njenih vesticarluka...A onda je bilo-UPSSS!!! pa ja ne znam kako se ta krpa nasla medju vesom....user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prava si vestica user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 14:07:14   
LillyT
Ne mogu se setiti sada neke pakosti, mada mi priča s početka teme nije baš pakost. Ovo za farbanje veša i štrik su one prave, sitne pakosti user posted image
E da, brat i ja smo hteli da tati odvrnemo biber pa da mu sve ispadne u supu. On naravno nije pobiberio supu, a mama je kasnije pravila nama neke punjene palačinke, i naravno da je ceo biber u tome završio. Bedak...


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu njokica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 14:12:34   
jabudic
Pokusavam da se sjetim, ali izgleda da sam user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 15:51:22   
Anoniman
Otac moje drugarice je alkoholicar. Notorni...Elem, nakon sto je iskapio citavo bure vina u kuci je ostao samo jos litar rakije od alkohola...Para nemaju narednih nedelju dana dok ne stigne njegova penzija...Znaci, nema ni alkohola...I hoce car kuvanu rakiju jer brze udara. A moja ti je drugarica lepo posoli....E, ako je!!!!!!!Tih nedelju dana nije pio...Moja podruga kaze da su joj to bili najlepsih nedelju dana u poslednjih 10 godinauser posted image
Iz pakosti se moze nesto lepo izroditi...

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 15:51:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jabudic

Pokusavam da se sjetim, ali izgleda da sam user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 15:53:43   
maja19
Verolino svaka ti castuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 15:56:53   
minna
I ja pokusavam da se setim ali nesto mi ne ide...jedino mi sad pada na pamet kada smo drugarica i ja bacile kesu punu vode sa terase komsiji na glavu, ali nije bilo namenjeno njemu, nego bilo kome ko bi prosao, covek je odmah dosao na vrata, secam se da smo se bas uplasile, to je vise neki deciji nestasluk nego pakost, ali za sad jedino cega se secam... Meni kad bi neko sad to uradio poludela bih, ali tada mi je to bilo smesno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 15:57:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: miljanaM

IZVORNA PORUKA: verolino

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Obojila sam svekrvin beli ves u roze (stavila kuhinjsku krpu koja ispusta boju)..I uopste se ne kajem...To je toliko mizerno naspram njenih vesticarluka...A onda je bilo-UPSSS!!! pa ja ne znam kako se ta krpa nasla medju vesom....user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prava si vestica user posted image user posted image



Ma vise sam ocajnica i jadnicauser posted image user posted image user posted image Ona mi kontrolise zivoti u sve se mesa, a ja joj obojim ves...kako je ovo jadno!!!!Ja tek sad vidim..Ne znam da li je za user posted image  ili user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 15:58:12   
Olga75
minna , sasvim dovoljno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 16:01:12   
Olga75
verolino , pa imala si kontrolu nad njenim donjim vesom , vazno je poceti user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.1.2011 16:02:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: olga75

verolino , pa imala si kontrolu nad njenim donjim vesom , vazno je poceti user posted image


Pa posmatrano iz ovog uglauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here