|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Patronažna sestra
21.1.2009 1:09:05   
Anoniman
Ja nisam čekala državnu patronažnu sestru, nego sam unajmila privatnu i bila sam prezadovoljna. Košta 10eur po izlasku, okupa dete, obuče ga, nahrani ako treba na flašicu, ili pomogne oko podoja, sredi mami grudi. Problem (po meni) sa državnim patronažnim sestrama je taj što ne izlaze vikendom. Nemaju tu obavezu. A šta ako, kao ja, izađete u nedelju iz porodilišta? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Patronažna sestra
21.1.2009 9:21:44   
Maya21
Meni je dolazila drzavna patronazna sestra i bila sam prezadovoljna. Mozda zato sto je bila mlada, ne znam... A stvarno, sta ako npr ako izadjes iz porodilista za vikenduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Patronažna sestra
21.1.2009 10:40:51   
Anoniman
Ništa... tvoje natečene grudi, i neokupana beba čekaju ponedeljak (ako ti je prvo dete, i ako nemaš pojma ništa, kao što ja nisam imala pojma).

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Patronažna sestra
21.1.2009 11:15:12   
oliveradj
I ja sam bila zadovoljna drzavnom patronaznom sestrom dolazila je sve dok bebici nije otpao pupak i posle jos dva tri puta nas je obisla.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Patronažna sestra
21.1.2009 11:24:40   
Anoniman
A koliko puta ti je dolazila mesecno? Jel ti pokazuje sve sto u buduce mozes i sama?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Patronažna sestra
21.1.2009 13:23:19   
MERYEN
I meni je dolazila drzavna patronozna sestra,bila sa zadovoljna,pupak nam je otpao u bolnici,tako da njoj nisam dozvolila da mi kupa dete izasla sam u nedelju,dala sam joj da ocisti bebi pupak i pisu,dobijala savete,dolazila je 7 dana,i posle toga par puta s'tim sto ostavi tel.da je pozovemo kad zatreba.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Patronažna sestra
21.1.2009 13:54:18   
Anoniman
I znaci, brzo si se usemila, jel? Mada, evo moja kuma koja se porodila pre 4 meseca ce me malo poducavati tokom ovih meseci kad budem bila na trudnickom... nadam se da cu se usemiti... ja nemam pojma sto se toga bojim... mozda od neznanja samo i nicega vise!

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Patronažna sestra
21.1.2009 14:44:10   
Jeca*
Ja sam platila privatnu patronažnu sestru. Dolazila je prvih 8 dana. Bilo mi je besmisleno da mi dolazi ujutru neka iz doma zdravlja i da mi kupa dete ujutru. Ova mi je dolazila lepo uveče, okupamo bebu, sredi mu pupak (da nije otpao u tih 8 dana verovatno bi dolazila i duze, dok ne otpadne), nahranim ga i na spavanje. Od kako je otišla potpuno sam ostala sama sa mužem i bebom, nismo imali pomoć nijedno jedino veče, ali smo se snašli sasvim ok. Ja sam imala strah isto kao i ti Trinny, ali videćeš da će ti, kad ti neko jednom - dvaput pokaže, posle sve ići lako.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Patronažna sestra
21.1.2009 14:59:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca02

Ja sam imala strah isto kao i ti Trinny, ali videćeš da će ti, kad ti neko jednom - dvaput pokaže, posle sve ići lako.


Potpisujem. Ništa ne brini, majka priroda učini svoje.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Patronažna sestra
21.1.2009 15:00:21   
oliveradj
Triny sve to ide polako samo od sebe. Nedavno sam bila drugarici u poseti bebica joj je stara tri nedelje. Tako sam se ukocila kad sam uzela bebicu. To nije bio slucaj sa mojom Adrijanom nisam imala strah ni ukocenost kad je bila malena. Sa svojim je drugacije ne brini.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Patronažna sestra
21.1.2009 15:12:32   
Anoniman
Uh, uh, dace Bog da tako i bude! Verujem! Jaoj, kako je to divno... samo sto ja jos uvek nisam potpuno svesna cele situacije... jel ste vi postale svesne?

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Patronažna sestra
21.1.2009 15:32:23   
Anoniman
Kad ste postale svesne trudnoće? KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Patronažna sestra
21.1.2009 15:38:06   
sonja999s
ja cu otkazati drzavnu i pozvati privatnu partonaznu sestru kada se porodim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Patronažna sestra
21.1.2009 22:43:05   
vuk
˝Državna patronažna sestra˝ma dajte to u BIH ne postoji ni vikendom ni radnim danom.Ja sam uzela privatnu sestru koja  je dolazila svaku večer oko šest cijena je 10KM žena odradi svoj dio posla posavjetuje me jer mi je bilo prvo dijete i super naravno isto bih savjetovala svima.Inače ja sam rodila u Kasindolu i ona tamo radi kao babica

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Patronažna sestra
28.1.2009 14:37:44   
Jele
Jel' može neka preporuka za privatnu patronažnu sestru, ime, br. telefona? Ako je nezgodno staviti te informacije na forum, molim vas da mi ih pošaljete na privatnu poruku. Ja živim u Novom Sadu, tako da će mi veoma značiti iskustvo novosađanki.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Patronažna sestra
28.1.2009 14:38:53   
Anoniman
Ja sam imala divnu patronažnu sestru. Toliko nežna, toliko ljupka... ma super! Šaljem br na pp.

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Patronažna sestra
28.1.2009 15:03:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha

Ja sam imala divnu patronažnu sestru. Toliko nežna, toliko ljupka... ma super! Šaljem br na pp.

Pozdrav Tasha.
S obzirom da nosim dve devojcice, jako ce mi trebati dobra patronazna sestra. Ne znam sta ti znaci da saljes broj na pp. Sorry. Kako da dodjen do njenog broja telefona?

Pozdrav.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Patronažna sestra
28.1.2009 15:08:16   
Anoniman
Poslaću ti privatnu poruku ako želiš. (Moja Ringeraja - privatne poruke)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Patronažna sestra
28.1.2009 15:51:25   
gina
Ja imam srece user posted image . Moja patronazna sestra je inace moja generacija i to komsinica koja zivi u istoj ulici 2 kuce od mene. Radi u drzavnoj, ali me obilazi svaki drugi dan od kada sam usla u 7. mesec onako drugarski. Zlatna je....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Patronažna sestra
28.1.2009 16:51:22   
Anoniman
Hvala Tasha.

Nasla sam i prepisala broj.

Super si.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Patronažna sestra
28.1.2009 18:54:40   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Patronažna sestra
29.1.2009 9:25:32   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Patronažna sestra
10.2.2010 11:42:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT


Juce sam se isprepadala kada mi je babica na vezbama rekla da nam to prvo vece sa bebom ne dolazi patronazna!!! Majke mi, zatamnelo mi se pred ocima!!! Reko, pa sta cu ja sa bebom???!!!???



Patronažne sesre ne rade vikendom! Majke ti? I šta ako izađeš u petak kasno popodne? Da ne kupaš bebu do ponedeljka?
Dok sam ja tako razmišljala o tome, došla sam do zaključka da se nosi državna patronažna što dalje od moje kuće, angažovala sam privatno patronažnu, platila je 10eur po izlasku, sve zajedno 100eur za 10 dana, i beba i ja smo bile podmirene.
U celoj priči, manje-više to za kupanje bebe, ništa joj neće biti, nego šta ćeš ti sa grudima?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Patronažna sestra
10.2.2010 11:53:04   
dzepna venerica
ima li neko dobru privatnu patronaznu sestru da preporuci za Beograd? ako ima neko jel moze da mi ostavi neki kontakt telefon i koja je cena?  hvalaaaa.......   jos sam u razmisljanju da li je bolje da mi dolazi drzavna ili privatna patronazna?.... HVALAAAAA 

_____________________________

That''''s the way it goes! ljubaV.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Patronažna sestra
10.2.2010 11:57:36   
LillyT
Hvala Tasho. Iskreno, nemam pojma sta cu kada dodjem kuci i sa bebom i sa sobom. Sve trudnjace koje ja znam u BG-u (ne racunajuci devojke sa RR-a) su bile zadovoljne patronaznim sestrama, pa nisu imale pojma da mi preporuce neku privatnu.



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu dzepna venerica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here