|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pevanje pod tušem
10.12.2009 15:02:44   
buhla
Top lista deset pesama za pevanje pod tušem
Jedno istraživanje pokazalo je de 55 odsto Britanaca peva pod tušem. Jedan muzički stručnjak napravio je listu deset pesama najpogodinijih za pevanje u kupatilu uz poštovanje akustičkih parametara prostorije Više od polovine Britanaca izjavilo je da voli da peva dok se tušira i to uprkos svojih vokalnih sposobnosti, pošto gotovo 43 odsto smatra da peva loše ili čak pogrešno, prenose britanski mediji.
U istraživanje je bio uključen i stručnjak za solo pevanje kako bi se utvrdilo koje pesme su najbolje za pevanje u kupatilu u funkciji akustike, odbijanja zvuka, njegove jačine i tona. Kupatilo sa zidovima pokrivenim pročicama je kao privatni studio za snimanje u kome topla vodena para omogućava vlaženje glasnih žica i njihovo vibriranje uz manje napora. Bitan momenat čini i odbijanje zvuka koje omogućavaju pločice kojima su najčešće pokriveni zidovi.
Stučnjak za solo pevanje Dejn Čalfin kaže da ljudi više vole pesme koje počinju lagano i potom postepeno dobijaju na intenzitetu što im omogućava da uhvate ritam pre nego što u poslednjoj strofi puste glas do kraja. Najbolji primer za to je pesma "Bohemian Rhapsody" grupe Kvin koja se nalazi na prvom mestu top liste najpogodnijih pesama za pevanje u kupatilu.
Na drugom mestu je pesma "Fight for this love" koju izvodi Čeril Kol, a na trećem "I gotta feeling" grupe Blek ajd piz.
Slede "I just called to say I love you" Stivija Vondera (4), "Bad boys" Aleksandre Burk (5), "Candle in the wind" Eltona Džona (6), "Love is all around" grupe Vet Vet Vet (7), "Meet me half way" grupe Blek ajd piz (8), "She loves you" slavnih Bitlsa (9) i numera "Haven't met you yet" koju interpretira Majkl Babl (10).
Izvor: www.pressonline.rs

Da li vi pevate pod tušem i koju pesmu? user posted image


< Poruku je uredio buhla -- 10.12.2009 15:03:29 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović
Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 15:03:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pevanje pod tušem
10.12.2009 15:04:25   
Rivana
ma neeeeeeeeeeeeuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pevanje pod tušem
10.12.2009 15:06:39   
buhla
jooooooooooooooooooooj user posted image
sad se setih onog vice "Ja da ti pevam?" hahahahahaha
mada ne znam kakve on ima veze sa pevanjem ispod tuša tanananana tanananana


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pevanje pod tušem
19.2.2011 17:14:27   
Brana
pevammmmmmuser posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pevanje pod tušem
10.8.2011 11:37:37   
Anoniman
Jooj, ja stalno pevušim u kadi user posted image user posted image user posted image nemam neku posebnu, uglavnom neku koja mi ušla u uši u toku dana 

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pevanje pod tušem
10.8.2011 11:41:12   
Snelle
Nina bre, gde kopaš ove teme user posted image
Ja ne pevam pod tušem, jer se tuširam samo kad dete spava i onda moram da ćutim i da osluškujem da se nije probudila user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pevanje pod tušem
10.8.2011 11:58:44   
Anoniman
Ma dosadno mi, pa isčitavam forume user posted image Sve bi se nešto smejala, a svi baš ozbiljni ovih dana...

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pevanje pod tušem
10.8.2011 12:22:04   
Anoniman
Nina, evo da se smejemo zajedno, ja pišem šta ja pevam pod tušem:

1. "Ju đast tu gud tu bi trruuuu, aj kent tejk maj ajzzz of ov juuuu, ju filll lajk hevens tu tač, oooo aj vona hooold ju soooou mač .... Aj lov ju beeejbe, aj nid ju baj maaaj sajd ... Ta na nana ta na nanana ta na ta na ta nananana NAAAAAAAAAAAAA" (muzika iz Lovca na jelene) user posted image

2. Safiiiri, rubiiiini, pa šoping u Atiiiiniii ... Milion doooolaraaaa (iz filma "Beli lavovi", pokupih pesmu, a nisam do skora znala o'kle mi ta nebuloza)

3. Zakleooo se buuumbar u cveeeet i u meeeeed (to pevam i derem se kao manijak kada je Nina u dubku na pragu kupatila, čisto da ne počne da vrišti što me nema) user posted image

4. Eeee ja eja e ja eeeeej ...lajk a giiift from d heeeven it voz iiizi tu siiiii... (Nikelbek i Santana)

5. I u tvome srcuuuuu leta više neemaaaa, u tvoojoj kosiiii ne mogu biti sooooooo... (Šerbedžija i Kemo)

Dosta za danas user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pevanje pod tušem
10.8.2011 12:26:26   
Sanjica26 RR
Stalno sam pevala i moji su tacno znali da je sve uredu sa mnom. user posted image
A, sada posto se kasno tusiram ne pevam, posto se baba do nas buni. Ovako po ceo dan pevusim po kuci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pevanje pod tušem
10.8.2011 12:32:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Nina, evo da se smejemo zajedno, ja pišem šta ja pevam pod tušem:

1. "Ju đast tu gud tu bi trruuuu, aj kent tejk maj ajzzz of ov juuuu, ju filll lajk hevens tu tač, oooo aj vona hooold ju soooou mač .... Aj lov ju beeejbe, aj nid ju baj maaaj sajd ... Ta na nana ta na nanana ta na ta na ta nananana NAAAAAAAAAAAAA" (muzika iz Lovca na jelene) user posted image



user posted image user posted image user posted image of ov user posted image

Bajdvej: moja najčešća na repertoaru je "Aj m so iksajted" user posted image


< Poruku je uredio n i n a -- 10.8.2011 12:38:51 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pevanje pod tušem
10.8.2011 12:42:24   
Anoniman
Hi hi, ja sam taj film gledala kao klinka, mnoooooogo je tu bilo čudnih reči koje odbijam da ispravim! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pevanje pod tušem
10.8.2011 13:18:35   
Snelle
Kod tog vašeg repertoara se mnogo otvaraju usta, pa sigurno šljusne po stotinak ml vode u ista. Jel vam se dešavalo da se zagrcnete i da obećate sebi da nećete više da pevate? user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 10.8.2011 13:19:40 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pevanje pod tušem
10.8.2011 13:20:15   
Anoniman
Na duge tonove okrenem leđa tušu user posted image Sve je stvar navike! 

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pevanje pod tušem
10.8.2011 13:45:07   
Anoniman
Postavim tuš niže, ispod brade, ko mikrofon user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pevanje pod tušem
25.11.2013 9:49:59   
Anck Su Nmaun
Nekad jesam , a sad retko, jer uglavnom se brzinski tusiram da deca ne napravila neki krs po kuci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pevanje pod tušem
25.11.2013 11:16:20   
vikiveki
Nikad nisam pevala, uglavnom uživam u miru i toplim mlazevima vodeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pevanje pod tušem
15.5.2017 21:59:12   
emicaa
tusiranje je vrijeme kad u meni ozivi superzvijezda user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pevanje pod tušem
5.6.2017 22:37:51   
Anck Su Nmaun
Nemam neku posebnu..sta mi se u tom.momentu peva user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pevanje pod tušem
6.6.2017 9:45:07   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Nikad nisam pevala, uglavnom uživam u miru i toplim mlazevima vodeuser posted image

Ovako i ja :)
A i bolje da ne pevam, nikakav sam pevacuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pevanje pod tušem
6.6.2017 9:50:58   
Sandricak
Ja ne pevam, ali zato Marko to obavi za sve nasuser posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pevanje pod tušem
6.6.2017 11:49:47   
emicaa
Ja sam se prije par dana uhvatila da pjevam onu ja sam mali paradajz 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pevanje pod tušem
6.6.2017 13:04:21   
Milena18
Emice user posted image
Kakvo moje pevanje, kad konačno stignem do tuša, samo jedva čekam da i to završim, pa da se bacim u krevet. Mada, nisam pevala ni ranije kad sam bila odmornija.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pevanje pod tušem
6.6.2017 13:09:50   
Sanjica26 RR
Pevam uvek.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pevanje pod tušem
6.6.2017 14:23:23   
Duškić
Ne stizem. A obozavala sam dugo uzivanje u kadi ..ali muzika iz tel..Ali moj muz kad pocne da se "dere" poludim !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here