|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poliflamin vakcine
10.2.2009 16:08:08   
Anoniman
Pita Brana: Da li je neko sa foruma cuo za vakcine poliflamin?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Poliflamin vakcine
10.2.2009 20:05:21   
kumara
Brana je napisala u Cekamo dve crtice - Februar 09

Poliflamin vakcine su odlicne za bolove ja vec posle prvih sest sam osetila veliko poboljsanje pri dobijanju,primaju se na svaki treci dan ima ih ukupno 12 komada,i jedino sto je kod njih problematicno jeste sto su uzasno bolne i moraju polako da se daju.Ja sam konacno u nedelju zavrasila primala sam ih 2 meseca,ne smeju da se primaju u toku ciklusa i doktori garantuju da se posle njih ostaje u drugom stanju!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Poliflamin vakcine
10.2.2009 20:36:57   
guppy RR
Jacaca je napisala u Čekamo dve crtice - FEBRUAR:

Ljudi ja sam pre 15 godina primala poliflamin, ali mi niko nije rekao da su protiv bolova, primala sam zbog ciste na jajniku, dobar je i za priraslice, primala sam ga muskularno (u guzu) tako ne pece. Mada rekli su mi i tada da je posle njega lako zatrudneti, ali ja nisam, mada tada nisam ni zelela imala sam los brak. Dugo o njemu nisam ni razmisljala i secam se da se dobija kao naprimer danas 10 kubika pa za dva dana duplo vise, pa za dva jos vise.....neka takva fora je bila koliko se secam. Posle mi ga niko nikada vise nije pominjao  Raspitacu se sutra kod doktorke pa cu vam javiti. 

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Poliflamin vakcine
24.2.2009 13:25:23   
Anoniman
user posted image  Umrla sam od smeha, pa ovde samo mi kopiramo tuđe postove... Niko ne piše u svoje ime. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Poliflamin vakcine
13.4.2009 20:36:16   
lucia
da li neko zna gde mogu da se nabave te poliflamin inekcije? meni je dr rekao da su jako dobre protiv priraslica ali da nije siguran ima li ih jos na trzistu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Poliflamin vakcine
13.4.2009 21:34:56   
orhideja
Drage moje ja ništa o tome ne znam tako kako je ispričano.Ja sam ih isprimala prošle godine.Ništa nisam osetila dok sam ih primala,nisu bile bolne,rečeno mi je da se posle njih može lakše zatrudneti ali ja nisam.Čak šta više,ništa se nije promenilo,nisam osetila nikakve promene kad dobijem.Možda su one nešto i radile,primaju se na drugi dan ali ja nisam primetila neko poboljšanje.Mogu se nabaviti u svakoj bolje snabdevenoj apoteci.Mada,sigurno neće da škode.Verovatno imaju svoju svrhu.Naizmenično se dobijaju mite i forte.Na amp. pišu brojevi kako se primaju.

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Poliflamin vakcine
13.4.2009 22:35:19   
2002m
I ja sam ih primala na svaki drugi dan pre dve godine, primaju se po brojevima.

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Poliflamin vakcine
8.1.2010 22:08:03   
luna7
meni je kolegica sa posla rekla za te injekcije. ona sada ima 63 godine i dobivala ih je pred 40 godina, Nemogu vjerovat da još postoje . Super!! Ona je rekla da su je te injekcije jako boljele isto tako ih je dobivala svaki drugi dan nekoliko puta (isto iz razloga što nije mogla ostati trudna) odmah nakon njih je ostala trudna i ima eto kčer od 40 godina i još jednu od 35. Baš me to razveselilo ja ču pitati svojeg ginekologa nek mi to prepiše. Dosta mi čekanja.user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Poliflamin vakcine
8.1.2010 22:11:10   
cipiripi
ja prvi put cujem za njih. ajde pitaj i javi obavezno user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu luna7)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Poliflamin vakcine
9.1.2010 9:30:00   
luna7
hocu cipiripi, pitat cu i javit cu vam cim nesto saznam. Zasto se nebi i to probalo ako vec postoji i dijelotvorno je. user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Poliflamin vakcine
11.1.2010 13:24:43   
ljiljana.
Ja sam ih primala prosle zime, i baksuz kao i uvek, tada sam vec bila user posted image , i cim sam to saznala prestala sam da ih primam. Primila sam samo tri (od 12).... e sada, posto nemam vise istog gin., a taj je bio fantastican, planiram da spomenem pliflamin mojoj novoj doktorki, ali prvo planiram da uradim HSG....

(odgovor članu luna7)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Poliflamin vakcine
11.1.2010 17:02:23   
2002m
IZVORNA PORUKA: 2002m

I ja sam ih primala na svaki drugi dan pre dve godine, primaju se po brojevima.
samo da dodam, ja sam ih primala da bih lakse ostala trudna(bezuspesno).Nisam imala pojma da su protiv bolovauser posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Poliflamin vakcine
26.6.2012 20:08:03   
dunja RR
Naša korisnica pita:

Dali imate POLIFLAMIN MITE FORTE vakcine, i gde mogu da ih nabavim.trebaju mi molim vas javite mi.

Ako neko zna, molim da napiše.
Hvala.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Pitali smo doktor-ginekologa: 30-to dnevni...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Click Here