|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:01:47   
bebironcic
Drage moje...jedna od vas je zelela da otvorimo ovu temu..da vidimo sta kazu vasi muzevi o planiranoj trudnoci,sta misle kada je vreme za trudnocu...

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:07:57   
jelena038
moj je zeli od prvog dana, zeleo je i prvu, i sad drugu jtrudnocu os i vise, ali u trenucima kada ja nisam bila spremna za to imao je razumevanja, iako znam da je i tada zeleo, i cak i patio zbog toga sto ja nisam sigurna user posted image

< Poruku je uredio jelena038 -- 10.3.2010 11:08:22 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:10:09   
morena
Evo, sad ja mogu reći šta me muči. Znači, priča ide ovako: mm i ja počeli smo pričati o bebi još prošle godine, zatim smo zbog nekih razloga morali vjenčanje pomaknuti na 10.mjesec.  I u 12.mj. sam ja rekla, sad idem napraviti sve pretrage da vidim da li sam zdrava, da možemo početi raditi na bebi. On je u biti , stalno govorio da nam se ne žuri, ali kad bi nešto pričali o tome, govorio bi da se baš veseli bebi. Ugl, prekjučer mi je ginićka potvrdila da možemo početi s bebom. I ja njega zovem, oduševljena, a on mi kaže ok, i kao ne može sad pričat, čujemo se poslije. ja navečer došla doma, on ni riječi o tome. A ja neću iz principa. Jučer opet ni riječi, da bi navečer rekao da će vjerojatno otići s ovog radnog mjesta, a mi ćemo u takvu financijsku situaciju ići bebu radit.
I šta da ja sad kažem?


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:12:57   
Maxin
Nilo sta Morena.
Pocni komunikaciju. Nemoj cutati iz principa

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:14:04   
morena
Znam ja da on ima tek 27 godina. Ja imam skoro 30. I veliki su nam problem trenutno financije, i ja se ponekad pitam da li je uopće sada vrijeme za bebu. Njemu ističe ugovor u 7.mjesecu, ja ću kad zatrudnim samo dobivati neki minimalac.
Ne znam šta da mislim. Ja vidim da on bi bebu, ali da se užasno boji.


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:15:18   
Maxin
Ne treba da razbijas glavu sta on misli, nego da pricate otvoreno o tome

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:17:38   
Maxin
IZVORNA PORUKA: morena

Znam ja da on ima tek 27 godina. Ja imam skoro 30......





Morenaaa, capila si piletinu  user posted image

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:19:49   
morena
Al, bojim se da ja ne želim čuti šta on misli. Ja jako želim bebu i ako mi on sada kaže ajmo malo sačekat zbog financija...user posted image user posted image  

Da, uhvatila sam ga u letu, mlado meso. user posted image user posted image


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:22:21   
Maxin
Ja hocu malo da te oraspolozim, a ti opet placesuser posted image


Ne treba da bezis od toga.
Vi ste bracni partneri, morate pricati, ako zelite dobar odnos.
Tako da i on treba da cuje tvoje zelje, ti njegove, da pricate otome

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:24:45   
bebironcic
Draga Morena..ne budi tuzna,mislim da samo lepom pricom mozes postici neki uspeh.Mozda se tm zaista plasi...pokusaj da ga blagom pricom malo oslobodis!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:30:14   
gabrijela
Mi želimo od kada smo se upoznaliuser posted image user posted image ...........znamo da nam samo to trenutno nedostaje...

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:33:24   
morena
To je super, bebi! Stvarno ću danas sjesti sa svojim dragim i popričati. uostalom, i ja njega trebam razumijeti, a ne samo on mene. 

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu gabrijela)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:37:00   
Veca77
Morena, moras da pricas sa njim o tome!!! Ne bi trebalo na njega da se ljutis u ovom momentu ako bude smatrao da malo odlozite pravljenje bebe! Naravno, to ne znaci da je on u pravu! I nije u pravu! Ali moras da ga razumes! Tako muskarci razmisljaju! Oni hoce da sebe i svoju porodicu prvo obezbede finansijski! On ce se osecati lose i odgovornim ako ne budete imali dovoljno novca za vas i vasu bebicu ako bude na putu! Razgovarajte lepo i nacicete resenje!! user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:37:54   
bebironcic
Mozda se on najvise plasi finansija,zbog toga sto sigurno i tebi i bebi zeli priustiti sve najbolje...a ti lepo razgovaraj sa njim,jednostavno mu objasni da nije novac sve u zivotu,mada jeste jako bitan faktor,i da vam u braku jedino nedostaje ta beba koja ce vas potpuno ispuniti!E,to je i kod mene i mm ono sto nam jedino fali...ali nece ta beba da se zakaciuser posted image .Zelim ti draga puno srece!user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:40:20   
morena
Ma, da. Mislim da bi nam beba jedino radost mogla donijeti. jer gdje ima za dvoje ima i za troje. Uostalom, dok napravimo bebu, pa dok se rodi, još tko zna koliko će vremena proći. Danas ćemo to riješiti. Kako god!

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 11:40:20   
Veca77
Ja sam u braku vec skoro pet godina, a na bebi radimo tek malo vise od godinu dana! Naravno, prvo smo hteli svoj krov nad glavom, dobre poslove koji su dobro placeni, i evo sada ja, sa svojih 33 a on sa jos malo 36 godina se nerviramo zasto beba ne dolazi! navikli smo da nam sve ide od ruke do sada, ali ovo - izgleda ne mozemo tako lako da kontrolisemo!!!
Nego, da se ja vratim na ovu temu, oboje smo negde u isto vreme poceli da razmisljamo o bebi i slozili se da krenemo u to! Do tada smo koristili kontracepciju i maksimalno smo se cuvali, bas zbog svih tih ciljeva koji su nam bili preci od bebice!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 12:13:05   
Nana*

IZVORNA PORUKA: Veca77

Morena, moras da pricas sa njim o tome!!! Ne bi trebalo na njega da se ljutis u ovom momentu ako bude smatrao da malo odlozite pravljenje bebe! Naravno, to ne znaci da je on u pravu! I nije u pravu! Ali moras da ga razumes! Tako muskarci razmisljaju! Oni hoce da sebe i svoju porodicu prvo obezbede finansijski! On ce se osecati lose i odgovornim ako ne budete imali dovoljno novca za vas i vasu bebicu ako bude na putu! Razgovarajte lepo i nacicete resenje!! user posted image


Cao mile moje... Moje Sex and the City druge na okupu user posted image ..

Morena ja se mogu sloziti sa Vecom... Mislim i moj dragi razmislja tako, da se prvo obezebede uslovi za dete... Sigurna sam da njima tesko pada, ako nisu u stanju pa zastite svoju porodicu...Da sam se ja samo pitala vec bi tu bilo dvoje, troje ali sve uz dogovor, razgovor. Iako sam ja pristalica gde ima mesta za dvoje ima i za troje...

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 12:26:17   
morena
I šta, tebi ne pada teško to da nemaš bebu zato što on nije spreman? Ili već imaš jednu? 

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 12:26:19   
jelena038
IZVORNA PORUKA: morena

Ma, da. Mislim da bi nam beba jedino radost mogla donijeti. jer gdje ima za dvoje ima i za troje. Uostalom, dok napravimo bebu, pa dok se rodi, još tko zna koliko će vremena proći. Danas ćemo to riješiti. Kako god!
joj, ja sam u braku deset godina i bilo je svega, ali stvarno svega.. al nekako kad se setim, najlepsi period je bio period trudnoce i period odmah po rodjenju bebe. ali kad euforija prodje, svi se problemi vrate na svoje staro mesto, a beba donese jos gomilu svojih. ucvrsti ona porodicu, veze sve niti, ali lepota ljubavnog, ili bracnog odnosa je uvek bila, i uvek ce biti nesto sto cine samo on i ona... mislim da mnogo puta u zivotu pogresimo brkajuci pojmove brak i porodica... nadam se da ne guram nos previse, gde mu nije mesto, ali eto, kad pricamo... savrsenstvo detinjeg yivota lezi u srecnim roditeljima. sve drugo ima mnogo manje uticaja na dete. al ga srocih, a? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 12:29:15   
morena
jelena, super si to rekla. I ja se potpuno slažem s tobom. Ja imm se super slažemo, slični smo si, poamažemo jedno drugome i ja nikako ne mislim da mi je jedini cilj u životu dijete. Na prvom mjestu mi je još uvijek muž i uvijek želim sa njim imati dobre odnose. Ali, nekako bih već voljela imati tog našeg malog stvora. Pa zar ne možemo mi u troje prolaziti kroz život? Jer ja stvarno ne znam kada će se baš sve stvari poklopiti pa da sigurno možeš reći: e, sad je sve spremno za bebu?

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 12:34:00   
jelena038
aaaa tooo... nikad. to ti je kao sa dizanjem kredita, ako cekas da se sve poklopi, nikad se nece poklopiti. ja sam mislila na trenutne velike probleme, ako on ybog necega bas nije sada za to, mislim da mu treba alo dati vremena, a ako se dugorocno izvlaci jer je mrtvo puvalo i vucibatina, ko ga j., uhvati frajera na bebu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zezam se malo, ali u sustini - to ti je to. a imas uvek i onu foru, malo mu udari sankcije na sex, da vidis kako ce da te pita kad su plodni dani :))))))))))))))))))

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 12:46:57   
morena
user posted image user posted image user posted image  

sad smo malo pričali, vidim da je stvar u parama. strah ga je da se neće moći pošteno pobrinuti za nas, ako dođe beba. Koji su ti muškarci likovi. Ko da ja ne radim, sjedim doma i češem jaja i sve šta hoću je da me napumpa i onda mi donosi  ulov. Eto! user posted image


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 12:51:49   
jelena038
e, kazi mu da je prva beba super investicija, jos ako je prvo unuce, i to ako je prvo unuce obema stranama... ko u mom slucaju :) sve sto treba je da otvori stednu knjizicu i izbaci recenicu "ma imamo sve" iz svog govora user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a nije beba vise tako skupa stvar, mislim, odreknes se mora i frizure svaki mesec, eventualno ako bas mora i auta, i mozes zdravo da othranis dete. ja sam ziv primer, majke mi.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 12:58:57   
Maxin
IZVORNA PORUKA: morena

user posted image user posted image user posted image  

sad smo malo pričali, vidim da je stvar u parama. strah ga je da se neće moći pošteno pobrinuti za nas, ako dođe beba. Koji su ti muškarci likovi. Ko da ja ne radim, sjedim doma i češem jaja i sve šta hoću je da me napumpa i onda mi donosi  ulov. Eto! user posted image




user posted image user posted image

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sta Vasi muzevi misle o planiranoj trudnoci?
10.3.2010 13:04:18   
morena
e, kazi mu da je prva beba super investicija, jos ako je prvo unuce, i to ako je prvo unuce obema stranama... ko u mom slucaju :) sve sto treba je da otvori stednu knjizicu i izbaci recenicu "ma imamo sve" iz svog govora user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a nije beba vise tako skupa stvar, mislim, odreknes se mora i frizure svaki mesec, eventualno ako bas mora i auta, i mozes zdravo da othranis dete. ja sam ziv primer, majke mi.


user posted image user posted image user posted image

Imam ja rješenje za sve: more nam ne treba, na moru živimo, frizuru ne plaćam - svekrva mi frizerka, a auto više-manje, postoje autobusi. user posted image
A prvo unuče ne bi bilo, imaju već 2 komada. jedino s njegove strane bi bilo prvo. Al, bake i djedovi su velikodušni, tako da je na nama samo da ga napravimo, a za ostalo će se drugi pobrinut. user posted image


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here