|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 02/17 [chat]
31.1.2017 23:10:14   
branki*
Drage mame,nastavljamo razgovor i druzenje i u februaru!

Posto chat teme koristimo iskljucivo za caskanje,molimo vas da konkretna pitanja o trudnoci,roditeljstvu postavljate u za to predvidjenim temama.Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati.
U skladu sa tim,preporucujemo da procitate ringerajin vodic za koriscenje foruma.
Procitajte jos i opste uslove koriscenja foruma.

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.2.2017 10:00:36 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 0:22:25   
Mariya
Veče mame!
Eto ga februar, ja punih 37 nedelja! Samo još sutra da operem odećicu, da spremim mužu sve za iznošenje i mogu da se porađam user posted image
Danas sam oprala tetra pelene, mm kupio pampers 1,još sutra Mamatens da naručim i valjda sam spremnauser posted image Jedva čekam da ga upoznam!
I kod nas je tako Milena, mi ne ležemo ranije pa valjda neće ni oneuser posted image kuma mm stavlja decu u krevet u 9, bila ona pospana ili ne, a posle se žali kako mali ne spava od 2 do 5-6, a devojčica joj ustaje u 6. Pa da ih pusti budne do 10-11 sigurna sam da bi oboje spavali u cugu bar do 7.
Maraj, pa vi onda uživate sami! A kod tvojih on dobro spava? To znači da samo vas voli da zeza user posted image
L danas počela da kašljuca a H da se žali da je boli grlo. A danas ceo dan govori da je boli stomak,kad je pitam gde,pokazuje na želudac user posted image Ali redovno i lepo jede, kaki,dala sam joj probiotik i bez problema ha je popila. Nadam se da neće opet biti bolesne, nema 5 dana kako su ozdravile.


< Poruku je uredio Mariya -- 1.2.2017 0:25:53 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 7:16:51   
IvanaSK RR
Dobro jutro, mame.
Evo nas vec u februaru, nek bude manje bolesnih i visih temperatura :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 7:26:11   
emicaa
Dobro jutro,nama je i februar poceo ne spavanjem.Samo da danas ne zaspim hodajuci.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 7:30:51   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moje odose u vrtic , a ja cu uskoro u skolu. Milena, jel tvoj muz ne ide na sednice i ne mora da dolazi u skolu?
Sto se tice spavanja moje oduvek spavaju izmedju osam i devet. Prolupala bih da lezu kasno A i ne bi one imale snagu da ustaju svako jutro za vrticu pola sedam. Ni preko raspusta ne pustim ih da da kasno ostanu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 8:08:57   
vocicana
Dobro jutro macici. Povredjena jesam, al nemocna nisamuser posted image
Dobro dosao februar.
Da su nam decica zdrava i srecna. Boli rana, ali nista strasno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 8:15:32   
Anck Su Nmaun
Da se cekiram i ovde user posted image
Napolju ledena kisa user posted image poludecu u kuci ovih dana, bas me ondako drma depresija od ovog vremena user posted image
Sta raditi danas po kuci?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 8:49:18   
sonyasha
Dobro jutro ženskice!!!!
Nije me bilo neko vreme, zaludela sam se nekom dijetom pa sam sva u tomeuser posted image
Mi smo standardno slinavi ali bez ture uglavnom zdrav! Od NG tempo ubrzan jer se svaki dan ide na sankanje i kliskanje, jedino malecki i ja u kućnom pritvoru pa kada ugrabim da ja odem na sneg sa V budem beskrajno srećna!!! M neće da hoda na snegu pa je to problem moram uvek sa nekim da idem jer sam u jednoj turi istegla sve ligamente pod levom miškom kako sam ga teglila i jurcala za V...onda sam dva dana bila kao invaliduser posted image tako da i ako je V zabavno jedva čekam da se prolepša da se razmrdamo!
Vidim da je Manja zaradila i stomačn8, nadam se da je to već prošlost baš se namučiste!!!
Voc, uspori malo sada čekaj da ti prođe!
Ank, vidim da smo u istoj buli u kućnom pritvoruuser posted image
Branki, i ja im skoro sve dajem i posle se kajem ali nekada 3 minuta mog mira nema cenu, makar to bio i tablet!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 9:22:05   
amelia
Jutroo mamike.. Vec je februar ne mogu da verujem.
Mi ustali u 7 igrali se u krevetu i malisi se opet prispavalo a kako i ne bih kad je mali gospodin zaspao u 00:30 h. Mene mrzi da ustanem hladno mi ,mogla bih jos malo odspavati.

Voci sta si povredila ? Nije valjda nesto ozbiljno?

Branki i moj tablet je skoro pa izdroben ekran je pukao na milion mesta jos uvek radi ali pitam se do kada.
Mali ga zveknuo o pod dok je gledao pesmice. Sta je tm rekao ?

Emice sestroo ja nekad dok ga cuvam u naracju samo sto ne zaspim i ne ispustim ga iz ruke budi se nocu trazi siku trazi sok trazi ovo trazi ono kad pogledam vec je osvanulo. takva je beba. Moram se pomiriti user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 9:24:59   
vocicana
E pa dobro sam se zasekla, cisto da overim kraj januara, ali idem danas da se bockam, pa sutra kontrola i previjanje i tako.
Amelia, samonam ti pisi i svrati, poljubi Ayana!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 9:28:14   
Anck Su Nmaun
Sony ja sam vec izduuuvala od ovog kucnog pritvora user posted image
Ovo moje mali cuda jurca po kuci u setalici. Obozava sekinu sobu, valjda mu sve sareno i lepo pa pravac tamo. Ja pritvorim vrata a on dodje pa posmatra malo po malo gurne i otvori i udje. Vec je nestasko, vuce kolica za bebe po citavom stanu..umirem od.smeha!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 9:45:06   
emicaa
David je upravo povratio cijeli dorucak,samo odjednom.Sad je opet super veseo kad da nista nije bilo.Valjda se nece vise ponoviti jer sveki je sama sa njima.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 9:55:16   
IvanaSK RR
Emice, verovatno nije nista, ne brini se.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 10:17:23   
Maraj
Jutro mame i od nas u februaru
ja sam se odmorila
L spavao kod mojih. Zaspao sinoc u pola 9 i do pola 7 jutros opalio. Ja dosla kod njih oko 9. On odma trazio da sisa i opet zaspao i evo i dalje spava. Ne znam zasto ne spava kod nas. Moracuvda probam , da ne spava sa mm. Moguce da ga on budi jer jako hrce.
Mariya , bas se primaklo user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 10:31:25   
suzi kju
Dobar dan i u februaru.
Maraj blago vama. Zavidim mamama koje imaju gde da ostave decu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 11:04:33   
emicaa
Ja ih imam gdje ostaviti preko dana ali posto svi znaju kako spavaju nocu niko se ne nudi da ih i tad pricuva user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 11:18:41   
Milena18
Dan!
Sanjice, on je imao jednu sednicu juče i još na jednu će ići sutra, ali osim toga ne treba da odlazi u školu do kraja raspusta.
Voci, baš si se dobro sredila. Neka zaraste rana brzo.
M se noćas budila četiri puta, ječala je u snu, ma svačega je bilo. I sad je neraspoložena i stalno sisa donju usnu. Izgleda da će sad malo odspavati, pa da posle prošetamo.

< Poruku je uredio Milena18 -- 1.2.2017 11:20:12 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 11:36:33   
Duškić
Cao...zenske..mame..trudnice!! Bice lepih dana valjda , ovaj prvi februarski je grozno kisovit 😯. Nema izlaska van! Pozdrav😊

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 11:53:43   
Maraj
Duskic , na N.Bg-u je jutros malo padala kisa. Sada je super napolju. Ja stavila sladak kupus da se kuva i pootvarala sve prozore da udje malo svezine. L je napolju sa bakom. Obozava tramvaje , tako da se voze par stanica

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 12:14:30   
Sanjica26 RR
Milena, blago njemu. Ja cele nedelje idem. Tako i sve ostale kolege kod nas u gradu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 12:21:01   
Anck Su Nmaun
Jao Maraj tako i moje pate za gradskim autobusima user posted image
Pretprosle godine sam isla po njih par puta peske da bis e vozali malo, o te srece, a jednom smo obisli citavu liniju kuda je isao bus user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 13:48:38   
vocicana
Stigla od lekara, izbusise me, dobila ab, sada da cutim i da pevam.
Rucak riba i krompir a malisa teletinu krompir i sargarepu. Spava andjeo, bio je dobar dok nisam bila tu. Milenice hvala zlato na lepimm zeljama, bice dobro, samo mi je opstrukcija sa pranjem kose i tusiranjem,ima da se motam u kese samo tako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 15:18:13   
emicaa
Ovo nije normalno koliko je toplo,morala sam jaknu raskopcati da ne prokuvam.Koliko je ovo zdravo uopste.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 16:07:50   
Maraj
Ja se sad iznervirala....L zaspao i ja da mu na brzaka isecem nokte , ja ga uštipala sa makazama. Poludela sam . Naravno probudio se i plakao. Bas imamo muku sa tim noktima. Ne da da mu se seku a kad spava , pomera se cim ga uhvatim za nogu ili ruku

voci jeste to zeznuto. I ja kad sam prste izgorwla nisam mogla prati kosu. Treba da trljam a ne mogu. Uzas sam oprala kosu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
1.2.2017 16:57:47   
emicaa
Maraj isti problem sa sjecenjem noktiju.Zaspi,uzmem ruku i stricnem pa lupkam po guzi da nastavi spavati i tako u grug.Dori sam mogla osjeci prat nebi se bunila.Ona obozava da joj radim oko noktica.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here