|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vakcina protiv gripe
16.11.2008 14:41:43   
Anoniman
U prošlu nedelju sam primila vakcinu protiv gripe. Ustvari svi smo je primili: muž, mama, tata, baka, deda, i bila sam očajna što naš najmlađi član ne može da je primi. No, sada mi nije žao.
Nakon vakcine koju smo ujutru primili smo išli tamo-vamo, do mojih, do muževljevih, na neki rođendan... uveče uspavljujem Luku, i počinje da me svrbi leva noga - užasno! Kada sam ga uspavala, skinem farmerke, kao da me je nešto izujedalo. user posted image  Na levoj nozi 3 ujeda, na razmak od nekih 3cm, i na desnoj nozi jedan na butini i jedan na listu. Iskreno, prvo sam pomislila na buvu, bili smo i u kontaktu sa psima. Znam, znam, kereća buva ne jede čoveka, ali šta ja znam, možda je neka mačija preskočila na psa pa na mene. user posted image  U ponedeljak, odem na posao, vratim se sa novim ujedima, dva na stomaku, na sasvim različitim delovima. Sledeći dan se sa posla vratim sa ujedima na leđima. OČAJNA SAM BILA! Naravno, ne treba da kažem da sam sve usisala, promenila posteljinu, oprala svu svoju garderobu itd. Treći dan - ništa novih ujeda. Četvrti dan, 2 nova. U petak sam stigla kući sa 6 novih ujeda na levom listu. user posted image  Nazovem mamu, ona pogleda i kaže "Nije buva". user posted image  Može biti mrav ili pauk, međutim od pauka bude drugačiji ujed, možda je mrav. Ali, pošto ne jede nikoga sem mene - verovatno je reakcija na vakcinu. user posted image  Nikada pre nisam imala reakcije ni na kakve vakcine. Sada pijem lekove protiv alergije, i evo danas nemam nikakvih novih promena.

Baš sam se skenjala! user posted image

< Poruku je uredio Tasha -- 16.11.2008 14:44:10 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vakcina protiv gripe
16.11.2008 16:41:23   
guppy RR
Ajoj Tašo :((
Jesi dobila te lekove od lekara?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vakcina protiv gripe
16.11.2008 22:29:03   
Anoniman
Mama moja radi sa alergijama...

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vakcina protiv gripe
17.11.2008 11:39:51   
Anoniman
Ok, meni su prestale da izlaze tufnice, ujedi ili šta već... Ali su mužiću preksinoć počele da izlaze. Ne toliko intenzivno kao meni. Tek po koja. Ali nešto tu ne štima, jer, ajde prekjuče uveče, pa da kažeš da je mogao imati na sebi buvu, mrava... nešto. Ali juče ujutro se čovek istuširao, obrijao, i obukao sve skroz čisto, i do uveče je na stomaku imao nekoliko tufnica. Sada se već postavlja pitanje da nije na prašak, oplemenjivač rublja? Mada ništa nisam menjala. Promenila sam oplemenjivač, ali od kada sam ga promenila trošimo već drugo pakovanje, kako tek sada reakcija??? Uopšte ne znam. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vakcina protiv gripe
17.11.2008 11:52:08   
kumara
Joj uzas! Dobro je samo dok vam dete nista ne napadne.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vakcina protiv gripe
17.11.2008 11:56:49   
Anoniman
E DA! SVA SREĆA PA JE NAVIKAO DA SPAVA SAM U KREVETU, PA AKO JE BUBICA, NEĆE VALJDA NA NJEGA, A AKO JE ALERGIJA, ONDA NEĆE SIGURNO!

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vakcina protiv gripe
18.11.2008 22:37:55   
Anoniman
Evo jedan linkčić vezan za vakcinu protiv gripa KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vakcina protiv gripe
25.11.2008 12:15:53   
Anoniman
Sve u svemu, jelo nas je to nešto, ili smo imali alergiju sve do prekjuče. I onda je sve stalo... Svrbi i dalje ono od ranije, ne biste verovali, skroz prođe ali svrbi i dalje... No, samo kada nema novih tragova... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vakcina protiv gripe
30.11.2008 18:38:56   
Anoniman
Silna vakcina protiv gripe, a ja evo sedim i pijem Fervex u nadi da se neću zaist razboleti... curi mi nos, boluca gornje nepce, peckaju me oči... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vakcina protiv gripe
30.11.2008 18:58:37   
guppy RR
Zato ja nikad ne idem po vakcinu...
prošle godine je naša doktorica nagovorila mog muža da primi vakcinu i on se jedini razboleo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vakcina protiv gripe
30.11.2008 20:14:43   
Anoniman
Baš sam bezveze, nisam bolesna, a nije mi dobro. Evo mužić odveo klinca malo u šetnju, a ja blejim...

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vakcina protiv gripe
30.11.2008 20:17:27   
Lu
Po svemu sudeći ta vakcina protiv gripe nije garancija da se gripa neće dobiti,ili?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vakcina protiv gripe
30.11.2008 20:26:43   
guppy RR
Nije... zato je meni i glupo da odem po tu dozu virusa user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vakcina protiv gripe
30.11.2008 20:32:55   
Lu
A ja baš mislila da je to nešto pametno,reko sad ću ja da pitam pedijtricu za
svog sina, kao brižna majka,i negdje sam čula da posebno starije osobe i djeca trebaju primiti tu vakcinu,
e baš nebaratam dobro nekim informacijamauser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vakcina protiv gripe
30.11.2008 21:10:11   
guppy RR
vakcina samo smanjuje rizik od zaraze, ne može da pokriva sve variante virusa, ... pa ako taj malo zamutira, eto ga kod tebe :)


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vakcina protiv gripe
30.11.2008 23:14:02   
Anoniman
lu, dobro si čula, u nekim novinama je pisalo da treba da se vakcinišu deca do 2 god i stariji od ne znam koliko. Međutim, kada sam pitala za Luku, rekli su mi da se deca ispod 6god ne vakcinišu.

Vakcina protiv gripe pokriva samo POZNATE viruse... iskrena da vam budem, sada sam je primila i nikada više. Napatih se kao budala!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vakcina protiv gripe
1.12.2008 8:45:58   
guppy RR
Eto, UPOZNALA si se sa virusima, šta ćeš više? user posted image

Ja iskreno da ti kažem, imunitet mi je na NULI. Stalno nešto posle porođaja i nikako da se pokupim. Mislim da bi me i ta vakcina sahranila, da je dobijem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vakcina protiv gripe
1.12.2008 8:47:47   
Anoniman
Mislim da će ovo dovoljno opisati moje trenutno stanje: NE MOGU DA PUŠIM! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vakcina protiv gripe
1.12.2008 9:12:30   
guppy RR
WOW!
Vakcina protiv pušenja znači user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vakcina protiv gripe
1.12.2008 9:14:52   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vakcina protiv gripe
1.12.2008 19:22:36   
Anoniman
Ne otvara mi se nova tema! Trese me groznica, boli me koža, za ceo dan sam popušila 1 cigaru, a nema ko da čuva Luku da ne bi dobio od mene, pa sam ga uz groznicu vodila napolje, kontala sam, mene trese groznica svakako , pa bolje onda da smo napolju nego da pljujem po njemu u stanu. Svi napolju šetaju u jaknicama, jer je kod nas proleće, max temp je danas bila 17, a sada je 11, a ja sam imala i kapu, i šal i rukavice.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vakcina protiv gripe
1.12.2008 19:29:53   
Jeca*
Žao mi je user posted image  Nadam se da ćeš ubrzo da ozdraviš!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vakcina protiv gripe
1.12.2008 20:17:12   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vakcina protiv gripe
2.12.2008 5:44:24   
Lu
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vakcina protiv gripe
2.12.2008 6:05:24   
Lu
Mene grlo škaklji i nemogu da ležim odmah mi se kašlje,jel imate kakav lijek?
Budna sam od 4h i sjedim u krevetu,gledam svoj tv(vidite da ima prednosti pogotovo kod mene koja sam većinom samauser posted image )
Ja nisam u životu imala gripu,ponekad samo ovako imam osječaj suhoće u grlu,ili mao kišem dan-dva i oči mi suze,
a možda je i to gripa samo kod mene kraće traje?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here